SAKSONYA TURU

 10 - 14 Aralık 2018 (4 Gece - 5 Gün) 


Nefis bir Saksonya turu, hem de Noel'de!
Doğu Almanya'nın inanılmaz kültür hazineleri ışıldar
ve Noel Pazarları bir sanata dönüşürken...

ERMENİSTAN-GÜRCİSTAN

02 - 07 Kasım 2018

 

MADEIRA ADASI'NDA YILBAŞI

 29 Aralık 2018 - 01 Ocak 2019

Tropik bir cennette yılbaşı!

BÜYÜK GÜNEY AMERİKA

 19 - 30 Ocak 2019 

Brezilya- Patagonya - Arjantin

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

 

E N D Ü L Ü S

 25 - 31 Mart 2019

 
TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 Şükrü Tül Facebook Sayfası

EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

SAPANCA - İZNİK( Uçak ile )

17-18 Kasım 2018, Cumartesi - Pazar


Fiyatı: İki kişilik odada kişi başı: 650,-TL + Uçak bileti (4 Taksit)


Sonbahar renkleriyle...

TUR PROGRAMI

17 Kasım 2018, Cumartesi - GEBZE- MAŞUKİYE- SAPANCA 
Sabah saat 09.20'de Pegasus Havayolları uçağıyla İstanbul / Sabiha Gökçen Hava Limanı'na uçuyoruz. Bir buçuk saat sonra aracımızda yerimizi alıyoruz. Gebze'ye doğru yol alırken, Türkiye'nin en önemli sanayi bölgelerinden biri olan Gebze'nin tarihi hakkında sohbet ediyoruz. Büyük sanayi kuruluşlarının yanısıra Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırmalar Kurumu ve Gebze İleri Teknoloji Enstitüsünün bulunduğu ilçede, Kartacalı Komutan Hannibal'ın mezarı, arkeolog ressam "Osman Hamdi Bey'in Müze Evi" ile Mimar Sinan'ın eseri "Çoban Mustafa Paşa Külliyesi"nin bulunduğunu biliyor muydunuz? 

Körfez, İzmit derken, kendimizi Sapanca Gölü'nün kıyısında buluyoruz. 1606 metre yüksekliği ile Kartepe zirvesi, üstünde su kayağı yapılabilen Sapanca Gölü ve birbirinden güzel yaylaları, dereleri ile olağanüsü güzel bir coğrafya ile buluşuyoruz! Yörenin alabalığı da oldukça ünlüdür. Tadına bakmadan geçmeyeceğimiz muhakkak... Maşukiye'nin tadını çıkardıktan sonra konaklama ve akşam yemeğimiz Sapanca'da.

 

31 Ağustos 2018, Cuma: İZNİK
Sabah yörenin ünlü kahvaltısı ile güne merhaba diyoruz. Sonra otelden ayrılarak İznik'e hareket ediyoruz. . İznik; Roma, Bithynia, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı uygarlıklarının arkeolojik ve etnografik kalıntılarıyla bütünleşmiş bir açık hava müzesi gibidir. Selçuklu devletinin de ilk başkentidir. Öte yandan, Hristiyanlık tarihinde bir dönüm noktasına imza atan ilk ve son ekümenik konsiller burada toplanmıştır. Tarihi kadar doğası da coşkulu olan bu güzel kent, çini sanatının önemli bir merkezidir. Bugün yapacağımız turda İznik'in önde gelen tarihi yapılarından; Lefke Kapı, İstanbul Kapı, Ayasofya Camii/Kilisesi, Yeşil Camii, İznik Müzesini (Nilüfer Hatun İmareti) geziyoruz. Sonra da göl kenarında keyifli bir mola veriyoruz.

Akşamüzeri yola çıkarak, Sabiha Gökçen Havalimanı'na gidiyoruz. Yaklaşık 2.5 saatlik yolculuk sonrası Saat 22.00 uçağı ile İzmir'e geri dönmeyi planlıyoruz.

TUR FİYATI  VADE FARKSIZ 4 TAKSİT 
İki kişilik odada kişi başı:  650,- TL + Uçak bileti 
Tek kişilik oda fiyatı :                            750,- TL + Uçak bileti 
03-06 yaş çocuk  fiyatı :                              380,- TL  + Uçak bileti 
07-11 yaş çocuk fiyatı:                            450,- TL + Uçak bileti 

FİYATA DAHİL OLANLAR:
İstanbul'dan itibaren kişi sayısına uygun araçla ulaşım, 1 akşam konaklama, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, rehberlik, seyahat sigortası, milli park giriş ücretleri, otoban ve otopark ücretleri.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
İzmir - İstanbul - İzmir uçak biletleri, öğle yemekleri, ilk günün sabah kahvaltısı, yemeklerdeki içecekler, müze ve ören yeri girişleri.

BİLET: Uçak biletleri henüz alınmamıştır. Grup biletleri en az 12 kayıt yapıldığında alınacak yada güncel fiyatlardan münferit bilet alınacaktır.

NOTLAR:
 Turlarımız tek araçla sınırlıdır.
 Aracın büyüklüğü katılımcı sayısına göre belirlenir.
 Rezervasyon ödeme yapılınca kesinleşir
 Araçta koltuk numarası rezervasyon sırasına göre verilir. .
 Turlarımıza katılan yolcular 1618 sayılı yasa gereği sigortalanır. Seyahat sigortası sadece ani gelişen (akut) rahatsızlıkları, kaza vb. kapsar. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır.
 Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında değişiklik yapabilir.

İPTAL KOŞULLARI:
 Tur çıkış tarihinden 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, yerinize yolcu bulunduğu taktirde ücretiniz iade edilir.
 Herhangi bir nedenle daha sonra veya tur sabahı yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde ücret iadesi söz konusu olmayıp sigorta kuralları geçerlidir.
 Olağanüstü nedenlerle acentemiz turu iptal etmek zorunda kalınırsa, katılımcılara bilgi verilir ve ücretler kesintisiz olarak iade edilir.

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI