EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

MEİS ADASI / KAŞ - KEKOVA - SİMENA

 Masmavi bir yaz düşü!

TUR TARİHLERİ:
23, 30 Ağustos çıkışlı turlar ve Eylül turları... 

İZLANDA VE OSLO

24 -29 Eylül 2019, 5 Gece - 6 Gün
 
Ateş ile Buzun dans ettiği coğrafyalarda, 7 kişilik VIP bir program!
 

ALSACE TURU

04 - 08 Ekim 2019, 4 Gece - 5 Gün

ROMANTİK YOL, ŞARAP YOLU...

BEYRUT/LÜBNAN

26 - 29 Ekim 2019, 3 Gece - 4 Gün

İZMİR/İZMİR DİREKT UÇUŞ

E N D Ü L Ü S

 26 - 31 Ekim 2019

 
BUDAPEŞTE-PRAG-VİYANA

09 -15 Kasım 2019, 6 Gece - 7 Gün 
 

Orta Avrupa Başkentleri 

LARA ILICA BUTİK OTEL - ÇEŞME

Huzur ve Zerafetin Çeşme'deki Adresi...

Denize ve Çeşme'deki her türlü aktiviteye yakın ama gürültü ve kalabalıktan uzak...
www.larailicabutikhotel.com
Tel: (535) 793 15 89


Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

PUGLIA - AMALFİ - CAPRİ

25-30 Ekim 2019, 4 Gece - 5 Gün


Fiyatı:  İki kişilik odada kişi başı: 1.175 € (Taksit olanakları)


Güney İtalya'nın farklı bir yüzü…

 Bari - Polignano Amare - Alberobello - Martina Franca - Locorotondo - Lecce - Ostuni- Matera & Amalfi Kıyıları - Positano - Ravello - Sorrento - Capri Adası

Puglia Bölgesi Adriyatik ve İyonya Denizleri'nin ortasında, 800 km sahil şeridine sahip olan bir bölge. İrili ufaklı, sevimli İtalyan köyleri, uçsuz bucaksız zeytinlikleri, nefis yemekleri, tarihi kalıntıları ve muhteşem deniziyle gezginler için nispeten yeni bir keşif! Bölgede Yunan, Roma, Bizans, Osmanlı ve İspanyol'lardan kalma pek çok eser var. Kiliseler, Orta çağ kaleleri, Barok katedraller ve 17. yüzyıldan kalma yeraltı zeytin değirmenleri, Alborabello'da Harran evlerine benzeyen konik çatılı evler, Ürgüp ile kardeş şehir olan Matera'da kayalara oyulmuş binlerce yıllık evler, tapınaklar gerçekten etkileyici…

TUR PROGRAMI

1.Gün / 25 Ekim 2019, Cuma: İZMİR / İSTANBUL / BARİ - POLİGNANO AMARE - ALBEROBELLO - MARTİNA FRANCA
Gece saat 02.00'de, Adnan Menderes Havalimanı, İç Hatlar Terminali, THY kontuarı önünde buluşuyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra, saat 03.45'de TK 2305 sefer sayılı uçuş ile İstanbul'a gidiyoruz. İstanbul'a varışımız 04.55'de. Saat 06.35'de TK 1445 sefer sayılı uçak ile Bari'ye uçuyor ve yerel saat ile 07.35'de Bari Hava Limanına iniyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra bizi bekleyen aracımıza geçiyor ve Bari'ye "Merhaba" diyoruz.


BARİ Güney İtalya'nın Napoli'den sonra gelen en büyük şehridir. Yolcu gemilerinin yanaştığı limanı oldukça hareketlidir. Noel Baba olarak bilinen Saint Nicolas'ın Antalya Demre'den getirtilen kemikleri San Nicola Bazilikasında muhafaza edildiği için, Bari Hristiyanlığın hac noktalarından biri olarak ayrı bir önem taşır.

