5* DELUXE AMADEUS QUEEN İLE ÜÇ NEHİR (REN, MAIN & TUNA)

THY ile uçuşlar dahil

19 – 26 Eylül 2024 / 7 Gece - 8 Gün

1.899.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Köln – Rüdesheim – Miltenberg / Wertheim – Würzburg – Bamberg – Nürnberg Regensburg – Passau – Münih

Avrupa’nın en bilinen ve tercih edilen nehir firmalarından Lüftner Cruises’a ait olan 5* Deluxe Amadeus Queen gemisi 2018 senesinde suya indirilmiştir.. 5* otel konforu ve birinci sınıf servis amacıyla hizmet veren gemi toplam 162 yolcu kapasitelidir. Toplam 46 personelin görev yaptığı Deluxe Amadeus Queen’nin tüm kabinlerinde konfor ön planda tutulmuştur. Her kabinde Multimedya TV, saç kurutma makinesi, minibar, kasa, dahili telefon, birleştirilebilir iki yatak, kişisel havalandırma sistemi ve duş mevcuttur.

TUR PROGRAMI

01.Gün / 19 Eylül 2024 / İstanbul – Köln, Almanya
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 04:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1671 no’lu sefer ile saat 07:30’da Köln’e uçuş. Yerel saat ile 09:50’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Köln limanındaki gemimize transfer. Dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Köln & Düsseldorf Şehir Turu’na katılabilirler. Tur sonrası gemiye check/in işlemleri. Kaptan’ın hoşgeldiniz kokteyli sonrasında akşam yemeği. Gemimiz akşamüzeri demir alarak seferine başlayacak.

02.Gün / 20 Eylül 2024 / Rüdesheim, Almanya
Gemimiz bu sabah muhteşem manzaralar eşliğinde Ren Nehrinin en dar yeri olan Loreley Pasajını geçecek. Ardından öğlene doğru Almanya’nın en çok turist çeken kasabalarından Rüdesheim’a yanaşıyoruz. Dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Siegfried’s Müzik Aletleri Müzesi ve Rüdesheim Turu’na katılabilirler. Gemimiz akşamüzeri demir alacak.

03.Gün / 21 Eylül 2024 / Miltenberg & Wertheim, Almanya
Keyifle geçecek sabah kahvaltısı sonrası gemimiz öğlene doğru Main nehrinin incisi olarak bilinen Miltenberg’e varacak. İsteyen misafirlerimiz Miltenberg’de etkileyici ahşap evler eşliğinde yürüyüş turunun ardından, Main nehri boyunca otobüsle Wertheim’e gideceğimiz ve bu şirin kasabayı da yürüyüş turu ile keşfedeceğimiz ekstra olarak düzenlenecek Wertheim & Miltenberg Turu’na katılabilirler.

04.Gün / 22 Eylül 2024 / Würzburg, Almanya
Sabah kahvaltısının ardından gemimiz Würzburg’a yanaşacak. Burada rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Würzburg & Rothenburg Turu’nda öncelikle UNESCO Dünya Kültür Mirası olan Würzburg Residence Sarayını gezeceğiz. Würzburg Şehir Turunda; Würzburg Sarayı (giriş ücreti dahil), Dom St. Kilian (Cathedral), Alte Mainbrücke (Eski Köprü), Falkenhaus, Marienkapelle, Alte Markt Platz (eski şehir meydanı) görülecek yerler arasındadır. Ardından Ardından öğle yemeği için gemimize dönüyoruz. Yemek sonrası belirlenen saatte başlayacağımız turumuzun ikinci bölümünde, otobüsümüzle 40 dk. uzaklıktaki, Almanya’nın orta çağ dan günümüze korunarak kalmış en sembolik yerleşimi Rottenburg ob de Tauber’e geçiyoruz. Rothenburg, belkide tüm Almanya’nın en güzel ve kesinlikle en ünlü kasabası. Geçen zamandan hiç etkilenmemiş orta çağ kasaba merkezi ve onu tümüyle çevreleyen, hasarsız 14.yy’dan kalma koruma duvarları ile tanınan Rothenburg, ziyaretçilerine zaman içinde geriye gitmiş hissi veriyor.. Karakter ve cezbedici güzellikler ile dolu kasabalar ilginizi çekiyorsa Rothenburg’a hayran kalacaksınız.Tur sonrasında akşam yemeği öncesinde gemimize dönüyoruz. Gemimiz akşam saatlerinde Bamberg’e doğru demir alacak.

05.Gün / 23 Eylül 2024 / Bamberg, Almanya
Öğle yemeği sonrası Main Nehrinde sıradaki durağımız ve Unesco Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Bamberg’e varıyoruz. Burada rehberinizin ekstra düzenleyeceği Bamberg Turu’nda Gotik ve Barok tarzın bir sentezi olan İmparatorluk Katedrali görülecek yerler arasında. Mimarisiyle dikkat çeken, köprü üzerine inşa edilmiş tarihi belediye binası en çok fotoğraflanan noktalardan. Tur sonrası verilecek serbest zamanınızda Dünyaca Ünlü Bamberg’in yerel isli birasını da deneyebilirsiniz. Tur sonrası gemimize dönüyoruz. Gemimiz akşam yemeği sırasında demir alarak Nürnberg’e hareket edecek.

06.Gün / 24 Eylül 2024 / Nürnberg, Almanya
Sabah kahvaltı sonrası varacağımız Nürnberg’de rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Nürnberg Şehir Turu’na katılabilirsiniz. Turumuzda 13.yy şehir surlarından günümüze gelen (Beyaz Kule) Weisser Turm, The “Marriage Carousel” (Ehekarussell), Ortaçağdan günümüze en iyi şekilde korunarak gelmiş olan şehir kulesi Nassauer Tower House, Bayanlar Kilisesi olarak bilinen Frauenkirche, Rathaus, Altstadt ve merkezinde yer alan ve bugün hala işlevini devam ettiren Eski Pazar-Hauptmarkt görülecek yerler arasındadır. Ardından gemimize öğle yemeği öncesi dönüyoruz. Öğleden sonra gemimiz Regensburg için demir alacak.

07.Gün / 25 Eylül 2024 / Regensburg,Almanya
Sabah kahvaltısı esnasında gemimiz Almanya’nın en eski şehirlerinden biri olan ve aynı zamanda UNESCO Dünya Mirasları listesinde de yer alan Regensburg’a yanaşacak. Misafirlerimiz burada rehberimizin ekstra düzenleyeceği Regensburg & Weltenburg Manastırı Turuna katılabilirler. Akşam yemeği saatinde gemimiz Passau’ya doğru yola çıkacak.

08.Gün / 26 Eylül 2024 / Passau, Almanya / Münih – İstanbul
Gemimiz sabah üç nehrin birleştiği şehir olan Passau’ya yanaşacak. Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Münih Havalimanına transfer. Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra Münih Turu’na katılabilirler. Tur sonrası havalimanına transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1636 no’lu sefer ile saat 19:20’de Istanbul Havalimanı’na uçuş. Türkiye saatiyle 23:05’de varış ve turumuzun sonu…

TUR FİYATI

KABİN TİPİ ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ!
Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1899 €
2. Kat French Balkonlu Kabinde  Kişi Başı Paket Fiyat 2099 €
3.Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 2299 €
3.Kat Gerçek Balkonlu Suit Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 2599 €
Havalimanı & Liman Vergileri & Seyahat Sağlık Sigortası 400 € (DAHİL)

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
• 5* Deluxe Amadeus Queen gemisinde 7 Gece 8 Gün Tam Pansiyon Konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
• THY ile İstanbul – Köln / Münih – İstanbul Havalimanı arası tarifeli seferler ile uçuşlar
• Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
• Gün boyu lounge da yer alan self servis olarak çay, kahve ve su
• 5 çayı ve geceyarısı ikramları
• Akşam yemekleri ile ikram edilen kırmızı / beyaz şarap
• Havalimanı liman arası transferler
• Türkçe rehberlik hizmeti (20 kişi olması durumunda)
• Yurtdışı seyahat sağlık sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanmaktadır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Gemideki personel bahşişleri (gecelik pp 15 €)
• Türkçe rehber veya gemi tarafından düzenlenecek ekstra turlar
• Kuru temizleme, alışveriş gibi şahsi harcamalar
• Vize Ücreti (Schengen vizesi)
• Yurtdışı çıkış harcı

BİLİNMESİ GEREKENLER VE NOTLAR
• Programda belirtilen saatler Türk Hava Yolları ve Lüftner River Cruises şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir mücbir sebep nedeniyle saat değişikliği oluşması durumunda acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
• Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin gömlek ceket, kadın misafirlerimizin de şık elbise ile katılımları beklenmektedir.
• GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.
• Nehir turları doğası gereği su seviyesi, hava şartları, nehir trafiği gibi şartların uyumu ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir mücbir sebep sebebiyle turun programdaki şekilde gerçekleşememesi durumunda gemi şirketi programın gerçekleşebilmesi için tüm çabayı göstermekle yükümlü olup bu çerçevede gerekli değişiklik ve iptalleri yapabilirler. Mücbir sebeple gerçekleşecek bu tarz değişikliklerle ilgili gemi şirketi ve acentanın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktır.
• Gemiye check-in esnasında kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna pasaportların teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan oda kartlarınız ve imzanız ile yapabileceksiniz. Tüm harcamalarınız son gün odanıza iletilecek olup gemiden çıkış yapmadan kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Gemi personel servis ücreti toplamı da kabininize bırakılacak ekstrede kabin hesabınıza eklenecektir.
• Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renk ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
• Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemelerinizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
• Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak günlük bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
• Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden (kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak) saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizleri transfer araçlarının yanına dizilecektir. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ARACA YÜKLENMESİNE EŞLİK ETMESİNİ RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
• Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir ayrıca yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
• Tur için gerekli olan vizenin alınması sorumluluğu misafirlerimizde olup; vize reddi, yanlış vize gibi sebeplerle tura katılım olmaması durumunda acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır ve iptal şartları geçerlidir.
• TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ VE GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
• Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
• Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.
• Tüm ekstra turların son hali seyahat öncesi detaylarıyla sizlere iletilecektir. Gerektiği hallerde turların içeriği ve sıralaması rehberler tarafından değiştirilebilir.

İYİ SEYAHATLER DİLERİZ

Rezervasyon Formu

Rezervasyon Formu

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!


İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün
İzmir'den direkt uçuş
İzmir hareketli; Basel - Strasbourg (1) (Colmar) - Speyer / Mannheim (Heidelberg) - Rüdesheim / Koblenz - Köln

ERKEN REZERVASYONDA KİŞİ BAŞI:799€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
799.00

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün
Promosyon!
Noel döneminde ışıklar altında; Basel - Strasbourg (1) (Colmar) - Speyer / Mannheim (Heidelberg) - Rüdesheim / Koblenz - Köln

ERKEN REZERVASYONDA KİŞİ BAŞI: 799€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
799.00

5* DELUXE AMADEUS PROVENCE NEHİR GEMİSİ İLE BURGONYA & PROVENCE

10-17 Ekim 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
5* lüx bir nehir gemisinde, Lyon – Macon – Chalon-sur-Saone – Avignon – Arles – Chateauneuf-du-Rhone – Lyon....

KİŞİ BAŞI:1.899€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.899.00

5* DELUXE AMADEUS CARA İLE BAŞTAN SONA MAVİ TUNA NEHRİ

10-17 Ağustos 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
10 ayrı ülkeden geçerken hem küçük kasabaları hem de modern başkentleri aynı anda keşfederek yolculuk. .

KİŞİ BAŞI:1.899 €'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLAR
1.899.00
error: Content is protected !!