MSC ORCHESTRA ile ENDÜLÜS HAZİNELERİ & KANARYA ADALARI

Promosyon!

Hareket: 03 Kasım 2024 / 7 Gece - 8 Gün

1.449.00

 • ERKEN REZERVASYON FİYATI

PROMOSYON!

İÇ KABİN FİYATINA BALKONLU KABİN!
2 GECE PORTO OTEL KONAKLAMALI!

Porto(2) – Lisbon – Alicante (Valencia)– Mahon – Olbia – Genoa (Portofino)

PEGASUS HAVA YOLLARI – 7 GECE 8 GÜN
Hareket: 03 Kasım 2024

TUR ROTASI

TARİH LİMAN ÜLKE VARIŞ KALKIŞ
01.GÜN Porto PORTEKİZ Otel Konaklaması
02.GÜN Porto PORTEKİZ Otel Konaklaması
03.GÜN Lisbon PORTEKİZ 16:00
04.GÜN Denizde Seyir
05.GÜN Alicante İSPANYA 08:00 17:00
06.GÜN Mahon İSPANYA 09:00 16:00
07.GÜN Olbia İSPANYA 10:00 18:00
08.GÜN Genoa (Portofino) İTALYA 09:00

TUR PROGRAMI

01.GÜN: İSTANBUL HAVALİMANI – PORTO
İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminali saat 05.00’da buluşmamızın akabinde check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve ardından Pegasus Havayollarının TK1449 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.55’de Porto’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10.00’da Porto’ya varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Porto Şehir Turu” ‘na katılabilirler. Porto Katedrali, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, Tore dos Clerigos Kulesi, Riberia Bölgesi, Arrabida Köprüsü, Boa Vista, Don Luis köprüsü, Sao Francisco Kilisesi ve Borsa Binası, Sao Bento Tren göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşiyoruz ve ardından serbest zaman. Turumuzun bitiminde otelimize transfer oluyoruz. Otel check-in işlemlerimizden sonra serbest zaman. Geceleme otelde.

02.GÜN: PORTO
Otelde alacağımız sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Braga & Goimaraes Turu” ‘na katılabilirler. Portekiz’in 3. Büyük şehri olan Braga aynı zamanda İsa Tepesine ve Katedraline ev sahipliği yapmaktadır ve Portekiz’in dini merkezidir. Portekiz’in bu tarihi ve güzel şehri küçük meydanlara ve dar sokaklara sahiptir. Ardından Goimaraes’e doğru yola çıkıyoruz. 10. Yy ‘da Portekiz Kralı tarafından kurulan bu şehir Portekiz’in doğduğu yerdir. 10.yy’dan beri kendine has yapısını korumuş dini bir başkent olmuş küçük şirin bir yer olan şehirde zamanın durduğunu hissedeceksiniz. Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

03.GÜN: PORTO – LISBON
Sabah erkenden otelde alacağımız kahvaltı sonrası bizi bekleyen özel aracımız ile Lİzbon’a doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Panoramik Fatima & Lizbon Şehir Turu”na katılabilirler. Turumuz için önce Fatima’ya doğru hareket ediyoruz. Her yıl binlerce Hristiyan hacıya ev sahipliği yapan ve “Fatima’nın Üç Sırrı” mucizesi ile ünlenen Fatima Kasabası’nda benzersiz bir kültürel deneyimini yaşayacak ardından Lizbon’a doğru yola çıkacağız. Avrupa’nın en renkli başkentlerinden biri olan ve aynı İstanbul ve Roma gibi yedi tepe üzerine kurulu olan Lizbon’daki gezimize her ikisi de UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Belem semtindeki Jerónimos Manastırı ve okyanus kıyısındaki Belem Kapısı ile başlıyoruz. Ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Baixa denilen eski kent merkezinde bulunan uzak kolonilerden gelen gemilerin yüklerini boşalttığı eski ticaret meydanı Praça do Comércio, Rua Augusta caddesi, Praça dos Restauradores meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde gemimize transfer. Gemi check in işlemleri sonrası kabinlere yerleşme ve ardından serbest zaman. Gemimiz akşam saat 16.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

04. GÜN: DENİZDE SEYİR
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

05. GÜN: ALICANTE
Gemimiz sabah saat 08:00’da Alicante limanına yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği “Alicante & Elche Şehir Turu”na katılabilirler. Turumuza Alicante’nin zengin tarihi ile başlıyoruz. 9. yüzyılda İber Yarımadası Müslümanların egemenliğindeyken inşa edilen Santa Barbara kalesini ziyaret edeceğiz. Daha sonra Elche’ye doğru yola çıkıyoruz. Palmiye ağaçları ile süslenmiş bu mükemmel şehri Huerto del Cura ile keşfetmeye başlıyoruz. Burada yapacağımız keyifli bir şehir turundan sonra gemimize geri dönüyoruz. Gemimiz akşam saat 17.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

06.GÜN: MAHON
Gemimiz saat 09.00’de Mahon limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Mahon Şehir Turu” na katılabilirler. Manorca adasının en büyük kenti Mahon turizmden etkilenmemiş ve doğal güzellikleri korunmuş küçük bir liman kentidir. 4 saatlik bir turda adanın içlerine doğru keşfe çıkacağız. Görülebilecek yerler; Mahon şehri, İspanya kralının av için tercih ettiği Fornell Köyü, adanın en yüksek ve en kutsal tepesi olan Monte Toro ve Batı Avrupa’nın en önemli prehistorik açık hava müzesi. Bu müzede 4000 yıllık tarihi olan çok ilginç megalitler ve piramitler görülecektir. Ayrıca bir üretimhanede ünlü Mahon peynirinin de tadına bakacağız. Kalan vaktinizi şehirde alışveriş ile geçirebilirsiniz. Tur bitiminde gemimize dönüyoruz. Gemimiz akşam 16.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

07.GÜN: OLBIA
Gemimiz saat 10:00 Olbia limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Olbia Şehir Turu” na katılabilirler. Sardunya’nın en güzel plaj ve koylarının yer aldığı Costa Smeralda boyunca ilerleyerek güzel manzaralar eşliğinde Porto Cervo’ya gidiyoruz. Yol üzerinde beyaz kumları ve turkuaz rengi denizi ile istisnai güzellikteki koylardan birinde mola veriyoruz. Dünya’nın en zenginlerinin yatlarının demirlediği ve yaşadığı Porto Cervo’yu gezdikten sonra adanın en güzel plajlarının olduğu Baia Sardinia’yı da görüyor ve Olbia’ya geri dönüyoruz. Olbia’daki şehir turumuzun ardından serbest zaman ve ardından gemimize dönüyoruz. Gemimiz akşam 18.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

08.GÜN: GENOA – NICE – İSTANBUL
Gemimiz saat 09.00’da Genoa limanına yanaşacak. Sabah kahvaltımızın ardından gemi çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve bizi bekleyen aracımız ile Nice Havalimanı’na hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Nice Şehir Turu” na katılabilirler. Sardunya’nın en güzel plaj ve koylarının yer aldığı Costa Smeralda boyunca ilerleyerek güzel manzaralar eşliğinde Porto Cervo’ya gidiyoruz. Yol üzerinde beyaz kumları ve turkuaz rengi denizi ile istisnai güzellikteki koylardan birinde mola veriyoruz. Dünya’nın en zenginlerinin yatlarının demirlediği ve yaşadığı Porto Cervo’yu gezdikten sonra adanın en güzel plajlarının olduğu Baia Sardinia’yı da görüyor ve Olbia’ya geri dönüyoruz. Olbia’daki şehir turumuzun ardından serbest zaman ve ardından Check-in işlemlerimizin ardından Türk Hava Yollarının TK1816 sefer sayılı uçağı ile saat 19.05’de hareket ediyoruz. Yerel saat ile 00.15’de İstanbul Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

TUR FİYATI

KATEGORİ 3.11.2024
İÇ BELLA KABİN 1449 EUR
İÇ FANTASTICA KABİN 1449 EUR
DIŞ BELLA KABİN 1449 EUR
DIŞ FANTASTICA KABİN 1449 EUR
BALKONLU BELLA KABİN 1449 EUR
BALKONLU FANTASTICA KABİN 1499 EUR
TEK KİŞİ FARKI 60%
3. VE 4. KİŞİ YETİŞKİN SORUNUZ
3. VE 4. KİŞİ ÇOCUK (2-17 YAŞ ARASI) SORUNUZ
3. VE 4. KİŞİ BEBEK (0-2 YAŞA KADAR)  490 EUR
HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ (FİYATA DAHİLDİR)  490 EUR

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Porto / Nice – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar.
 • MSC ORCHESTRA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 5 gece 6 gün tam pansiyon konaklama.
 • Porto’da 2 gece oda kahvaltı 4* Otel konaklaması.
 • Havalimanı ve Liman vergileri.
 • Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri.
 • Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.(Grup en az 25 kişi olması halinde)
 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
 • Gemideki eğlence ve şovlar.
 • Fitness & Spor salonu kullanımı.
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 12€ (Rezervasyon esnasında ödenir.)
 • Programda belirtilen tüm kara turları
 • Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.
 • Gemideki tüm içecekler.
 • İç hat bağlantı uçuşları.
 • Gerekli vize ücreti.
 • Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).
 • Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.). 70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.(40€)

İPTAL İADE ŞARTLARI
* TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 /
119-90 gün %30 / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

Rezervasyon Formu

Rezervasyon Formu

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!


İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

NLC SPIRIT ile GÜNEYDOĞU ASYA & ÇİN & UZAKDOĞU

Hareket: 18 Ocak 2025 / 12 Gece - 13 Gün
Vizesiz Program
Ara tatilde, 5 yıldızlı bir gemi ile uzakdoğu! Emirates HY ile uçuşlar ve otel konaklamaları dahil ve en önemlisi Vizesiz!

2.849 € DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
2.849.00

YILBAŞINDA 5* NOORDAM İLE BÜYÜK UZAKDOĞU

20 Aralık 2024 - 08 Ocak 2025 / 17 Gece - 18 Gün
Erken rezervasyon!
Son derece konforlu bir gemiyle yılbaşı seferi; Singapur, Tayland, Kamboçya, Vietnam...

KİŞİ BAŞI 3.499 €'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
3.499.00

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün
İzmir'den direkt uçuş
İzmir hareketli; Basel - Strasbourg (1) (Colmar) - Speyer / Mannheim (Heidelberg) - Rüdesheim / Koblenz - Köln

ERKEN REZERVASYONDA KİŞİ BAŞI:799€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
799.00

5* DELUXE AMADEUS STAR İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14-18 Aralık 2024 / 4 Gece - 5 Gün
Promosyon!
Noel döneminde ışıklar altında; Basel - Strasbourg (1) (Colmar) - Speyer / Mannheim (Heidelberg) - Rüdesheim / Koblenz - Köln

ERKEN REZERVASYONDA KİŞİ BAŞI: 799€'DAN BAŞLAYAN PAKET FİYATLARLA
799.00
error: Content is protected !!