Bari şehir turumuzda; Liman caddesi (Lungomare di Bari), Avrupa'nın en büyük özel opera binası olan Teatro Petruzzelli, Teatro Margarita, Palazzo Municipale (Belediye Sarayı), Teatro Piccini, Palazzo de Governo (Hükümet Konağı), Colonna della Giustizia (Adalet Sütunu), Cattedrale di S.Sabina, S.Gregoria, Museo Diocesano, S.Marco Kilisesini görüyor, eski kentin daracık kıvrımlı sokaklarında, Ortaçağ'dan kalan mimari doku içinde, panoramik turumuzu tamamlıyoruz.

Bugün, ikinci durağımız, tarih öncesi (prehistorik) çağlardan beri yerleşime sahne olan ve günümüzde de Roma İmparatorluğu'na ait birçok eseri barındıran POLİGNANO AMARE. Geçimini turizm, tarım ve balıkçılıkla sağlayan bu güzel kasabanın büyüleyici bir atmosferi var. Polignano Amare, masmavi denizi, kireçtaşı kayaların üzerine inşa edilmiş evleri ve tarihi eserleriyle insanı etkileyen bir yerleşim… Turumuzda; Piazza Vittorio, Emanuel Santa Maria Assunta Kilisesi, Antik Traianus Yolu, Sur Duvarları, Ortaçağ sokakları ve seyir teraslarını görüyoruz.

Sırada, konik çatılı yapılarıyla bize Harran'ı anımsatacak olan ALBOREBELLO ziyareti var! Bu güzel kasaba 1995 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesine alınmış. TRULLO adı verilen evlerin kökeni, 16. yy.'a dayanıyor. Konik çatılı, harçsız örülmüş duvarları, spiral planları, beyaz ve gri renkleriyle Trulli evleri, Kralın koyduğu ağır vergilerden korunmak amacıyla bulunmuş bir çözüm! Trulli kasabanın karakteristiği haline geldiği için yapımına devam ediliyor. Günümüzde sayıları 1500 e ulaşmış. San Antonio Kilisesi olarak bilinen Trullo anıtsal girişi ve güllerle çevrili pencereleriyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Bir şapeli ve çan kulesi bile var. Güney İtalya'nın İtria Vadisindeki en ünlü kasabalardan birisi olan Alberobello, sayısı1,500'ü aşan trulli eviyle turistlerin en fazla ziyaret ettiği yerlerden biri. Bizim de sayısız fotoğraf çekeceğimize kuşku yok…

Günün sonunda MARTINA FRANCA'ya hareket ediyoruz. Otelimize giriş yapıyor, odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz serbest…


2.Gün / 26 Ekim 2019, Cumartesi: MARTİNA FRANCA & LOCOROTONDO & OTRANTO & LECCE
Otelde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra LOCOROTONDO'ya hareket ediyoruz. Puglia Bölgesinin kalbinde yer alan Itria Vadisinin en yüksek noktasına kurulmuş olan Locorotondo'ya "Itria Vadisinin Balkonu" derler. Beyaz şarabı ve yuvarlak biçimli eski şehir merkezi (old town) ile ünlüdür. Zaten adı da 2 Latince sözcüğün bileşiminden oluşur; yer anlamına gelen "locus" ve yuvarlak anlamına gelen "rotundus" … Tabii nefis bir manzarası var! Ayrıca bembeyaz evleri, labirent gibi uzayıp giden daracık sokakları, Barok yapıları, çiçekleri, yuvarlak meydanı, canlı atmosferi insanı içine çekiyor. Saray ve 19. yüzyıldan kalma Ana Kilise (Chiesa Madre San Giorgio) gerçekten görülmeye değer…Bugün ikinci hedefimiz, Adriyatik kıyısında tarihi bir sahil kasabası olan OTRANTO. Toplam yüzölçümü yalnızca 76 km2 olmasına rağmen, bu bölgedeki en güzel tatil beldelerinden biri sayılıyor. Denizin derin mavi rengi, bembeyaz binaları ve kayalıkları ile adeta bir tablo gibi… Puglia bölgesindeki kentlerin çoğu gibi, Otranto'nun da renkli ve hareketli bir tarihi var. Antik Yunan ve Roma İmparatorluğu dönemlerinde, "Hydruntum" adında bir liman kasabasıyken, daha sonra Bizans, Normanlar ve Aragon'lular tarafından yönetilmiş. Otranto, 11 Ağustos 1480 tarihinde Gedik Ahmet Paşa tarafından fethedilmiş ve 13 ay boyunca Osmanlı İmparatorluğunun egemenliğinde kalmış. Bu renkli tarihin izleri ve farklı kültürlere ait miras, günümüzde şehrin hemen her yerinde görülebiliyor.

Otranto'da sahil şeridi, Castello Aragonese yani Otranto Kalesi ve şaşırtıcı mozaikleriyle ünlü Romanesk Katedrali, ön plana çıkan yerler. 12. Yüzyılda Pantaleone adlı bir keşiş tarafından yapılan mozaikler Nuh'un gemisi gibi kutsal kitap öykülerinin yanı sıra, Büyük İskender ve Kral Arthur da dâhil olmak üzere tarihsel, mitolojik öyküler ve Hristiyanlık öncesi kültürlere ait betimlemeler içeriyor…

Turumuz tamamlanınca LECCE'ye gidiyoruz. Lecce Barok mimarinin vücut bulduğu yedi kapılı büyülü bir şehir, adeta bir açık hava müzesi. Sanat eserleriyle Güney İtalya'nın Floransa'sı olarak biliniyor. Ferzan Özpetek'in birkaç ödül alan Serseri Mayınlar adlı fimi burada çekilmişti.


LECCE, aynı adı taşıyan Lecce taşından yapılmış yüzlerce yıllık sokakları, tarihi, canlı sosyal yaşamı, harika denizi, muhteşem yemekleri, konuksever halkı, sokak müzisyenleri ile huzurlu, lirik bir şehir… Troya Savaşından kaçanlar tarafından kurulduğuna dair mitolojik öyküler var. Kaleler Osmanlı yapısı, pek çok sokağın adı da Türkçe. Sarı kireç taşından yapılan binalar aydınlatılınca, daracık sokaklar gece adeta sarıya boyanıyor. Sant'Oronzo Meydanı'ndaki tarihi Roma tiyatrosunda ise sık sık bir oyuna, konsere veya dans gösterisine rastlamak mümkün.

Lecce şehir turumuzda; Piazza Duomo'yu, 16'ıncı yüzyılda yapılan görkemli belediye binasını, cıvıl cıvıl bir meydan olan Piazza Sant'Oronzo'yu, kentin azizi St. Oronzo heykelin, meydanın tam ortasındaki antik tiyatroyu görüyoruz. Lecce'nin ara sokaklarında dolaşırken Osmanlı izleri ile karşılaşıyoruz. Umberto Caddesi'ndeki Basilica di Santa Croce'nin dış yüzeyindeki taş oyma rölyefler, heykelcikler arasında yer alan sarıklı Asker figürü İnebahtı Deniz Savaşı'nda Haçlılar tarafından esir alınan Osmanlı Askerlerini temsil ediyor.

Kağıt biblolardan, fırınlardan, şarküterilerden, yerel makarna çeşitlerinden, bademli kahveden burada bahsetmemize pek gerek yok. Bunların tadını çıkaracağız nasılsa… Bu gece Lecce'deyiz!


3. Gün / 27 Ekim 2019, Pazar: LECCE & OSTUNİ / BRİNDİSİ & MATERA
Sabah kahvaltımızdan sonra OSTUNİ'ye hareket ediyoruz. Zeytin ve üzüm bağları arasında, Adriyatik kıyısına hakim bir tepede kurulmuş, "La Citta Bianca" yani "Beyaz Şehir" olarak adlandırılan, Akdeniz mimarisini yansıtan ilginç sokakları ile inciye benzetilen Ostuni'ye gidiyoruz. Şehrin ana meydanı olan Piazza Della Liberta yani "Özgürlük Meydanı"nda bir kahve içimi serbest zaman veriyoruz. Sonra San Francesco Kilisesini ziyaret ediyor ve Via Catterdrale sokağından başlayarak kenti geziyoruz. Taş evler, daracık sokaklar, kemerler, helezoni merdivenleri ile ilginç bir kenti tanıyoruz.

Sonra yeniden yola çıkarak MATERA'ya gidiyoruz. Geçmişten günümüze en iyi korunmuş kaya yerleşimlerine ev sahipliği yapan Matera, UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde ve Ürgüp ile de kardeş şehir. Kent bıçakla kesilmiş gibi üçe bölünmüş. Bir tarafı yeni ve modern yüzü, bir tarafı barok, diğer tarafta taş devrinden beri kullanılan mağaraları, evleri ile Sassi de Matera bölgesi! Sassi evleri, Basilicata ve Apulia bölgesine has kayaların oyulmasıyla oluşturulmuş. İrili ufaklı, kimisi bitişik 150 kilise olduğu söyleniyor. Kayalara oyulmuş olan bu kiliselere "Le Chiese Rupestri" adı veriliyor.


Matera'nın yeniden doğuşunda bir sürgün hikayesi var; Anti faşist ressam, yazar, doktor Carlo Levi bölgeye 1935-1936 yıllarında sürgüne gönderilmiş. Bölgenin yoksulluğundan, cehaletinden çok etkilenip "Christo si e fermato a Eboli", "İsa Bu Köye Uğramadı" adlı kitabını yazmış. Kitaptan sonra bölge dikkati çekmiş..

1964 yılında ünlü İtalyan Yönetmen Pier Paolo Pasolini "Vangelo Secondo Matteo" filmini burada çekmiş. 2004 Yılında vizyona giren Mel Gibson'un Yönetmenliğini yaptığı "Passion of The Chist" yani "Tutku:Hz İsa'nın çilesi" de burada çekilmişti.

2019 yılı Avrupa Kültür başkenti ilan edilen Matera'da, panaromik turumuzu yaptıktan sonra otele giriş yapıyoruz. Bu gece konaklama Matera'da. Akşam yemeğimiz serbest.


4. Gün / 28 Ekim 2019, Pazartesi: MATERA - SORRENTO
Sabah kahvaltısından sonra SORRENTO'ya hareket ediyoruz. Söylenceye göre, Sorrento Körfezi cazibesini bir zamanlar bu sularda yaşamış olan deniz kızlarından alır. Sorrento kıyıları eski Roma imparatorlarını, seyyahları ve yüzyıllar sonra buralara gelen Goethe, Wagner, Nietzsche gibi yazar ve sanatçıları büyülemiştir. Sorrento'da panoramik turumuzu yaptıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda ne yapalım derseniz, size önerilerimiz var; "Bottega Della Tarsia Lignea Müzesinde ahşap eşyaları ve oymaları inceleyebilir, Duomo Katedralini, Basilica di Sant Antoninonu'yu gezebilirsiniz. Pizzeria Aurora'ya uğrayıp en ünlü İtalyan pizzasının, trattoria'nın tadına varabilir, Limonoro'dan dünyanın en iyi Limoncello'sunu alabilirsiniz. Bu gece Sorrento'dayız. Geceleme otelimizde.


5. Gün / 29 Ekim 2019, Salı: SORRENTO - RAVELLO - POSİTANO - AMALFİ - SORRENTO
Kahvaltıdan sonra, eşsiz manzaralar içinde; Ravello, Amalfi, Positano kasabalarını göreceğimiz AMALFİ KÖRFEZİ turuna çıkıyoruz. İlk molamızı RAVELLO Kasabasında veriyoruz. Sonra Positano'ya hareket ediyoruz.

POSITANO bir dağın yamacında kurulmuş, tablo gibi bir kasaba. Otantik dokusu bozulmadan günümüze kadar gelen bir sayfiye adası. Araba kullanmak yasak. Positano'da kuzey, güney, doğu, batı yok. Sadece aşağısı ve yukarısı var. Harika kıyıları, beyaz ve pastel renkli evleri, limon kokulu sokakları ve manzaraları ile insanın tekrar tekrar gelmek isteyeceği bir belde…1950' lerde John Steinbeck, Positano'yu bir dergi için kaleme almış, o günden sonra da filmlere, şarkılara konu olmuştur.

Bugün son durağımız AMALFİ. Amalfi 'nin kuruluş hikayeleri arasında en yaygın olanı, şehrin Roma kökenli olduğudur. Costantinopoli'ye doğru giden bir kaç Roma'lı ailenin, fırtına sırasında sığındıkları bu koyda, Amalphia şehrini kurdukları anlatılır. Günümüzde Amalfi deniziyle, eşsiz manzaralarıyla, konukseverliği ile dünyaca ünlü bir kasabadır. Birçok film yönetmene esin kaynağı olmuştur. Tur sonrası otelimize dönüş ve geceleme…


6.Gün / 30 Ekim 2019, Çarşamba: SORRENTO - CAPRI ADASI - NAPOLI - İSTANBUL- İZMİR
Sabah kahvaltımızı erkenden yaparak yola çıkıyoruz. Bu sabah, seyahatimizin doruk noktası sayılabilecek olan CAPRİ'ye gidiyoruz… Sorrento limanından hızlı vapur seferi ile Capri Adasına geçiyoruz. Küçük otobüsler bizi adanın en yüksek noktası olan dik bir yamaçtaki Ana Capri'ye götürüyor Muhteşem manzarayı anlatmak kolay değil… Capri Adası, zamanında Roma imparatorlarının yazlık mekânı olmuş. Özellikle imparator Tiberius bu adayı çok sevmiş ve bir dizi villa yaptırmıştır. Jovis Villası'na ve Villa San Michel'e hayran olmaktan kendimizi alamıyoruz. Öte yandan Ortaçağ izlerini de taşıyan Capri bir açık hava müzesi gibi.

Gerçek olamayacak kadar güzel Capri adasındaki turumuza devam ediyoruz. Limon kokan daracık sokaklarda yürüyoruz. Maksim Gorki'nin sürgün yıllarında kaldığı Via Krupp'da, bizi rengârenk bir sokak karşılıyor. Sağlı sollu dükkânların dizildiği caddede Capri Adasının ünlü kayaları Faraglioniyi de görüyoruz. Şirin dükkânlarda çok hoş ürünler satılıyor. El yapımı sandaletler, zamanında dünyanın en küçük laboratuvarında capri çiçeklerinden yapılan parfümler ve ünlü Capadimonte porselenleri oldukça çekici. Beyaz Kiliseyi, Augusto'nun bahçelerini ve Capri'nin ünlü meydanını ziyaret ediyoruz.

Vakit doluyor ve istemeyerek de olsa Capri'den ayrılıyoruz. Feribotla Napoli'ye geçiyor, oradan Napoli Hava Alanına gidiyoruz. Türk Hava Yolları'nın TK 1454 sefer sayılı uçağı ile 19.10'de İstanbul'a hareket ediyoruz. Türkiye saati 22.20'de İstanbul'a varıyor, TK 2354 ile saat 01.35 de İzmir'e uçuyoruz. 02.45 de varış ve turumuzun sonu.

TUR FİYATI

KONAKLAMA NAKİT K.K. TEK SLİP 6 TAKSİT
İki ve (üç) kişilik odada kişi başı   1.175 € 1.200 € 220 € X 6
Tek kişilik odada konaklama farkı  200 € 1.415 € 245 € X 6

*0-12 Yaş çocuklar (2 büyük yanında kalmak şartıyla) : 130 € indirim
*
Tüm otellerde 3 kişilik oda bulunmamaktadır

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 

 Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir / İstanbul / Bari - Napoli / İstanbul / İzmir arası ekonomi sınıf uçak bileti ve havalimanı vergileri
 Havalimanı / otel / havalimanı ve liman transferleri
 Programda belirtilen tüm şehirlerarası transferler
 Martina Franca'da (1) gece, Lecce'de (1) gece, Matera'da (1) gece; Sorrento da (2) gece 3 ve 4* otellerde oda kahvaltı konaklama
 Otelde yapılan sabah kahvaltıları ( 5 )
 Puglia bölgesinde; Bari, Polignano Amare, Alberobello, Martina Franca, Ostuni, Locorotondo, Lecce, Brindisi, Matera, Otranto turları,
 Amalfi Bölgesinde; Sorrento, Ravello, Positano, Amalfi Kıyıları ve Capri Adası turları.
 Sorrento liman / Capri Adası / Napoli liman feribot ücreti
 Tam günlük Capri Adası turu
 Şehir ve otel vergileri ve check point ücretleri,
 Zorunlu yurt dışı seyahat ve sağlık sigortası (belirli limitler dahilindedir ve 70 yaş üzeri surprim öder)
 Tur boyunca profesyonel rehberlik hizmetleri

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR
 Otellerde yapılacak olan ekstra harcamalar
 Programda belirtilmeyen turlar ve giriş ücretleri
 Öğle ve akşam yemekleri, yemeklerde alınacak her türlü içecek
 İsteğe bağlı olarak gezilecek olan ve yukarıda belirtilmeyen tüm müzelere giriş ücreti
 Schengen vize ücreti (Yeşil pasaporta vize istenmemektedir) ( 120 € )
 Yurt dışı çıkış harcı ( 50,- TL )
 Bahşişler

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Bu program İki acentenin ortak turu olarak hazırlanmıştır.

 Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Türk Hava Yolları'ndan alınmıştır. Uçak saatlerinde değişiklikten veya havayolunun yaptığı rötarlardan Acentemiz sorumlu olmaz.
 Hava yolu şirketlerinde, havaalanlarında oluşabilecek grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet, vb.) diye adlandırılan durumlar nedeniyle bir uçuş iptali olursa, acentemiz kesinlikle sorumlu olmaz.
 Acentemiz gerekli gördüğü durumlarda, programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 20 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acentemiz yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına ücret iadesi yapar.
 Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini bizi telefonla arayarak teyit ediniz.
 Bu seyahate iştirak edecek her yolcunun pasaport temdit süresinin seyahat başlangıç itibarı ile en az 6 ay olması gerekmektedir.
 Uçak yolculuğu sırasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu bagajın ağırlığı 7 kg. geçmemelidir.
 Bu seyahatte kişi başına ücretsiz valiz hakkı (1) adettir. Maksimum ağırlığı 20 kg ile sınırlıdır
 Tur boyunca kullanacağınız tüm uçuşlarda ekstra ağırlıklar yüzünden ödenecek bagaj ücretinden Acentemiz ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.
 Şirketimiz sizler ile konsolosluk arasında aracı durumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vermediği vizelerden acentemiz sorumlu tutulamaz. Vize verilmediği takdirde, yolcunun vize ve servis bedeli olarak verdiği meblağın geri iadesi yapılmaz.
 İç veya dış hat uçuşlarda, uçağın sizlere dağıttığı yerleri önceden ayarlamak Acentemizin insiyatifinde değildir.
 Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihi ve temdit süresi ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemden Acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
 Seyahatiniz sırasında yapacağınız alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili şikâyetlerden acentemiz, yerel rehberimiz ve Türk rehber arkadaşımız kesinlikle sorumlu değildir.
 Bu seyahate katılacak yolcuların yanlarında rahat yürüyebilecekleri 2 çift spor ayakkabı, bol tişört, en az bir adet hırka ile birlikte yağmurluk / rüzgârlık almalarını tavsiye ederiz.
 Her zaman kullandığınız ilaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.
 Olası rahatsızlıkları ve alerjisi olan konuklarımızın bu durumlarını kayıt esnasında bildirmelerini rica ederiz.
 Grup biletleri bittikten sonra sınırlı sayıda mille bilet alımı söz konusu olabilir.
 Acentemiz zorunlu durumlarda yıldız sayısı ve standartları aynı kalmak koşulu ile otellerde ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


 KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI