NLC SPIRIT ile GÜNEYDOĞU ASYA & ÇİN & UZAKDOĞU

Vizesiz Program

Hareket: 18 Ocak 2025 / 12 Gece - 13 Gün

2.849.00

 • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

TAYVAN – ÇİN – VIETNAM – TAYLAND – SİNGAPUR
Taipei / Keelung (1) – Hong Kong – Nha Trang – Ho Chi Minh City – Laem Chabang – Ko Samui – Singapur (1)
“VİZESİZ PROGRAM”
“SİNGAPUR & KEELUNG OTEL KONAKLAMALI”
EMİRATES HAVAYOLLARI ile – 12 GECE 13 GÜN
18 OCAK 2025 (SÖMESTRE PROGRAMI)

TUR PROGRAMI

TARİH LİMAN ÜLKE VARIŞ KALKIŞ
18.01.2025 İSTANBUL HAVALİMANI – DUBAİ
19.01.2025 DUBAİ – TAIPEI – OTEL KONAKLAMASI
20.01.2025 TAIPEI – KEELUNG TAIWAN TAYVAN 20:00
21.01.2025 DENİZDE SEYİR
22.01.2025 HONG KONG ÇİN 07:00 16:00
23.01.2025 DENİZDE SEYİR
24.01.2025 NHA TRANG VİETNAM 07:00 15:00
25.01.2025 PHU MY HO CHI MINH CITY VİETNAM 07:00 18:00
26.01.2025 DENİZDE SEYİR
27.01.2025 LAEM CHABANG TAYLAND 07:00 20:00
28.01.2025 KO SAMUİ TAYLAND 10:00 18:00
29.01.2025 DENİZDE SEYİR
30.01.2025 SINGAPUR SINGAPUR 07:00
31.01.2025 SINGAPUR SINGAPUR 20:00

01.GÜN İSTANBUL HAVAALANI – DUBAİ
İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminali saat 17.30’da buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz. Sonrasında Emirates Havayollarının EK 0122 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.05’de Dubai’ye hareket ediyoruz. Ardından EK0366 sayılı seferle 03:40’ta Taipei’ye hareket Geceleme uçakta.

02.GÜN DUBAİ – TAPEİ
Yerel saat ile 15:35’te Taipei’ye varış. Bagaj ve pasaport işlemleri sonrası havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otel giriş işlemleri sonrası odalara yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Taipei Şehir Turu” na katılabilirler. Bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yaklaşık 1 saat yolculuğun ardından Taipei’ye ulaşıyoruz. İlk olarak teleferik ile Mokong dağına çıkacağız Taipei’nin güneydoğusunda yer alan ve sakin atmosferi, doğal güzellikleri ve çay bahçeleriyle ünlü bir bölgedir. Burada Zhinan Tapınağını görecek, çay yapraklarının işlenme sürecini gözlemleyebilecek ve muhteşem manzarayı izleyeceğiz. Ardından çay içek için ve fotoğraf çekmek için serbest zaman vereceğiz. Turumuzun bitiminde yine teleferik ile aşağı ineceğiz. 18. yüzyılda inşa edilen, Taipei’nin en ünlü tapınaklarından biri ve Tayvan’ın tarihi ve kültürel mirasını yansıtan Longshan Tapınağını ziyaret edeceğiz. Ardından Dünyanın en yüksek ikinci gökdeleni olan Taipei 101’i ziyaret edeceğiz. Vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirler ücreti karşılığında gökdelenin üst katlarına çıkabilirler. Tur bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

03. GÜN TAPEİ TAİWAN-GEMİYE BİNİŞ
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve gemimizin hareket edeceği Tapei limanına transfer. Gemi check-in ve pasaport işlemleri sonrası kabinlere yerleşme ve serbest zamanç Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Taipei Şehir Turu” na katılabilirler. Limandan hareketle yaklaşık 1 saat yolculuğun ardından Taipei’ye ulaşıyoruz. İlk olarak teleferik ile Mokong dağına çıkacağız Taipei’nin güneydoğusunda yer alan ve sakin atmosferi, doğal güzellikleri ve çay bahçeleriyle ünlü bir bölgedir. Burada Zhinan Tapınağını görecek, çay yapraklarının işlenme sürecini gözlemleyebilecek ve muhteşem manzarayı izleyeceğiz. Ardından çay içek için ve fotoğraf çekmek için serbest zaman vereceğiz. Turumuzun bitiminde yine teleferik ile aşağı ineceğiz. 18. yüzyılda inşa edilen, Taipei’nin en ünlü tapınaklarından biri ve Tayvan’ın tarihi ve kültürel mirasını yansıtan Longshan Tapınağını ziyaret edeceğiz. Ardından Dünyanın en yüksek ikinci gökdeleni olan Taipei 101’i ziyaret edeceğiz. Vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirler ücreti karşılığında gökdelenin üst katlarına çıkabilirler. Tur bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Gemimiz saat 20.00’da limandan ayrılacak.

04.GÜN DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

05.GÜN HONG KONG
Gemimiz sabah saat 07.00’da Hong Kong limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler ve alışveriş içinn serbest zaman Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Hong Kong Şehir Turu”na katılabilirler. Bu turda, hem doğal güzellikleri hem de şehrin önemli noktalarını keşfedeceksiniz. İlk olarak Victoria Zirvesi’ne çıkacağız ve şehri kuşbakışı görebileceğiniz muhteşem bir manzara ile karşılaşacaksınız. Ardından, Tian Tan Buddha’ya ziyaret edeceğiz ve dünyanın en büyük açık hava bronz Buddha heykelini göreceksiniz. Şehir turumuzda, Tsim Sha Tsui’de alışveriş için serbest zamanımız olacak ve Ladies Market’te yöresel ürünleri keşfedeceğiz. Ayrıca, Man Mo Tapınağı’nı ziyaret ederek şehrin tarihi ve kültürel dokusunu yakından göreceğiz. Avenue of Stars boyunca yürüyüş yapacak ve Hong Kong Park’ta doğanın içinde huzurlu bir zaman geçireceğiz. Turumuzun son durağı Ngong Ping 360’ta (teleferik) unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Eşsiz manzaralar eşliğinde teleferikle adanın en yüksek noktalarına ulaşacak ve adeta gökyüzünde yolculuk yapacaksınız. Tur sonrasında gemimize transfer olacak ve akşam yemeği ile günü gemide tamamlayacağız.Gemimiz saat 16.00’da limandan ayrılacak.

06.GÜN DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide

07.GÜN NHA TRANG
Gemimiz sabah saat 07.00’de Nha Trang limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler ve alışveriş içinn serbest zaman. Vietnam`ın en güzel kıyılarından biri olan Nha Trang şnorkel ve scuba dalıcıları tarafından en çok tercih edilen yerlerin başında gelmektedir. Aslında Nha Trang sahili dünyanın en güzel sahillerinden biri olarak gösterilmektedir. Cai Nehri`nin kıyısına yedinci ve sekizinci yüzyıllar arasında Hindular tarafından inşa edilen Po Nagar Cham Towers`ı ziyaret edebilir, dünyanın en iyilerinden sayılabilecek deniz mahsulü yemeklerinden tadabilirsiniz.. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Gemimiz saat 15.00’da limandan ayrılacak.

08.GÜN HO CHI MINH
Gemimiz sabah saat 07:00’de Ho Chi Minh limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Panoramik Saygon Turu & Cu Chi Tünelleri Turu” na katılabilirler. Bugün ki turumuza limandan hareket ederek önce panoramik Saygon şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası, Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Öğle vereceğimiz serbest zamanın ardından Cu Chi Tünellerine doğru yola çıkıyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Tur sonrası gemimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak.

09.GÜN DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

10.GÜN LAEM CHABANG / BANGKOK
Gemimiz sabah saat 07.00’de Bangkok limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler için serbest zaman.
Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Bangkok Şehir Turu” na katılabilirler. Bugün panoramik Bangkok şehir turunda; 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliği ile Uyuyan Buda, Altın Buda, Oturan Buda, Parlamento Binası, Demokrasi Meydanı, Kraliyet Caddesi ve Devlet Konukevi (Eski Parlamento) görülecek yerler arasındadır. Öğlen yemeği için serbest zamanımızdan sonra Bangkok Kanallar turunu yapacağız. Chao Phraya Nehri ve şehrin içinden geçen irili ufaklı diğer birçok kanal sebebiyle Bangkok’a “Doğu’nun Venedik’i” denilmektedir. Doğal manzaralar, timsah şovu ve kanallar arasında yapacağımız bu turda Tayland’ın dünyaca ünlü kanllarını görecek ve bol bol fotoğraf çekeceksiniz. Tur bitiminde gemimize dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek “Alcazar Kabare Şov Turu” na katılabilirler. Asyanın gelmiş geçmis en meşhur kabere şovlarından biri olan ve birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin sürekli değiştiği keyifli bir program izlemeye hazır olun. Sahne sonrası sizleri sürprizler bekliyor olacak. Turumuzun ardından gemimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Gemimiz saat 20.00’da limandan ayrılacak

11.GÜN KO SAMUİ
Gemimiz sabah saat 10.00’de Koh Samui limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Jungle Safari (Filler Eşliğinde Trekking & Yürüyüş Turu ” na katılabilirler. Fil üzerinde Samui ormanlarının güzelliklerine doğru fil üzerinde yapacağınız bu gezide bol bol fotoğraf çekmenizi, kameranızı unutmamanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Samui’nin en yüksek şelalesine doğru yapacağımız bu yürüyüş için lütfen rahat ayakkabı giyiniz. Balta girmemiş ormanlarda yürüyüşümüzün ardından kamp yerine geri dönüyoruz. Ve adanın en meşhur hayvanları olan maymunları doğal ortamlarında görebileceksiniz. Tur bitiminde gemimize transfer olacağız. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Gemimiz saat 18.00’da limandan ayrılacak

12.GÜN DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

13.GÜN SİNGAPUR
Gemimiz sabah saat 07.00’de Singapur limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi yapıyoruz ve bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otel giriş işlemleri sonrası odalara yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz irehberlerinin ekstra olarak düzenleneceği ‘’Sentosa Adası Turu”na katılabilirler. Turumuz sırasında ilk durağımız, 2015 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine alınmış ilk ve tek tropikal botanik bahçe olan Singapur Ulusal Orkide bahçesini ziyaret ediyoruz. Bahçe aynı zamanda dünyanın en önemli botanik enstitüsü konumundadır. 1000’den fazla tür ve 2000 melezle, bu muhteşem çiçeklerin ihtişamı Ulusal Orkide Bahçesi’nde kesinlikle görülmesi gereken bir manzara sunmaktadır. Bir sonraki durağımız da Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un ilk ve tek eğlence adası olan Sentosa Adasına geçiyoruz. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra deniz seviyesinden 100 metre yükseklikte kurulmuş olan teleferikle, tüm adayı gökyüzünde panoramik olarak görme fırsatı sizleri bekliyor. Ada üzerinde ilk olarak Singapur’un 200 yıllık zengin ve renkli geçmişinin tanıtıldığı Image Of Singapur müzesini ziyaret ediyoruz. Bir sonraki durağımız Sentosa Adasının cazibe merkezlerinden biri olan Madame Tussauds Mumya müzesi olacaktır. Asya, Hollywood, Bollywood ve ötesinden 80’den fazla ünlü balmumu figürüyle hikayenin bir parçası olmaya ve Singapur’da şöhreti hissetmeye hazır olun. Tur sonrasında dinlenmek için ve adayı keşfetmek için serbest zaman sizleri bekliyor. Turumuzun ardından Singapur’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Geceleme otelimizde.

14.GÜN SİNGAPUR – İSTANBUL HAVALİMANI
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve bizleri bekleyen özel aracımız ile havalimanına transfer. Pasaport ve check-in işlemleri sonrası Emirates Havayollarının EK 405 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.35’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 13.05’de Dubai’ye varış. Gemimiz sabah saat 07:00’da Singapore limanına yanaşacak. Yapacağımız aktarma ile yine Emirates havayollarının EK0405 sefer sayılı uçuşu ile saat 09:35’te Dubai’ye hareket ve yerel saat ile 13:05’de Dubai’ye varış. Burada yapacağımzı aktarma ile Emirates Havayollarının EK 121 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.30’da İstanbul Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

FİYAT LİSTESİ – 18.01.2025

İÇ STANDART KABİN:  2849 EUR
DIŞ STANDART KABİN:  3099 EUR
BALKONLU STANDART KABİN:  3799 EUR
TEK KİŞİ FARKI:  %60
3. ve 4. KİŞİ YETİŞKİN:  2399 EUR
3. ve 4. KİŞİ ÇOCUK (2-17 YAŞ ARASI):  2149 EUR
3. ve 4. KİŞİ BEBEK (0-2 YAŞA KADAR):  1290 EUR
HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ (FİYATA DAHİLDİR):  1290 EUR

 • FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.
 • GRUP KODU ALTINDA BULUNAN KABİNLER NUMARASIZ OLARAK KONFİRME EDİLİR.
 • KABİN NUMARALARI BİLETLENME ESNASINDA BELLİ OLMAKTADIR.
 • TRIPLE VE QUAD KABİN KATEGORİLERİNDE 1. VE 2. KİŞİ İÇİN KİŞİ BAŞI ÜCRET DEĞİŞEBİLMEKTEDİR.
 • SATIN ALIM YAPMADAN ÖNCE FİYATLARI KONTROL ETMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ 
 • FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Emirates Havayolları ile İstanbul Havalimanı – Singapur – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar.
 • 5*NCL SPIRIT gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 10 gece 11 gün TAM PANSİYON konaklama.
 • 1 gece Tapei’de 4* kategorisinde oda + kahvaltı otel konaklaması
 • 1 gece Singapur’da 4* kategorisinde oda + kahvaltı otel konaklaması
 • Tüm Transferler
 • Havalimanı ve Liman vergileri.
 • Otel konaklama şehir vergileri
 • Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.(Grup en az 15 kişi olması halinde)
 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
 • Gemideki eğlence ve şovlar.
 • Fitness & Spor salonu kullanımı.
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır). 
 • FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Gemi Servis ücreti (Günlük kişibaşı 15 EUR. Gemide ödenir)
 • Programda belirtilen tüm kara turları
 • Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.
 • İç hat bağlantı uçuşları.
 • Gerekli vize ücreti.
 • Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).
 • Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.). 70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.(65€)

 

 • İPTAL İADE ŞARTLARI (TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR)
  Rezervasyon itibari ile;
  180 gün kalaya kadar kişi başı %10
  179-150 gün %15
  149-120 gün %25
  119-90 gün %30
  89-60 gün %50
  59-45 gün %60
  44-30 gün %75
  29-10 Gün %90
  9 günden az %100
Rezervasyon Formu

Rezervasyon Formu

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!


İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün
İzmir'den direkt uçuş
İzmir hareketli; Basel - Strasbourg (1) (Colmar) - Speyer / Mannheim (Heidelberg) - Rüdesheim / Koblenz - Köln

ERKEN REZERVASYONDA KİŞİ BAŞI:799€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
799.00

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün
Promosyon!
Noel döneminde ışıklar altında; Basel - Strasbourg (1) (Colmar) - Speyer / Mannheim (Heidelberg) - Rüdesheim / Koblenz - Köln

ERKEN REZERVASYONDA KİŞİ BAŞI: 799€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
799.00

5* DELUXE AMADEUS QUEEN İLE ÜÇ NEHİR (REN, MAIN & TUNA)

19 – 26 Eylül 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
3 Nehirde süzülerek; Köln – Rüdesheim – Miltenberg / Wertheim – Würzburg – Bamberg – Nürnberg Regensburg – Passau - Münih

KİŞİ BAŞI:1.899€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.899.00

5* DELUXE AMADEUS CARA İLE BAŞTAN SONA MAVİ TUNA NEHRİ

10-17 Ağustos 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
10 ayrı ülkeden geçerken hem küçük kasabaları hem de modern başkentleri aynı anda keşfederek yolculuk. .

KİŞİ BAŞI:1.899 €'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLAR
1.899.00
error: Content is protected !!