5* DELUXE AMADEUS QUEEN NEHİR GEMİSİ İLE REN NEHRİ & LALE ZAMANI

Promosyon!

12 – 19 Mayıs 2024 / 7 Gece - 8 Gün

1.599.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

“LALE BAHÇELERİ”

Basel – Strasbourg (Colmar) – Speyer – Mannheim (Heidelberg) – Rüdesheim – Koblenz (1) – Cochem Köln – Amsterdam (1) (Keukenhof Bahçeleri)

Dünya’nın en bilinen ve tercih edilen nehir firmalarından Lüftner Cruises’a ait olan 5* Deluxe Amadeus Queen gemisi 2018 senesinde suya indirilmiştir. 5* otel konforu ve birinci sınıf servis amacıyla hizmet veren gemi toplam 158 yolcu kapasitelidir. Toplam 46 personelin görev yaptığı Deluxe Amadeus Riva filonun en şık gemilerinden birisi olup tüm kabinlerinde konfor ön planda tutulmuştur. Her kabinde Multimedya TV, saç kurutma makinesi, minibar, kasa, dahili telefon, birleştirilebilir iki yatak, kişisel havalandırma sistemi ve duş mevcuttur.

TUR PROGRAMI:

01.Gün / 12 Mayıs 2024 / İstanbul Sabiha Gökçen – Basel, İsviçre
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından Anadolu Jet TK 7852 no’lu seferi ile 08:40’ da Basel’e uçuş. Yerel saat ile 10:50’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Basel şehir merkezinde yer alan limana transfer ve gemiye check-in işlemleri.. Kaptan’ın hoşgeldiniz kokteyli sonrasında akşam yemeği. Gemimiz saat 17:00’de demir alarak seferine başlayacak.

02.Gün / 13 Mayıs 2024 / Strasbourg, Fransa
Gemimiz bu sabah erken saatlerde Alsace bölgesinin en güzel kenti Strasbourg’a yanaşacak. Kahvaltı sonrası dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Strasbourg & Colmar Turu’na katılabilirler. Gemimiz tüm gün demirli kaldıktan sonra geceyarısına doğru demir alarak Speyer’e doğru hareket edecek.

03.Gün / 14 Mayıs 2024 / Speyer – Mannheim, Almanya
Gemimiz bu sabah erken saatlerde Speyer’e yanaşacak. Kahvaltı sonrası dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Speyer, Mannheim & Heildelberg Turu’na katılabilirler. Almanya’nın en güzel şehirlerinden birisi olan Heidelberg’de Dünyaca ünlü Kale Sarayı ziyaret ettikten sonra Neckar nehrinin ortadan ikiye ayırdığı bu zarif kentte serbest zamanınız olacak. Gemimiz bu öğlen Speyer’den demir alıp 2 saat sonra Mannheim’a yanaşacaktır. Ekstra tura katılan misafirlerimiz tur sonrası gemiye Mannheim’da katılabilirler. Gemimiz geceyarısı demir alarak turuna devam edecek.

04.Gün / 15 Mayıs 2024 / Rüdesheim – Koblenz, Almanya
Gemimiz bu sabah Almanya’nın en çok turist çeken kasabalarından Rüdesheim’a yanaşacak. Dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Siegfried’s Müzik Aletleri Müzesi ve Rüdesheim Turu’na katılabilirler. Öğle yemeği esnasında gemimiz Ren Nehri ve Mosel’in birleştiği noktada yer alan ve Almanya tarihinde de önemli ter tutan Koblenz’e doğru yola çıkacak. Güzergahımız üzerinde Ren Nehrinin en dar yeri olan, şarkılara konu olmuş Loreley Pasajını geçiyoruz. Öğleden sonra varacağımız Koblenz’de gerçekleştireceğimiz yürüyüş turunda ‘’Alman Köşesi’’ ve İmparator Wilhem’in heykelini ve şehrin eski yerleşimini ziyaret edeceğiz. Gemimiz bu gece Koblenz’de demirli kalacak.

05.Gün / 16 Mayıs 2024 / Koblenz – Cochem, Almanya
Gemimiz bu sabah erken saatlerde Koblenz’den demir alarak Ren Nehrinin kollarından birisi olan Mosel Nehrine girecek. Mosel üzerindeki en güzel kasabalardan birisi olan Cochem’e varana kadar nehir çevresindeki yemyeşil doğa ve yerleşimler size büyüleyecek. Saat 13:30’da Cochem’e varışımız sonrasında dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Reichsburg Kalesi ve Şarap Tadım Turu’na katılabilirler. Akşam yemeği öncesi gemimize dönüş. Gemimiz saat 18:00’de demir alacak.

06.Gün / 17 Mayıs 2024 / Köln, Almanya
Gemimiz bu sabah saat erken saatlerde Köln’e yanaşacak. Bugün dileyen misafirlerimiz kahvaltı sonrası rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Köln Şehir Turu’na katılabilirler. Tur sonrası öğle yemeği için gemiye dönüyoruz. Gemimiz öğle yemeği sonrası demir alarak son limanı olan Amsterdam’a doğru yola çıkacak.

07.Gün / 18 Mayıs 2024 / Amsterdam, Hollanda
Gemimiz bu sabah erken saatlerde Amsterdam’a yanaşacak. Sabah alınan kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Rotterdam &Keukenhof Lale Bahçeleri ve Amsterdam Turu’na katılabilirler. Bu akşam gemimiz Amsterdam Limanı’nda demirleyecek. Dilerseniz bu gece ışıklar altında Amsterdam’ın hareketli gece hayatına göz atabilirsiniz.

08.Gün / 19 Mayıs 2024 / Amsterdam, Hollanda – İstanbul
Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Amsterdam Havalimanı’na transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Anadolu Jet TK 7769 no’lu seferi ile saat 12:35’de Istanbul Havalimanı’na uçuş. Türkiye saatiyle 16:55’de varış ve turumuzun sonu.

TUR FİYATI  (ÖZEL PROMOSYON!)

Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat : 1599 €
2. Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat : 1799 €
3.Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat: 1899 €
3.Kat Suit Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat: 2099 €
Havalimanı & Liman Vergileri & Seyahat Sağlık Sigortası: 400 € (DAHİL)

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
• 5* Deluxe Amadeus Queen gemisinde 7 Gece 8 Gün Tam Pansiyon Konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
• Anadolu Jet ile İstanbul Sabiha Gökçen Basel / Amsterdam – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası tarifeli seferler ile uçuşlar
• Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
• Gün boyu lounge da yer alan self servis olarak çay, kahve ve su
• 5 çayı ve geceyarısı ikramları
• Akşam yemekleri ile ikram edilen alkollü/alkolsüz içecekler.
• Havalimanı liman arası transferler
• Türkçe rehberlik hizmeti (20 kişi olması durumunda)
• Yurtdışı seyahat sağlık sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanmaktadır.)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Gemideki personel bahşişleri (gecelik pp 15 €)
• Türkçe rehber veya gemi tarafından düzenlenecek ekstra turlar
• Kuru temizleme, alışveriş gibi şahsi harcamalar
• Vize Ücreti (Schengen vizesi)
• Yurtdışı çıkış harcı

BİLİNMESİ GEREKENLER VE NOTLAR

• Programda belirtilen saatler Türk Hava Yolları ve Lüftner Cruises şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
• Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin gömlek ceket, kadın misafirlerimizin de şık elbise ile katılımları beklenmektedir.
• GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.
• Nehir turları doğası gereği su seviyesi, hava şartları, nehir trafiği gibi şartların uyumu ile gerçekleşmektedir. Herhangi bir mücbir sebep sebebiyle turun programdaki şekilde gerçekleşememesi durumunda gemi şirketi programın gerçekleşebilmesi için tüm çabayı göstermekle yükümlü olup bu çerçevede gerekli değişiklik ve iptalleri yapabilirler. Mücbir sebeple gerçekleşecek bu tarz değişikliklerle ilgili gemi şirketi ve acentanın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktır.
• Gemiye check-in esnasında kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna pasaportların teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan oda kartlarınız ve imzanız ile yapabileceksiniz. Tüm harcamalarınız son gün odanıza iletilecek olup gemiden çıkış yapmadan kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Gemi personel servis ücreti toplamı da kabininize bırakılacak ekstrede kabin hesabınıza eklenecektir.
• Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renk ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
• Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemelerinizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
• Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak günlük bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
• Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden (kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak) saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizleri transfer araçlarının yanına dizilecektir. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ARACA YÜKLENMESİNE EŞLİK ETMESİNİ RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
• Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir ayrıca yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
• Tur için gerekli olan vizenin alınması sorumluluğu misafirlerimizde olup; vize reddi, yanlış vize gibi sebeplerle tura katılım olmaması durumunda acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır ve iptal şartları geçerlidir.
• TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ VE GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
• Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
• Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.
• Tüm ekstra turların son hali seyahat öncesi detaylarıyla sizlere iletilecektir. Gerektiği hallerde turların içeriği ve sıralaması rehberler tarafından değiştirilebilir.
*** İYİ SEYAHATLER DİLERİZ ***

Rezervasyon Formu

Rezervasyon Formu

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!


İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

5* DELUXE AMADEUS PROVENCE NEHİR GEMİSİ İLE BURGONYA & PROVENCE

10-17 Ekim 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
5* lüx bir nehir gemisinde, Lyon – Macon – Chalon-sur-Saone – Avignon – Arles – Chateauneuf-du-Rhone – Lyon....

KİŞİ BAŞI:1.899€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.899.00

5* DELUXE AMADEUS QUEEN İLE ÜÇ NEHİR (REN, MAIN & TUNA)

19 – 26 Eylül 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
3 Nehirde süzülerek; Köln – Rüdesheim – Miltenberg / Wertheim – Würzburg – Bamberg – Nürnberg Regensburg – Passau - Münih

KİŞİ BAŞI:1.899€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1.899.00

5* DELUXE AMADEUS RİVA NEHİR GEMİSİ İLE TUNA NEHRİ

14 – 21 Temmuz 2024 / 7 Gece & 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
Tuna nehri boyunca; Münih - Passau – Melk– Viyana – Budapeşte – Estergon – Bratislava - Linz..

DIŞ KABİNDE 1.899 € DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
1899.00

5* DELUXE AMADEUS CARA İLE BAŞTAN SONA REN NEHRİ & MOSEL

13-20 Temmuz 2024 / 7 Gece - 8 Gün
THY ile uçuşlar dahil
Nehirde süzülerek: Amsterdam – Düsseldorf / Köln - Cochem – Koblenz – Rüdesheim – Mannheim / Speyer – Strasbourg - Basel ...

DIŞ KABİNDE 1.899 € DAN BAŞLAYAN PAKET...
1.899.00
error: Content is protected !!