EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
ALSACE TURUNDA SON YERLER!

13-17 HAZİRAN 2018

ŞARAP YOLU - ROMANTİK YOL...
BASEL - COLMAR (2) - STRASBURG (1) - STUTGART (1)- TÜBİNGEN

ALSACE TURU

 13-17 Haziran 2018

KARS-ERMENİSTAN-GÜRCİSTAN

25 Haziran - 01 Temmuz 2018

Görkemli bir coğrafyada binlerce yıllık kültürel miras...

BİR GÜRCİSTAN RÜYASI

 09 - 17 Temmuz 2018

Sadece 12 kişilik çok özel bir tur!

İONİA ADALARI

21-27 Temmuz 2018

ORTA ASYA TURU

 19 Ağustos - 01 Eylül 2018

KAZAKİSTAN- TÜRKİSTAN- ÖZBEKİSTAN- TACİKİSTAN

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA...


DUYURU VE ANILAR...

 
Facebook

RUMELİ YARIMADASI - TRAKYA

14 - 17 Haziran 2018 (3 Gece - 4 Gün)


Fiyatı:  İki kişilik odada kişibaşı: 850,- TL (6 Taksit olanağı) 


Şeker Bayramı Turları

 
EDİRNE - KIRKLARELİ - İĞNEADA/LONGOZ ORMANLARI - TEKİRDAĞ - ŞARKÖY

Üç nehrin kavuştuğu bir coğrafyada, adeta bir açık hava müzesi olan eski Osmanlı Başkenti Edirne'yi, ardından Kırklareli ve Tekirdağ'ı geziyoruz...   İğneada ve Longoz Ormanlarında ise kendimizi nadir bir ekosistemin büyüsü içinde buluyoruz...

TUR PROGRAMI:

14 Haziran 2018, Perşembe: RUMELİ YARIMADASI'NA YOLCULUK
Cumartesi sabahı saat 07.30'da Alsancak / Lozan Meydanı, 08.00'de Karşıyaka / Bostanlı -İskeleSİ Tramvay durağının arkasında katılımcılarımızla buluşarak Çanakkale'ye hareket ediyoruz. Gerekli molalardan sonra öğle yemeğinde ÇANAKKALE'de olmayı planlıyoruz. Yemek ve kısa bir gezi sonrasında Gelibolu üzerinden Rumeli Yarımadası'na geçerek Keşan'dan geçiyor, akşamüzeri EDİRNE'ye ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Edirne'deki otelimizde. ( Margi 5* )15 Haziran 2018, Cuma: EDİRNE
Bugün bayram! Sabah kahvaltı sonrasında Tunca, Arda ve Meriç ırmaklarının buluştuğu bir düzlükte kurulan tarihi kent EDİRNE'yi gezmeye başlıyoruz. Bir yüz yıla yakın süre Osmanlı İmparatorluğunun başkenti olan Edirne özellikle Osmanlı kültür mirası açısından çok zengin. Mimar Sinan'ın "ustalık eserim" dediği SELİMİYE CAMİİ, 2011 yılından bu yana Unesco Dünya Kültür Mirası kapsamında. Dört minaresi, kubbesi, iç tasarımı, taş, mermer, ahşap, sedef ve özellikle çini motifleri, kalem işleri, mermer döşemeli avlusu, el yazmaları, kütüphanesi, eğitim kurumları, dış avlusu ve arastası ile bir sanat döneminin zirvesine tanık oluyoruz.

Öğlende kağıt gibi ince ince dilimlenmiş Edirne Ciğerinin tadına bakmaya ne dersiniz?

Öğleden sonra turumuza devam ediyoruz; En önemli İslam eserleri arasında yer alan Üç Şerefeli Cami, Eski Cami, Darül-Hadis Camii'ni geziyoruz. Evleri, sokakları Köprüleri, Kaleiçi- Kale dışı semtleri, Saray-ı Cedid, Arasta, Bedesten, Rüstempaşa Kervansarayını görüyor, Edirne Arkeoloji ve Etnografya Müzesi ile Dar'ül hadis Medresesi'ndeki İslam Eserleri Müzesini geziyoruz.

Edirne birçok kiliseye ve ülkemizin en büyük, Avrupa'nın ikinci büyüklükteki Sinagoguna da ev sahipliği yapar. 1907 Yılında açılan ancak 1983 yılından bu yana kullanılmayan, son yıllarda restore edilen "Büyük Sinagog", Edirne'de doğan Türk Sinagog Musikisi'nin (Maftirim) kaynağını oluşturuyor. Mümkün olursa onu da ziyaret etmek istiyoruz.

Edirne adeta bir kültür hazinesi gibi olduğu için elimizden geldiğince çok yeri gezip görmeye gayret ediyoruz. Balkan Şehitliği, Tunca Nehri üzerindeki Fatih Köprüsü, Adalet Kasrı ve Kırkpınar Güreşleri sahasını görüyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız yine aynı otelde.

16 Haziran 2018, Cumartesi: KIRKLARELİ - LONGOZ ORMANLARI- TEKİRDAĞ
Sabah kahvaltısından sonra Edirne'den ayrılarak KIRKLARELİ'ne hareket ediyoruz. Kırklareli'ne vardığımızda panoramik bir şehir turu yapıyoruz. Bugün Dupnisa Mağarasını görmek istiyoruz. Dupnisa mağarası Istranca Dağları'nın derin vadilerle yarıldığı Demirköy ilçesine bağlı Sarpdere Köyü yakınlarında…

Ardından, İĞNEADA'ya hareket ediyoruz. Bir tarafı deniz, bir tarafı ormanla kaplı cennet gibi bir yere ulaşıyoruz. Dünya'nın ender ekosistemlerinden bir olan LONGOZ ORMANLARINI görüyoruz…

Sonra yönümüzü TEKİRDAĞ'a çeviriyoruz. Tekirdağ turunda; Hükümet Konağı, Rakoczi Müze Evi, Namık Kemal Evi ve Anıtı, Kanuni Sultan Süleyman'ın damadı ve Sadrazamı Rüstem Paşa'nın yaptırdığı, Mimar Sinan eseri Rüstem Paşa Camii'ni görüyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız Çorlu 'da. ( Silver Side 5* )

17 Haziran 2018, Pazar: TEKİRDAĞ- ŞARKÖY - GELİBOLU
Sabah kahvaltısından sonra Tekirdağ'daki son noktamız olan ve güzel bir müze olan Arkeoloji ve Etnografya Müzesini geziyoruz. Sonra ŞARKÖY'e gidiyoruz. Zamanımız müsait olursa MÜREFTE'ye kadar uzanmak istiyoruz. Gelibolu'da Mehlevihane'yi ziyaret ettikten sonra Çanakkale'ye geçiyoruz. Yollarda gerekli molalar sonrasında akşam saatlerinde, en geç 23.00 civarında İzmir'de olmayı planlıyoruz. Sabah kahvaltısından sonra TEKİRDAĞ'a hareket ediyoruz. Tekirdağ turunda; Hükümet Konağı, Rakoczi Müze Evi, Namık Kemal Evi ve Anıtı, Kanuni Sultan Süleyman'ın damadı ve Sadrazamı Rüstem Paşa'nın yaptırdığı, Mimar Sinan eseri Rüstem Paşa Camii'ni görüyoruz. Sonra geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Keşan - Çanakkale üstünden yolculuk yaparak İzmir'e geri dönüyoruz. 

TUR FİYATI PEŞİN FİYATINA  6 TAKSİT İMKANI  
İki kişilik odada kişibaşı 850,- TL 
Tek kişilik oda 950,- TL
00-06 Yaş çocuk 300,- TL
07-11 Yaş çocuk 600,- TL 
 
* Çocuk indirimleri iki büyük yanında kalındığı takdirde geçerlidir 


OTELLERİMİZ:

EDİRNE: Margi Hotel (5 yıldız) - 2 gece

ÇORLU: Silver Side (5 Yıldız) - 1 gece


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

Tüm program boyunca ulaşımlar, Feribot geçişleri, tüm turlar, rehberlik, 2 gece Edirne'de 5* otelde konaklama, 1 gece Çorlu'da 5* otelde konaklama , otellerde yenilen sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri, seyahat sigortası.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Öğle yemekleri, yemeklerde alınan tüm içecekler, yollarda yenilen yemekler, ören yeri ve müze giriş ücretleri.

NOTLAR:
**Turlarımız tek araçla sınırlıdır.
**Araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre ayarlanır.
**Rezervasyon tur ücreti ödenince kesinleşir.
**Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilir.
**Rezervasyon sırasında programı okumayı - başlangıç saatlerini ve biniş yerinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
**Turumuza katılan yolcularımız 1618 sayılı yasa gereği sigortalanır. Seyahat sigortası sadece ani gelişen rahatsızlık, kaza vb. karşılar. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır.
**Seyahat Sigortanızın geçerli olabilmesi için tur sözleşmesini okuyup imzalamanızı ve gerekli kimlik bilgilerini acentemize kaydettirmenizi rica ederiz.
**Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz.
**Hava durumuna uygun giysiler, yürüyerek yapılacak turlar için rahat ayakkabılar getirmenizi,
**Camiler ve kutsal mekanlara giriş için yanınızda eşarp bulundurmanızı tavsiye ederiz.
**Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında ve kalınacak otelde değişiklik yapabilir.

İPTAL KOŞULLARI:
*Tur hareketinden 20 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu gerekçesiz iptal edebilir ve ödemenizi tam olarak geri alabilirsiniz.
*Herhangi bir nedenle tur sabahı yapılan iptallerde veya tura gelinmez ise ücret iadesi söz konusu değildir.
*Olağanüstü nedenlerle acentemiz turu iptal etmek zorunda kalırsa ödenmiş ücretler kesintisiz olarak iade edilir.
 

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • İZMİR KİLİSELERİ -2018


  • ZEYTİN'İN İZİNDE URLA KÖYLERİ-2018


  • Mardin Turu / Aylin Coşkun albümü


  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • Pergamon


  • MOGOLISTANTÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI