MSC BELLISSIMA ile BATI AKDENİZ

Promosyon!

Hareket: 24 Eylül 2022/ 07 Gece – 08 Gün

799.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

24 Eylül 2022 (07 Gece – 08 Gün)

DIŞ KABİN FİYATINA BALKONLU KABİN

TUR ROTASI / 07 GECE – 08 GÜN

TARİH LİMAN ÜLKE VARIŞ KALKIŞ
24.09.2022 Valensiya İTALYA 21:00
25.09.2022 Barselona İSPANYA 08:00 19:00
26.09.2022 Denizde Seyir
27.09.2022 Cenova (Portofino) İTALYA 07:00 19:00
28.09.2022 Livorno (Floransa/Pisa) İTALYA 07:00 17:00
29.09.2022 Napoli (Amalfi Kıyıları) İTALYA 09:00 17:00
30.09.2022 Denizde Seyir
01.10.2022 Valensiya İSPANYA 08:00

PROGRAM DETAYLARI

1.Gün – İstanbul – Valensiya
İstanbul Yeni Havalimanında uçuştan 3 saat önce buluşma ve check-in işlemlerimizin ardından Valensiya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Valensiya havalimanına inişimizin ardından 5* MSC Bellissima’ya transferimizi sağlamak üzere Cruise Limanına doğru yola çıkacağız.

2.Gün – Barselona | Gaudi’nin İzinde Barselona Şehir Turu
Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Barselona şehir turuna katılabilirler. Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona’daki şehir turumuz, limanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile başlayacak. La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bölgesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Turumuz esnasında Montjuic tepesine çıkıp manzara fotoğrafları çekeceğiz. Alışveriş için La Rambla’da serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

3.Gün – Denizde Seyir
Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

4.Gün – Cenova | Portofino Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Portofino turuna katılabilirler. Adına şarkılar yazılmış rüya gibi bir köy olan PORTOFİNO turu yapacağız. Cenova’dan hareket eden otobüsümüz öncelikli olarak Santa Maria Liguria kasabasına gideceğiz. Buradan bineceğimiz feribotumuz ile Portofino’ya geçeceğiz. Bu güzel kasabayı daha yakından tanıma fırsatını yakalayacağız. Portofino dönüşü Cenova Şehir Turumuzu gerçekleştireceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz.

5.Gün – Livorno | Floransa & Pisa
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Floransa & Pisa Turuna katılabilirler. Tek bir fotoğraf karesine sığdıracağımız Toskana bölgesinin görülmesi gereken en önemli yerlerinden olan, Serchio nehrinin içinden geçtiği Lucca şehrini fotoğraflayacağız. Pisa ya gidiyoruz, 12. Yüzyıl’da, Batı Akdeniz’deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran Pisa dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlü. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yerlerden bazıları. Gezi sonrası Gemimize dönüyoruz.

6.Gün – Napoli | Pompei & Napoli Şehir Turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Pompei & Napoli Şehir Turuna katılabilirler. Campanya Bölgesi’nin ünlü limanı Napoli, eski çağların hiçbir zaman tamamen ortadan kaybolmamış birkaç Avrupa şehrinden biridir. Yunanlıların kurduğu, Romalıların geliştirip genişlettiği kent, geçen yüzyıllar içinde yabancı işgalciler için en kıymetli hazine olmuştur. Böylesi geçmişin günümüze uzantısı ise; gürültülü, suç oranı yüksek, biraz pasaklı, biraz karmaşık ama görülmeye değer bir metropoldür. Bu turumuzda Vezüv yanardağının külleri altında kalan Pompei’de insan ve ev kalıntılarını gezerken doğanın üzerimizde yaratabileceği inanılmaz tahribatı ve doğanın gücünü yaşayacaksınız. Daha sonra Napoli’ye uğrayıp panoramik bir otobüs turunun ardından Kraliyet Meydanını göreceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.

7.Gün – Denizde Seyir
Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

8.Gün – Valensiya | Valensiya Şehir turu
Gemide alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip havalimanına transferimizi sağlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz geminin ekstra olarak organize edeceği Valensiya şehir turuna katılabilirler.Portakal ve limon bahçeleri arasında, her daim sıcacık iklimiyle, uçsuz bucaksız plajları ve eşsiz kumuyla karşılar sizi Valencia. Aynı zamanda müzeleri, gece hayatı ve festivalleri ile de ünlü bir Akdeniz şehridir. Gezimize dünyaca ünlü Bilim ve Sanat şehrini görerek başlıyoruz. Santiago Calatrava ve Felix Candela tarafından tasarlanan bu harika eser toplamda 5 ana binadan oluşmuştur. Turia nehrinin taşması sonucu nehrin yönü değiştirilen ve şehir projesiyle büyük bir park alanına dönüştürülen Jardines del Turia ise genelde gezimiz boyunca bizi takip edecektir. Daha sonra şehrin biraz daha eski bölgesine doğru ilerleyip Arena’yı, gösterişli Belediye Sarayı’nı, Tarihi Pazarı ve Eski İpek Borsası’nı görüyoruz. Şehrin en dar sokakları ve Carmen bölgesini ise yürüyerek geziyoruz. Turumuzun bitiminde İstanbul uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere Valensiya Havalimanına transferimiz sağlanıyor.

FİYAT LİSTESİ

KATEGORİ 24.09.2022
İÇ BELLA KABİN 799 €
İÇ FANTASTİCA KABİN 899 €
DIŞ BELLA KABİN 999 €
DIŞ FANTASTİCA KABİN DOLU
BALKONLU BELLA KABİN 999 €
BALKONLU FANTASTİCA KABİN 1.199 €
TEK KİŞİ FARKI 70%
3. VE 4. KİŞİ YETİŞKİN SORUNUZ
3. VE 4. KİŞİ 17 YAŞ ALTI ÇOCUK SORUNUZ
HAVAİMANI VE LİMAN VERGİLERİ (FİYATA DAHİL) 420 €

FİYATLAR 2 KİŞİLİK KABİNLERDE KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.
3 VE 4 KİŞİLİK KABİNLER SADECE BALKONLU FANTASTİCA KATEGORİDE BULUNMAKTADIR.
BALKONLU BELLA KABİNLERDE KISMİ GÖRÜŞ ENGELİ GELEBİLİR.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Türk Havayolları ile İstanbul Yeni Havalimanı – Valensiya – İstanbul Yeni Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar.
GRUP 20 KİŞİ OLDUĞU TAKTİRDE TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ.
Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler.
Havalimanı ve liman vergileri. (420€)
Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama.
Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
Açık büfe ve geminin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler.
Gemideki eğlence ve şovlar.
Fitness & Spor salonu kullanımı.
Seyahat süresini kapsayan mesleki zorunluluk sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. (20€)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Servis ücretleri. Günlük kişi başı 10€ gemide ödenir. Zorunludur. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında ödeyebilir.
Sağlık hizmetleri.
İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası. 40€. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır.
Kara turları.
Kişisel Harcamalar.
İç hat bağlantı uçuşları.
Gerekli vize ücreti (Çok girişli schengen vizesi)
Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler.
Yurtdışı çıkış harcı.

GRUP UÇUŞ BİLGİLERİ
IST VLC 08:20 – 11:10 – TK1301
VLC IST 18:05 – 22:50 – TK1314

İPTAL İADE ŞARTLARI
PROMOSYONLU PROGRAMIMIZDA REZERVASYON İTİBARİ İLE %100 İPTAL ŞARTLARI GEÇERLİDİR. İSİM DEĞİŞİKLİĞİ YAPILAMAYACAĞI İÇİN REZERVASYON ESNASINDA ACENTENİZE İSİM SOYİSİM DOĞUM TARİHİ VE TC KİMLİK NUMARALARINIZI PASAPORTTA GÖRÜNDÜĞÜ HALİ İLE İLETMENİZ GEREKMEKTEDİR.

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

error: Content is protected !!