5* DELUXE THOMAS HARDY İLE ROMANTİK TUNA NEHRİ

Kurban Bayramında

11-18 Temmuz 2022, 7 Gece-8 Gün

1799.00

  • 'DAN BAŞLAYAN FİYATLARLA

“KURBAN BAYRAMI SEFERİ”
“HERŞEY DAHİL GEMİ KONSEPTİ İLE” (İÇECEKLER, BAHŞİŞLER, Wİ-Fİ)

Avrupa’nın en hızlı büyüyen ve tercih edilen nehir gemi firmalarından Viva Cruises şirketine ait Deluxe Thomas Hardy gemisi ilk seferini 2017 senesinde gerçekleştirdi. 176 yolcu kapasiteli olan olan deluxe gemi yolcularına maksimum rahatlığı sağlayacak şekilde dizayn edilmiş olup 44 personel ile hizmet vermektedir. Bir çoğu balkonlu olmak üzere toplam 88 kabini mevcuttur.

01.Gün / 11 Temmuz 2022 / İstanbul – Münih, Almanya
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 04:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1629 no’lu sefer ile 06:55’ de Münih’e uçuş. Yerel saat ile 08:35’de varış. Burada bizi bekleyen aracımız ile Üç nehrin buluştuğu kent olan Passau limanında demirli olan gemimize transfer. İki saatlik yolculuk sonrasınde gemiye varışımızın ardından öncelikle check-in işlemlerimiz gerçekleştirilecek. Ardından yapılacak güvenlik toplantısı sonrasında kabinlere yerleşme. Bu akşamüzeri Kaptan’ın Hoşgeldiniz Kokteyline davetlisiniz. Gemimiz saat 16:00’da demir alarak seferine başlayacak.

Gün Limanlar  Ekstra Turlar & Aktiviteler
11.Tem.22 Passau, Almanya Kaptanın Hoşgeldiniz Kokteyli ve Yemeği
12.Tem.22 Melk, Avusturya Melk Manastırı Turu
Viyana, Avusturya Klasik Müzik Konseri & Işıklar Altında Viyana
Geceleme Viyana’da Gemide
13.Tem.22 Viyana, Avusturya Viyana Şehir Turu
14.Tem.22 Budapeşte, Macaristan Budapeşte Şehir Turu
Geceleme Budapeşte’de Gemide
15.Tem.22 Budapeşte, Macaristan Esztergon & Szendentere Turu
Estergon, Macaristan
16.Tem.22 Bratislava, Slovakya Bratislava Şehir Yürüyüş Turu
17.Tem.22 Linz, Avusturya Salburg Turu ya da Cesky Krumlov Turu
18.Tem.22 Passau, Almanya Kahvaltıdan sonra gemiden ayrılış

8.Gün / 18 Temmuz 2022
Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası özel araçlarımız ile Münih Havalimanına transfer. Öncesinde rehberimizin düzenleyeceği Passau & Münih Şehir Turunu gerçekleştiriyoruz. Tur sonrası havalimaninda yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1636 no’lu sefer ile saat 18:30’da İstanbul Havalimanına uçuş. Saat 22:05 ’de varış ve turumuzun sonu…

TUR FİYATI

 Dış kabinde kişi başı cruise only fiyat 1.799 €
 2. Kat French Balkonlu kabinde kişi başı cruise only fiyat 1.999 €
3. Kat French Balkonlu kabinde kişi başı cruise only fiyat 2.199 €
Liman, Havalimanı Vergileri, Sigorta 400 € (DAHİL)

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
• Türk Havayolları ile İstanbul Havalimanı – Münih arası gidiş dönüş uçuşlar
• 5* Viva Two gemisinde belirtilen kabin tipinde 7 Gece 8 Gün HERŞEY DAHİL* konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
• Personel bahşişleri (gecelik kişi başı 15 €)
• Öğle ve akşam yemeğinde ikram edilen alkollü/alkolsüz içecekler
• Gün içerisinde self servis alınan Limitsiz Çay, Kahve ve Su
• Kabinlerde hergün yenilenen alkollü/alkolsüz minibar
• Gemide sunulan ücretsiz wireless internet bağlantısı
• Son gün gerçekleştirilecek Passau & Münih Şehir Turu
• Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş ve üzeri surprim uygulanır)
• Liman ve Havalimanı vergileri (kişi başı 400 €)
• Grup 20 kişi olduğu taktirde Türkçe Rehberlik hizmeti.

