MSC FANTASIA İLE ADRİYATİK DENİZİ & BATI AKDENİZ

Promosyon!

Hareket: 12 Ekim 2022 / 07 Gece – 08 Gün

699.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Hareket: 12 Ekim 2022 / 07 Gece – 08 Gün
VENEDİK’TE 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

TUR ROTASI / 07 GECE – 08 GÜN

TARİH LİMAN ÜLKE VARIŞ KALKIŞ
12.10.2022 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Venedik Uçuşu + Venedik Otel Konaklaması
13.10.2022 Trieste İTALYA 21:00
14.10.2022 Denizde Seyir
15.10.2022 Messina (Taormina) SİCİLYA / İTALYA 12:00 20:00
16.10.2022 Napoli (Sorrento & Amalfi) İTALYA 08:00 20:00
17.10.2022 Civitavvecchia (Roma) İTALYA 07:00 17:00
18.10.2022 Marsilya FRANSA 13:00 19:00
19.10.2022 Barselona İSPANYA 07:00

PROGRAM DETAYLARI

1.Gün – İstanbul – Venedik
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında uçuştan 3 saat önce buluşma ve check-in işlemlerimizin ardından Venedik uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Venedik’e inişimizin ardından özel aracımız ile otelimize transferimiz gerçekleşiyor.

2.Gün – Venedik – Trieste
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Venedik Şehir turuna katılabilirler. Turumuzun bitiminde Trieste’de bulunan 5* MSC Fantasia’ya transferimiz gerçekleşecek. Gemiye giriş işlemlerimizin ardından kabinlerimize yerleşiyoruz.

3.Gün – Denizde Seyir
Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

4.Gün – Messina (Taormina) | Messina & Taormina Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından Sicilya’nın Messina şehrine yanaşıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Savoca & Taormina & Messina turuna katılabilirler. Turumuz esnasında dünyaca ünlü Baba (The Godfather) filminin çekildiği yerleri göreceğiz. Sicilya’nın en güzel turizm beldelerinden biri olan Taormina turumuz esnasında göreceğimiz bir diğer güzel bölge. Daha sonra “Sicilya’nın Kapısı” olarak nitelendirilen Messina’ya doğru yola çıkacağız. Antik Yunan döneminde kurulan bu güzel şehir tarihi geçmişi ile Sicilya’nın manevi başkenti sayılmaktadır. Bölgenin en modern ve canlı şehirlerinden biri olan Messina’da yapacağımız keyifli gezinin ardından gemimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

5.Gün – Napoli | Sorrento & Amalfi Kıyıları Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Sorrento & Amalfi Kıyıları turuna katılabilirler. Lezzetli pizzaları, Muhteşem peynirleri, eski ve tarihi binaları, İtalya`nın en ince kumsalları ile ünlü kent Tiren denizinin kıyısındayız. Sorrento’ya doğru yola çıkıyoruz. İtalya`nın efsanevi Amalfi sahili üzerinde Akdeniz`den çok yüksekte bir uçurumun tepesinde kurulmuş güzel bir kasaba olan Sorrento`nun sunduğu pek çok cazip manzarayı beraber keşfedeceğiz. Yunanlıların söylentilerine göre, Sorrento körfezi cazibesini bir zamanlar bu sularda yaşamış olan deniz kızlarından almıştır. Bu körfez önce, kıyılarına en güzel villaları yaptıran eski Romalıları, daha sonra Avrupa seyahatleri sırasında buraya mutlaka uğrayan Goethe, Wagner, Nietzsche gibi önemli şahısları büyülemiştir. Sorrento da varışımız ile yapacağımız keyifli turumuzun ardından serbest zaman vereceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

6.Gün – Civitavecciha (Roma) | Roma Şehir Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Roma Şehir Turuna katılabilirler. Tam gün sürecek olan bu turumuzda Civitavecchia Limanı’nda bizi bekleyecek olan otobüsümüzle 1 saat 15 dakikalık bir yolculuktan sonra varacağımız Roma’da otobüsümüzle panoramik bir tur yapıyoruz, görülecek yerler arasında; Castel Sant’Angelo, Tiber Nehri, Borghese Parkı, Via Veneto, Popolo Meydanı, Republica Meydanı, Via Nazionale, Marcello Tiyatrosu, Circo Massimo, Forum alanları bulunmakta. Daha sonra Roma’nın ünlü meydanlarını yürüyerek keşfediyoruz. Görülecek yerler arasında; Pantheon Meydanı, Navona Meydanı, Aşk Çeşmesi ve İspanyol Merdivenleri’nde turumuzu bitirip alışveriş molası veriyoruz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

