MSC GRANDIOSA ile NORVEÇ FİYORTLARI

Promosyon!

Hareket: 03 Eylül 2022 / 8 Gece – 9 Gün

999.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Hareket: 03 Eylül 2022, 8 Gece – 9 Gün

DIŞ KABİN FİYATINA BALKONLU KABİN1099€

***TÜRKÇE REHBERLİ***

TUR ROTASI / 8 GECE – 9 GÜN

TARİH LİMAN ÜLKE VARIŞ KALKIŞ
03.09.2022 Kiel ALMANYA 20:00
04.09.2022 Kopenhag DANİMARKA 09:00 18:00
05.09.2022 Denizde Seyir
06.09.2022 Hellesylt NORVEÇ 09:00 19:00
07.09.2022 Molde NORVEÇ 07:00 16:00
08.09.2022 Flaam NORVEÇ 08:00 17:00
09.09.2022 Denizde Seyir
10.09.2022 Kiel ALMANYA 09:00 18:00
11.09.2022 Kopenhag DANİMARKA 07:00

PROGRAM DETAYLARI

1.Gün- 03.09.2022 – İstanbul – Hamburg
Rehberimiz ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında uçuştan 3 saat önce buluşma ve check-in işlemlerimizin ardından Hamburg uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Hamburg’a inişimizin ardından özel aracımız ile 5* MSC Grandiosa’ya transferimiz gerçekleşiyor.

2.Gün- 04.09.2022 – Kopenhag
Gemimiz Danimarka’nın Kopenhag şehrine yanaşıyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Kopenhag Şehir Turuna katılabilirler. Dünyanın en yaşanılası beş şehrinden biri olarak tanımlanan Kopenhag’ın şehrini gezeceğimiz bugüne şehrin simgesi olan “Küçük Deniz Kızı”nı görerek başlıyoruz. Amelienborg, Chiristianborg ve Rosenbourg Sarayları, Gefion Çeşmesi, Tivoli Bahçeleri, özerk hippy mahallesi ‘Chiristiana’ göreceğimiz diğer önemli noktalar. Daha sonra tekne ile yapacağımız kanal turu için Nyhavn’a (Yeni Liman) gidiyoruz. Bu gezimizde de Kopenhag’daki tüm turistik noktaları genel hatları ile göreceğiz. Tekne turu sonrasında Kopenhag’ın merkezi Kongens Nytorv’da (Kral Meydanı); ünlü Stroget’de alışveriş yapmanız veya Nyhavn ‘da (Yeni Liman) gençlerin arasına karışmak için serbest zamanımız olacak. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

3.Gün-05.09.2022 – Denizde Seyir
Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

4.Gün- 06.09.2022 – Hellesylt
Norveç’in en güzel fiyortlarından birine geldik. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Horningdal Gölü & Dalsnibba Milli Parkı turuna katılabilirler. Muhteşem güzellikte doğa, şelale ve fiyort manzaralarının eşlik edeceği turumuz sabah erken saatlerde Hellesylt’den başlıyor. Avrupa’nın en derin dağ gölü olan Horningdal ve harika güzellikte dağ köyleri ve buzul gölleri eşliğinde Geiranger Fiyortuna yaklaşıyoruz. UNESCO Dünya Doğal Koruma Mirası kapsamında olan ve zirvesi yaklaşık 1500 metre yükseklikte olan Dalsnibba Milli Parkına yolculuk ediyoruz. Zirveye ulaştığımızda hava şartları elverişli olduğu taktirde eşsiz güzellikteki manzaranın tadını çıkarıyoruz. Hellesylt’te bizi bekleyen gemimizde gezi sona eriyor. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

5.Gün – 07.09.2022 – Molde | Trollstiegen Şeytan Yolu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği “Trollstiegen Şeytan Yolu” turuna katılabilirler. Şüphesiz Norveç’te Flamve Geiranger / Hellesyltile birlikte en görülmesi gereken turdur. Şelaleler ve yemyeşil vadilerin arasından muhteşem doğa manzaraları eşliğinde Trollstiegen’e doğru yola çıkıyoruz. Vadinin yukarı kısmına yönelerek deniz seviyesinden 850 metre yukarıda Trollstiegen’e ulaşacağız. 1939 yılında açılmış Trollyolunu takip ederek vadinin aşağı bölümüne yönelip Stigerora şelalesinde fotoğraf molası vereceğiz. Sonrasında yukarı Trollveggen e ulaşıp Avrupa’nın meşhur 1000 metre yüksekliğindeki kaya duvarlarını “Troll Wall” manzaralarını seyredeceğiz. Dünya’nın tüm bölgelerinden dağcılar buraya tepeye ulaşacak değişik yolları keşfetmek için geliyorlar. Alesund’a dönüş yolumuzda Romdalsfjord boyunca ahşap oymacılığı ve gül boyama, gemi ve tekne imalatı ile meşhur küçük şirin kasabalar göreceğiz. Daha sonra Molde’ye geri dönüyor ve zamanımız el verdiği ölçüde kasabayı gezeceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

6.Gün – 08.09.2022 – Flam | Meşhur Flam Treni & Tvinde Şelalesi
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Meşhur Flam Treni & Tvinde Şelalesi turuna katılabilirler. Fiyordları ve dağları geçerek Flam’dan Myrdal’a götürecek, dünyanın en dik demir yolu hatlarından birini geçecek olan tarihi Flamsbana Panoramik Trenine biniş. Flamsbana treni, Lonely Planet tarafından 2014’de dünyanın en iyi tren yolculuğu, National Geographic Traveler Dergisi tarafından Avrupa’nın en güzel 10 tren yolculuğundan biri olarak seçilmiş. Bu muhteşem yolculuk esnasında trenimizin duracağı noktalarda doğa şaheseri sürprizler bizleri bekliyor olacak. 867 metre yüksekte bulunan tarihi Myrdal tren istasyonunda trenden inecek ve bu sefer Voss’a giden yeni teknolojik trenimize bineceğiz. Bölgenin doğa sporları başkenti ünvanın kazanmış, dünyanın en güzel sularından birine sahip Voss şehrini ve gölünü göreceğiz. Şahsi aktiviteler için tanınacak zamandan sonra bölgenin en güzel şelalelerinden biri olan, suyunu içene gençlik ve güç kattığına inanılan Tvindefossen’i (İkizler şelalesi) ziyaret edeceğiz.1840’dan beri kuzeyin en popüler güzergâhı olan 13 zig-zag lı kanyonu görebileceğimiz dünyanın en prestijli otellerinden biri olan Stalhaim Oteli’nin terasından kahvelerimizi içerken unutulmaz bir doğa şöleni yaşayacaksınız. Viking köyü Gudvangen’de vereceğimiz molanın ardından gezimize Gudvangen ile Flam’ı birbirine bağlayan bir tünelden geçerek varacağımız Flam’da, gemimizin demirlediği limanda sona erecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

7.Gün -09.09.2022 – Denizde Seyir
Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

8.Gün – 10.09.2022 Kiel – Hamburg Şehir Turu
Gemimiz Almanya’nın Kiel limanına yanaşıyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Hamburg Şehir Turu’na katılabilirler. Almanya’nın tarihi Donanma Üssü’nden Hamburg’a yapılacak 1,5 saatlik otobüs yolculuğundan sonra, ülkenin en zengin ve Aristokrat kesiminin yerleşim için tercihi olan Hamburg’a varıyoruz. Aşağı ve Yukarı Alster Gölleri’nin çevresinde kurulan şehir gezimizde göl çevresini dolaşıp, kırmızı fenerli St Pauli Caddesini geçip, St Michaelin ve savaş anıtı olarak simgelenmiş St Nikolai Kiliselerini gördükten sonra 115 yaşındaki Neo Rönesans ve Barok karması mimari şaheser Rathous’un çevresinde serbest zamanımızı değerlendireceğiz. Kuğular ile fotoğraf çektirmek veya keyifli alışveriş yapmak… kararı siz verin.

9.Gün – 11.09.2022 Kopenhag – İstanbul
Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından Kopenhag havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Özel aracımız ile Kopenhag havalimanına transferimiz sağlanıyor.

FİYAT LİSTESİ

KATEGORİ 03.09.2022
İÇ BELLA KABİN 999 €
DIŞ BELLA KABİN 1.099 €
BALKONLU BELLA KABİN 1.099 €
BALKONLU FANTASTİCA KABİN 1.399 €
BALKONLU KABİN TEK KİŞİ FARKI 700€ 200€
İÇ VE DIŞ KABİN TEK KİŞİ FARKI 500€ 70€
3. VE 4. KİŞİ YETİŞKİN FANTASTİCA SORUNUZ
3. VE 4. KİŞİ 17 YAŞ ALTI ÇOCUK SORUNUZ
HAVAİMANI VE LİMAN VERGİLERİ 450 €

 

FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR
BELLA KATEGORİ KABİNLERDE KISMİ GÖRÜŞ ENGELLİ KABİN GELEBİLİR.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Türk Hava Yolları Anadolu Jet ile Istanbul Sabiha Gökçen HAVALİMANI – Hamburg / Kopenhag – Istanbul Sabiha Gökçen HAVALİMANI arası ekonomi sınıfı uçuşlar.
KİŞİ SAYISI GÖZETMEKSİZİN TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ.
Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler.
Havalimanı ve liman vergileri. (450€)
Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama.
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Açık büfe ve geminin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler.
Gemideki eğlence ve şovlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Seyahat süresini kapsayan mesleki zorunluluk sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. (35€)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Servis ücretleri. Günlük kişi başı 10€ gemide ödenir. Zorunludur. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında ödeyebilir.
Sağlık hizmetleri.
Kara turları.
Kişisel Harcamalar.
İç hat bağlantı uçuşları.
Gerekli vize ücreti (Çok girişli schengen vizesi)
Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler.
Yurtdışı çıkış harcı.

GRUP UÇUŞ BİLGİLERİ
03.09.2022 SAW HAM 09:15 – 11:40 – TK7882
11.09.2022 CPH SAW 11:55 – 16:00 – TK7875

İPTAL İADE ŞARTLARI
PROMOSYON PROGRAMIMIZDA REZERVASYON İTİBARİ İLE %100 İPTAL CEZASI UYGULANMAKTADIR.

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

error: Content is protected !!