VIETNAM – LAOS – KAMBOCYA ve SINGAPUR

02 - 13 Şubat (+1) 2020

3.260.00

  • İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYAT

Tur Programında Unesco Dünya Kültür Mirası olan yerler
HALONG BAY KÖRFEZİ, LUANG PRABANG, ANGKOR WAT TAPINAKLARI…

TUR PROGRAMI

YOLCULUK: 02 Şubat 2020, Pazar: İSTANBUL / SİNGAPUR
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali Singapur Havayolları kontuarında saat 12:30’da buluşma ve SQ391 ile saat 14:25’de Singapur’a hareket. Geceyi uçakta geçiriyoruz.

03 Şubat 2020, Pazartesi: SİNGAPUR / HO CHİ MİNH CİTY
Sabah saat 05:45’de Singapur’a iniş. Singapur’da özel araç ve rehberimiz bizi karşılıyor ve günübirlik turumuza başlıyoruz. Orkide Bahçeleri, Singapur nehri Merlion ziyareti, Cin Mahallesi, Marina Bay Sands Gardens ziyaretlerinden sonra Changi havaalanına transfer. SQ 186 ile saat 17:30’da Ho Chi Minh City’e hareket, saat 18:40’da varış. Tan San Nhat Havaalanında rehberimiz tarafından karşılandıktan sonra, Saigon Prince Hotel’e transfer oluyoruz. Bugün hala Saigon olarak da anılan Ho Chi Minh kenti Vietnam’ın ticaret, finans, kültür ve turizm merkezidir. Bu metropol, kuzeyin tersine, bisiklet ve motosikletlerle dolu caddeler, alışveriş merkezleri ve sokak kafeleriyle ünlüdür. Otele girişten sonra serbest zaman ve dinlenme.

04 Şubat 2020, Salı: HO CHİ MİNH – MEKONG DELTASI – HO CHİ MİNH 
Sabah kahvaltısı sonrası, karayoluyla Mekong Deltasına yani Vietnam’ın “pirinç kasesi”ne gidiyoruz. My Tho da tekneye binerek, dar kanallar arasında geziyor, yerli halkın günlük yaşamını izleyerek minik adacıklarla bezenmiş enfes manzarayı seyrediyoruz. Heyecan verici bu nehir gezisinde, zengin yeşil bitki örtüsü bize eşlik ediyor ve meşhur Unicorn Adası’na varıyoruz. Meyve bahçelerinde geziyor, bir yandan mevsim meyvelerinin tadına bakarken, bir yandan da çalışanları izliyoruz. Küçük kayıklara geçerek daha dar kanallar arasında gezintimize devam ediyor ve Ben Tre Province’deki yerli sanayi üretimi örneklerini görüyoruz. Yerel bir restoranda muhteşem bir öğle yemeği keyfini yaşıyoruz. Ho Chi Minh’e geri dönerken Vinh Trang Pagoda ile yerli halkın Cho Lon dediği Saigon’un Chinatown’una uğruyoruz. Bu hareketli bölge kutsal tapınaklar ve gizemli dar yollarla kaplıdır. Günün sonunda otele dönüş ve serbest zaman.

05 Şubat 2020, Çarşamba: HO CHİ MİNH – CHU CHİ TÜNELLERİ – HA NOİ 
Kahvaltı sonrası, Ho Chi Minh şehir turumuza, Reunification Sarayı ile başlıyoruz. Nisan 1975’e kadar bu malikane, Güney Vietnam Devlet Başkanının resmi konutu olarak kullanılmaktaydı. Sarayın yakınında Fransız koloniyel dönemi yapılardan Notre Dame Katedrali ile Eski Sai Gon Postanesini görebiliriz. Ardından “Savaş Sonrası Sergisi”ni geziyoruz. Her türlü şeyin bulunabileceği Ben Thanh Pazarında alışveriş yapıyoruz.