7.Gün – Marsilya | Aix-En Provience & Marsilya Şehir Turu
Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Aix-En Provience & Marsilya Turumuza katılabilirler. Turumuza Marsilya limanından 10 dakikalık yürüyüş ile başlıyoruz. Otobüsümüz ile yapacağımız yaklaşık 40 dakikalık seyirin ardından Güney Fransa’nın en şık şehirlerinden biri olan, Paul Cezzanne ve Emile Zola gibi birçok yazara ilham kaynağı olmuş AİX-EN PROVENCE’e bölgesine gideceğiz. Lavanta tarlaları ile meşhur bölgede birbirinden güzel binalar, çiçekli balkonlar, her biri sanat eseri olan çeşmeleri ve her yeri tarih kokan şehir gezeceğiz. Aix En Province sonrası Marsilya ya tekrar dönüyoruz ve burada şehir turumuza başlıyoruz tur esnasında eski limandan geçerek, şehrin en gözde tarihi mekânlarından, yüksek bir tepede yer alan Notre Dame De La Garde Kilisesini ziyaret ediyoruz. Palais Longchamp turumuzun ikinci durağını oluşturuyor. Güzel Sanatlar Müzesi olarak hizmet veren bu yapıyı ziyaretimizde, bahçe ve çeşmelerini dışarıdan ziyaret edip, fotoğraf molası veriyoruz. Turumuzun bitiminde gemimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

8.Gün – Barselona – İstanbul | Barselona Şehir Turu
Kahvaltının ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Barselona şehir turuna katılabilirler. La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bölgesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun bitiminde Barselona havalimanına transferimiz gerçekleşiyor.

NOTLAR VE BİLİNMESİ GEREKENLER SAYFAMIZI ACENTENİZDEN MUTLAKA İSTEYİNİZ

FİYAT LİSTESİ

KATEGORİ 12.10.2022
PROMO İÇ KABİN 699 €
İÇ BELLA KABİN 749 €
İÇ FANTASTİCA KABİN 799 €
DIŞ BELLA KABİN 849 €
DIŞ FANTASTİCA KABİN 899 €
BALKONLU BELLA KABİN 899 €
BALKONLU FANTASTİCA KABİN 999 €
BALKONLU AURERA KABİN 1.149 €
SL-1 BALKONLU SUİTE KABİN (30 M2) 1.499 €
SX BALKONLU GRAND SUİTE (40M2) 1.699 €
BALKONLU YACHT CLUB KABİN (30M2) 2.699 €
TEK KİŞİ FARKI (VERGİLER DAHİL TUTAR ÜZERİNDEN) 70%
3. VE 4. KİŞİ YETİŞKİN FANTASTİCA SORUNUZ
3. VE 4. KİŞİ 17 YAŞ ALTI ÇOCUK SORUNUZ
HAVAİMANI VE LİMAN VERGİLERİ 420 €

FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Pegasus Havayolları ile Istanbul Sabiha Gökçen – Venedik/Barselona – Istanbul Sabiha Gökçen arası ekonomi sınıfı uçuşlar.
GRUP 10 KİŞİ OLDUĞU TAKTİRDE TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ.
Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler.
Venedik’te 1 Gece oda kahvaltı otel konaklaması.
Havalimanı ve liman vergileri. (420€)
Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama.
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Açık büfe ve geminin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler.
Gemideki eğlence ve şovlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Seyahat süresini kapsayan mesleki zorunluluk sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. (25€)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Servis ücretleri. Günlük kişi başı 10€ gemide ödenir. Zorunludur. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında ödeyebilir.
Sağlık hizmetleri.
Kara turları.
Kişisel Harcamalar.
İç hat bağlantı uçuşları.
Gerekli vize ücreti (Çok girişli schengen vizesi)
Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler.
Yurtdışı çıkış harcı.

GRUP UÇUŞ BİLGİLERİ
12.10.2022 SAW VCE 12:00 – 13:50 – PC1235
19.10.2022 BCN SAW 15:55 – 20:30 – PC1094

İPTAL İADE ŞARTLARI
Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30 / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

UÇAK BİLETİ REZERVASYON ESNASINDA KESİLECEĞİNDEN UÇAK BİLETİ TUTARI %100 İPTAL CEZASI UYGULANMAKTADIR.

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

error: Content is protected !!