DLX LISABELLE İLE KUZEY REN NEHRİ & ÜÇ ÜLKE

İzmir'den direkt uçus ile Cumhuriyet Bayramı özel seferi

Hareket: 26 Ekim 2022 / 04 Gece – 05 Gün

599.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

26 EKİM 2022 / 4 GECE 5 GÜN
“İZMİR DİREKT UÇUŞ İLE CUMHURİYET BAYRAMI ÖZEL SEFERİ”

İsviçre Alplerinden doğup tüm Avrupa’yı kat ederek Rotterdam’da denize kavuşan Ren Nehri; 1230 km uzunluğu ile Avrupa’nın en önemli can damarı konumunda… 5 gün sürecek turumuzda bu önemli nehrin denize yaklaştığı ve döküldüğü son bölümünü keşfedeceğiz. Üç ülkeyi kat ederek yakından tanıyacağız. Ayrıca Büyük Atatürk’ün bizlere armağan ettiği Cumhuriyetimizin 99. yılını da gemimizde kutlayacağız.

Deluxe MS Lisabelle 2019 yılında tamamen yenilenmiş olup 154 yolcu kapasiteli butik bir nehir gemisidir. Yaklaşık 40 personelin hizmet verdiği gemimizde tüm kabinlerde konfor ön planda tutulmuştur. Her kabinde TV, saç kurutma makinesi, telefon, birleştirilebilir iki yatak, kişisel havalandırma sistemi ve duş mevcuttur.

01.Gün / 26 Ekim 2022 / İzmir – Düsseldorf, Almanya
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar, Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat 04:00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından XQ 968 no’lu sefer ile 06:30’ da Düsseldorf’a uçuş. Yerel saat ile 08:55’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Düsseldorf limanındaki gemimize transfer… Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği Ekstra Köln & Düsseldorf Şehir Turuna katılabilirler. Gemimiz bu gece demir alarak sırasıyla aşağıdaki rotayı gerçekleştirecek…

TarihLimanlar                         Ekstra Turlar & Aktiviteler
26.Ekim.22Düsseldorf, AlmanyaGemiye Giriş İşlemleri ve Ekstra Köln & Düsseldorf Şehir Turu / Hoşgeldiniz Kokteyli
27 Ekim 2022Rotterdam, HollandaEkstra Rotterdam, Den Haag (Lahey) & Delft Turu
28 Ekim 2022Antwerp, BelçikaEkstra Brugge, Ghent & Antwerp Şehir Turu
29 Ekim 2022Amsterdam, HollandaEkstra Amsterdam Şehir, Zaanse Schans & Volendam Turu “CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI”
30 Ekim 2022Amsterdam, HollandaKahvaltı Sonrası Ayrılış

05.Gün / 30 Ekim 2022 / Amsterdam, Hollanda – İzmir
Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası özel araçlarımız ile Amsterdam Havalimanına transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından XQ 945 no’lu sefer ile saat 12:50’de İzmir Adnan Menderes Havalimanına uçuş. Saat 18:20 ’de varış ve turumuzun sonu…

FİYATLAR

1.Kat Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 599 €
Middle Kat Geniş Pencereli Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 749 €
2.Kat Deluxe French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 999 €
3.Kat Deluxe French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1.199 €
Liman, Havalimanı Vergileri, Sigorta 300 € (DAHİLDİR)

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
• Sun Express Havayolları ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Düsseldorf / Amsterdam – İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası uçuşlar
• Dlx Lisabelle gemisinde 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
• Havalimanı- Liman arası transferler
• Liman & Havalimanı vergileri (kişi başı 300 €)
• Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
• Hoşgeldiniz Kokteyli
• Kaptanın Gala Yemeği
• Gemide düzenlenecek 29 Ekim Cumhuriyet Balosu
• 5 çayı & yemeklerden sonra alınan çay/kahve ve geceyarısı ikramları
• Tur süresini kapsayan yurtdışı seyahat sağlık sigortası, mesleki zorunluluk sigortası. (70 yaş ve üzeri surprim uygulanır)
• Türkçe Rehberli Hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 12 €)
• Rehberin veya geminin düzenleyeceği ekstra turlar
• Kuru temizleme, içecekler, alışveriş gibi şahsi harcamalar
• İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. (70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.)
• Yurtdışı çıkış harcı
• Vize ücretleri (Schengen)

KABİNLER
• Main Deck Standart Dış Kabin – 12 m² / Twin Yatak Pullman Bed
• Middle Deck Geniş Pencereli Dış Kabin – 12 m² / Twin Yatak Pullman Bed
• 2.nd Deck Deluxe French Balkonlu Kabin – 15 m²
• 3.rd Deck Deluxe French Balkonlu Kabin – 15 m²

BİLİNMESİ GEREKENLER VE NOTLAR

Programda belirtilen saatler Sun Express Hava Yolları ve Lisabelle gemi operator şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Gemi seyahati için tüm misafirlerimizin uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan COVID aşılarının tam doz olarak uygulanmış olması gerekmektedir. Rezervasyon yaptıran tüm misafirlerimiz seyahat öncesi istenebilecek PCR testi, antijen testi gibi uygulamaları yaptırmayı ve bu şartlara uymayı peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin takım elbise, kadın misafirlerimizin de gece elbisesi ile katılımları beklenmektedir.
GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.
Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından ortalama 100 EURO provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı resepsiyondan öğrenebilirsiniz.
Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli rakam ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizzler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemenizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
Vize süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.
Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir ayrıca yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
Tur için gerekli olan vizenin alınması sorumluluğu misafirlerimizde olup; vize reddi, yanlış vize gibi sebeplerle tura katılım olmaması durumunda acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır ve iptal şartları geçerlidir.
TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ İLE GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

error: Content is protected !!