*Herşey dahil konseptine üç ana öğün, ara öğünler (5 çayları, geceyarısı ikramları) gün boyu alkollü/alkolsüz içecekler, kabinlerde günlük yenilenen minibar, hergün kabinde ve ekstra turlara çıkarken ikram edilen şişe sular, turlarda kullanılmak üzere kişisel kulaklık seti, personel bahşişleri ve wi-fi internet bağlantısı dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Kişisel kulaklık ve lokal rehber (Grup 20 kişi ve üzeri olduğu taktirde Türkçe) eşliğinde programda belirtilen ekstra turlar
• Kuru temizleme, bardan sipariş edilen veya ikram dışındaki alkollü içecekler gibi şahsi harcamalar
• İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. (70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.)
• Yurtdışı çıkış harcı
• Vize ücretleri (Schengen)

BİLİNMESİ GEREKENLER VE NOTLAR

Programda belirtilen saatler Türk Hava Yolları ve Viva River Cruises gemi şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Gemi seyahati için tüm misafirlerimizin uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan COVID aşılarının tam doz olarak uygulanmış olması gerekmektedir. Rezervasyon yaptıran tüm misafirlerimiz seyahat öncesi istenebilecek PCR testi, antijen testi gibi uygulamaları yaptırmayı ve bu şartlara uymayı kabul etmiş sayılırlar.
Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin takım elbise, kadın misafirlerimizin de gece elbisesi ile katılımları beklenmektedir.

GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.

Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından ortalama 100 EURO provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı resepsiyondan öğrenebilirsiniz.
Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli rakam ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizzler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemenizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
Vize süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.
Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.
Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ ve GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.

*** İYİ SEYAHATLER DİLERİZ ***

Bu bir ön rezervasyon formudur. Lütfen telefonla teyit alınız!

İlginizi Çekebilecek Diğer Turlar

DELUXE AMADEUS IMPERIAL İLE REN NEHRİNDE NOEL PAZARLARI

14 Aralık 2022 / 4 Gece & 5 Gün
Noel Pazarları Seferi (İzmir'den direkt uçuşla )
İzmir bağlantılı özel bir sefer! Noel Pazarlarının en keyifle kutlandığı bölgede, sıcak şarap, tarçın kokusu, göz alıcı ışıklar eşliğinde tarihi kentler ...

Dış kabinde kişi başı : 699 € dan...
699.00

5* DELUXE JANE AUSTEN NEHİR GEMİSİ İLE NOEL PAZARLARI

10-14 Aralık 2022 / 4 Gece & 5 Gün
Noel Pazarları Seferi (İzmir'den direkt uçuşla )
Nehir gemisiyle Noel turları rüya gibidir... 4 Gece 5 Gün Tam Pansiyon konaklama, THY ile İzmir'den direkt uçuşlar, turlar, ikramlar...
599.00

DELUXE AMADEUS SILVER III İLE REN & MOSEL NEHİRLERİ

27 -31 Ekim 2022, 4 Gece - 5 Gün
İzmir'den direkt uçus ile Cumhuriyet Bayramı özel seferi
İzmir'den direkt uçuşla, Dlx gemide 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklamalı, bir Cumhuriyet Bayramı turu.

Dış Kabinde kişi başı : 799 € dan başlayan fiyatlarla
799.00

DLX LISABELLE İLE KUZEY REN NEHRİ & HOLLANDA

26 Ekim 2022 / 4 Gece - 5 Gün
Uçuş bağlantıları fiyata dahildir
İzmir'den direkt uçuş ile Cumhuriyet Bayramı özel seferi, 4 gece-5günlük bir keyif! Uçuşlar, tüm yemekler, ikramlar, Türkçe rehberli turlar, eğlence ve animasyonlar ile doyumsuz bir gezi...

Dış Kabinde kişi...
599.00
error: Content is protected !!