Alışveriş molasını takiben şehri ardımızda bırakarak Chu Chi tünellerine doğru yol alıyoruz. Vietnam Savaşı sırasında ABD ordularının kabusu olan bu inanılmaz tüneller, özel olarak yaşam, depo, silah üretimi, sahra hastanesi ve komuta merkezi amaçlı inşa edilmişlerdi. Bugün tünellerdeki sergi salonunu ve geniş bölümleri gezerek yer altı yaşamını anlamaya çalışacağız. Çevredeki atış poligonunda, AK47 Kaleşnikof ve MK16 silahlarıyla atış talimi yapanların sesleri, bizlere tünellerin gerçek kullanım zamanını anımsatacaktır. Daha sonra Ho Chi Minh havaalanına transfer, kısa bir uçuşla Ha Noi’e varış ve otelimize giriş. Geceleme Lan Vien Hotel’de.

06 Şubat 2020, Perşembe: HA NOİ – ETHNOLOGY MUSEUM
Bugünümüzü tümüyle Ha Noi kentine ayırıyoruz. İlk durağımız Ho Chi Minh Kompleksi. Ulusun kurucusu Ho Chi Minh’in anıt mezarı, Devlet Başkanlığı Sarayı ve sütunlar üzerindeki Ho Chi Minh’in konutu, kentin kuruluş dönemine ait One Pillar Pagoda, Vietnam’ın ilk üniversitesi olarak bilinen Temple of Literature ziyaretinden sonra, 54 etnik gruba ait eserlerin sergilendiği Ethnology Museum’a uğruyoruz. Daha sonra kent merkezine dönüyor ve West Lake kıyısındaki muhteşem Tran Quoc Pagoda ve Quan Thanh Temple’i ziyaret ediyor ve kutsal tapınağıyla etrafına huzur veren Hoan Kiem gölüne gidiyoruz. Bu gölün önünde ünlü su kukla tiyatrosunun muhteşem gösterisini izliyoruz. Akşam yemeğimizi Vietnam mutfağının çeşitli lezzetlerini açık büfe şeklinde sergileyen güzel bir restoranda Vietnamlı aileler ile birlikte alıyoruz. Geceleme Lan Vien Hotel.

07 Şubat 2020, Cuma: HA NOİ – TAM COC – HALONG KÖRFEZİ
Kahvaltı sonrasında Vietnam’ın en olağanüstü manzaralarından birini sunan Ninh Binh’teki Tam Coc’a doğru yola çıkıyoruz. Daha sonra kayıklara biniyor ve nehir üzerindeki yolculuğumuza başlıyoruz. Tam Coc’un büyüleyici manzarasını yolculuk boyunca keyifle seyrediyoruz. Kızıl Nehir deltası üzerinden Halong Bay’e dogru yol alıyoruz. Yolda pirinç tarlalarında çalışan köylüleri ve köylerini görüyoruz. Geceleme Halong Bay Plaza’da.

08 Şubat 2020, Cumartesi: HALONG KÖRFEZİ / HA NOİ / LUANG PRABANG 
Kahvaltı sonrası, UNESCO Dünya Mirası listesindeki Halong Körfezi’ni keşfedeceğimiz unutulmaz bir gün başlıyor. Vietnam’a özgü, geleneksel yapıda bir tekne ile 5 saat boyunca Halong Körfezinde dolaşacağız. Körfezin parlak zümrüt yeşili berrak suları üzerindeki 3000 civarında kireç adası ve gökyüzünün kombinasyonuyla ortaya çıkan olağanüstü manzarayı hep birlikte izleyeceğiz. Bölge, kireç taşı oluşumları, plajlar ve doğal mağaralarla çok zengin bir görünüme sahiptir. Rotamız üzerindeki yüksek tepelerin altındaki mağaralardan birini dolaşacağız. Deniz mahsullerinden oluşan öğle yemeğimizi teknemizde yedikten sonra Ha Noi’e geri dönüyor ve Hanoi havaalanından kısa bir uçuşla Laos’un eski başkenti, UNESCO Dünya Mirası listesindeki Luang Prabang’a varıyoruz. Laos’lu rehberimiz bizi karşılıyor ve Villa Maydou adlı otelimize check-in yapıyoruz. Laos mutfağının ilk tadımını otelimizin hazırladığı akşam yemeğimizde yapıyoruz. Daha sonra serbest zaman.

09 Şubat 2020, Pazar: LUANG PRABANG
Kahvaltımızı yaptıktan sonra turumuza başlıyoruz. Eski Lane Xang Krallığının asil başkenti Luang Prabang, ışıltılı tapınak çatıları, kolonyel mimarisi ve nefes kesici dağ manzarası fonuyla tüm Asya kıtasında ender bulunan özgün bir cazibeye sahiptir. Wat Visoun Budizm Anıtı, altın kaplama sıvaları, giriş ve dış duvarlarındaki olağanüstü hayat ağacı süslemeleri, yay biçimindeki kıvrık çatısıyla Luang Pragang’in eski tapınak mimarisinin iyi bir temsilcisi olan Wat Xieng Thong, Wat Aham Kutsal Evi, 5 katlı çatısıyla ünlü Wat Mai ile Krallık Sarayındaki Ulusal Müze’yi gezdikten sonra Phousi Tepesine tırmanıyoruz. Kent merkezinden Mekong River’a kadar olağanüstü panoramik bir manzaraya sahip olan bu tepeye ulaşmak için zigzag şeklinde tırmanan 329 adet basamağı kullanacağız. Bu yürüyüş sırasında çeşitli tapınakların yanından geçerek, zirvedeki, altın kaplı, görkemli ve kutsal Wat Phousi Budist Tapınağı’na ulaşacağız. Nefes kesen manzaranın keyfini çıkarıp, fotoğraf çektikten sonra merdivenlerden inecek ve hazırlanan renkli Gece Pazarını keşfedeceğiz. Rengarenk ipek şallar, örtüler, çantalar, takılar, resimler hediyelik olarak alacağımız hediyeliklerden bazıları olacak. Geceleme Villa Maydou Hotel’de.

10 Şubat 2020, Pazartesi: LUANG PRABANG – BAN XANG KHONG – BAN XANG HAİ
Kahvaltı sonrası, yerel ürünlerin ve el işlerinin satıldığı Phosi Pazarı ziyareti ile güne başlıyoruz. Cıvıl cıvıl bir pazar ziyareti sonrası, çeşitli etnik grupların yaşadığı ve ormana saklanmış şelalelerin olduğu dağlık bölgeye doğru seyrediyoruz. Yemyeşil bir yoldan, Ban Thapene ve Ban Xom’dan geçiyoruz. Lao Loum, Khmu ve Hmong kabileleri buralarda yaşam sürdürmektedirler. Khouang Si Şelalesine vardığımızda yoğun yeşilin içinde harika manzaraları izliyoruz. Daha sonra, aracımızla yola devam ediyor ve Ban Xang Khong ve Ban Xang Hai köylerine devam ediyoruz. Sa kağıdı, pirinç şarabı ve kraliyet ailesi ipek dokumalarının üretildiği köyleri ziyaret ettikten sonra, tekneyle Pak Ou mağaralarına gidiyoruz. Tümü dindar köylüler tarafından getirilen, değişik boy ve yapıdaki, altın vernikle kaplanmış binlerce Buda heykeliyle tıka basa doldurulmuş olan bu ilginç mağaraları gördükten sonra, teknemize binerek Mekong Nehri üzerinde yol almaya başlıyoruz. Nehir üzerinde güneşin batışını seyrederek şehre dönüş yapıyoruz. Geceleme Villa Maydou Hotel’de.
 
11 Şubat 2020, Salı: KAMBOCYA – LUANG PRABANG – SİEM REAP
Bugün Laos’dan ayrılıyor ve Kambocya’ya geciyoruz. Kısa bir uçuştan sonra Siem Reap’a varıyor ve rehberimiz eşliğinde Somadevi Hotel’e giriş yapıyoruz. Sonra ünlü Tonle Sap Gölüne gidiyoruz. Güneydoğu Asya’nin önemli tatlı su kaynaklarından biri olan bu sığ göl üzerinde, geleneksel bir tekne ile yapacağımız seyir sırasında, küçük bir nehirden devasa bir göle doğru giderken, kıyı boyunca yüzen köyleri, ufacık kayıklarının içindeki çocukları, ağ çeken balıkçıları, özetle bölge insanlarının yerel yaşamlarını yakından gözlemleyeceğiz. Göl turumuzdan sonra otelimize dönüyoruz ve serbest zaman. Otelimizin SPA’sından yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

12 Şubat 2020, Çarşamba: SİEM REAP – ANGKOR THOM – BAYON – PHİMEANAKAS – FİLLER TERASI – CÜZZAMLI KRAL TERASI – ANGKOR WAT – SİEM REAP 
Erken kahvaltı sonrası, MS 802 -1350 yılları arasında güçlü Khmer Hükümdarlığının başkenti, UNESCO Dünya Miraslarından eski Angkor şehrindeki tapınakları gezmek üzere Siam Reap’ı kendimize üs yapıyoruz. Kısa bir karayoluyla çarpıcı yapıtların bulunduğu arkeolojik bölgeye varıyoruz. Kayalara oyulmuş devasa insan suratları serileriyle ünlü South Gate of Angkor Thom, etkileyici Bayon Tapınağı, Royal Enclosure, Phimeanakas, Elephant Terrace, Terrace of the Leper King ve mimari başyapıt olan Angkor Wat’i ziyaret ediyoruz. Bu büyük anıtın etrafında dolaşarak kolonlu galerileri, kütüphaneleri, avluları ve yüksek tapınağın yansıdığı göletleri görüyoruz. Banteay Kdei,Sra Strong,Ta Keo,Thommanon,Chau Say Tevado görebileceğimiz diğer tapınaklar olacak. Arkeologlara göre, bunlar küçük gruba ait eserlerdir. Akşam yemeğimiz Apsara Show izleyeceğimiz otelimizin havuz başındaki restoranında.

13 Şubat 2020, Perşembe: SİEM REAP – BANTEAY SREİ – BANTEAY SAMRE – TA PROHM – SİNGAPUR
Sabah erken kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve Angkor Kompleksinden daha ileriye geçerek, oldukça girift bir biçimde, özenle yapılmış duvar süslemeleriyle dikkat çeken, büyük ölçüde kırmızı kumtaşından yapılmış ve 10.yy.dan bu yana iyi bir biçimde korunmuş olan 3Tapınağı’na geliyoruz. Sonraki durağımız, Vishunu ve Krishna efsanelerinden çarpıcı kabartmalarla süslenmiş Banteay Samre Tapınağı. Takiben, ormanlık alandaki Ta Prohm Tapınağı’na gidiyoruz. Ulu incir ağaçları ve devasa sarmaşıkların kendilerini bu taş yapıtın içine gömmesi, sanki tabiatın acımasız gücüyle insanoğlunun yarattığını geri alma isteği izlenimini yaratıyor. Civardaki Banteay Kdei, Sra Strong, Ta Keo, Thommanon, Chau Say Tevado tapınaklarını da ziyaret ediyoruz. Arkeologlara göre, bunlar küçük bir gruba ait eserlerdir. Daha sonra şehir merkezindeki,1992 de kurulmuş Les Chantier Ecole’u ziyaret ediyoruz. Bu okul, taş ve ahşap oymacılığı ve ipek dokumacılığı gibi geleneksel Khmer el sanatlarını gençlere öğretmek için kurulmuştur.

Öğleden sonra, Siem Reap Havaalanına transfer, Silk Air MI 636 seferi ile saat 15:45’te Singapur’a hareket ve 19:15’de Singapur’a iniyoruz. Singapur Hava Yollarının SQ 392 seferiyle saat 01:50’de yapacağımız uçuş ile 14 Şubat 2020, Cuma sabahı saat 08:25’de İstanbul’a varıyoruz.

TUR FİYATI

İki kişilik odada kişi başı: 3260, – USD 
Tek kişilik oda fiyat farkı: 560, – USD

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER:
 Singapur Havayollarıyla Istanbul/Singapur/Ho Chi Minh City, ve Silk Air (Singapur kaynaklı ve Singapur Hava Yollarının code share havayoludur) ile Siem Reap/Singapur ve Singapur Havayollarıyla Singapur/İstanbul uçak bileti.
 Bu uçuşlara ait, kişi başı 69 ABD Doları tutarındaki vergi
 Ho Chi Minh City/Hanoi, Hanoi/Luang Prabang ve Luang Prabang/Siem Reap uçuşları ve bu uçuşlara ait havaalanı vergileri.
 03 Şubat 2020 günü Singapur havaalanı transferi ve Singapur şehir turu
 Vietnam ve Laos vizesi alınması için gerekli onay yazısı ücretleri
 Programda yer alan otellerde oda-kahvaltı konaklama, iki öğle yemeği, üç akşam yemeği
 Programda belirtilen tur ve transferler sırasında İngilizce yerel rehberlik ve Türkçe rehberlik.
 Programdaki ören yeri ve müze girişleri.
 Zorunlu “Yurt Dışı Seyahat Sigortası”. Poliçe bedeli 70 yaş dahil yolcularımız için geçerlidir. Yasa gereği, 71-79 yaş aralığındaki yolcularımızdan %100 ve 80-85 yaş aralığında olan yolcularımızdan da %200 fark primi alınacaktır.

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR
 İzmir / İstanbul / İzmir uçak biletleri
 Vietnam, Laos, Kamboçya Vize ücretleri,
 Programda belirtilen yemeklerin dışında kalan öğle ve akşam yemekleri,
 Rehber, şoför ve otellerde bagaj için verilecek bahşişler,
 Yurt dışı çıkış harcı ( 50 TL ).

AÇIKLAMALAR:
 15 Mart 2019 tarihindeki havayolları tarife ve fiyatlarına göre USD olarak hazırlanmış olup, bu tarihten sonra havayolu ücretleri ve vergilerinde ve diğer vergilerde meydana gelebilecek artışlar, tur ücretine aynı oranda ilave edilecektir.
 Belirtilen uçak saatleri ve uçuş numaralarında oluşacak herhangi bir değişiklik veya havayollarının yapacağı herhangi bir rötardan veya kaçırılacak aktarma uçuşlarından Acentemız kesinlikle sorumlu değildir.
 Turumuzla ilgili geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar (rezervasyon ve iptal şartları ve diğer hükümler) size gönderilecek olan “Yurt Dışı Paket Tur Sözleşmesi”nde belirtilmiştir. Turumuza kayıt yaptırmış konuklarımızın, sözleşme hükümlerini bildikleri ve yukarıda belirtilen konular hakkında bilgi sahibi oldukları kabul edilir.

VİZE İŞLEMLERİ: 
Pasaportlarınızın, 2 Şubat 2020 tarihi itibariyle en az 6 aylık geçerlilik süresi olması şarttır. Ayrıca pasaportlarda vizeler için en az 3 boş yaprak olması gerekmektedir. Vietnam, Kamboçya ve Laos vize ücretleri ile istenen belgeler, sizlere en son ve en doğru bilgiyi aktarabilmek açısından seyahat tarihimiz yaklaştığında ayrıca bildirilecektir.

BAGAJ SINIRLAMASI: 
Uluslararası uçuşlar için kişi başı 20 kg. olup iç hat uçuşlarında kişi başı
15-20 kg. arasında değişmektedir. Ayrıca 7 kg. ağırlığa kadar belli boyutlardaki el bagajı da yolcu beraberinde uçağa alınabilmektedir.


EBRULİ TUR’DAN NOTLAR 
Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır. Ebruli Turizm bu turun “satış acentesi” konumunda olup, kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecek, bir sorun çıkarsa yardımcı olunacaktır. Ancak uçuşlardan, operasyonel sorunlardan ve hava durumundan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu olmayacaktır.

TUR FİYATI

İki kişilik odada kişi başı: 3260, – USD 
Tek kişilik oda fiyat farkı: 560, – USD

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER:
 Singapur Havayollarıyla Istanbul/Singapur/Ho Chi Minh City, ve Silk Air (Singapur kaynaklı ve Singapur Hava Yollarının code share havayoludur) ile Siem Reap/Singapur ve Singapur Havayollarıyla Singapur/İstanbul uçak bileti.
 Bu uçuşlara ait, kişi başı 69 ABD Doları tutarındaki vergi
 Ho Chi Minh City/Hanoi, Hanoi/Luang Prabang ve Luang Prabang/Siem Reap uçuşları ve bu uçuşlara ait havaalanı vergileri.
 03 Şubat 2020 günü Singapur havaalanı transferi ve Singapur şehir turu
 Vietnam ve Laos vizesi alınması için gerekli onay yazısı ücretleri
 Programda yer alan otellerde oda-kahvaltı konaklama, iki öğle yemeği, üç akşam yemeği
 Programda belirtilen tur ve transferler sırasında İngilizce yerel rehberlik ve Türkçe rehberlik.
 Programdaki ören yeri ve müze girişleri.
 Zorunlu “Yurt Dışı Seyahat Sigortası”. Poliçe bedeli 70 yaş dahil yolcularımız için geçerlidir. Yasa gereği, 71-79 yaş aralığındaki yolcularımızdan %100 ve 80-85 yaş aralığında olan yolcularımızdan da %200 fark primi alınacaktır.

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR
 İzmir / İstanbul / İzmir uçak biletleri
 Vietnam, Laos, Kamboçya Vize ücretleri,
 Programda belirtilen yemeklerin dışında kalan öğle ve akşam yemekleri,
 Rehber, şoför ve otellerde bagaj için verilecek bahşişler,
 Yurt dışı çıkış harcı ( 50 TL ).

AÇIKLAMALAR:
 15 Mart 2019 tarihindeki havayolları tarife ve fiyatlarına göre USD olarak hazırlanmış olup, bu tarihten sonra havayolu ücretleri ve vergilerinde ve diğer vergilerde meydana gelebilecek artışlar, tur ücretine aynı oranda ilave edilecektir.
 Belirtilen uçak saatleri ve uçuş numaralarında oluşacak herhangi bir değişiklik veya havayollarının yapacağı herhangi bir rötardan veya kaçırılacak aktarma uçuşlarından Acentemız kesinlikle sorumlu değildir.
 Turumuzla ilgili geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar (rezervasyon ve iptal şartları ve diğer hükümler) size gönderilecek olan “Yurt Dışı Paket Tur Sözleşmesi”nde belirtilmiştir. Turumuza kayıt yaptırmış konuklarımızın, sözleşme hükümlerini bildikleri ve yukarıda belirtilen konular hakkında bilgi sahibi oldukları kabul edilir.

VİZE İŞLEMLERİ: 
Pasaportlarınızın, 2 Şubat 2020 tarihi itibariyle en az 6 aylık geçerlilik süresi olması şarttır. Ayrıca pasaportlarda vizeler için en az 3 boş yaprak olması gerekmektedir. Vietnam, Kamboçya ve Laos vize ücretleri ile istenen belgeler, sizlere en son ve en doğru bilgiyi aktarabilmek açısından seyahat tarihimiz yaklaştığında ayrıca bildirilecektir.

BAGAJ SINIRLAMASI: 
Uluslararası uçuşlar için kişi başı 20 kg. olup iç hat uçuşlarında kişi başı
15-20 kg. arasında değişmektedir. Ayrıca 7 kg. ağırlığa kadar belli boyutlardaki el bagajı da yolcu beraberinde uçağa alınabilmektedir.


EBRULİ TUR’DAN NOTLAR 
Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır. Ebruli Turizm bu turun “satış acentesi” konumunda olup, kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecek, bir sorun çıkarsa yardımcı olunacaktır. Ancak uçuşlardan, operasyonel sorunlardan ve hava durumundan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu olmayacaktır.

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

Vizesiz

PERU & BOLİVYA

16-25 Temmuz (+1) 2020
Air France ile Istanbul / Paris / Lima
Latin Amerika'nın büyülü ülkelerine harika bir seyahat....

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 4.390 $ (Taksit olanakları)
4.390.00

ALSACE BÖLGESİ

23 -27 Mayıs 2020/ 4 Gece & 5 Gün
İzmir'den Direkt Uçuş
Şeker Bayramında bir masal diyarı, Romantik Yol, Şarap Yolu ...

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 1.320,- € (Taksit olanakları)
1.320.00

GİRİT KÜLTÜR TURU

23 - 26 Mayıs 2020, 3 Gece & 4 Gün
Özel uçakla İzmir/Girit/İzmir
Özel bir uçakla Girit Turu! Akdeniz'in mor salkımlı bahçesinde, Zeus'un yurdunda 3 gece-4 gün...

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 760 €
760.00

SLOVENYA – HIRVATİSTAN- MONTENEGRO

01 - 08 Mayıs 2020 / 7 Gece & 8 Gün
İzmir'den Direkt Uçuş
Adriyatik coğrafyasında farklı bir rota, doğa ile uygarlığın el ele verip yarattığı olağanüstü yerler!

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 1.395 €
1.395.00
error: Content is protected !!