EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA

Yerelden, Evrensele
Kültür, Sanat ve Arkeoloji...

>> Anı Sayfası
>> Facebook Sayfası

YILBAŞINDA ASSOS

 Troya Yılına girerken...

ASSOS NAZLIHAN OTEL KONAKLAMALI 
ÖZEL BİR YILBAŞI PROGRAMI
KAZ DAĞLARI - ASSOS-TROYA TURLARI

30 Aralık 2017- 01 Ocak 2018, C.tesi - P.tesi

Troia Antik Kenti'nin UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınışının 20. yılı olan 2018 yılı ülkemizde Troia Yılı ilan edildi. Ebrulitur dostlarının yılbaşı ile birlikte Troya yılını da kutlamaktan mutlu olacağını düşünerek, Assos'ta tarihi bir yapıda konaklamalı bir program yaptık. Ne dersiniz, gidelim mi? 

YILBAŞINDA LAPONYA

30 Aralık 2017 - 03 Ocak 2018

SAKIZ ADASINDA YILBAŞI

30 Aralık 2017 - 01 Ocak 2018


PATAGONYA TURU

 28 Ocak - 09 Şubat 2018  

GÜNEY AFRİKA - ZİMBABWE - BOTSWANA

 24 Şubat - 03 Mart 2018 

ÜRDÜN KÜLTÜR TURU

25 - 30 Mart 2018

5* SWISS TIARA NEHİR GEMİSİ İLE REN NEHRİ ÖZEL SEFERİ!

 15 Aralık'a dek harika promosyonlar var, kaçırmayın!
 
16 Mayıs 2018 / 7 Gece - 8 Gün

 

 

1 MAYIS'TA KÜBA

 26 Nisan - 03 Mayıs (+1) 2018

ALSACE TURU

 13-17 Haziran 2018

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

YILBAŞINDA KAZDAĞLARI-ASSOS-TROYA

30 Aralık 2017- 01 Ocak 2018, C.tesi - P.tesi


Fiyatı:  İki kişilik odada lkişi başı: 650,-TL'den başlayan fiyatlarla (6 Taksit olanağı)


Troya yılına girerken Assos konaklamalı özel bir program

 Troya Yılına girerken

ASSOS NAZLIHAN OTEL KONAKLAMALI
ÖZEL BİR YILBAŞI PROGRAMI
KAZ DAĞLARI - ASSOS-TROYA TURLARI

30 Aralık 2017- 01 Ocak 2018, Cumartesi - Pazartesi

Troia Antik Kenti'nin UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınışının 20. yılı olan 2018 yılı ülkemizde Troia Yılı ilan edildi. Ebrulitur dostlarının yılbaşı ile birlikte Troya yılını da kutlamaktan mutlu olacağını düşünerek böyle bir program yaptık...

 
PROGRAM:

30 Aralık 2017, Cumartesi : İZMİR - KAZDAĞLARI - ASSOS
Sabah saat 9.30'da Alsancak / Lozan Meydanı'nda; 10.00'da Karşıyaka/ Bostanlı İskelesi Tramvay Durağı önünde buluşarak hareket ediyoruz. Öğle saatlerinde Edremit'te öğle yemeği molası sonrasında Kazdağları'na doğru yolculuğumuz devam ediyor. Kazdağlarında birbirine karışan sonbahar ve kış görüntüleri içinde sarı, kırmızı, yeşil renkler arasında ilerliyoruz. Bu mevsimde siklamenleri de görme şansımız olabilir. Kazdağları'nın denize bakan yamacında bulunan Sütüven Şelalesi ile yakınındaki Hasan Boğuldu Göleti'ne gidiyoruz. Burası orman içinde yemyeşil doğası, pınarı, küçük göletleri ve şelalesiyle çok hoş bir yerdir... Sonra, Türkiye'nin ilk Etnoğrafya müzesi olan ve Unesco'dan özel ödül alan Tahtakuşlar Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Galeride, Orta Asya'dan Türkiye'ye göç eden konar - göçer Türk boylarının ilginç ve özgün kültür varlıkları ile Kazdağı (eski adı İda Dağı) efsaneleri sergilenir. Akşamüzeri Assos'taki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, ASSOS NAZLIHAN HOTEL'de.

31 Aralık 2017, Pazar : TROYA - ASSOS
Sabah keyifli bir kahvaltı sonrasında TROYA Antik Kentini gezmeye gidiyoruz. 2018 yılının Troya yılı olması bizleri çok mutlu etti. Yılın son gününde kapsamlı bir Troya Turu yaparak bu kararı onurlandımak istiyoruz. Sonra ASSOS Antik Kenti'ni gezeceğiz. Günün sonunda, vakitli bir şekilde otelimize dönerek yılbaşı gecesine hazırlanacağız.

TUR FİYATI (Vade farksız 6 taksit)

STANDART ODA   DENİZ GÖREN BALKONLU ODA   
İki kişilik odada kişi başı               695,-TL İki kişilik odada kişi başı              800,- TL
Single oda farkı  300,-TL Single oda uygulaması yoktur  
Üç kişilik odada kişi başı  675,- TL  Üç kişilik odada kişi başı  780,-TL
       
ÇATI KAT ODALARI   SPA ODALARI  
İki kişilik odada kişi başı               650,-TL SAKLI BAHÇE (Kişibaşı)  800,- TL
Single oda farkı  330,-TL ALARGA (Kişibaşı)  850,-TL
    KAPTAN-I DERYA (Kişibaşı)  900,-TL
DENİZ GÖREN ODALAR    LEB-İ DERYA (Kişibaşı)  975,-TL
İki kişilik odada kişi başı 770,-TL    
Single oda uygulaması yoktur   SPA Odalarında single ve triple konaklama uygulaması yoktur. Sadece Alarga triple kalmaya müsaittir. 
Üç kişilik odada kişi başı 750,- TL

ÇOCUK FİYATI:
Çocuklar, anne ve baba yanında olmaları kaydı ile
*Tüm programda 0-3 yaş için ilave yatak tercihi olmamak kaydı ile 200,- TL
*4-11 Yaş çocuk fiyatı ise tüm oda tiplerinde 200,- TL indirimlidir.

*Çatı kat odaları 12 metre karelik küçük odalardır. Bu odalar için ilave yatak yada çocuk yatağı imkanı yoktur.

AKŞAM YEMEĞİ DETAYLARI

30 Aralık Akşam Yemeği (İçki dahil değildir ve canlı müzik yoktur)
* Kaşarlı kremalı domates çorbası
* Meze tabağı ( Fava, haydari, patates salatası, brokoli, acılı ezme, mücver)
* Yeşil salata
* Izgara balık
* Tatlı tabağı (Revani, kalburabastı, Kemalpaşa)

31 Aralık Sabah Kahvaltısı (07:30 - 10:30 Arası)
* Açık Büfe

31 Aralık Yılbaşı Gala Gecesi (Canlı Müzik + Limitli İçki)
Menü:
* Kremalı mantar çorbası
* Ordövr Tabağı ( İzmir tulum, Ezine peyniri, Amerikan salatası, yaprak sarma, mini imambayıldı, söğüş domates ve salatalık, dolma zeytin, zeytinli hamsi, yoğurtlu patlıcan ezme, jambon, kısır )
* Ara sıcak ( Arnavut ciğeri, kaşar kroket, muska böreği)
* Mevsim salata
* Hindi tandır + kestaneli iç pilav + püre
* Krem şantili ayva tatlısı
* Serpme meyve
* Limitli yerli içki ( 2 kadeh şarap, 2 rakı, 2 bira, 3 meşrubat vb)
*Çay &Kahve

01 Ocak 2018 Sabah Brunch (08:30 - 12:30 Arası)
* Açık Büfe

PROGRAM FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER
• Turlar, ulaşım, rehberlik
• Kazdağları - Assos ve Troya Turu
• Nazlıhan Otel'de 2 gece konaklama, akşam yemeği ve açık büfe sabah kahvaltıları
• Nazlıhan Otel'de canlı müzik ve limitli içki ile Yılbaşı Gala Yemeği (2 kadeh şarap, 2 rakı , 2 bira , 3 meşrubat vb)
• Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
• Üç günlük tur boyunca öğle yemekleri
• Yemeklerdeki içecekler (Gala yemeğindeki limitli içki hariç )
• Programda belirtilenler dışındaki yiyecek ve içecekler


ASSOS NAZLIHAN HOTEL :
Otel Antik limanın içinde denize sıfır konumundadır. Assos taşından yapılmış eski bir gümrük binasıdır. Bu nedenle odaları birbirinden farklı ve 12-18 m2 arasında küçük sayılabilecek boyutlardadır. 9 Çatı Katı Standart , 19 Standart , 6 Deniz Gören , 2 Deniz Gören Balkonlu olmak üzere toplam 36 odası vardır.

Tesisin kış aylarına özel iki ayrı şömineli salonu bulunmaktadır. Genel alan ve odaların ısıtması VRF ısıtma sistemiyle yapılmaktadır. Genel ısıtmanın yanısıra odalarda misafirlerin ısıyı kontrol edebilmesi mümkün olmaktadır. Tarihi bir bina olduğu için odaları ebat ve yerleşim olarak birbirlerinden farklıdır. Her odasında VRF Sistem Merkezi Klima-Isıtma, Çay-Kahve-Su ve Su Isıtıcısı (ücretsiz),LCD HD Uydu Sistem TV, Telefon, Digital Kasa, Mini bar , Banyolarda fön makinesi mevcuttur.

ODALAR:
***Frenchbed : İki kişilik tek büyük yatak
***Twin bed : İki ayrı yatak

Çatı Katı Standart Oda: 4 Frenchbed - 5 Twinbed olmak üzere toplam 9 tanedir. Standart odalardan tek farkları çatı eğimleridir. Çatılarda gece gökyüzü , gündüz ise gün ışığını tercihen içeri alabilen odalar aydınlık ama deniz görmeyen odalardır. Çocuklu konaklamalarda tavsiye edilmez.

Standart Oda : 4 Twinbed , 6 Frenchbed , 4 Frenchbed + Açılabilen Sofabed , 5 Frenchbed + Singlebed olmak üzere toplam 19 tanedir. Ebatları 15 -18 metrekare arasında değişir, tesisin yan ve arka cephesine bakan deniz görmeyen odalardır.

Deniz Gören Odalar : 1 Frenchbed , 5 Frenchbed + Singlebed olmak üzere toplamda 6 tane olan odaların tüm özellikleri "Standart Odalarımı"zla aynı olan odaların tek farkları müthiş Assos Antik Liman ve Lesvos Adası Manzaralı olmalarıdır.

Deniz Gören Balkonlu Odalar : 1 'i Frenchbed diğeri Frencbed + Singlebed olmak üzere sadece 2 adet olan Balkonlu Deniz Manzaralı odalarımızdır.

Assos Nazlıhan SPA Hotel :
Assos Nazlıhan Hotel 'in hemen yanındaki tesis 2 Saklı Bahçe , 4 Alarga , 2 Kaptan-ı Derya ve 1 Leb-i Derya olmak üzere toplam 9 lüks odası ile Assos Nazlıhan Hotel'in genel alanları ve hizmetlerini ortak kullanabilmektedir. Genel alan ve odaların Isıtması VRF Isıtma sistemiyle yapılıp hem odalarda misafirlerin kontrol edebileceği hemde genel olarak ısıtan bir mekanizması bulunmaktadır. SPA Bölümünün olduğu bölüm yaz aylarına uygun olduğu için kış aylarında hizmet vermemektedir. Her Odasında ; Jakuzzi , Şömine (elektrikli) VRF Sistem Merkezi Klima-Isıtma,minibar,mini-kitchenette,Çay-Kahve-Su ve Su Isıtıcısı (ücretsiz),LCD HD Uydu Sistem TV.,Telefon,Digital Kasa,Balkon ve/veya Fransız Balkon, Özel çini motifli banyolarında ise,Yağmur Dus,Saç Kurutma Makinesi,LED ışıklı Makyaj aynası ve Telefon bulunmaktadır.

LEB-İ DERYA : Otelimizin en gözde odası Leb-i Derya, güneşin hem doğuşu hem de batışı ile Assos Antik Limanda Midilli Adasına karşı enfes manzarası ile çok özeldir. 2 adet Fransız - 2 adet standart olmak üzere 4 balkonu vardır. Yalın Selçuklu mimarisi ile döşenmiş olan bu oda en geniş frenchbed odamız olup, jakuzisi odanın içerisindedir.

KAPTAN-I DERYA : Gemi kabini şeklinde tasarlanmış Kaptan-ı Derya odamızdan 2 adet bulunmaktadır. Her ikisi de deniz manzaralı olup, içerisinde gemide gidiyormuş hissi uyandırmakla birlikte birinin jakuzisi oda içerisindeyken diğerinin transparan cam arkasında banyo içerisindedir. Frenchbed olan Kaptan-ı Derya odalarımızın her ikisi de balkonludur.

ALARGA : Birbirinden dekorasyon olarak farklı olan Alarga odalarımızdan 4 adet bulunmaktadır. 3 odamız alt kat ve üst kat olmak üzere ön cepheye bakar frenchbed'dir ve jakuzileri oda içerisindedir. Dördüncü odamız alt kat beach tarafında geniş ve twinbed olup, istenildiğinde frenchbed'e döndürülebilir ve üçüncü kişi konaklatılması durumunda odada üçüncü sabit yatak bulunur.

SAKLI BAHÇE : Otelin Saklı Bahçe bölümüne bakan Saklı Bahçe odalarımızdan 2 adet bulunmaktadır. 1 tanesi üst katta olup, diğeri alt kattadır. Twinbed olan odalar istenildiğinde frenchbed'e döndürülebilir ve jakuzileri transparan cam arkasında banyolarındadır. Alarga odalarımızla komşu olup, istenildiklerinde connection suite şeklinde kullanılabilmeleri en önemli ve güzel özelliklerindendir. Saklı Bahçeye direk çıkan kapısı vardır ve jakuzisi banyodadır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • Pergamon


  • MOGOLISTAN


  • Beyazsu Şelalesinden Gorgit ve Macahel'e


  • Samos Turu - İbrahim Fidanoğlu


  • Ark. Şükrü Tül'e Saygıyla Toplandık - 2017TÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI