5* DELUXE AMADEUS RİVA NEHİR GEMİSİ İLE “YILBAŞI” REN NEHRİ

Promosyon!

Hareket: 28 Aralık 2024 / 7 Gece & 8 Gün

1.899.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

“REN NEHRİNDE YILBAŞI”
Köln – Rüdesheim / Mainz – Strasbourg (Colmar – Riquewihr) – Basel (1) – Speyer / Mannheim (Heidelberg) – Oberwesel – Koblenz

Dünya’nın en bilinen ve tercih edilen nehir firmalarından Lüftner Cruises’a ait olan 5* Deluxe Amadeus Riva gemisi 2023 senesinde suya indirilmiştir. 5* otel konforu ve birinci sınıf servis amacıyla hizmet veren gemi toplam 158 yolcu kapasitelidir. Toplam 46 personelin görev yaptığı Deluxe Amadeus Riva filonun en şık gemilerinden birisi olup tüm kabinlerinde konfor ön planda tutulmuştur. Her kabinde Multimedya TV, saç kurutma makinesi, minibar, kasa, dahili telefon, birleştirilebilir iki yatak, kişisel havalandırma sistemi ve duş mevcuttur.

TUR PROGRAMI

01.Gün / 28 Aralık 2024 / İstanbul – Köln, Almanya
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1671 no’lu sefer ile 09:10’ da Köln’e uçuş. Yerel saat ile 10:45’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile gemimize transfer. Gemiye giriş ve kayıt işlemleri. Kaptan’ın hoşgeldiniz kokteyli sonrasında akşam yemeği. Gemimiz saat 16:00’da demir alarak seferine başlayacak.

02.Gün / 29 Aralık 2024 / Rüdesheim – Mainz, Almanya
Gemimiz bu sabah Almanya’nın en çok turist çeken kasabalarından Rüdesheim’a yanaşacak. Dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Siegfried’s Müzik Aletleri Müzesi ve Rüdesheim turuna katılabilirler. Gemimiz öğle yemeği esnasında demir alacak. Gemimiz öğleden sonra harika manzaralar eşliğinde Ren Nehrinin en dar yeri olan ve şarkılara konu olmuş Loreley Pasajını geçecek. Saat 15:00’de Gutenberg’in şehri Mainz’e yanaşıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turunda kentin eski şehir bölgesini gezeceğiz. Akşam yemeği için gemiye dönüş ve saat 18:00’de hareket.

03.Gün / 30 Aralık 2024 / Strasbourg, Fransa
Gemimiz öğle saatlerinde Alsace bölgesinin en güzel kenti Strasbourg’a yanaşacak. Dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Strasbourg Şehir turuna katılabilirler. Turumuzun ilk etabında otobüs ile Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Avrupa Konseyi ve Avrupa Birliği Parlamento Binalarını, Cumhuriyet Meydanı, Opera Binası ve Üniversite panaromik olarak ziyaret ediyoruz. Sonrasında tarihi adaya gelip yürüyüş turumuza başlıyacağız. Bu turda Notre Dame Katedrali, Kammerzehl Evi, Alışveriş Caddeleri ve Kleber Meydanı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra dileyen misafirlerimiz ile Petit France (Küçük Fransa) mahallesine yürüyerek gidiyoruz. Turumuz Katedral civarında vereceğimiz serbest zaman ile son buluyor. Gemimiz bugün akşam 18:00’de demir alarak Basel’e hareket edecek.

04.Gün / 31 Aralık 2024 / Basel, İsviçre
Gemimiz sabah saatlerinde Basel’e yanaşacak. Dileyenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Riquewihr & Colmar turuna katılabilirler. Kahvaltı sonrasında başlayacak turumuzda ilk turumuz Alsace şarap yolu üzerinde yer alan dünyaca ünlü Riquewihr kasabası olacak. Yürüyerek keşfedeceğimiz bu kasabadaki ziyaretimiz sonrasında bölgenin en ünlü ve turistik kentlerinden Colmar’a varıyoruz. Colmar’ın noel pazarlarına özel süslemeleriyle bezenmiş sokaklarını çok beğeneceksiniz. Tur sonrası akşam gemideki gala yemeğimiz ve yeni yıl kutlamamıza hazırlanmak için gemimize dönüyoruz. Bu akşam Kaptanın kokteyi ve gala yemeği sonrası yeni yıl kutlamamız Basel’de demirli olan gemimizde gerçekleşecek. Dileyenler yürüyüş mesafesindeki Basel Belediye Meydanına giderek kutlamalara katılabilirler.

05.Gün / 01 Ocak 2025 / Basel, İsviçre
Gemimiz bu sabah kahvaltı esnasında demir alacak. Yeni yılın ilk sabahı geç kahvaltı sonrasında tüm gün dinlenerek geminin ve manzaların keyfini çıkarabilirsiniz. Gemimiz bu gece yarısı Speyer limanına yanaşacak.

06.Gün / 02 Ocak 2025 / Speyer – Mannheim, Almanya
Sabah gemide alacağımız kahvaltı sonrasında dileyenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Heildelberg & Mannheim turuna katılabilirler. Almanya’nın en güzel şehirlerinden birisi olan Heidelberg’de Dünyaca ünlü Kale Sarayı ziyaret ettikten sonra Neckar nehrinin ortadan ikiye ayırdığı bu zarif kentte serbest zamanınız olacak. Serbest zaman sonrasında Mannheim’a geçerek bu şehri de keşfediyoruz. Gemimiz bu akşam Mannheim’dan demir alacak.

07.Gün / 03 Ocak 2025 / Oberwesel – Koblenz, Almanya
Gemimiz bu sabah Ren Nehrinin ortalarında yer alan Oberwesel’e yanaşacak. Kuleleri ile ünlü bu sevimli kentte sabah yürüyüşümüzü yapıp öğle yemeği öncesi gemiye dönüyoruz. Öğleden sonra gemimiz Ren Nehrinin en dar yeri olan ve şarkılara konu olmuş Loreley Pasajını bu turda ikinci kez geçecek. Ardından Ren Nehri ve Mosel’in birleştiği köşede yer alan ve Almanya tarihinde de önemli ter tutan Koblenz’e yanaşıyoruz. Koblenz’de gerçekleştireceğimiz yürüyüş turunda ‘’Alman Köşesi’’ ve İmparator Wilhelm’in heykelini ve şehrin eski yerleşimini ziyaret edeceğiz. Gemimiz akşam yemeği sonrası saat 22:00’de demir alarak Köln’e devam edecek. Bu akşam Kaptan’ın Gala Yemeği olacak.

08.Gün / 04 Ocak 2025 / Köln, Almanya – İstanbul
Gemimiz sabaha karşı son durağı olan Köln limanına yanaşacak. Gemide alınacak kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Araçlarımız ile Köln Havalimanına hareket etmeden önce Köln Şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Verilecek serbest zaman sonrasında havalimanına transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1676 no’lu sefer ile saat 18:15’de İstanbul Havalimanına uçuş. Türkiye saatiyle 23:30’da varış ve turumuzun sonu…

KABİN TİPİ ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ!
1 Kat Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 2099 € / 1899 €
2. Kat French Balkonlu Kabinde  Kişi Başı Paket Fiyat 2399 € / 2199 €
3.Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 2499 € / 2299 €
3.Kat Gerçek Balkonlu Suit Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 2899 € / 2499 €
Havalimanı & Liman Vergileri & Seyahat Sağlık Sigortası 500 € (DAHİL)

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
• Türk Havayolları ile İstanbul Havalimanı – Köln arası gidiş dönüş uçuşlar
• 5* Deluxe Amadeus Riva gemisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
• Havalimanı- Liman arası transferler
• Mainz, Oberwesel ve Koblenz Yürüyüş Turları
• Köln Şehir Turu (Son gün)
• Liman & Havalimanı vergileri (kişi başı 500 €)
• ÖZEL YILBAŞI GALA YEMEĞİ & EĞLENCESİ
• 2 gece Kaptan’ın Kokteyli
• 2 gece Kaptan’ın Gala Yemeği
• Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
• Gün boyu lounge da yer alan self servis olarak çay ve kahve
• 5 çayı ve geceyarısı ikramları
• Akşam yemekleri ile ikram edilen kırmızı / beyaz şarap
• Tur süresini kapsayan seyahat sağlık sigortası, mesleki zorunluluk sigortası. (70 yaş ve üzeri surprim uygulanır)
• Türkçe Rehberlik Hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 15 €)
• Rehberin veya geminin düzenleyeceği ekstra turlar
• Kuru temizleme, içecekler, alışveriş gibi şahsi harcamalar
• İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. (Kişi başı 50 €, 70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.)
• Yurtdışı çıkış harcı
• Vize ücretleri (Schengen)

BİLİNMESİ GEREKENLER VE NOTLAR

• Programda belirtilen saatler Türk Hava Yolları ve Lüftner River Cruises şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
• Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin gömlek ceket, kadın misafirlerimizin de şık elbise ile katılımları beklenmektedir.
• GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.
• Nehir turları doğası gereği su seviyesi, hava şartları, nehir trafiği gibi şartların uyumu ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir mücbir sebep sebebiyle turun programdaki şekilde gerçekleşememesi durumunda gemi şirketi programın gerçekleşebilmesi için tüm çabayı göstermekle yükümlü olup bu çerçevede gerekli değişiklik ve iptalleri yapabilirler. Mücbir sebeple gerçekleşecek bu tarz değişikliklerle ilgili gemi şirketi ve acentanın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktır.
• Gemiye check-in esnasında kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna pasaportların teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan oda kartlarınız ve imzanız ile yapabileceksiniz. Tüm harcamalarınız son gün odanıza iletilecek olup gemiden çıkış yapmadan kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Gemi personel servis ücreti toplamı da kabininize bırakılacak ekstrede kabin hesabınıza eklenecektir.
• Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renk ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
• Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemelerinizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
• Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak günlük bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
• Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden (kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak) saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizleri transfer araçlarının yanına dizilecektir. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ARACA YÜKLENMESİNE EŞLİK ETMESİNİ RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
• Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir ayrıca yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
• Tur için gerekli olan vizenin alınması sorumluluğu misafirlerimizde olup; vize reddi, yanlış vize gibi sebeplerle tura katılım olmaması durumunda acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır ve iptal şartları geçerlidir.
• TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ VE GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
• Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
• Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.
• Tüm turların son hali seyahat öncesi detaylarıyla sizlere iletilecektir. Gerektiği hallerde turların içeriği ve sıralaması rehberler tarafından değiştirilebilir.

*** İYİ SEYAHATLER DİLERİZ ***

Rezervasyon Formu

Rezervasyon Formu

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!


İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

5* DELUXE EMERALD LUNA NEHİR GEMİSİ İLE “YILBAŞINDA” TUNA NEHRİ

Hareket: 29 Aralık 2024 / 5 Gece & 6 Gün
Yılbaşı Özel Seferi
THY ile uçuşlar, transferler, delux gemide 5 gece-6 gün tam pansiyon konaklama, yılbaşı balosu, şehir turları dahil...

KİŞİ BAŞI: 1.599 €'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.599.00

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün
Promosyon!
Noel döneminde ışıklar altında; Basel - Strasbourg (1) (Colmar) - Speyer / Mannheim (Heidelberg) - Rüdesheim / Koblenz - Köln

ERKEN REZERVASYONDA KİŞİ BAŞI: 799€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
799.00

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN & MAIN NEHİRLERİ NOEL PAZARLARI

02 - 08 Aralık 2024 - 6 Gece & 7 Gün
THY ile uçuşlar dahil
Sıcak şarap, tarçın kokusu, göz alıcı ışıklar eşliğinde, Ren'den Tuna'ya Noel Pazarları...

KİŞİ BAŞI 1899 € DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1899.00

5* DELUXE AMADEUS PROVENCE NEHİR GEMİSİ İLE BURGONYA & PROVENCE

10-17 Ekim 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
5* lüx bir nehir gemisinde, Lyon – Macon – Chalon-sur-Saone – Avignon – Arles – Chateauneuf-du-Rhone – Lyon....

KİŞİ BAŞI:1.899€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.899.00
error: Content is protected !!