Vizesiz

JAPONYA’DA SAKURA ZAMANI

Vizesiz

31 Mart - 09 Nisan (+1) 2020

5.190.00

  • İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYAT

TOKYO / KAMAKURA / YOKOHOMA / FUJI DAĞI / HAKONE / OWAKUDANI / OSAKA / NARA / MIYAJIMA / HIROSHIMA / KYOTO

Tur Programında Unesco Dünya Kültür Mirası olan yerler 
Tarihi Kyoto (1994) * Hiroşima Barış Anıtı (Atom Bombası Kubbesi) (1996) * Itsukuşima Tapınağı (1996) * Nara’daki Tarihi Yerler (1998)

TUR PROGRAMI

Yolculuk:
30 Mart’ı 31 Nisan’a bağlayan gece yarısı İstanbul Havalimanında THY kontuarında buluşuyor ve 31 Mart saat 01:40’daki TK 52 sefer sayılı uçağımızla Tokyo’ya uçuyoruz.

31 Mart 2020, Salı: İSTANBUL – TOKYO
Yerel saatle 19:10’da Tokyo Narita Havalimanına varıyoruz. Bagajlarımızı aldıktan sonra otelimiz Grand NikkoTokyo Daiba’ya transfer oluyoruz. Dinlenmeye çekilmeden önce otelimizin çatı katındaki barına çıkarak ışıklar içindeki Rainbow Köprüsünü ve Tokyo’yu izlemenizi tavsiye ederiz.

01 Nisan 2020, Çarşamba: TOKYO / EDO MÜZESİ – MORİ MODERN SANAT MÜZESİ
Sabah kahvaltı sonrası, 645 yılında yapılmış olan, Tokyo’nun en popüler ve renkli Budist tapınağı Asakusa Kannon/Sensoji’yi ve yanındaki 250 metre uzunluğundaki Nakamise Sokağını geziyoruz. Sonraki durağımız Japonya’nın en önemli müzelerinden olan Edo Müzesi. 1993 yılında açılan bu müze, gerek ilginç mimarisiyle gerekse de Tokyo şehrinin 1603 yılındaki doğuşundan başlayarak Tokugawa Şogunluğu’na ait Edo döneminin (1603-1868 ) tarihi, kültürü, yaşamı, müzik, sanat, mühendislik, gastronomi, eğitim, yönetim vb. ne ait objeleri ve maketleriyle hayran olunmayacak gibi değil….

Öğle yemeği sonrasında Tokyo’yu yukarıdan seyredebileceğimiz en güzel yerlerden biri olan Roppongi Hills Tokyo City View Observation Deck ‘e gidiyoruz. ‘6 AĞAÇ’ anlamında olan Rappongi;, modern binaları, sanat galerileri, yabancı ülke temsilcilikleri, yabancı misyon konutları, alışveriş merkezleri ve gece hayatıyla ünlenmiştir. Mori-Modern Sanat Müzesindeki sergiyi geziyor, yerel bir restoranda akşam yemeğimizi alıyor ve otelimiz Grand Nikko Hotel Dabai’e dönüyoruz.

02 Nisan 2020, Perşembe: TOKYO – KAMAKURA – YOKOHAMA 
Kahvaltı sonrası, doğunun Kyoto’su denilen, Tokyo’nun güneydoğusunda yer alan, sahil şehri Kamakura’ya gitmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. 1192-1333 yılları arasında başkentlik yapmış olan şehrin ileri gelenleri, Kyoto ve Osaka’dan geri kalmamak için şehre bol miktarda mabet/tapınak inşa etmişlerdir. İlk durağımız, 1063 yılında temeli atılmış olan Şinto dini mabedi Tsurugaoka Hachimangu (Japonların iki ana dini mevcuttur-Şinto ve Budizm. Şinto dini kutsal mekanlarına türbe/mabed (shrine), Budizm kutsal mekanlarına ise tapınak (temple) deniyor). Kamukara’nın şogunu Minamoto ailesinin koruyucusu Hachiman’a adanmış olan bu bu mabede deniz kıyısından başlayarak içeri doğru uzanan çeşitli toriilerden (kapılar) geçilerek ulaşılır. Yeni yıl sonrası ilk ziyaret edilmesi gereken mabetler listesinde yer alan bu mekanın, yılbaşlarında ziyaretçi sayısı iki milyonu geçmektedir.

Daha sonra Japonya’nın en büyük ikinci büyük Buda heykelinin bulunduğu Budist Kotokuin Tapınağını ziyaret ediyoruz. 11.4 m yükseklikteki bronz heykel 1252 yılında yapılmıştır ve sanatsal değeri çok yüksektir. Heykelin içindeki merdivenlerle, ziyaretçiler omuz hizasına kadar tırmanabilmektedirler. Sonrasında, 3 milyon nüfusuyla Japonya’nın ikinci büyük şehri olan Yokohama’ya geçiyoruz. 1603-1897 yılları arasındaki Edo Döneminde dış dünyaya kapanmış olan Japonya’da, burası 1859 yılında dış ticarete açılmış ve limanıyla ün kazanmıştır. Ticaret nedeniyle çok sayıda yabancı Yokohama’ya gelmeye başlamış ve halen de kentte pek çok yabancı yaşamaya devam etmektedir. Japonya’nın en büyük Çin Mahalleleri burada yer almaktadır.

Öğle yemeğimiz sonrasındaki durağımız Çin Mahallesi olacaktır. Turumuza devamla, Yokohoma’da çok zengin bir ipek tüccarı tarafından 1906 yılında açılan Sankeien Bahçesine gidiyoruz. Japonların Sakura mevsimindeki geleneksel yaşamlarını ve kiraz çiçeklerini zevkle izleyip fotoğrafladıktan sonra, Tokyo’ya geri dönüyoruz. Akşam yemeğimiz serbest ve konaklama otelimizde. Grand Nikko Hotel Dabai.

03 Nisan 2020, Cuma: TOKYO 
Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve turumuza Tokyo bahçelerinin en önemlisi olan Japon İmparatorluk Sarayının 210.000 metrekarelik Doğu Bahçesini ziyaret ederek başlıyoruz. İmparatorluk Sarayına yılda iki kez girebilmek serbesttir, 2 Ocak (yeni yıl tebrikleri) ve 23 Şubat (imparatorun doğum günü). Kiraz ağaçları, güller, bambu, orkidelerin yanı sıra sayılamayacak kadar çok bitkinin ve cay bahçelerinin yer aldığı bahçelere ise giriş serbesttir. Yıl boyunca çeşitli çiçeklerin açtığı bu bahçeler, Tokyo’nun modern yüksek binaları arasında bir vaha, ‘Hanami’ ya da çiçek seyirlerinin yoğun yaşandığı yerlerdendir.

Tokyo’nun teknoloji merkezi Akhibara Caddesi de yolumuzun üstünde olacak. Öğle yemeğimiz sonrası Tokyo’nun ünlü Ginza Alışveriş Caddesine gidiyor ve serbest zaman veriyoruz. Daha sonra ise Edo Döneminde feodal lordun Tokyo ikametgahı olarak kullanılmaya başlayan, daha sonra ise botanik bahçesine çevrilip, ardından İmparatorluğa tahsis edilen, 2.Dünya savaşında zarar görüp 1949’da halka açık bahçe haline getirilen Shinjuki Gyoen Milli Parkına gidiyoruz. Çeşitli cins ve farklı zamanlarda açan sakura ağaçlarını barındırması nedeniyle çok ziyaretçi alan bu parktaki gezinti sonrası akşam yemeğimizi alıyoruz. Otelimize dönüş ve serbest zaman.

04 Nisan 2020, Cumartesi: FUJİ DAĞI – ARAKUYAMA ASAMA-SENGEN PARK -OSHİNO HAKKAİ- HAKONE AÇIK HAVA MÜZESİ – HİROSHİMA 
Bu sabah yanımıza bir gecelik eşya alarak, valizlerimizi Osaka’ya gönderilmek üzere bırakıp, otelimizden ayrılıyoruz. İlk durağımız Fuji Dağı manzaralı kiraz ağaçlarını yoğun olarak göreceğimiz Arakurayama Asama- Sengen Parkı. Fotoğraflarımızla anılara kaydolacak unutulmaz manzaralar sonrası, öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Daha sonra Fuji dağının çevresindeki 5 göl bölgesinde yer alan, içinde 8 gölet bulunan Oshino Hakkai’ye gidiyor ve Fuji manzaraları seyrine devam ediyoruz. Hakone Açık Hava Müzesi bir sonraki durağımız. Japonya’nın ilk açık hava müzesi ünvanına sahip olan, içinde 1000’den fazla heykel ve sanat eseri barındıran bu müze 1969 yılında açılmış. Picasso, Henry Moore, Taro Okomoto, Yasuo Mizui, Churyo Sato eserleri bulunan sanatçılardan birkaçı. Daha sonra ise, kurşun tren (Shinkansen) ile Hirosima’ya hareket edeceğiz. Otelimiz Ana Crowne Plaza Hotel’e transfer ve serbest zaman.

05 Nisan 2020, Pazar: OSAKA 
Kahvaltı sonrası turumuza tekne ile ulaşacağımız, 1996 yılından bu yana UNESCO Dünya Kültür Miraslaı listesinde yer alan, Miyajima adasındaki 1500 yıla yakın geçmişi olan Itsukishima Tapınağı ile başlıyoruz. Japonya’yı en iyi özetleyen yer olarak tanımlanan bu tapınağın Şinto kapısı (Torii), Seto iç denizinin masmavi sularında, arkasında yemyeşil bakir ormanlar görüntüsüyle ikon haline gelmiştir. Deniz suyunun yükseldiği saatlerde, kapı ve güneş tanrıçasına adanmış tapınak binalarının dalgalanan görünümü çok etkileyicidir.

Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra, Hiroshima Barış Parkını ziyaret ederek 2.Dünya Savaşında atom bombası ile hayatını kaybeden 200.000 insanı anıyoruz. Bombanın tesir ettiği bölgede ayakta kalabilen binaları o günkü halleriyle izlemek mümkün. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Atom Bombası Kubbesi, Barış Parkı ve Barış Anıtı Müzesini ziyaret ettikten sonra Osaka’ya gitmek üzere kurşun trene biniyoruz. Osaka’daki otelimiz Sheraton Miyako’ya giriş yapmadan yerel bir restoranda akşam yemeğimizi alıyoruz.

06 Nisan 2020, Pazartesi : OSAKA -NARA – OSAKA 
Japonya’nın üçüncü büyük şehri olan Osaka’daki ilk sabahımızda, kahvaltı sonrası Nara’ya gitmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Farklı türlerden oluşan 30.000 kiraz ağacının yayıldığı Yoshinoyama Dağında yürüyüşe başlıyor ve kiraz ağaçları arasında adeta bir şölen yaşıyoruz. Çeşitli mabet ve tapınakların yer aldığı Yoshino kasabasından geçiyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Nara şehrine geçiyoruz. 2 farklı kültür varlığı ve tarihi tapınakları ile bizi karşılayacak olan Nara’da, ziyaret edeceğimiz Todaijii Tapınağı bir Budist tapınağıdır. Japonya’nın en büyük ahşap tapınağı olan Todaijii’de aynı zamanda bronzdan yapılmış en büyük Buda heykeli (49 m) bulunmaktadır. Şinto dininde Tanrı’nın elçileri olarak kabul edilen geyiklerin serbest dolaştığı Nara parkını ziyaret edecek ve bizden yiyecek bekleyen yaklaşık 1200 geyik ve çeşitli kiraz ağaçları arasında gezineceğiz. Daha sonra 768 yılında yapılmış, Şinto dinine ait kırmızı renkteki Kasuga Tasiha Türbesini ziyaret edeceğiz. Yol kenarında yürürken göreceğimiz betondan yapılmış fenerler ile binalardaki fenerlerin toplamı yaklaşık 3000 adettir ve çoğunun üzerinde geyik şekilleri olan bu fenerlerin bir kısmını ibadet edenler getirmiştir. Daha sonra otelimize dönüyoruz ve serbest zaman.

07 Nisan2020, Salı : KYOTO – SAKE MÜZESİ 
Kahvaltımız sonrası, Japon İmparatorluğunun Tokyo öncesi yaklaşık 1000 yıl başkenti olan Kyoto’ya aracımızla hareket ediyoruz. Kyoto, geleneksel kıyafetleri içindeki Japonları görebileceğimiz nadir yerlerden biridir. Tarihi Kyoto şehri UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer almaktadır. İlk ziyaretimizi Gekkeikan Okura Sake Museum’a (Milli içki sake müzesi) yapıyoruz. Sake yapımının farklı aşamalarını izlerken bir yandan da tadım yapıyoruz. Sonraki durağımız ise, Shinto dinine ait Fushumi Inari kutsal mekanı. Inari dağının eteklerinde tahminen 711 yıllarında inşaatına başlanmış, turuncu/kırmızı toriileriyle büyüleyici, mistik, kendinizi eski Japonya’da hissedeceğiniz, geleneksel kimonolarıyla dua etmeye gelen Japonları göreceğimiz ve fotoğraflayacağımız bir kutsal mekan.

Öğle yemeğimiz sonrası, antik Japonya’nın ‘Saf Su Tapınağı’ anlamına gelen Budist Kiyomuzidera Tapınağını ziyaret ediyoruz. Kyoto’yu ziyaret edip de, Sannenzaka bölgesinde yürümeden olmaz diyerek, kendimizi geleneksel eşyalar satan, sağında solunda ahşap binalar olan dar sokaklarda bulacağız. Serbest zamanımızda geleneksel Japon sokakları, dükkanları, yiyecekleri ve kimonolu Japonları bol bol fotoğraflayacağız. Daha sonra otelimiz Miyako Hotel Kyoto Hachijo’ya giriş yapıyoruz ve serbest zaman.

08 Nisan Çarşamba : KYOTO – NİJO KALESİ – GİON 
Kahvaltı sonrası Kyoto turumuza nadide bir eser olarak adlandırılan Nijo Kalesi ile başlıyoruz. İç içe geçmiş bir kale, saray ve etrafındaki muhteşem güzellikteki geniş Japon bahçeleri bol bol fotoğraflayacağımız yerlerden. Daha sonra Kyoto’nun eski ismine sahip Heian Shrine’a gidiyoruz. Kyoto’nun başkent oluşunun 110.yılı münasebetiyle yapılmış olan Şinto dinine ait mabet ziyareti sonrası yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alacağız. Daha sonra ise, 1606 yılında inşa edilmiş Budist Kodaiji Tapınağını ziyaret edeceğiz ve geleneksel Çay Seremonisine katılacağız. Bir sonraki durağımız ise, Kyoto’nun yiyecek cenneti olan cıvıl cıvıl Nishiki Pazarı. Çevremiz ilginç Japon yiyecekleri satan ve tattıran dükkanlarla dolu olacak. Daha sonra Geyşa semti olarak bilinen Gion’a gideceğiz. Akşam yemeğimiz Geyşa bölgesinde Pontocho’da, Maiko/Geyşaların servisleriyle yemeğimize eşlik edeceği otantik bir restoranda. Daha sonra otelimize dönüş. Otelimiz Miyako Hotel.

09 Nisan Perşembe: KYOTO / TOKYO / İSTANBUL 
Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılmadan önce valizlerimizi Tokyo Narita havalimanına gönderilmek üzere bırakıyoruz. Daha sonra, Japonya’nın ünlü devlet adamlarından Toyotomi Hideyoshi anısına eşi tarafından 1606 yılında yaptırılan kaya bahçesiyle ünlü, Ryoanji Tapınağını ziyaret ediyoruz. Turumuza, 1397 yılına tarihlenen bir Zen Budist tapınağı olan Kinkakuji Altın Köşk Tapınağı ziyaretiyle devam edeceğiz. Üst iki katı tamamen altınla kaplı olan bu görkemli ve halen aktif Zen tapınağının resmi adı Rokuon-ji yani Geyik Bahçesi Tapınağı.

Daha sonra Arashiyama semtine giderek nefes kesici güzellikteki dünyanın en güzel ormanlarından biri olabilecek bambu ormanını gezeceğiz. Öğle yemeğimiz sonrası Kyoto’dan ayrılıp kurşun trenle Shinagawa’ya hareket edeceğiz. Shinagawa’da, ekspres trene transfer olarak doğrudan Narita Havalimanına gideceğiz. Japonya’ya veda ederek 21:40’da ki TK 53 sefer sayılı uçağımızla İstanbul’a dönüyoruz. Istanbul’a varışımız 10 Nisan sabahı saat 03.40’ta olacak.


EBRULİ TUR’DAN NOTLAR 
Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır. Ebruli Turizm bu turun “satış acentesi” konumunda olup, kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecek, bir sorun çıkarsa yardımcı olunacaktır. Ancak uçuşlardan, operasyonel sorunlardan ve hava durumundan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu olmayacaktır.

TUR FİYATI

İki kişilik odada kişi başı: 5.190 USD
Tek kişi konaklama farkı: 900 USD

TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER
 Türk Hava Yolları ile İstanbul / Tokyo ve Tokyo / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve bu uçuşlara ait, kişi başı 355 USD tutarındaki vergiler
 Şehirlerarası kurşun tren (shinkansen) ve özel araçlarla yolculuk
 Şehirlerarası bagaj transferleri
 Programda yer alan otellerde oda-kahvaltı konaklama, 9 öğle yemeği, 3 akşam yemeği, 1 adet Maiko (Geyşa) servisli özel akşam yemeği
 Programda belirtilen tur ve transferler sırasında İngilizce yerel rehberlik ve Türkçe rehberlik.
 Programda belirtilen ören yeri ve müze girişleri.
 Rehber, şoför ve otellerde bagaj için verilecek bahşişler
 Zorunlu Yurt Dışı Seyahat Sigortası. Yasa gereği, 70-80 yaş aralığında olanlar %100 ve 80+ yaşında olanlar için %200 fark primi alınmaktadır. 85+ yaş sigorta yapılamıyor.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR 
 Programda belirtilen yemeklerin dışında kalan yemekler
 Yurt dışı çıkış harcı (50,-TL)
 Vize: TC pasaportu sahipleri için vize uygulanmamaktadır.

ÖNEMLİ NOTLAR : 
 Tur programı ve fiyatlar, 27 Haziran 2019 tarihindeki havayolları tarife ve fiyatlarına göre USD olarak hazırlanmış olup, bu tarihten sonra havayolu ücretleri ve vergilerinde ve diğer vergilerde meydana gelebilecek artışlar, tur ücretine aynı oranda ilave edilecektir.
 Uçak saatleri ve uçuş numaralarında oluşacak herhangi bir değişiklik veya havayollarının yapacağı herhangi bir rötardan veya kaçırılacak aktarma uçuşlarından Acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 Turumuzla ilgili geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar (rezervasyon ve iptal şartları ve diğer hükümler) size gönderilecek olan “Yurt Dışı Paket Tur Sözleşmesi”nde belirtilmiştir. Turumuza kayıt yaptırmış konuklarımızın, sözleşme hükümlerini bildikleri ve yukarıda belirtilen konular hakkında bilgi sahibi oldukları kabul edilir.

Rezervasyon Bildirimi : 
Rezervasyon taleplerinizin, pasaportta kayıtlı isminize uygun olarak verilmesi gerekmektedir. Bu konudaki sorumluluk yolcularımıza aittir. Ayrıca, TC kimlik numarası, doğum tarihi, pasaport numarası ve pasaport geçerlilik tarihlerinin de rezervasyon sırasında mutlaka belirtilmesi gerekmektedir. Pasaportun 9 Nisan 2020 itibariyle 6 aylık geçerli süresi olması gerekmektedir (9 Ekim 2020).

Bagaj Sınırlaması:
Türk Havayolları Japonya uçuşları için her biri 23 kg.lık 2 parça bagaj ile kabin içi 8 kg lık bagaj hakkı tanımaktadır.

İZMİR’den katılacak yolcular için gidiş/dönüş bağlantı uçuşları: 
Gidiş: İzmir/İstanbul TK2335 Y MO 30MAR ADBIST 20.15 21.30
Dönüş: İstanbul/İzmir: TK2312 Y FR 10APR ISTADB 08.00 09.20
İzmir bağlantı uçuşlarını talep eden yolcularımızdan, kişi başı 65 Amerikan Doları fark alınacaktır.
Not: Bu fiyatlar, THY’da müsaitlik olduğu takdirde geçerlidir.

İstanbul dışından gelip, iç hat uçuşlarını kendileri temin eden yolcularımıza, sonradan bir sorunla karşılaşmamaları için, THY’nın aşağıdaki kural ve uygulamalarını hatırlatmak istiyoruz: 
1) Bu durumda; biri dış hat, diğeri iç hat olmak üzere, 2 ayrı sınıftan, 2 ayrı PNR’a sahip 2 ayrı bilete sahip olunmaktadır ve bu durumda her bir bilet için, kendi sınıfındaki kurallar geçerlidir.
2) Bu durumda; bulunduğunuz kentten, Istanbul’a gelecek iç hat uçağının, bir şekilde rötar yapması halinde, dış hat Istanbul/Tokyo uçuşu kaçabilir ve bundan dolayı THY hiç bir sorumluluk almaz, dış hat uçuşunuz da yanar.
3) Aynı şekilde, Tokyo’dan İstanbul’a gelen dış hat uçuşunun rötar yapması halinde, İstanbul’dan yapacağınız iç hat uçuşu kaçabilir. Bu durumda THY bir sorumluluk almaz ve iç hat bileti yanar.
4) Gerek İstanbul’a iç hat ile geleceğiniz kentteki, gerekse Tokyo’daki THY kontuarında, bavullarınızın, son destinasyona bağlanması hususu THY ilgililerinden rica edilebilir. THY’nın bu işlemi yapması, yukarıda sıralanan hususları değiştirmez ve yolcuya herhangi bir avantaj sağlamaz.


EBRULİ TUR’DAN NOTLAR 
Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır. Ebruli Turizm bu turun “satış acentesi” konumunda olup, kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecek, bir sorun çıkarsa yardımcı olunacaktır. Ancak uçuşlardan, operasyonel sorunlardan ve hava durumundan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu olmayacaktır.

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

ALSACE BÖLGESİ

03 - 07 Ekim 2020 / 4 Gece & 5 Gün
İzmir'den Direkt Uçuş
Şeker Bayramında bir masal diyarı, Romantik Yol, Şarap Yolu ...

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 1.320,- € (Taksit olanakları)
1.320.00

SARDİNYA’DAN KORSİKA’YA

19 - 25 Eylül 2020/ 6 Gece & 7 Gün
THY ile Uçuşlar + 11 Yemek + Tüm Turlar dahil
Gennargentu sıradağlarından geçerek, Sardinya'nın güneyindeki tarihi başkent Cagliari'den, kuzeyindeki enfes Smeralda kıyılarına kadar harika bir yolculuk...

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 2169 €
2195.00

PAPUA YENİ GİNE

14 - 24 Eylül 2020 /10 Gece & 12 Gün
Uçuşlar +14 Yemek + Tüm Turlar dahil
Uzak ufukların renkli insanları, çok az sayıda gezginin gidebildiği Papua Yeni Gine'de kapılarını açan büyülü bir dünya..

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 7.865 $
7.865.00

NAMİBYA & BOTSWANA & VICTORIA ŞELALELERİ

30 Temmuz - 12 Ağustos 2020 / 13 Gece & 14 Gün
Katar Havayolları ile
Başka bir doğa, başka bir dünya ile Namibya'nın kızıl çölleri, vahşi yaşam, safariler ve dünyanın en büyük şelaleleri!

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 5.000 $ + UÇAK BİLETİ
5.000.00
error: Content is protected !!