GÖLLER DİYARINDA PARFÜMÜN DANSI

Otobüsle...

17-19 Temmuz 2020, Cuma - Pazar

1.320.00

  • İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYAT (TAKSİT OLANAKLARI)

SALDA – BURDUR – ISPARTA- KUYUCAK- EĞİRDİR –KOVADA GÖLÜ -SAGALOSSOS

SAGALASSOS ANTİK KENTİ UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI ADAY LİSTESİNDEDİR (2009)

TUR PROGRAMI

17 Temmuz 2020, Cuma: SALDA GÖLÜ – ISPARTA
Sabah saat 07.30’da Karşıyaka / Bostanlı İskelesi yönündeki tramvay durağının arkasındaki Havaş durağında, 08.00’de Alsancak / Lozan Meydanında gezginlerimizle buluşarak hareket ediyoruz. Yolculuğumuz Aydın – Denizli Karayolu üzerinden ilerliyor. Salda gölüne ulaştığımızda kısa bir yürüyüş ve fotoğraf molası veriyoruz.

Biraz geç öğle yemeği molamızı Burdur’da vermek istiyoruz. Yemek sonrası Hamitoğulları Döneminde inşa edilmiş olan Ulu Cami (14. yy), Burdur Arkeoloji Müzesi’nin de içinde olduğu Pirkulzade Medresesi, Saat Kulesi göreceğimiz yerler arasında. Gezilerimizi tamamlayınca Isparta’ya hareket ediyoruz.
Akşam yemeği ve konaklama Isparta’da ( Hilton Isparta Garden Inn 4*) .

18 Temmuz 2020, Cumartesi: ISPARTA- KUYUCAK LAVANTA TARLALARI -EĞİRDİR – KOVADA GÖLÜ
Otelde yapacağımız sabah kahvaltısından sonra, Gül kenti olan Isparta’da, şehrin içinde görülecek yerleri sabah sakinliğinde gezmek istiyoruz. Evliya Çelebi’nin “şehr-i şîrîn-i Isparta” diyerek yâdettiği “gül şehri” Isparta’da Mimar Sinan eseri Firdevs Bey Camii ve Bedesteni, sütunlar üzerine yerleştirilmiş kubbesiyle özgün bir mimarisi olan Kutlubey (Ulu) Camii ve Aya Baniya (Agia Panagia), Aya Ishotya (Yorgi) Kiliseleriyle, Ispartaʼnın zihnimizde yer eden “Süleyman Demirelʼin memleketi” klişesinden çok daha fazlası olduğunu görüyoruz…

Sonra cennet kadar güzel yerler görmek için yeniden yola çıkıyoruz. Burdur yakınlarındaki Kuyucak köyü çevresinde yoğunlaşan Lavanta Tarlalarına gidiyoruz. Fransa ve İtalya’da benzerleri görülebilen güzellikteki Lavanta Tarlalarını hayranlıkla seydediyor, fotoğraflıyor, lavanta çiçeğinin özellikleri, kullanım alanları ve lavanta yağının nasıl elde edildiği konusunda bilgi alıyoruz. Öğle yemeğimizi turun akışına göre düzenledikten sonra Eğirdir’e gidiyoruz. Eğirdir Gölü çevresinde geziyor gölün keyfini çıkarıyoruz. Yeşilada’da yürüyüş ve çay molası sonrasında yolumuza devam ediyoruz. Hoş bir yolculukla Kovada Gölü Milli Parkı’na gidiyoruz. Günün sonunda akşam yemeği ve konaklama için yine Isparta’ya dönüyoruz

19 Temmuz 2020, Pazar: SAGALASSOS
Sabah kahvaltısından sonra otelden ayrılıyoruz. Bugün bizi tüm ihtişamı ile Sagalossos bekliyor.
Ağlasun / Sagalassos Antik Kenti, UNESCO dünya kültür mirası aday listesinde.1650 m. irtifası sayesinde iyi korunmuş olan kentte kazılar Belçika’lı bir bilim heyeti tarafından yürütülürken, Türkiye arkeoloji tarihinin en yüksek bütçeli kazı ve restorasyon projesi olarak öne çıktı. Antoninler çeşmesi, Hellenistik Dorik çeşme, Neon Kütüphanesi, Heroon (kahraman mezarı / kutsal alanı) , meclis binası, agora, imparatorluk hamamı ve tiyatro gibi çok önemli bir dizi anıtın kazısı ve örnek restorasyonlar ile Sagalassos bize görsel bir ziyafet sunuyor. Öğle yemeği molası sonrasında yeniden yollara düşerek akşam saat 21.30 civarında İzmir’de olmayı umut ediyoruz.

