EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
REZERVASYON

   TEL: 0232 464 07 18 - 463 60 43 E-posta: ebrulitur@ebruliturizm.com.tr

ORTA ASYA TURU

 19 Ağustos - 01 Eylül 2018

KAZAKİSTAN- TÜRKİSTAN- ÖZBEKİSTAN- TACİKİSTAN

MORA YARIMADASI (PELOPONNESOS)

 20 -26  Ağustos 2018 (Kurban Bayramı)

İONİA ADALARI

15-21 Eylül 2018

KUZEY KIBRIS KÜLTÜR TURU

21-23 Eylül 2018

ALSACE

10 -14 Ekim 2018

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA...


DUYURU VE ANILAR...

 
Facebook

TOSKANA KONSER TURU - ANDREA BOCELLI

27 - 30 Temmuz 2018, Cuma - Pazartesi


Fiyatı:  İki veya üç kişilik odada kişi başı: 1.398,- Euro (Taksit olanakları)


The 13. Edition of The Teatro del Silenzio

 Dünya çapında 100 milyondan fazla albümü satılan, zamanımızın en ünlü Tenor'larından biri olan Andrea Bocelli'yi doğup büyüdüğü topraklarda, kendisini onurlandırmak için yapıla, etrafı üzüm bağlarıyla çevrili, Teatro Del Silenzio'nun (Sessizlik Tiyatrosu) eşsiz atmosferinde dinlemeye ne dersiniz?

TUR PROGRAMI :

1.Gün: İstanbul-Bologna-Floransa"Floransa Şehir Turu"
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 7 numaralı Setur deskinde rehberinizle 05:30'da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından THY'nin tarifeli seferi ile saat 08:30'da Bologna'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:10'da Bologna'ya varış. Bizi bekleyen özel aracımızla Floransa'ya hareket. Varışa takiben yarım günlük panoramik şehir turu: Duomo, Ponte Veccio, Vaftizhane, Palazzo Veccio, Senyörler Meydanı, Uffizi Galerisi, Vaftizhane, Çan Kulesi, keşif duraklarımız arasında. Geceleme otelimizde.

2.Gün: Floransa-Lajatico"Teatro Del Silenzio Andrea Bocelli Konseri"
Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Belirlenen saatte otelimizden Lajatico/Toskana'daki konser alanına hareket. Muhteşem bir gece Andrea Bocelli konseri bizleri bekliyor. Ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün: Floransa"Modena Ekstra Turu"
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Modena Ekstra Turu. Bugün en önemli gastronomik merkezlerden bir olan Modena'yı ziyaret ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik bir yolculuktan sonra varacağımız Modena'daki turumuza Unesco dünya mirası listesinde olan Duomo ve Torre Ghirlandina ile başlıyoruz. Dario Fo tarafından Özgür İnsanların mabedi olarak adlandırılan ,Meryemana'ya ithaf edilen romanik üslupta yapılan şehrin Katedralini ziyaret ettikten sonra yanında bulunan 88 m.yüksekliğindeki Ghirlandina Kulesinin tepesinden Modena'nın en önemli sembollerini görme imkanımız olacak. Palazzo Comunale yani Belediye XI. Yüzyıldan beri bu eserlerin yanı başında yani Piazza Grande'nin etrafında yer alıyor. Şehrin tarihi merkezi olan bu meydanda ziyaretlerimizi gerçekleştirdikten sonra Modena'nın damak lezzetine kazandırdığı en önemli katkılardan olan BALSAMİK ile ana vatanında tanışmaya gidiyoruz. Bu tanışma balsamik tarihçesi,gelişimi,günümüzdeki kullanım alanları ve şekillerinin anlatımını takip eden tadım şöleni ile devam edecek. Ardından FERRARİ'nin içinde deneme pisti de bulunan MARANELLO'daki fabrikası. Modena şehir merkezine yaklaşık 20 km. mesafede bulunan ve meraklıları tarafından "efsane pist " olarak tanımlanan mekana vardığımızda bizi markanın görevlileri karşılayarak fabrika gezisinde ve Ferrari ana müzesinde açıklamalarla eşlik edecekler. Simülatörle Pistte Ferrari Pilotu olma ayrıcalığını yaşamak isteyen misafirlerimiz bu heyecanı bu gün deneyimleme imkanını bulacaklar. Bu özel zaman diliminin ardından otobüsümüzle büyük tenor Luciano PAVAROTTI'nin müze haline getirilmiş olan evini ziyarete gidiyoruz. Ünlü tenorun doğduğu ve ihtişamlı kariyerinden sonra yaşamının son günlerini geçirdiği baba evini, anılarını,özel anlarının sıcaklığını ziyaretçiye yaşatan evinde adeta kendisiyle sohbet ederek gezdikten sonra sonra otelimize geri dönüyoruz. (Öğle yemeği dahil 170 €)

4.Gün: Floransa - Bologna "Bologna Şehir Turu"- İstanbul
Otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ardından Bologna'ya ya hareket. Avrupa'nın en eski üniversitesinin kurulduğu, rönesansın kalesi olan şehirlerden biridir Bologna. Turumuz esnasında Porta Nuova, Chiesa di San Salvatore, Palazzo Comunale, Piazza Maggiore, Basilica di San Petronio, Palazzo della Podesta, Via Vecchie Pescherie, Torre di Garisenda e Asinelli, Piazza della Mercanzia gibi şehrin en önemli mekanlarını gezeceğiz. Ardından Bologna Havalimanı'na hareket. THY'nin tarifeli seferi ile saat 18:55'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 22:20'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

TUR FİYATI :
İki veya üç kişilik odada kişi başı: 1.398,- Euro
Tek kişilik oda: 1.748,- Euro
0-1 Yaş (1. Çocuk) : 197,- Euro
2-11 Yaş çocuk : 1.198,- Euro

*Kredi Kartına taksit seçeneklerini sorabilirsiniz.

OTEL : The Westin Excelsior Florence 5* vb.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 İstanbul 'danTürk Hava Yolları ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 5*'lı otelde 3 gece 4 gün oda-kahvaltı bazında konaklama
 Havalimanı vergileri
 Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri
 Otel - Konser Alanı - Otel transferleri
 Floransa yarım gün panoromik şehir turu
 Prima Poltrona Konser bileti (Koltuklar C11)
 Rehberlik hizmetleri
 Seyahat Sigortası(Tur iptali durumunda tur fiyatının %15'i kapsam dışındadır.)Seyahat sigortası 80 yaşına kadar olan misafirlerimize yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
 İZMİR bağlantı uçak biletleri, İzmir havaalanı transferleri
 Programda ekstra olduğu belirtilen turlar
 Öğle ve akşam yemekleri
 Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 Vize ücreti
 Yurt dışı çıkış ücreti

NOTLAR
 Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 Program için vize gerekmektedir.
 Üç kişilik oda müsaitlik doğrultusunda verilmektedir. 3.kişi için katlanabilir yatak verilmektedir.
 Yurtdışı çıkış harcı (15 TL) fiyatımıza dahil değildir.
 Havayolu ücret artışları fiyatlarımıza yansıyacaktır.
 Havayolu dolayısı ile olabilecek uçuş saatleri değişikliklerinden acentamız sorumlu değildir.
 15 kişinin altındaki turlarımıza İstanbul çıkışlı rehber verilmeyecektir.
 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır.
 Acentamız program içeriği aynı kalmak kaydıyla programda gezilecek yerlerin sırasını, gününü, saatlerini değiştirebilir.
 Tüm havayollarının uçuş günü ve saati ile ilgili değişiklik yapma hakkı olduğu gibi bagaj taşıma kurallarını acente/yolcu bildirmeksizin değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.
 Ekstra bagaj taşıma ücretleri misafirlere aittir.
 Acente, kendi iradesi dışında oluşan nedenlere veya tura katılan kişilerin yeterli sayıya ulaşamamalarına bağlı olarak hiçbir sorumluluk taşımaksızın turlarını iptal etme veya hareket saatlerini, duraklama yerlerini, ulaşım şirketlerini, konaklama tesislerini, programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşulu ile, 6 gün önceden yazılı haber vererek değiştirme veya yolcusunu başka bir acenteye devretmek hakkına sahiptir. Tek otel konaklamalı organizasyonlarda ise rezervasyon yapılan oteli en geç 6 gün önceden haber vermek koşulu ile değiştirebilir.
 Tur dâhilinde sunulan Etkinlik programında(Konser, Festival, Spor turları) oluşabilecek tarih değişikliği ve/veya iptalinden acentamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Böyle bir durumda Tur programımızın Turistik servisleri verilecek olup, iptal durumunda Paket sözleşmedeki şartlar geçerlidir.
 Acentamızın belirlediği bilet kategorileri ile etkinlik resmi kurumlarının bilet kategorileri farklılık gösterebilir.
 Acentamız etkinlik alanına girişte yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir. Etkinlik alanı görevlileri bilet olsa dahi kişileri etkinliğe sokmama hakkına sahiptir. Böyle bir durumda acentamız sorumlu değildir.


EBRULİ TUR'DAN NOTLAR:
1.Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme bir başka acente tarafından yapılmakta olup şirketimiz aracı konumundadır.
2. Tur operatörünün kademeli fiyat artışı yapma ihtimali mevcuttur. Bu nedenle rezervasyon sırasında fiyatlar yeniden kontrol edilmektedir.

 

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • 3. Yılında Şükrü Tül'ü Anma Etkinlikleri - 2018


  • İZMİR KİLİSELERİ -2018


  • ZEYTİN'İN İZİNDE URLA KÖYLERİ-2018


  • Mardin Turu / Aylin Coşkun albümü


  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • PergamonTÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI