5* DELUXE AMADEUS NOVA NEHİR GEMİSİ İLE TUNA NEHRİ

Kurban Bayramında

15 – 22 Haziran 2024 / 7 Gece - 8 Gün

1.899.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

KURBAN BAYRAMINDA “İZMİR HAREKETLİ” BİR NEHİR TURU
Izmir>>> Münih – Passau – Emmersdorf (Melk) – Viyana (1) – Budapeşte (1) – Estergon – Bratislava – Linz (Salzburg) – Passau – Münih >>> İzmir

Dünya’nın en bilinen ve tercih edilen nehir firmalarından Lüftner Cruises’a ait olan 5* Deluxe Amadeus Nova gemisi 2024 senesinde suya indirilecek olup filonun en yeni gemisi olma özelliğini taşıyacak. 5* otel konforu ve birinci sınıf servis amacıyla hizmet veren gemi toplam 158 yolcu kapasitelidir. Toplam 46 personelin görev yapacağı 5* Deluxe Amadeus Nova filonun en şık gemilerinden birisi olup tüm kabinlerinde konfor ön planda tutulmuştur. Her kabinde Multimedya TV, saç kurutma makinesi, minibar, kasa, dahili telefon, birleştirilebilir iki yatak, kişisel havalandırma sistemi ve duş mevcuttur.

TUR PROGRAMI

01.Gün / 15 Haziran 2024, İzmir-Münih – Passau, Almanya
Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar,Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat 09:00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından XQ 976 no’lu sefer ile 11:30’da Münih’e uçuş. Yerel saat ile 13:20’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Passau limanındaki gemimize transfer. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası gemiye varışımızın ardından check-in işlemlerimiz gerçekleştirilecek. Kaptan’ın hoşgeldiniz kokteyli sonrasında akşam yemeği. Gemimiz akşam üzeri demir alarak seferine başlayacak.

02.Gün / 16 Haziran 2024, Emmersdorf (Melk), Avusturya/Duernstein, Avusturya / Viyana, Avusturya
Gemimiz bu sabah tarihi Melk kasabası karşısında yer alan Emmersdorf’a yanaşacak. Kahvaltı sonrası dileyenler, rehberlerimizin ekstra düzenleyeceği; Umberto Eco’nun Gülün Adı romanına da esin kaynağı olmuş, Dünyanın en büyük Barok eserlerinden birisi olan Melk Benedict Manastırını ziyaret edebilirler. Öğle yemeği için gemiye dönüş.Gemide öğle yemeği sırasında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Wachau Vadisi’nin kalbinde yer alan şarap yetiştiricileri köyü olan Dürnstein’a doğru devam edecek. Dürnstein’da yapılacak yürüyüş turu sonrasında gemimiz demir alarak Viyana’ya doğru yola çıkacak. Kara ormanlar içinden muhteşem manzaralar eşliğinde yapacağımız yolculuk sonrasında, Viyana’ya varıyoruz. Gemimiz bu gece Viyana’da demirli olacak.

03.Gün / 17 Haziran 2024, Viyana, Avusturya
Sabah kahvaltı sonrasında dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Viyana Şehir Turu’na katılabilirler… Hundertwasser Evleri, Ring Strasse üzerindeki Parlamento Binası, Hofburg Sarayı göreceğimiz yerler arasında. Belediye Meydanı ve ardından Katedral ile şehir merkezini yürüyerek ziyaret ettikten sonra serbest zamanınımız olacak. Akşam yemeği öncesinde gemimize dönüyoruz. Gemimiz akşam yemeği sırasında demir alacak.

04.Gün / 18 Haziran 2024, Budapeşte, Macaristan
Gemide alacağımız kahvaltı sonrası öğlene doğru Budapeşte’ye varış. Dileyenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Budapeşte Şehir Turu’na katılabilirler. Şehir turumuzda; Londra parlamentosu örnek alınarak yapılmış Macarların gururu olan Parlamento Binası, Macar halkının en önemli meydanı olan Kahramanlar Meydanı, Gellert Tepesi, Balıkçılar Burcu, St.Matthias kilisesi, Rakoczi alışveriş caddesi, Tren İstasyonu, Tuna’nın incisi Budapeşte’nin muhteşem köprülerinden olan Zincirli Köprü, Elizabeth Köprüsü,Buda Bölümünün en görkemli binası olan Budapeşte Sarayı, panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehrin alışveriş merkezi olan Vaci Utca caddesinde serbest zamanımız da olacak. Gemimiz bu gece Budapeşte’de demirli olacak.

05.Gün / 19 Haziran 2024, Budapeşte, Macaristan / Estergon, Macaristan
Gemide alacağımız kahvaltı sonrası öğle yemeği saatine kadar gemimiz Budapeşte’de demirli kalmaya devam edecek. Öğle yemeği sonrasında dileyenlerle rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tipik bir Macar köyü olan Szentendre ziyaret edilecektir. Ardından Osmanlı’nın Tuna boylarındaki en önemli üslerinden biri olan tarihi Estergon Kalesi’ni ekstra turumuza dahil olarak ziyaret ediyoruz. Estergon’da bizi bekleyen gemimize biniş sonrasında gemimiz demir alacak.

06.Gün / 20 Hazian 2024, Bratislava, Slovakya / Hainburg,Slovakya
Sabah gemide alınacak kahvaltı sırasında Bratislava’ya yanaşıyoruz. Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra yürüyüş turunda; Orta Avrupa’nın en eski şehirlerinden olan ve 3 Ülkenin kesişme noktasında yer alan Bratislava’yı tanıyabilirler. UNESCO miras listesinde yer alan Bratislava’daki yürüyüş turumuz, Eski Şehrin tarihi St.Michael kapısından geçerek başlıyor. Sonrasında Opera Binası, Belediye Binası, Eski Saray, şehir merkezinde yer alan, ünlü sanatçı ve bestecilerin yaşadıkları Orta Çağ mimarisinde yapılmış olan evleri görerek şehir meydanında turumuzu tamamlıyoruz.Öğle yemeği sonrası rehberimizin extra tur olarak düzenleyeceği bir zamanlar İmparatoriçe Maria Theresia’ya ait olan, 18. yüzyıldan kalma muhteşem bir kompleks olan Imperial Schloss Hof Sarayı’nı ziyaret edebilir veya yeniden inşa edilmiş Roma Mahallesi ile antik Roma şehri Carnuntum’u keşfedebilisiniz. Gemimiz öğleden sonra hareket edecek. Bu akşam Kaptan’ın Gala Yemeği’nde buluşmak üzere…

07.Gün / 21 Haziran 2024, Linz, (Salzburg) Avusturya
Gemimiz bugün öğleden sonra Linz’e yanaşacak. Bugün dileyenlerle rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Mozart’ın kenti Salzburg’a doğru yola çıkıyoruz. Avusturya’nın göller bölgesinde harika manzaralar eşliğinde yapacağımız yolculuk sonrasında varacağımız Salzburg’ta yürüyüş turumuza başlıyoruz. Ünlü Besteci Wolfgang Amadeus MOZART’ın doğum yeri olan şehirde, her köşede Mozart’ı hatırlatan hediyelikler bulmak mümkün. Yürüyüşümüz esnasında; Mozart’ın doğduğu ev, Pazar yeri, alışveriş caddesi ve Salzburg Katedrali, tarihi manastır mezarlığı göreceğimiz yerler arasında. tur sonrasında otobüsümüz ile akşam yemeği öncesinde Linz’e dönüyoruz.

08.Gün / 22 Haziran 2024, Passau, Almanya – Münih- İzmir
Sabah gemide alınacak erken kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Münih Havalimanı’na transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından XQ 977 no’lu sefer ile saat 14:20’de Adnan Menderes Havalimanı’na uçuş. Türkiye saatiyle 18.00’de varış ve turumuzun sonu…

TUR FİYATI

KABİN TİPİ TUR FİYATI
1 Kat Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1899 €
2. Kat French Balkonlu Kabinde  Kişi Başı Paket Fiyat 2099 €
3.Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 2299 €
3.Kat Gerçek Balkonlu Suit Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 2599 €
Havalimanı & Liman Vergileri & Seyahat Sağlık Sigortası 400 € (DAHİL)

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
• 5* Deluxe Amadeus Nova gemisinde 7 Gece 8 Gün Tam Pansiyon Konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
• Sun Express Havayolları ile İzmir – Münih – İzmir arası tarifeli seferler ile uçuşlar
• Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
• Gün boyu lounge da yer alan self servis olarak çay, kahve ve su
• 5 çayı ve geceyarısı ikramları
• Akşam yemekleri ile ikram edilen kırmızı / beyaz şarap
• Havalimanı liman arası transferler
• Türkçe rehberlik hizmeti (20 kişi olması durumunda)
• Yurtdışı seyahat sağlık sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanmaktadır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Gemideki personel bahşişleri (gecelik pp 15 €)
• Türkçe rehberli olarak düzenlenecek ekstra turlar
• Kuru temizleme, alışveriş gibi şahsi harcamalar
• Vize Ücreti (Schengen vizesi)
• Yurtdışı çıkış harcı

BİLİNMESİ GEREKENLER VE NOTLAR

• Programda belirtilen saatler Sun Express Havayolları ve Lüftner River Cruises şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir mücbir sebep nedeniyle saat değişikliği oluşması durumunda acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
• Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin gömlek ceket, kadın misafirlerimizin de şık elbise ile katılımları beklenmektedir.
• GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.
• Nehir turları doğası gereği su seviyesi, hava şartları, nehir trafiği gibi şartların uyumu ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir mücbir sebep sebebiyle turun programdaki şekilde gerçekleşememesi durumunda gemi şirketi programın gerçekleşebilmesi için tüm çabayı göstermekle yükümlü olup bu çerçevede gerekli değişiklik ve iptalleri yapabilirler. Mücbir sebeple gerçekleşecek bu tarz değişikliklerle ilgili gemi şirketi ve acentanın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktır.
• Gemiye check-in esnasında kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna pasaportların teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan oda kartlarınız ve imzanız ile yapabileceksiniz. Tüm harcamalarınız son gün odanıza iletilecek olup gemiden çıkış yapmadan kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Gemi personel servis ücreti toplamı da kabininize bırakılacak ekstrede kabin hesabınıza eklenecektir.
• Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renk ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
• Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemelerinizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
• Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak günlük bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
• Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden (kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak) saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizleri transfer araçlarının yanına dizilecektir. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ARACA YÜKLENMESİNE EŞLİK ETMESİNİ RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
• Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir ayrıca yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
• Tur için gerekli olan vizenin alınması sorumluluğu misafirlerimizde olup; vize reddi, yanlış vize gibi sebeplerle tura katılım olmaması durumunda acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır ve iptal şartları geçerlidir.
• TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ VE GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
• Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
• Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.
• Tüm ekstra turların son hali seyahat öncesi detaylarıyla sizlere iletilecektir. Gerektiği hallerde turların içeriği ve sıralaması rehberler tarafından değiştirilebilir.

İYİ SEYAHATLER DİLERİZ

Rezervasyon Formu

Rezervasyon Formu

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!


İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün
İzmir'den direkt uçuş
İzmir hareketli; Basel - Strasbourg (1) (Colmar) - Speyer / Mannheim (Heidelberg) - Rüdesheim / Koblenz - Köln

ERKEN REZERVASYONDA KİŞİ BAŞI:799€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
799.00

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün
Promosyon!
Noel döneminde ışıklar altında; Basel - Strasbourg (1) (Colmar) - Speyer / Mannheim (Heidelberg) - Rüdesheim / Koblenz - Köln

ERKEN REZERVASYONDA KİŞİ BAŞI: 799€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
799.00

5* DELUXE AMADEUS PROVENCE NEHİR GEMİSİ İLE BURGONYA & PROVENCE

10-17 Ekim 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
5* lüx bir nehir gemisinde, Lyon – Macon – Chalon-sur-Saone – Avignon – Arles – Chateauneuf-du-Rhone – Lyon....

KİŞİ BAŞI:1.899€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.899.00

5* DELUXE AMADEUS QUEEN İLE ÜÇ NEHİR (REN, MAIN & TUNA)

19 – 26 Eylül 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
3 Nehirde süzülerek; Köln – Rüdesheim – Miltenberg / Wertheim – Würzburg – Bamberg – Nürnberg Regensburg – Passau - Münih

KİŞİ BAŞI:1.899€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.899.00
error: Content is protected !!