PANDEMİ SONRASI NORMALLEŞME SÜRECİNDE ACENTEMİZCE TURLARDA UYGULANACAK KURALLAR

 Öncelikle uygulanacak tüm kurallar pandemi sonrasında yetkili kurullarca ilan edilecek önlemler / yasalar doğrultusunda olacaktır. Açıklanan tarihler normalleşme süreci için geçerli olacaktır ve tarih ile koşullarda değişiklik gündeme gediğinde turlarımıza yansıtılacaktır.

 Gezilere katılım kararı bireyseldir. Kişi kendi isteği ile katılım kararı alır ve tedbirlerimiz kendisine mantıklı ve uygulanabilir gelirse geziye kaydını yaptırır.

 Turlarımızda genel olarak, gidilen yer ve bölgeye göre 16’ lık, 19’ luk, 27’ lik 31’lik ve 46 kişilik araçlar kullanılacaktır.

 Önümüzdeki dönemin yaz ayları olması nedeniyle yayla ve yüksek yerler tercih edileceğinden araçlarımızın büyüklüğü zorunlu olarak gidilen yolların durumuna göre seçilecektir. Yani 16 ve 19 kişilik araçlarla yola çıkılacak ve resmi olarak ilan edilen kuralların öngördüğü sayıda katılımcı alınacaktır.

 Araçlar tur öncesinde temizlenecek ve sterilize edilecektir. Araçlarda kolonya – kolonyalı mendil ve kapalı şişe suyu bulundurulacaktır.

 Araçların klima bakımı yapılmış olacak ancak yüksek yerlerde klima tercihli olarak kapalı olacaktır.

 Konuklarımızın kendi maskelerini getirmesi, araca iniş ve binişler ile molalarda mümkün olduğunca bir yere dokunmaması ve hep aynı yerde oturularak seyahat edilmesi rica edilecektir.

 Covid-19 son derece bulaşıcı ve nereden nasıl bulaştığına ilişkin kesin bilgilere henüz sahip olmadığımız bir virüstür. Bu nedenle kişisel hijyen ve maske kullanımından kişiler kendileri sorumludur.

 Günübirlik turlar seyahat sigortası kapsamında değildir. Günlük geziler ferdi kaza sigortası kapsamında araçla ilgili kazaları kapsar. Şu ana kadar hiçbir sigorta şirketi Covid-19 ile ilgili rahatsızlıkları sigorta kapsamında değerlendirmemiştir.

 Geziye gidilecek yerler mümkün olduğunca tarafımızdan denetlenecek olsa da esas olarak her birey kendinden sorumludur.

 Tur sırasında veya sonrasında rahatsızlanma olur ise (çünkü bulaşma süreci ile ilgili detaylı verilere sahip değiliz) acentemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 Katılan tüm misafirlerimizin ilgili süreci bildiği, yasal sonuçları kabul ederek tura katılması konusunda bilgilendirildiğini onaylaması önemlidir.

 Gezilerimize katılacak her misafirimizin yukarıdaki kuralları dikkatle okumasını ve kaydını ondan sora yaptırmasını önemle rica ederiz.

EBRULİ TURİZM SEYAHAT ACENTASI

TUR FİYATI

KONAKLAMA Vade farksız 5/ 6 taksit  olanağı
İki kişilik odada kişi başı  1.320,- TL
Tek kişilik oda fiyat farkı      170,- TL
Üç kişilik odada kişi başı:      970,- TL
03-06 yaş çocuk fiyatı      500,- TL
07-11 Yaş çocuk fiyatı      800,- TL

* Çocuk indirimleri iki büyük yanında geçerlidir.

İNDİRİM:
*NAKİT ve BANKA YOLU ile yapılan ödemelerde oda başına: 100,- TL
*Kredi kartı ile tek slip ( Taksitsiz) ödemede : 50,- TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
Kişi sayısına uygun araçla ulaşım, 2 gece Isparta’da Hilton Isparta Garden Inn 4* Hotel’de konaklama, sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri, rehberlik, seyahat sigortası, Milli park giriş ücretleri, otoban ve otopark ücretleri.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR :
Öğle yemekleri, yemeklerde alınan içecekler, müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar.

NOTLAR:
* Turlarımız tek araçla sınırlı olup araç tipi katılımcı sayısına göre belirlenir.
* Rezervasyon tur ödemesi yapılınca kesinleşir.
* Araçta koltuk numarası rezervasyon sırasına göre verilir
* Oturma düzenlemesi Pandemi kuralları uygulanarak yapılır.
* Müze ve ören yeri girişleri için bir yıl geçerli olan “Müzekart” almanızı öneririz.
* Bu turumuz orta zorlukta bir yürüyüş (Sagalossos ) içermektedir
* Pandemi kurallarına uygun olarak maskelerinizi getirmeyi unutmayınız.
* Hava durumuna ve yürüyüşe uygun giysiler ile rahat ayakkabılar getirmenizi tavsiye ederiz.
*İlaçlarınızı- fotoğraf makinanızı- kişisel ihtiyaçlarınızı(şapka, güneş kremi – gözlüğü vs) yanınıza almayı unutmayın
*Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz.
*Turlarımıza katılan yolcular 1618 sayılı yasa gereği sigortalanır. Seyahat sigortası sadece ani gelişen (akut) rahatsızlıkları, kaza vb. kapsar. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır. Covid -19 ile ilgili kişisel önlemlerinizi alınız. Bu tür salgın hastalıklar sigorta kapsamı dışındadır.
*Ayrıntılar poliçe üzerinde yazmakta olup, dilerseniz inceleyebilirsiniz. Ani durumlarda seyahat sigortasından nasıl yararlanacağınızı tur rehberinden öğrenebilir veya acentemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
*Seyahat sigortanızın geçerli olabilmesi için tur sözleşmesini okuyup imzalamanız ve kimlik bilgilerini acentemize kaydettirmeniz gereklidir.
*Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında değişiklik yapabilir.

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

V A N

13 - 16 Ağustos 2020, Perşembe – Pazar
Uçakla: İzmir / Van / İzmir
3 Gece 4 Gün süreyle adım adım gezeceğiz Van çevresinde, tüm doğal güzelliklerin ve kültürel derinliklerin içinde.

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI:1600 TL + UÇAK BİLETİ (Taksit olanakları)
1.600.00

BİNGÖL DAĞLARINDA GÜN DOĞUMU

20-23 Temmuz 2020, Pazartesi – Perşembe
EbruliTur ile bir ilk...
Adını göllerden alan bir coğrafyada, tarih, dağlar, şelaleler, eşsiz çiçekler ve dünyanın en özel gün doğumu manzaralarından biri...

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 2200 TL + UÇAK BİLETİ (Taksit...
2.200.00

DOĞU KARADENİZ & MACAHEL

16-21 Temmuz 2020, Perşembe - Salı
Uçakla: İzmir/ Trabzon & Kars/ İzmir
Yemyeşil ormanlar, dumanlı dağlar, göller, nehirler, yaylalar bekliyor bizi...

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 3.200 TL+UÇAK BİLETİ (Taksit olanakları)
3.200.00

KAZDAĞLARI – BOZCAADA – TROYA

10-12 Temmuz 2020, Cuma- Pazar
Otobüs + Feribot
Bildiğimiz her türlü güzelliğin bir araya geldiği bir hafta sonu turu: Doğa, Şiir gibi Bozcaada ve Troya....

2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI: 1850 TL (Taksit olanakları)
1.850.00
error: Content is protected !!