5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

İzmir'den direkt uçuş

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün

799.00

  • ERKEN REZERVASYON FİYATI

İZMİR’DEN DİREKT UÇUŞ İLE!
“IŞIKLAR ALTINDA NOEL PAZARLARI ÖZEL SEFERİ”
Basel – Strasbourg (1) (Colmar) – Speyer / Mannheim (Heidelberg) – Rüdesheim / Koblenz – Köln


Ren Nehrinin Almanya, Fransa ve İsviçre sınırlarını oluşturan bölümü aynı zamanda tarihi ve geleneksel Noel Pazarlarının en keyifle kutlandığı bölgeye ev sahipliği eder. Avrupa’nın belki de en renkli dönemi olan Noel Pazarlarını bölgedeki en lüks ve konforlu gemilerden olan 5* Deluxe Amadeus Star ile tecrübe edeceğiz. Sıcak şarap, tarçın kokusu ve göz alıcı ışıklar eşliğinde rotamız üzerindeki tarihi kentleri bize özel gemimiz ile zahmetsizce keşfedeceğiz.

Avrupa’nın en bilinen ve tercih edilen nehir firmalarından Lüftner Cruises’a ait olan 5* Deluxe Amadeus Star gemisi 2019 senesinde suya indirilmiştir. 5* otel konforu ve birinci sınıf servis amacıyla hizmet veren gemi toplam 164 yolcu kapasitelidir. Toplam 45 personelin görev yaptığı Deluxe Amadeus Star filonun en yenilerinden olup tüm kabinlerinde konfor ön planda tutulmuştur. Her kabinde Multimedya TV, saç kurutma makinesi, minibar, kasa, dahili telefon, birleştirilebilir iki yatak, kişisel havalandırma sistemi ve duş mevcuttur.


01.Gün / 14 Aralık 2024 / İzmir – Basel, İsviçre / Strasbourg, Fransa
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar, Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat 09:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından XQ 912 no’lu sefer ile 12:10’ da Basel’e uçuş. Yerel saat ile 13:25’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Strasbourg limanındaki gemimize transfer öncesi Panoramik Basel şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Tur sonrası yaklaşık 1 saat sürecek yolculuğun ardından Strasbourg’daki gemimize giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kaptan’ın hoşgeldiniz kokteyli ve ardından akşam yemeği. Gemimiz bu akşam Strasbourg’da demirli olacak.

02.Gün / 15 Aralık 2024 / Strasbourg, Fransa
Alsace bölgesinin incisi ve Dünya’nın Noel Başkenti ünvanı taşıyan Strasbourg’da demirli gemimizde alacağımız kahvaltı sonrası dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Strasbourg & Colmar turuna katılabilirler. Strasbourg’da Avrupa Konseyi ve Parlamentosu binaları, Katedral meydanı ve Noel Pazarı görülecek yerler arasında. Öğleden sonra ise tüm sokaklarında karnaval havasının yaşandığı Colmar’ı ziyaret edeceğiz. Akşam yemeği öncesi gemimize dönüş. Gemimiz akşam yemeği sonrasında demir alarak seferine başlayacak.

03.Gün / 16 Aralık 2024 / Speyer, Almanya
Gemimiz bu sabah Almanya’nın Speyer kentine yanaşacak. Kahvaltı sonrası dileyenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Mannheim, Speyer & Heildelberg turuna katılabilirler. Almanya’nın en güzel Noel Pazarlarından birine ev sahipliği yapan Heidelberg’de dünyaca ünlü Kale Sarayı ziyaret ettikten sonra Neckar nehrinin ortadan ikiye ayırdığı bu zarif kentte serbest zamanınız olacak. Gemimiz bu akşam yemeği sırasında demir alarak sonraki durağı olan Rüdesheim’a doğru hareket edecek.

04.Gün / 17 Aralık 2024 / Rüdesheim / Koblenz, Almanya (Lorelei Vadisi geçişi)
Gemimiz bu sabah erken saatlerde Almanya’nın en çok turist çeken kasabalarından Rüdesheim’a yanaşacak. Dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Siegfried’s Müzik Aletleri Müzesi ve Rüdesheim turuna katılabilirler. Öğle yemeği için gemiye dönüşümüzle gemimiz demir alacak ve yemek esnasında muhteşem manzaralar eşliğinde Ren Nehrinin en dar yeri olan Loreley Pasajını geçecek. Akşamüzeri Koblenz’e yanaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz düzenlenecek yürüyüşlü Koblenz şehir turu ve noel pazarı ziyaretine katılabilirler. Akşam yemeği sırasında gemimiz demir alarak son limanımız olan Köln’e hareket edecek.

