BÜYÜK BALKAN TURU

Otobüsle

13 Kasım 2021'e kadar 14 tur seçeneği

299.00

  • İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYAT

Bulgaristan & Kosova & Makedonya & Sırbistan & Bosna-Hersek & Hırvatistan & Arnavutluk & Karadağ

7 Gece – 8 Gün (6 Gece Otel Konaklamalı)

Sofya, Belgrad, Şabats, Loznitsa, Sarajevo, Vrelo Bosna, Blagaj, Mostar, Trebinje, Dubrovnik, Herceg Novi, Tivat, Kotor, Budva, Bar, Tiran, Ohrid, Ohrid Gölü, St.Naum, Priştine, Prizren, Üsküp, Matka Kanyonu, Filibe (Plovdiv), Edirne

TUR TARİHLERİ
3.Tur: 01-08 Ağustos
4.Tur: 13-20 Ağustos
5.Tur: 21-28 Ağustos
6.Tur: 29 Ağustos-05 Eylül
7.Tur: 10-17 Eylül
8.Tur: 18-25 Eylül
9.Tur: 26 Eylül-03 Ekim
10.Tur: 08-15 Ekim
11.Tur: 16-23 Ekim
12.Tur: 24-31 Ekim
13.Tur: 05-12 Kasım
14.Tur: 13-20 Kasım

Covid-19 ‘a Dair Giriş Kuralları ve Tedbirler:
 Turk vatandaşları için son 48 saat kala PCR testi veya 2 doz aşı uygulandığına dair aşı kartı gereklidir.
 2 Doz aşı için herhangi bir aşı ayrımı yapılmamaktadır. Tur tarihinden önce 1 doz olduysanız PCR şartı bulunmaktadır.

TUR PROGRAMI

1. Gün: GECE YOLCULUĞU / EDREMİT – AKÇAY- LAPSEKİ
Belirlenen güzergahlardan katılımcılarımızı alarak saat: 17.30‘da İzmir’den ayrılıyoruz. Menemen, Aliağa, Şakran, Dikili, Ayvalık, Edremit, Akçay üzerinden Lapseki’ye ulaşıyoruz. Feribotla kısa bir deniz yolcuğu yaparak karşıya geçiyor ve molalar vererek gece yolculuğumuzu sürdürüyoruz

2 Gün: KAPIKULE SINIR KAPISI, SOFYA, BELGRAD
Sabaha karşı Kapıkule Sınır Kapısındaki gümrük ve pasaport işlemlerimizden sonra Bulgaristan ‘a giriş yapıyoruz. Çok erken saatlerde Haskova, Filibe, Pazarcık üzerinden Başkent SOFYA ’ya ulaşıyoruz. Yürüyerek şehirdeki turumuza başlıyor; Banyabaşı Camii ’ni, Serdica Antik Kenti kalıntılarını, Milenyum Anıtını, Nedelya Kilisesini, Ruski Kilisesini, Hükümet Binalarını, Çar Osvoboditel Anıtını, Sofya Üniversitesini, Ayasofya ’yı görüyor ve Aleksandr Nevski Katedralini ziyaret ediyoruz.

Ardından yönümüzü Sırbistan ’a çeviriyor, Niş üzerinden BELGRAD ’a ulaşıyoruz. Tito’nun övünç kaynağı olan geniş bulvarlı modern Belgrad’ı gezmeye, Sırp Ortodoks Kilisesinin kurucusu St. Sava’ya atfedilen Katedral’i ziyaret ederek başlıyoruz. Sonra panoramik tur yaparak şehir içinde Belgrad Gökdelenlerini, Hükümet Binalarını, Parlamentoyu, Nato’nun bombaladığı Genel Kurmay Başkanlığı ve Polis Merkezini görüyoruz. Nikola Paşiç Meydanı’nı, Teraziya Meydanı‘nı ve 1867’de Belgrad’ı terk ederken şehri teslim ettiğimiz Knez Mihajlova Anıtı’nın da yer aldığı Republica Meydanı ’nı gördükten sonra Üniversite Meydanı’ndan başlayarak, eski şehir üzerindeki turumuza başlıyoruz. Kültür ve sanat şehri olan Belgrad’ın şehir yaşantısını hissetmek ve hareketliliğine ortak olmak için Knez mihajlova Caddesi ’nde alacağımız serbest zaman sonrası Kalemegdan turumuza başlıyoruz. Sırasıyla; Anahtar Teslim Anıtı, Balıkçı Heykeli, Fransız Özgürlük Anıtı, Roma Dönemi Surları, Kara George ve İstanbul Kapıları, Damat Ali Paşa Türbesi, Victor Anıtı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi ’ni görüyoruz. Şarkılara, marşlara konu olan ve ülke ülke gezen Tuna Nehri’nin Sava Nehri ile güzel buluşmasına şahitlik ederken, Sava Nehri üzerine kurulu Gazela Köprüsü, Ada Köprüsü, Branko Köprüsü, Pançevo Köprüsü ’nden Savaş Adası ’na kadar Belgrad’ın olağanüstü manzaraları ile bugünkü turumuzu sonlandırıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama BELGRAD ‘da otelimizde. Dileyen konuklarımızla ışıklı bir Belgrad akşamında tekne turu yapıyoruz. (Ekstra isteğe bağlı aktivite)

3 Gün: ŞABATS, SARAJEVO
Sabah kahvaltısının ardından uzun ama bir o kadar da keyifli bir yolculuğa başlıyoruz. Bir süre uçsuz bucaksız SIRBİSTAN ovalarında yol aldıktan sonra Sava ve Drina Nehirlerinin harika manzaraları eşliğinde yavaş yavaş dağlara tırmanıyoruz. Yeşilin her tonunu görebileceğimiz dağları aşarak belli noktalardaki vereceğimiz molalardan sonra; Şabats, Loznıtsa, Zvornik, Vlasenıtsa, Sokolats yoluyla akşama doğru Bosna-Hersek ’in Başkenti SARAJEVO ’ya ulaşıyoruz. Turumuza başlıyor ve 1.Dünya Savaşı’nın çıkmasına neden olan Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun Veliahtı Arşidük Ferdinand ve Eşinin öldürüldüğü Latinska Köprüsü ’nü, Başçarşı Camii ’ni, Gazi Hüsrev Paşa Külliyesi ‘ni (Medrese, Saat Kulesi, Camii, Bedesten, Hamam İle Moriça Han) görerek Katedral ve Kanlı Pazar ’la turumuzu tamamlıyoruz. Bu arada Boşnak Böreği, kahvesi ve Trileçe’nin tadına bakmayı da unutmuyoruz. Bosna’nın en büyük milli parkı olan Vrelo Bosna ’ya gidiyoruz. Loman Dağlarının eteklerindeki Bosna Nehrinin bu muhteşem su kaynağında yapacağımız keyifli sabah yürüyüşü sonrası turumuz tamamlanmış oluyor. Akşam yemeği ve konaklama Sarajevo’daki otelimizde.

4 Gün: BLAGAJ, MOSTAR, POÇİTEL, KRAVİÇE ŞELALELERİ, TREBİNJE
Sabah kahvaltısının ardından aracımıza geçerek bu kez de cennet yeryüzünde varmış dedirtecek Boracko ve Jablanıca göllerinin eşliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz. Jablanica ’da filmlere konu olan, Neretva’nın sularına gömülen ünlü Neretva Köprüsünü uzaklardan selamlayarak, Bosna Hersek’in bir başka önemli nehri Neretva’nın kollarından Buna Nehri ’nin doğduğu yere gidiyoruz. Bölgede İslamiyet ve Osmanlı için çok önemli bir tarihi geçmişe sahip olan Blagaj Tekkesi ’ni ziyaretimizin ardından MOSTAR ‘a ulaşıyoruz. Önce Eğri Köprü ‘yü ardından 1567 ‘de Mimar Hayrettin’in yaptığı 1993’te Hırvatların yıktığı, 1997-2004 yılları arasında yeniden inşa edilen Mostar ‘a adını veren ve sembolü olan ünlü Mostar Köprüsünü, Koski Mehmet Paşa Camii ’ni, Eski Kuyumcular Çarşısı ’nı (bugünkü Turistik Çarşı) gördükten sonra Poçitel ’e hareket ediyoruz. Stolac üzerinden Eski Osmanlı köyünün Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyor; Camii, Han, Hamam, Medrese ve Konaklarının bir zamanki sakinlerini düşünürken yapılarının zamana meydan okuyuşuna hayran kalıyoruz. Daha sonra sadece acentemize özel olarak tura dahil edilen Kraviçe Şelalelerine gidiyoruz. Doğanın cömertliğine tanık olacağımız, görüntülere hayran kalacağımız şelalede fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. Serbest zamanın ardından, Trebinje’ye gidiyoruz. Daha sonra, Dubrovnik akşam turu yapıyoruz. Şüphesiz ki akşam ışıl ışıl olan sokaklarda kaybolmak çok güzel olacak. Burada surları, Onofrio Çeşmeler, Stradun Caddesini, Saat Kulesini, Dük Sarayını, Gundulic Anıtını, Dubrovnik Merdivenlerini, SV. Vlah ve SV. Ignatius Kİliselerini görüp serbest zaman verdikten sonra Trenbinje Bölgesindeki otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

5 Gün: KOTOR, BUDVA, ST.STEFAN, TİRAN, OHRİD
Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Herceg Novi, Tivat üzerinden Unesco korumasında olan KOTOR ‘a geçiyoruz. Kotor ‘da surları, Doche, Un, Triphon Meydanları nı, Saat Kulesini, Karampanayı da görüp yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Kotor turumuz sonrası son olarak BUDVA ’dan geçerek, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırma aşamasında olan muhteşem ST.Stefan ’ı ve Budva ’yı panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola veriyoruz.

Sonrasında Arnavutluk’un başkenti ve en büyük şehri TİRAN ‘a geçiyoruz. 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca’nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar’ın dağlık ülkesi, 1614’te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920’de Arnavutluk’un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur yapıyoruz. Ethem bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Ulusal müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehrin merkezinde vereceğimiz mola sonrasında Makedonya ‘nın en önemli şehirlerinden biri olan ve gölü ile ünlü OHRID ‘e geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama OHRID‘deki otelimizde.

6 Gün: ST.NAUM, OHRİD GÖLÜ, ÜSKÜP ŞEHİR TURU, ÜSKÜP
Sabah kahvaltımızı Ohrid ‘de keyifli bir şekilde aldıktan sonra, ST. Naum Manastırı’na gidiyoruz. Ardından havanın durumuna göre tekne turuna (Ekstra) başlıyoruz. Turumuz boyunca Işık Kenti Ohrid ’i, Çar Samuel Kalesi ’ni, Tito’nun Konukevi ’ni, SV.Jovan Kaneo Kilisesi ’ni ve koyunu görerek iskeleye yanaşıyoruz. Unesco Dünya Mirası Listesi’ndeki Ohrid Gölü ’nden izlediğimiz bu güzel ve şirin kenti bu kez yürüyerek gezmeye başlıyoruz. İskeledeki heykel grupları hakkında bilgi aldıktan sonra, Roma Yolu’nun üzerine kurulan; “Safranbolu Evleri” olarak anılan Osmanlı sivil mimarisinin güzel örnekleri arasında Ohrid ’nin sakin ve dingin sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz. Holy Mother Bolnıchka Kilisesi ’nin yanından geçerek dönemin ünlü yapısı ST. Sophia Kilisesi ’ni görüyoruz. Ardından yine sokaklar arasında yürüyerek çarşıya gidiyoruz. Alışveriş için alacağımız serbest zamanın sonrasında yıllara meydan okumuş çınar ağacında buluşarak Halveti Tekkesi, Ali Paşa Camii ’ni görerek turumuzu tamamlıyoruz. Aracımızda yerimizi alıp diğer önemli bir şehri olan Üsküp ‘e doğru alıyoruz. Manzaralar eşliğinde ÜSKÜP ‘e ulaşıyoruz. Eski Üsküp ile turumuza başlıyoruz. Kale‘yi, Mustafa Paşa Camii’ni, Kurşunlu Han, Çifte Hamam, Murat Paşa Camii, Kapan Han’ı görerek Eski Çarşı‘da alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında bu kez yeni Üsküp ‘ü gezdikten sonra Taş Köprü ‘yü, Büyük İskender, II.Phılıp heykelleriyle, Vmro’nun ünlü liderlerinden Dame Gruev, Gotse Delçev Heykelleri ‘ni, Zafer Takı’nı, yeni yapılan Neoklasik mimarideki birçok binayı görüp, 1910 yılında Gonca Boyacı adıyla Üsküp’te doğan Rahibe Terasa Anıevi’ ni ve anıtını ziyaret edip turumuzu tamamlıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Üsküp ‘teki otelimizde.

7 Gün: PRİZREN, PRİŞTİNE, MATKA KANYONU, ÜSKÜP
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Kosova’ya doğru yola çıkıyoruz. Mimari silueti, 5 vakit minarelerinden yükselen ezan sesleri, yol ve dükkân levhalarındaki Türkçe ibareleri ile hemen ilk görüşte Anadolu-Osmanlı kenti intibaını veren PRİZREN ‘de; Sİnan Paşa Camii, Meryem Ana Kilisesi, Halveti Tekkesi, Mehmet Paşa Camii ve Hamamı, Akdere ve Taşköprü görülecek yerler arasında. Ardından başkent ve aynı zamanda üniversitesi ile Kosova’nın eğitim ve kültür merkezi olan PRİŞTİNE ‘yi görüyoruz. Panaromik bir gezi ile, 1389 Kosova Muharebesi sonucu Kosova Ovası’nda şehit düşmüş Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigâr’ın
Türbesi ’ni gördükten sonra MAKEDONYA ‘ya geri dönüyoruz.

Makedonya ‘nın öne çıkan doğal güzelliklerinden biri olan Matka Kanyonu‘na doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu ‘da keyifli yürüyüş ve eşsiz doğa manzaralarında fotoğraf molası ile programımızı gerçekleştiriyoruz. Matka Kanyonu turumuzun ardından, Üsküp ‘e geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Üsküp ‘deki otelimizde.

8 Gün: ÜSKÜP, FİLİBE (PLOVDİV), EDİRNE, İZMİR
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Üsküp ’e veda ederek ayrılıyoruz. Bulgaristan ‘a girince, ülkenin ikinci büyük kenti olan Filibe’yi gezmeye başlıyoruz. 2019 yılında Avrupa Kültür Başkenti olmaya hak kazanan ve adını Makedonya Kralı II.Philip’ten alan Filibe’de ilk durağımız Eski şehir oluyor ve gezimize olağanüstü mimariye sahip evleri görerek, Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyerek devam ediyoruz. Tepeler üzerine kurulu şehrin 7 Tepesi’nden birisi olan Nöbet Tepe’nin eteklerinde hem mimarisi hem otantik havasıyla bambaşka dünyalara dalıp gideceğimiz şehirde sırasıyla; Balabanov Evi, Bakalova Evi, Bayatova Evi, Hisar Kapı, Etnoğrafya Müzesi (Argir Kuyumdzhioglu), Galeri, Eczane Müzesi, Dımıtrı Kilisesi, Assumptıon Katedrali ’ni görerek Cuma Camisi ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Roma dönemi Stadyum, Antik Tiyatro’yu da gördükten sonra Knyaz Aleksandr ve Rayko Daskalov caddelerinde vereceğimiz kısa serbest zaman sonrası Odeon da buluşarak Filibe’ye veda ediyor ve ülkemize doğru yol alıyoruz.

Kapıkule sınır kapısındaki işlemlerimizin ardından EDİRNE ’ye ulaşıyoruz. Öğle yemeğinde Edirne ciğeri yedikten sonra Türk çayı ile özlem gideriyor ve Mimar Sinan’ın 80 yaşında yaptığı “Ustalık Eserim” dediği mimarlık tarihinin başyapıtlarından Selimiye Camii ’ni ziyaret ediyoruz. Vakıf Müzesini ve Arasta’yı gezerek Edirne ’ye özgü Deva-i Misk Tatlısı, Edirne Peyniri, Badem Ezmesi, Aynalı Süpürge alışverişi yapıyoruz. Ardından Uzunköprü, Keşan üzerinden feribotun yoğunluk durumuna göre Gelibolu-Eceabat tarafından feribot ile karşıya geçiyor ve İzmir’e yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molaların ardından İZMİR ’e ulaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Sınır kapısı, feribot ve yol yoğunluğuna bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O nedenle dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

EBRULİ TUR’DAN NOTLAR
Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır. Ebruli Turizm bu turun “satış acentesi” konumunda olup, kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecek, bir sorun çıkarsa yardımcı olunacaktır. Ancak uçuşlardan, operasyonel sorunlardan ve hava durumundan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu olmayacaktır.

TUR FİYATI

İki kişilik odada kişi başı: 299,-€
Odada tek kişi konaklama fiyatı: 399,- €
3. Kişi ek yatak: 299,- €
0-6 Yaş çocuk fiyatı: 199,-€
7-12 Yaş çocuk fiyatı: 249,- €

*Çocuk Fiyatları iki büyük yanında geçerlidir.
*Kredi Kartına taksit seçeneklerini sorunuz.
*Bu turun operasyonu Ebruli Turizm’e ait değildir.
*Kayıt esnasında tarihler için müsaitlik ve koltuk numarası alınır.

TURUN HAREKET NOKTALARI : Saat : 16.00 ’da Üçkuyular (Opet İstasyonu Çarşısı), Saat : 16.30 ’de Üçyol (Otobüs Ofisleri Önü), Saat : 16.45 ’de Lozan Meydanı (Fuar Kapısı Önü), Saat :17.00 ’de Bayraklı (Bayraklı Üst Geçit Duraklar Önü), Saat :17.15 ’de Karşıyaka Anıt (Karşıyaka Anıt Karşısı), Saat :17.20 ’de Karşıyaka Yunuslar (Yunuslar karşısı Mavi Kule Önü), Saat :17.30 ’de Mavişehir (Mavişehir Ege Park Önü) önü

TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER
 Kişi sayısına uygun “Turizm Belgeli” araçlar ile ulaşımlar ve programdaki tüm turlar
 Program’da belirtilen tüm şehir turları (Blagaj Turu, Vrelo Bosna Turu, Matka Kanyonu Gezisi
 St. Naum Gezisi
 Şehir turlarında zorunlu yerel rehberlikler
 Tüm şehirlerde konaklama ve turist vergileri
 Belirtilen şehirlerdeki otellerde 6 gece oda- kahvaltı konaklama
 Otellerde alınacak 6 sabah kahvaltısı + 6 akşam yemeği
 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 “Mesleki Sorumluluk Sigortası” (65 Yaş +20 € ilave öder)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 Müze, ören yeri, kale ve bazı şehir giriş ücretleri
 Öğle yemeği, molalar, isteğe bağlı extra aktiviteler
 Yurtdışı Çıkış Fonu (Bankaya yatırılmalıdır.)
 Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 20 € (65 – 80 Yaş+ 20 € olarak hesaplanır.)
 Schengen Vize Bedeli (Sigorta + Hizmet Dahil): 140 €
 Veya Bulgaristan Kolay Vize: 100 €
(Yeşil pasaport sahiplerine veya çok girişli vizeleri olanlara vizeye gerek yoktur)

VİZE / TUR HAKKINDA BİLGİLENDİRMELER
 Bazı ülkelerin şehir giriş ücretleri önceden tahmin edilemediği için tur programına dahil edilmemiştir. Bu ücretler şehir girişlerinde toplu olarak ödenecek olup, rehberimizin organizasyonu ile toplanarak ödenmektedir. Söz konusu girişlerle ilgili acentemizden bilgi alabilirsiniz.
 Bu program için Bulgaristan Vizesi veya çok girişli Schengen geçerlidir. Yeşil pasaport için vize gerekli değildir.
 Vize işlemlerini tamamen kendisi takip edecek misafirler için vize desteği & evrak & yolcu listesi & araç bilgisi paylaşılmaz.
 Alınamayan vizelerin ücreti iade edilmez. Tur ücretinin iadesi ise tur sözleşme maddeleri ile bir bütündür.
 Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 Ayrıca çok girişli Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 1 Oda için 3. kişi ek yatak olabilir, orijinal yatak sözü verilmemektedir.
 Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 Turlarımızda çok fazla sınır kapısı geçişi olduğu için programda yaşanacak yoğunluk nedeniyle tur programı rehber tarafından revize edilebilmektedir. Turun rehberi ve rehbere ait iletişim bilgisi turdan 1 gün önce SMS ile gönderilmektedir. Bunun haricinde bir bilgilendirme için aranmayacaksınız.
 Tur otellerimiz bölgenin ve sınıfının iyi tesisleridir. Aynı kategori korunmak kaydı ile oteller değişebilir.
 Turlarımız otobüs ile gerçekleştiği için turun çıkışı için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda ödenen ücret ödendiği şekilde iade edilecektir.
 Acentemiz bayram yoğunluğu, yağmur, yağış ve ön görülemeyen sebeplerle güzergâhında değişiklik yapabilir. Lütfen tur programının güncel şeklini 48 saat evvel acenteden edininiz.  Tüm yolcularımızı araca bindikleri noktaya bırakıyoruz. Ayrıca duraklama yapılmamaktadır.
 Tur programı acente kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür

EBRULİ TUR’DAN NOTLAR

Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır. Ebruli Turizm bu turun “satış acentesi” konumunda olup, kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecek, bir sorun çıkarsa yardımcı olunacaktır. Ancak uçuşlardan, operasyonel sorunlardan ve hava durumundan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu olmayacaktır.

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

İZLANDA

29 Ekim - 03 Kasım 2021, 5 Gece & 6 Gün
THY+SAS ile
Buzul gölleri, Lav tarlaları, Gayserler, Volkanlar, Şelaleler ve Kuzey ışıkları ile başka bir dünya!

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 2.400 € + UÇAK BİLETİ
2400.00

ZLATİBOR (SIRBİSTAN)

25 -31 Ekim 2021, Pazartesi – Pazar
Aşı Kartı veya PCR Testi gereklidir
Gelin sizi Sırbistan'da az bilinen yerlere, enfes bir doğaya, Kusturika'nın hayallerine, bir nehir dünyasına götürelim...

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 750 € + UÇAK BİLETİ
750.00
error: Content is protected !!