DELUXE AMADEUS IMPERIAL İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

Noel Pazarları Seferi (İzmir'den direkt uçuşla )

14 Aralık 2022 / 4 Gece & 5 Gün

699.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

14 ARALIK 2022 / 4 GECE 5 GÜN
“İZMİR DİREKT UÇUŞLAR İLE IŞIKLAR ALTINDA NOEL PAZARLARI ÖZEL SEFERİ”

Ren Nehrinin Almanya, Fransa ve İsviçre sınırlarını oluşturan bölümü aynı zamanda tarihi ve geleneksel Noel Pazarlarının en keyifle kutlandığı bölgeye ev sahipliği eder. Avrupa’nın belki de en renkli dönemi olan Noel Pazarlarını bölgedeki en lüks ve yeni gemilerden olan Deluxe Amadeus Imperial ile tecrübe edeceğiz. Sıcak şarap, tarçın kokusu, göz alıcı ışıklar eşliğinde rotamız üzerindeki tarihi kentleri gemimizin konforuyla zahmetsizce keşfedeceğiz.

Avrupa’nın en bilinen ve tercih edilen nehir firmalarından Lüftner Cruises’a ait olan Deluxe Amadeus Imperial gemisi 2020 senesinde suya indirilmiştir ve firmanın en yeni gemilerindendir. 5* otel konforu ve birinci sınıf servis amacıyla hizmet veren gemi toplam 168 yolcu kapasitelidir. Toplam 45 personelin görev yaptığı deluxe Amadeus Silver III ikiz kardeşlerinin en yenisi olup tüm kabinlerinde konfor ön planda tutulmuştur. Her kabinde TV, saç kurutma makinesi, dahili telefon, birleştirilebilir iki yatak, kişisel havalandırma sistemi ve duş mevcuttur.

01.Gün / 14 Aralık 2022 / İzmir – Basel, İsviçre
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar, Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat 09:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından XQ 912 no’lu sefer ile 12:10’ da Basel’e uçuş. Yerel saat ile 14:20’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Basel limanındaki gemimize transfer… Gemimiz bu akşamüzeri demir alarak sırasıyla aşağıdaki rotayı gerçekleştirecek…

Tarih Limanlar Ekstra Turlar & Aktiviteler
14 Aralık 2022 Basel, İsviçre Gemiye Giriş İşlemleri

Hoşgeldiniz Kokteyli

15 Aralık 2022 Strasbourg, Fransa Strasbourg & Colmar Şehir Turu
16 Aralık 2022 Speyer, Almanya

Mannheim, Almanya

Heidelberg Kale ve Şehir Turu
17 Aralık 2022 Rüdesheim, Almanya

Koblenz, Almanya

Rüdesheim & Siegfried’s Müzik Aletleri Müzesi Koblenz Şehir Yürüyüş Turu

 

18 Aralık 2022 Köln, Almanya Kahvaltı Sonrası Ayrılış / Ekstra Köln Şehir Turu

05.Gün / 18 Aralık 2022 / Köln – Düsseldorf, Almanya – İzmir
Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası özel araçlarımız ile Düsseldorf Havalimanına transfer. Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği Ekstra Köln Şehir Turuna katılabilirler. Turun ardından havalimanına transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından XQ 989 no’lu sefer ile saat 18:35’de İzmir Adnan Menderes Havalimanına uçuş. Saat 22:45 ’de varış ve turumuzun sonu…

TUR FİYATI

1.Kat Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 699 €
2.Kat Deluxe French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 999 €
3.Kat Deluxe French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1199 €
3.Kat Deluxe French Balkonlu Suit Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1299 €
Liman, Havalimanı Vergileri, Sigorta 250 € (DAHİLDİR)

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
• Sun Express Havayolları ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Basel / Düsseldorf – İzmir Adnan Menderes Havalimanı gidiş dönüş uçuşlar
• Dlx Amadeus Imperial gemisinde 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
• Havalimanı- Liman arası transferler
• Liman & Havalimanı vergileri (kişi başı 250 €)
• Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
• 5 çayı & yemeklerden sonra alınan çay/kahve ve geceyarısı ikramları
• Tur süresini kapsayan seyahat sağlık sigortası, mesleki zorunluluk sigortası. (70 yaş ve üzeri surprim uygulanır)
• Türkçe Rehberli Hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 12 €)
• Rehberin veya geminin düzenleyeceği ekstra turlar
• Kuru temizleme, içecekler, alışveriş gibi şahsi harcamalar
• İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. (70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.)
• Yurtdışı çıkış harcı
• Vize ücretleri (Schengen)

BİLİNMESİ GEREKENLER VE NOTLAR

 Programda belirtilen saatler Sun Express Hava Yolları ve Lüftner Cruises gemi şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 Gemi seyahati için tüm misafirlerimizin uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan COVID aşılarının tam doz olarak uygulanmış olması gerekmektedir. Rezervasyon yaptıran tüm misafirlerimiz seyahat öncesi istenebilecek PCR testi, antijen testi gibi uygulamaları yaptırmayı ve bu şartlara uymayı kabul etmiş sayılırlar.
 Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
 Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin takım elbise, kadın misafirlerimizin de gece elbisesi ile katılımları beklenmektedir.
 GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.
 Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından ortalama 100 EURO provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı resepsiyondan öğrenebilirsiniz.
 Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli rakam ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
 Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizzler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemenizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
 Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
 Vize süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.
 Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.
 Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
 TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ ve GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
 Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
 Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.

 

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

5 *MSC LIRICA ILE DOĞU AKDENİZ

12 Nis - 18 Eki 2022 arası, her hafta/ 7 gece
Kuşadası hareketli
Kuşadası çıkışlı keyifli bir rota; Kuşadası - Hayfa - Limasol - Rodos - Santorini - Pire - Kuşadası...
269.00

5* DELUXE JANE AUSTEN NEHİR GEMİSİ İLE NOEL PAZARLARI

10-14 Aralık 2022 / 4 Gece & 5 Gün
Noel Pazarları Seferi (İzmir'den direkt uçuşla )
Nehir gemisiyle Noel turları rüya gibidir... 4 Gece 5 Gün Tam Pansiyon konaklama, THY ile İzmir'den direkt uçuşlar, turlar, ikramlar...
599.00

DELUXE AMADEUS SILVER III İLE REN & MOSEL NEHİRLERİ

27 -31 Ekim 2022, 4 Gece - 5 Gün
İzmir'den direkt uçus ile Cumhuriyet Bayramı özel seferi
İzmir'den direkt uçuşla, Dlx gemide 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklamalı, bir Cumhuriyet Bayramı turu.

Dış Kabinde kişi başı : 799 € dan başlayan fiyatlarla
799.00

DLX LISABELLE İLE KUZEY REN NEHRİ & HOLLANDA

26 Ekim 2022 / 4 Gece - 5 Gün
İzmir'den direkt uçus ile Cumhuriyet Bayramı özel seferi
İzmir'den direkt uçuş ile Cumhuriyet Bayramı özel seferi, 4 gece-5günlük bir keyif! Uçuşlar, tüm yemekler, ikramlar, Türkçe rehberli turlar, eğlence ve animasyonlar ile doyumsuz bir gezi...

Dış Kabinde kişi...
599.00
error: Content is protected !!