05.Gün / 18 Aralık 2024 / Köln, Almanya – Düsseldorf – İzmir
Sabah erken saatlerde gemimiz son durağı olan Köln’e varacak. Gemide alınacak kahvaltı sonrası çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından özel araçlarımız ile Düsseldorf Havalimanına transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından XQ 959 no’lu sefer ile saat 14:10’da İzmir’e uçuş. Türkiye saatiyle 19:30 ’da varış ve turumuzun sonu…

TUR FİYATI

KABİN TİPİ PAKET FİYAT ERKEN REZERVASYON!
1.Kat Standart Promosyon Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 799 €
1.Kat Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 999 € 899 €
2.Kat Promosyon French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1.149 €
2.Kat Deluxe French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1.299 € 1.199 €
3.Kat Deluxe French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1.499 € 1.399 €
3.Kat Deluxe Balkonlu Suit Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1.699 € 1.599 €
Liman, Havalimanı Vergileri, Seyahat Sağlık Sigortası 400 € (DAHİL) 400 € (DAHİL)

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
• Sun Express Havayolları ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Basel / Düsseldorf – İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası gidiş dönüş uçuşlar
• 5* Deluxe Amadeus Star gemisinde 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
• Havalimanı- Liman arası transferler
• İlk gün Basel panoramik şehir turu
• Koblenz yürüyüş turu
• Liman & Havalimanı vergileri (kişi başı 400 €)
• Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
• 2 gece gemide Türkçe canlı müzik
• Kaptan’ın Hoşgeldiniz Kokteyli
• Kaptan’ın Gala Yemeği
• 5 çayı & yemeklerden sonra alınan çay/kahve ve geceyarısı ikramları
• Tur süresini kapsayan seyahat sağlık sigortası, mesleki zorunluluk sigortası. (70 yaş ve üzeri surprim uygulanır)
• Türkçe Rehberlik Hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 15 € gemide ödenir)
• Türkçe rehber eşliğinde gerçekleştirilecek programda belirtilen ekstra turlar
• Kuru temizleme, içecekler, alışveriş, internet gibi şahsi harcamalar
• İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. (Kişi başı 25 €, 70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.)
• Yurtdışı çıkış harcı
• Vize ücretleri (Schengen)

BİLİNMESİ GEREKENLER VE ÖNEMLİ NOTLAR

• Programda belirtilen saatler Sun Express Havayolları ve Lüftner River Cruises şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
• Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin gömlek ceket, kadın misafirlerimizin de şık elbise ile katılımları beklenmektedir.
• GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR. HAVA, SU SEVİYESİ GİBİ MÜCBİR SEBEPLERLE OLUŞABİLECEK ROTA DEĞİŞİKLİKLERİNDE TUR ORJİNAL PROGRAMINA EN YAKIN ŞEKİLDE ROTA DEĞİŞİKLİKLERİ YAPILMAKTA OLUP BU TARZ DEĞİŞİKLİKLERDEN ACENTA SORUMLU TUTULAMAZ.
• Gemiye check-in esnasında kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna pasaportların teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan oda kartlarınız ve imzanız ile yapabileceksiniz. Tüm harcamalarınız son gün odanıza iletilecek olup gemiden çıkış yapmadan kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Gemi personel servis ücreti toplamı da kabininize bırakılacak ekstrede kabin hesabınıza eklenecektir.
• Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renk ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
• Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemelerinizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
• Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak günlük bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
• Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden (kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak) saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizleri transfer araçlarının yanına dizilecektir. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ARACA YÜKLENMESİNE EŞLİK ETMESİNİ RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
• Vize süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.
• Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir ayrıca yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
• Tur için gerekli olan vizenin alınması sorumluluğu misafirlerimizde olup; vize reddi, yanlış vize gibi sebeplerle tura katılım olmaması durumunda acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır ve iptal şartları geçerlidir.
• TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ VE GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
• Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
• Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.
• Tüm ekstra turların son hali seyahat öncesi ücretleriyle ve detaylarıyla sizlere iletilecektir. Gerektiği hallerde turların içeriği ve sıralaması rehberler tarafından değiştirilebilir. Turların kayıtları sadece nakit olarak gemide açılacak olan ekstra tur deskinde yapılacaktır.

*** İYİ SEYAHATLER DİLERİZ ***

 

Rezervasyon Formu

Rezervasyon Formu

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!


İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

NLC SPIRIT ile GÜNEYDOĞU ASYA & ÇİN & UZAKDOĞU

Hareket: 18 Ocak 2025 / 12 Gece - 13 Gün
Vizesiz Program
Ara tatilde, 5 yıldızlı bir gemi ile uzakdoğu! Emirates HY ile uçuşlar ve otel konaklamaları dahil ve en önemlisi Vizesiz!

2.849 € DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
2.849.00

5* DELUXE EMERALD LUNA NEHİR GEMİSİ İLE “YILBAŞINDA” TUNA NEHRİ

Hareket: 29 Aralık 2024 / 5 Gece & 6 Gün
Yılbaşı Özel Seferi
THY ile uçuşlar, transferler, delux gemide 5 gece-6 gün tam pansiyon konaklama, yılbaşı balosu, şehir turları dahil...

KİŞİ BAŞI: 1.599 €'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.599.00

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün
Promosyon!
Noel döneminde ışıklar altında; Basel - Strasbourg (1) (Colmar) - Speyer / Mannheim (Heidelberg) - Rüdesheim / Koblenz - Köln

ERKEN REZERVASYONDA KİŞİ BAŞI: 799€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
799.00

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN & MAIN NEHİRLERİ NOEL PAZARLARI

02 - 08 Aralık 2024 - 6 Gece & 7 Gün
THY ile uçuşlar dahil
Sıcak şarap, tarçın kokusu, göz alıcı ışıklar eşliğinde, Ren'den Tuna'ya Noel Pazarları...

KİŞİ BAŞI 1899 € DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1899.00
error: Content is protected !!