Kurumsal Hizmetler, Organizasyonlar

En özel, sıradışı ve hafızalarda iz bırakan kurumsal organizasyonlar bizim işimizdir. İster birkaç kişilik ister binlerce kişi için farklı bir hizmet bekliyorsanız, bizi arayın..

Kongre, Seminer, Bayi Toplantıları – Yemek Organizasyonları

EBRULİ TUR; Kongre-Seminer, Bayi Toplantıları ve Yemek organizasyonları, açılış törenleri, ürün lansmanları, eğitim seminerleri, özendirme toplantıları, davetler ve özel etkinlikler düzenler. Yaptığı her işte; kurumlara, bireylere, kültüre, görgüye ve hizmete verdiği değer ile “FARKLI” olduğunu gösterir.Türkiye’nin dört bir yanında, ister birkaç kişilik veya binlerce katılımcının söz konusu olabileceği bütün organizasyonlarda “ÖZEL” bir hizmet almak isterseniz, bizi arayın.

Tatil Organizasyonları
İlan ettiğimiz tatil ve gezi programlarının dışında daha özel, kendiniz veya grubunuz için farklı bir tatil tasarlıyorsanız veya balayı yapmayı düşünüyorsanız, bizimle görüşmeyi ihmal etmeyin… Sizin için en “şık” tatilden, “doğa sporları” veya “outdoor oyunları”na kadar geniş bir yelpazede önerilerimiz olabilir.

Grup Gezileri
Çalıştıgınız kurumlar örneğin; Okul, şirket, banka, meslek odası v.s. için gezi programları yaparken bizimle görüşmeden karar vermeyin…

error: Content is protected !!