MSC VIRTUOSA PORTEKİZ & FAS & ENDÜLÜS & FRANSA

Promosyon!

Hareket: 07 Kasım 2022 / 08 Gece – 09 Gün

799.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Hareket: 07 Kasım 2022 / 08 Gece – 09 Gün)
*YENİ GEMİ
*NİCE’TE 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

TUR ROTASI / 08 GECE – 09 GÜN

TARİH LİMAN ÜLKE VARIŞ KALKIŞ
07.11.2022 Lizbon PORTEKİZ 18:00
08.11.2022 Denizde Seyir
09.11.2022 Cadiz (Sevilla) İTALYA 08:00 16:00
10.11.2022 Kazablanka FAS 07:00 20:00
11.11.2022 Malaga (Granada) ENDÜLÜS/İSPANYA 12:00 20:00
12.11.2022 Denizde Seyir
13.11.2022 Marsilya FRANSA 09:00 17:00
14.11.2022 Cenova (Portofino) İTALYA 08:00
15.11.2022 Nice (Monte Carlo) FRANSA

PROGRAM DETAYLARI

1.Gün – İstanbul – Lizbon
İstanbul Yeni Havalimanında uçuştan 3 saat önce buluşma ve check-in işlemlerimizin ardından Lizbon’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Lizbon havalimanına inişimizin ardından yapacağımız panoramik Lizbon şehir turunun ardından 5* MSC Virtuosa’ya transferimiz gerçekleşiyor.

2.Gün – Denizde Seyir
Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

3.Gün – Cadiz | Sevilla & Cadiz Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Sevilla & Cadiz şehir turuna katılabilirler. Cadiz’e yanaşmamız sonrasında Güney İspanya’nın en önemli kenti olan Sevilla’ya gidiyoruz. Burada yapacağımız panoramik şehir tanıtım turu ile; Muvahhitler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral, Arap gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alkazar, Altın Kule denilen 13. yy dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, 51. Paula rahibeler Manastırı, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Cadiz’e dönüş ve şehri tanıtan kısa bir tur yaptıktan sonra gemimize varış. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

4.Gün – Kazablanka | Kazablanka & Marakeş Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Kazablanka & Marakeş Turuna katılabilirler. Turumuza başlarken yaklaşık 2 saat 15 dakika sürecek bir seyahat ile Marakeş’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımız itibari ile Marakeş’i keşfetmeye başlıyoruz. Turumuza 19.yüzyıldan kalma Bahia Sarayı ilk durağımız. İlk kez 1859 yılında Alaouite sultanı Muhammed ibn Abd al-Rahman’ın büyük veziri Si Musa tarafından başlatıldı ve daha sonra 1894-1900 yılları arasında Sultan Moulay Abdelaziz’in büyük veziri oğlu Si Ba Ahmed ibn Musa tarafından devam ettirilmiştir. Daha sonra 77 metre yüksekliğindeki minaresi ile Koutoubia Camii’yi göreceğiz. Marakeş’in en yüksek yapısı ve en büyük camisidir. Büyük Jemaa el Fna meydanı ve Menara Bahçeleri ile birlikte Koutoubia, Marakeş’in bir simgesidir. 77 metrelik minaresi 25 kilometre uzaklıktan görülebiliyor ve akşamları aydınlatılarak şehrin “manevi deniz feneri” haline geliyor. Daha sonra Majorella bahçeleri, Souklar ve Mucizeler Avlusu olarak adlandırılan Jma El Fna şehir meydanı ve çarşılar göreceğimiz yerler arasında. Marakeş gezimizin ardından Kazablanka’ya geri dönüyor ve şehir turumuzu 1930 yılında Fransızlar tarafından kurulan, geleneksel Fas mimarisi ile modern Fransız mimarisinin bir karışımı olarak, düzgün sokakları, yollarda kurulu tezgâhları ve birbirinden güzel evleri ile Habous turumuzun başlangıç noktası. Daha sonra Neo-Gotik tarzında inşa edilmiş Kazablanka Katedrali (Sacre Coeur), V. Muhammed Meydanı ve Birleşmiş milletler meydanını görüyor ve son durağımız olan Fas’ın en büyük, Dünyanın ise en büyük yedinci camii olan, Endülüs kültüründen esintiler taşıyan Hassan II Camisine hareket ediyoruz ve dışarıdan görüyoruz. Kazablanka’nın meşhur kordon boyunda (Corniche) vereceğimiz kısa bir molanın ardından gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

5.Gün – Malaga | Costa Del Sol & Malaga Şehir Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Costa Del Sol & Malaga Şehir Turuna katılabilirler. Güneş Sahilleri’nin (Costa del Sol) ve Endülüs’ün merkezi olan Malaga; Arap ve batı kültürünün buluşup boy gösterdiği bir şehir. Panoramik bir şehir turunun ardından Gibralfaro Kalesi’nden şehrin manzarasını seyrediyoruz. Sonrasında; taşlı sokakları, bembeyaz evleri, gezinti faytonları ve otantik çarşısı ile ünlü bir başka özel Endülüs köyü olarak ün yapan Mijas’a doğru yol alacağız. Mijas’ta yapacağımız keyifli bir gezinin ardından şehir merkezine geri dönüp alışveriş için serbest zaman vereceğiz ve gemimize geri döneceğiz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

6.Gün – Denizde Seyir
Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

7.Gün – Marsilya | Aix-En Provience & Marsilya Turu
Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Aix-En Provience & Marsilya Turumuza katılabilirler. Turumuza Marsilya limanından 10 dakikalık yürüyüş ile başlıyoruz. Otobüsümüz ile yapacağımız yaklaşık 40 dakikalık seyirin ardından Güney Fransa’nın en şık şehirlerinden biri olan, Paul Cezzanne ve Emile Zola gibi birçok yazara ilham kaynağı olmuş AİX-EN PROVENCE’e bölgesine gideceğiz. Lavanta tarlaları ile meşhur bölgede birbirinden güzel binalar, çiçekli balkonlar, her biri sanat eseri olan çeşmeleri ve her yeri tarih kokan şehir gezeceğiz. Aix En Province sonrası Marsilya ya tekrar dönüyoruz ve burada şehir turumuza başlıyoruz tur esnasında eski limandan geçerek, şehrin en gözde tarihi mekânlarından, yüksek bir tepede yer alan Notre Dame De La Garde Kilisesini ziyaret ediyoruz. Palais Longchamp turumuzun ikinci durağını oluşturuyor. Güzel Sanatlar Müzesi olarak hizmet veren bu yapıyı ziyaretimizde, bahçe ve çeşmelerini dışarıdan ziyaret edip, fotoğraf molası veriyoruz. Turumuzun bitiminde gemimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

8.Gün – Cenova – Nice |Portofino & Cenova Turu – Nice Otel Konaklaması
Kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Portofino turuna katılabilirler. Adına şarkılar yazılmış rüya gibi bir köy olan PORTOFİNO turu yapacağız. Cenova’dan hareket eden otobüsümüz öncelikli olarak Santa Maria Liguria kasabasına gideceğiz. Buradan bineceğimiz feribotumuz ile Portofino’ya geçeceğiz. Bu güzel kasabayı daha yakından tanıma fırsatını yakalayacağız. Yaklaşık 5 saat sürecek bu gezimizde unutulmayacak yerler göreceğiz. Turumuzun bitiminde Nice doğru hareket ediyoruz otelimize check-in işlemlerinden sonra konaklama otelimizde.

9.Gün – Nice – İstanbul | Monte Carlo & Menton Turu
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Monte Carlo & Menton Turuna katılabilirler. Avrupa’nın en zengin şehirlerinden biri olan Monte Carlo’yu ziyaret edeceğiz. Daha sonra Güney Fransa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Menton’u ziyaret edip Nice havalimanına transferimiz gerçekleşecek. İstanbul uçuşumuz için check-in işlemlerimizi tamamlayıp 21:05’te İstanbul Yeni Havalimanına inişi gerçekleştireceğiz. Turumuzun sonu.

NOTLAR VE BİLİNMESİ GEREKENLER SAYFAMIZI ACENTENİZDEN MUTLAKA İSTEYİNİZ

FİYAT LİSTESİ

KATEGORİ 07.11.2022
İÇ BELLA KABİN 799 €
İÇ FANTASTİCA KABİN 819 €
DIŞ BELLA KABİN 849 €
DIŞ FANTASTİCA KABİN DOLU
BALKONLU BELLA KABİN 1.099 €
BALKONLU FANTASTİCA KABİN 1.199 €
TEK KİŞİ FARKI 70%
3. VE 4. KİŞİ YETİŞKİN BALKONLU FANTASTİCA 899 €
3. VE 4. KİŞİ 17 YAŞ ALTI ÇOCUK BALKONLU FANTASTİCA 699 €
HAVAİMANI VE LİMAN VERGİLERİ 450 €

FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.
3 VE 4 KİŞİLİK KABİNLER SADECE BALKONLU FANTASTİCA KATEGORİDE BULUNMAKTADIR.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Havayolları ile İstanbul Yeni Havalimanı – Lizbon / Nice – İstanbul Yeni Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar.
KİŞİ SAYISI GÖZETMEKSİZİN TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ.
Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler.
Nice’te 1 gece otel konaklaması.
Havalimanı ve liman vergileri. (450€)
Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama.
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Açık büfe ve geminin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler.
Gemideki eğlence ve şovlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Seyahat süresini kapsayan mesleki zorunluluk sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. (30€)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Servis ücretleri. Günlük kişi başı 10€ gemide ödenir. Zorunludur. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında ödeyebilir.
Sağlık hizmetleri.
Kara turları.
Kişisel Harcamalar.
İç hat bağlantı uçuşları.
Gerekli vize ücreti (Çok girişli Schengen vizesi)
Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler.
Yurtdışı çıkış harcı.

GRUP UÇUŞ BİLGİLERİ
07.11.2022 IST LIS – 08:15 – 10:20 – TK1755
15.11.2022 NCE IST 16:00 – 21:05 – TK1816

İPTAL İADE ŞARTLARI
Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30 / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

error: Content is protected !!