EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

SAMOS (SİSAM) ADASI

 17- 19 Mayıs 2019, Cuma - Pazar

2 Gece - 3 Gün  

MORA YARIMADASI (PELOPONNESOS)

04 - 09 Haziran 2019 (Şeker Bayramı)

Efsaneler diyarı Mora Yarımadasına, 5 gece-6 gün süreli, görkemli bir kültür turu...
 

KENYA-ZANZİBAR

 01-08 Haziran 2018 (8 Gece-9 Gün)

KESİN ÇIKIŞLIDIR

GÜRCİSTAN & ERMENİSTAN

 01 - 07 Temmuz 2019

6 Gece - 7 Gün

TOSKANA'DA MÜZİK VE RÖNESANS

 24 - 27 Temmuz 2019

ANDREA BOCELLİ KONSERİ
Şair Dante ve Filozof Machiavelli

KAFKAS RÜZGÂRI

TİFLİS (2)- KAZBEGİ (3) - BAKURİANİ (1)

TUR TARİHLERİ
(28 Temmuz- 03 Ağustos 2019) ve (25 -  31 Ağustos 2019)

ORTA ASYA

 9 / 10 - 18 Ağustos 2019

KAZAKİSTAN- TÜRKMENİSTAN- ÖZBEKİSTAN

TÜRKMENİSTAN - ÖZBEKİSTAN

 28 Ağustos - 08 Eylül 2019

 

E N D Ü L Ü S

 26 - 31 Ekim 2019

 
TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 
Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

S A M S U N

16 - 19 Mayıs 1919, Perşembe - Pazar


Fiyatı:  İki kişilik odada kişi başı: 1175,- TL + Uçak bileti


Milli Mücadelenin 100. Yılında...

ANKARA / ANIT KABİR - KASTAMONU - ATATÜRK & İSTİKLAL YOLU YÜRÜYÜŞÜ - SİNOP - SAMSUN


TUR PROGRAMI

16 Mayıs 2019, Perşembe: ANKARA - KASTAMONU
Sabah saat 08.30'da THY'nın Anadolu Jet uçuşu ile İzmir'den Ankara'ya uçuyoruz. 09.45'de Ankara'ya iniyoruz. Havaalanından doğrudan doğruya Anıtkabir'e gidiyoruz. Ata'mıza saygılarımızı sunduktan ve Müze ziyaretimizi tamamladıktan sonra Ankara'dan ayrılıyoruz.

Hedefimiz Kastamonu! Yaklaşık 4 saatlik bir kara yolculuğu ile Kastamonu'ya ulaşıyoruz. Valilik ve Kent tarihi müzesi, Cumhuriyet Meydanı ve Şehit Şerife Bacı Anıtı, Memleket Kütüphanesi, Saat Kulesini gördükten sonra kenti biraz da tepeden seyrediyoruz. Ardından, bu gece kalacağımız Uğurlu Konakları'na yerleşiyoruz. Kastamonu lezzetlerinden derlenen özel bir akşam yemeğiyle günü noktalıyoruz.17 Mayıs 2019, Cuma: KASTAMONU - İNEBOLU (Atatürk & İstiklal Yolu)

Sabah kahvaltısından sonra, yürüyüş ayakkabılarımızı giymeyi unutmuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda tarihi bir güzergah olarak düzenlenen, Kurtuluş Savaşı'na silah ve erzak taşınan İnebolu- Kastamonu arasında, "İstiklalimize giden yol" olarak tescillenen, "Atatürk ve İstiklal Yolunda" yaklaşık 2 saatlik bir yürüyüş yapmayı planlıyoruz. (Yolun tümü 98 km.dir. Biz yaklaşık 5 km. bölümünü yürümeyi öneriyoruz) Bir milli parka dönüştürülecek olan bu tarihi yolda geçen yıl da yürüyüşler yapıldı. Çam ormanları ve çiçeklerle ile çevrili olan yol güzergahı özellikle bu mevsimde yürümek için çok uygundur.

İnebolu'da Karadeniz'e kavuşuyoruz. Öncelikle Türk Ocağı'nı ziyaret ediyoruz. "25-26-27 Ağustos 1925 tarihlerinde İnebolu'yu ziyaret eden M. Kemal ATATÜRK, 27 Ağustos 1925 günü, en önemli mesajlarından birini, bütün dünyaya, İnebolu Türk Ocağı Binası'nda ilan etmiştir."

Sonrasında Karadeniz'in en güzel sahil yolu üzerinden keyifli bir yolculukla Sinop'a gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Sinop'ta

18 Mayıs 2019, Cumartesi: SİNOP 
Otelde yapacağımız sabah kahvaltısından sonra Sinop şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Açık müzeye dönüştürülen Tarihi Sinop Cezaevini geziyor, yüreğimiz burkularak Sabahattin Ali'yi anıyoruz. Sinop turumuzda Diyojen'i de yad ediyoruz. Öğle yemeği için mola verdikten sonra yine keyifli bir yol üzerinden Samsun'a gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Samsun'da.

19 Mayıs 2019, Pazar: SAMSUN
Sabah kahvaltısından sonra gezimizin doruk noktası olan Samsun'da Onur Anıtı'na gidiyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ün ünlü heykeli önünde saygıyla çiçeklerimizi bırakıyoruz.  Fotoğraflarımızı da çektikten sonra şehir turumuza başlıyoruz.

Bandırma Vapuru'ndan bir kayıkla ayrılarak 18 arkadaşıyla birlikte karaya ayak basan Gazi'nin indiği İskele günümüzde bir yürüyüş yolu olarak düzenlenmiş. Gazi Mustafa Kemal'in Samsun'da konakladığı otel ise artık Gazi Müzesi.  Bugün Samsun'u tamamen kurtuluş Savaşı teması kapsamında ve günün anlamına uygun olarak geziyoruz. Rehberlik ve anlatımlar da özelde 19 Mayıs, genelde Kurtuluş Savaşı hafızamıza hitap ediyor…


Duygu ve bilgi yüklü bir turu tamamlamış olarak, akşamüzeri Samsun havaalanına transfer oluyoruz. Bizi İzmir'e getirecek olan uçağımız saat 19.10'da havalanıyor…

TUR FİYATI:
İki kişilik odada kişi başı : 1175,- TL + Uçak bileti
Tek kişilik oda fiyat farkı :   400,- TL

*Kişi sayısı belli olduğunda grup uçak biletine müracaat edilecektir.
*Çocuk katılımcı olacak olursa acentemizden fiyat alınabilir.

İNDİRİM (Tur fiyatı):
Nakit ve banka yolu ile yapılan ödemelerde kişi başı: 50,- TL
Kredi Kartı ile tek çekimlik (taksitsiz) ödemelerde: 25,- TL

TAKSİT (Tur fiyatı):
Vakıfbank- Yapı Kredi World Kart- İşbank - Garanti Bankası Kredi Kartlarına vade farkı alınmaksızın 5-6 taksit yapılabilir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
Ankara / Samsun arasında kişi sayısına uygun araçla ulaşımlar, rehberlik, 1 gece Kastamonu'da Uğurlu Konakları'nda, 1 gece Sinop'ta , 1 gece Samsun'da konaklama, otellerdeki sabah kahvaltıları ile 3 akşam yemeği, Seyahat Sigortası.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
Uçak biletleri, öğle yemekleri (4), yemeklerde ve tur boyunca içecekler, kişisel harcamalar, müze ve ören yeri giriş ücretleri.

NOTLAR:
* Tura katılım tek araçla sınırlı olup araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre ayarlanır.
* Rezervasyon ücretin ödenmesi ile kesinleşir
* Araçta koltuk numarası rezervasyon sırasına göre verilir.
*Taksit ve Nakit indirimleri sadece tur fiyatı için yapılmakta olup, uçak bileti için geçerli değildir.
* Hava durumuna uygun giyinmenizi ve rahat ayakkabılarla gelmenizi tavsiye ederiz.
* Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında değişiklik yapabilir.KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI