5* DELUXE VIVA MOMENTS İLE REN NEHRİ – LALE ZAMANI

Uçuşlar: İzmir / İzmir

12 -19 Mayıs, 7 Gece - 8 Gün

1.999.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

“LALE ZAMANI”

5* DELUXE VIVA MOMENTS İLE REN NEHRİ
İZMİR’DEN DİREKT UÇUŞ!

“HERŞEY DAHİL GEMİ KONSEPTİ İLE” (İÇECEKLER, BAHŞİŞLER, Wİ-Fİ)
KABİN BAŞI 400 € ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ!

Düsseldorf, Almanya/ Amsterdam, Hoorn, Rotterdam, Nijmegen (Hollanda)/ Antwerp, Belçika

Avrupa’nın en hızlı büyüyen ve tercih edilen nehir gemi firmalarından Viva Cruises şirketine ait Deluxe Viva Moments gemisi Viva Cruises’un en yeni ve lüks gemilerindendir. Gemi 2018’de suya indirilmiştir. 176 yolcu kapasiteli olan deluxe gemi yolcularına maksimum rahatlığı sağlayacak şekilde dizayn edilmiş olup 48 personel ile hizmet vermektedir. Bir çoğu balkonlu olmak üzere toplam 88 kabini mevcuttur.

TUR PROGRAMI

01.Gün / 12 Mayıs 2024 / İzmir – Düsseldorf, Almanya
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar, Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat 09:00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından XQ 958 no’lu sefer ile 11:40’ da Düsseldorf’a uçuş. Yerel saat ile 14:05’de varış. Burada bizi bekleyen aracımız ile Düsseldorf limanında demirli olan gemimize transfer. Gemiye varışımızın ardından öncelikle check-in işlemlerimiz gerçekleştirilecek. Ardından yapılacak güvenlik toplantısı sonrasında kabinlere yerleşme. Bu akşamüzeri Kaptan’ın Hoşgeldiniz Kokteyline davetlisiniz. Gemimiz saat 17:00’de demir alacak.

Gün Limanlar             Ekstra Turlar & Aktiviteler
12.May.24 Düsseldorf, Almanya Kaptanın Hoşgeldiniz Kokteyli ve Yemeği
13.May.24 Amsterdam, Hollanda Ekstra Amsterdam Şehir & Kanal Turu
14.May.24 Amsterdam, Hollanda Ekstra Zaanse Schans, Marken & Volendam Turu
Hoorn, Hollanda
15.May.24 Rotterdam, Hollanda Ekstra Rotterdam & Keukenhof Bahçeleri Turu
16.May.24 Antwerp, Belçika Ekstra Ghent & Brugge Turu
17.May.24 Antwerp, Belçika Ekstra Antwerp Şehir Turu
18.May.24 Nijmegen, Hollanda Nijmegen Yürüyüş Turu
19.May.24 Düsseldorf, Almanya Kahvaltıdan sonra gemiden ayrılış

8.Gün / 19 Mayıs 2024 / Düsseldorf, Almanya – İzmir
Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası özel araçlarımız ile Düsseldorf Havalimanına transfer. Öncesinde rehberimizin düzenleyeceği Düsseldorf Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tur sonrası havalimaninda yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından XQ 959 no’lu sefer ile saat 15:05’de İzmir’e uçuş. Saat 19:20 ’de varış ve turumuzun sonu…

PAKET TUR FİYATI:

Dış kabinde kişi başı paket fiyat : 2199 € / 1999 €
2. Kat French Balkonlu kabinde kişi başı paket fiyat:  2499 € / 2299 €
3. Kat French Balkonlu kabinde kişi başı paket fiyat: 2699 € / 2499 €
Liman, Havalimanı Vergileri, Sigorta 500 € (DAHİL)

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
• Sun Express Havayolları ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Düsseldorf arası gidiş dönüş uçuşlar
• 5* Deluxe Viva Moments gemisinde belirtilen kabin tipinde 7 Gece 8 Gün HERŞEY DAHİL* konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
• Düsseldorf ve Nijmegen Şehir Turları
• Personel bahşişleri (gecelik kişi başı 15 €)
• Öğle ve akşam yemeğinde ikram edilen alkollü/alkolsüz içecekler
• Gün içerisinde self servis alınan Limitsiz Çay, Kahve ve Su
• Kabinlerde hergün yenilenen alkollü/alkolsüz minibar
• Gemide sunulan ücretsiz wireless internet bağlantısı
• Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş ve üzeri surprim uygulanır)
• Liman ve Havalimanı vergileri (kişi başı 500 €)
• Grup 20 kişi olduğu taktirde Türkçe Rehberlik hizmeti.

*Gemide Herşey Dahil konseptine üç ana öğün, ara öğünler (5 çayları, geceyarısı ikramları) gün boyu alkollü/alkolsüz içecekler, kabinlerde günlük yenilenen minibar, hergün kabinde ve ekstra turlara çıkarken ikram edilen şişe sular, turlarda kullanılmak üzere kişisel kulaklık seti, personel bahşişleri ve wi-fi internet bağlantısı dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Rehberin veya geminin düzenleyeceği ekstra turlar
• Kuru temizleme, bardan sipariş edilen veya ikram dışındaki alkollü içecekler gibi şahsi harcamalar
• İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. (70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.)
• Yurtdışı çıkış harcı
• Vize ücretleri (Schengen)

BİLİNMESİ GEREKENLER VE NOTLAR

• Programda belirtilen saatler Sun Express Yolları ve Viva River Cruises şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir mücbir sebep nedeniyle saat değişikliği oluşması durumunda acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
• Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin gömlek ceket, kadın misafirlerimizin de şık elbise ile katılımları beklenmektedir.
• GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.
• Nehir turları doğası gereği su seviyesi, hava şartları, nehir trafiği gibi şartların uyumu ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir mücbir sebep sebebiyle turun programdaki şekilde gerçekleşememesi durumunda gemi şirketi programın gerçekleşebilmesi için tüm çabayı göstermekle yükümlü olup bu çerçevede gerekli değişiklik ve iptalleri yapabilirler. Mücbir sebeple gerçekleşecek bu tarz değişikliklerle ilgili gemi şirketi ve acentanın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktır.
• Gemiye check-in esnasında kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna pasaportların teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan oda kartlarınız ve imzanız ile yapabileceksiniz. Tüm harcamalarınız son gün odanıza iletilecek olup gemiden çıkış yapmadan kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Gemi personel servis ücreti toplamı da kabininize bırakılacak ekstrede kabin hesabınıza eklenecektir.
• Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renk ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
• Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemelerinizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
• Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak günlük bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
• Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden (kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak) saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizleri transfer araçlarının yanına dizilecektir. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ARACA YÜKLENMESİNE EŞLİK ETMESİNİ RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
• Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir ayrıca yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
• Tur için gerekli olan vizenin alınması sorumluluğu misafirlerimizde olup; vize reddi, yanlış vize gibi sebeplerle tura katılım olmaması durumunda acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır ve iptal şartları geçerlidir.
• TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ VE GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
• Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
• Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.
• Tüm ekstra turların son hali seyahat öncesi detaylarıyla sizlere iletilecektir. Gerektiği hallerde turların içeriği ve sıralaması rehberler tarafından değiştirilebilir.

*** İYİ SEYAHATLER DİLERİZ ***

Rezervasyon Formu

Rezervasyon Formu

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!


İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

İZLANDA

15 - 20 Ekim 2024, 5 Gece - 6 Gün
Driver Guide ile 8+1 kisilik bir tur
Olağanüstü bir coğrafyaya, kuzey ışıklarının en yoğun olduğu mevsimde yeniden gidiyoruz...

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 1.800 €+UÇAK BİLETİ
1.800.00

5* DELUXE AMADEUS PROVENCE NEHİR GEMİSİ İLE BURGONYA & PROVENCE

10-17 Ekim 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
5* lüx bir nehir gemisinde, Lyon – Macon – Chalon-sur-Saone – Avignon – Arles – Chateauneuf-du-Rhone – Lyon....

KİŞİ BAŞI:1.899€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.899.00

5* DELUXE AMADEUS QUEEN İLE ÜÇ NEHİR (REN, MAIN & TUNA)

19 – 26 Eylül 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
3 Nehirde süzülerek; Köln – Rüdesheim – Miltenberg / Wertheim – Würzburg – Bamberg – Nürnberg Regensburg – Passau - Münih

KİŞİ BAŞI:1.899€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.899.00

İZLANDA

10 - 15 Eylül 2024, 5 Gece - 6 Gün
Driver Guide ile 8+1 kisilik bir tur
Ateş ile buzun dans ettiği bir coğrafyada, küçük bir grupla imtiyazlı bir tur!

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 1.800 € + UÇAK BİLETİ
1.800.00
error: Content is protected !!