EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
REZERVASYON

   TEL: 0232 464 07 18 - 463 60 43 E-posta: ebrulitur@ebruliturizm.com.tr

ORTA ASYA TURU

 19 Ağustos - 01 Eylül 2018

KAZAKİSTAN- TÜRKİSTAN- ÖZBEKİSTAN- TACİKİSTAN

MORA YARIMADASI (PELOPONNESOS)

 20 -26  Ağustos 2018 (Kurban Bayramı)

İONİA ADALARI

15-21 Eylül 2018

KUZEY KIBRIS KÜLTÜR TURU

21-23 Eylül 2018

ALSACE

10 -14 Ekim 2018

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA...


DUYURU VE ANILAR...

 
Facebook

OKTOBERFEST TURU

04 - 07 Ekim 2018 ( 3 Gece - 4 Gün )


Fiyatı:  2 Kişilik Odada Kişi Başı: 659 €


MÜNİH

 TUR PROGRAMI

1.Gün: 4 Ekim 2018
Sabah saat 09:30'da Adnan Menderes Havalimanı dış hatlar terminalinde Sun Express XQ 976 sefer sayılı İzmir - Münih kontuarında buluşuyoruz. İşlemlerimizin ardından saat 11:30 uçağı ile Münih'e hareket ediyoruz. Münih'e yerel saat ile 13.20'de varışımızın ardından bizi bekleyen aracımızla otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz otelimizden yürüme mesafesinde olan Oktoberfest alanına yürüyebilir ve eğlencelere katılabilirler. Akşam otelimizde konaklama. 3* Münih Art Otel vb.

2.Gün: 5 Ekim 2018
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından saat 09.30'da rehber eşliğinde otobüslü 2 saatlik Münih turuna çıkıyoruz. Otobüslü turumuzun ardından, Münih merkezde aracımızdan ayrılıp, rehberimizle 1 saat yürüme turu yaparak saat 12.30'da Oktoberfest alanına ulaşıyoruz. Heimer çadırında grubumuz için ayrılmış masamıza oturarak Festivalin en güzel ördek menüsünü alıyoruz. (EXTRA) Yemek sonrası serbest zaman. Otele transfer yoktur. Akşam konaklama 3* Münih Art Hotel VB.

3.Gün: 6 Ekim 2018
Serbest zaman. Dileyen misafirler Münih'in müzelerinde gezinti yapabilir, kafe ve restoranlarında keyifli saatler geçirebilir. Akşam konaklama 3* Münih Art Hotel VB.

4. Gün: 7 Ekim 2018
Sabah kahvaltımız sonrasında, odalarımızı boşaltıyoruz. Saat 11:30'da otelimizden transfer aracımıza binip Münih Havaalanı için ayrılıyoruz. Check in ve pasaport işlemlerimizin ardından saat 14:20'de SunExpress Havayolları XQ 977 sefer sayılı uçağı ile Münih'ten İzmir'e hareket ediyoruz. Yerel saatle 18:00'de İzmir'e varıyoruz.

TUR FİYATI PEŞİN/ EURO
2 Kişilik Odada Kişi Başı 659 €
Tek Kişilik Oda 779 €
Çift Kişilik Odada 3. Kişi Yetişkin  (Koltuk Yataktır) 659 €
Çocuk 2 -12 Yaş (Koltuk Yataktır) 539 €

Tura Dahil Olan Hizmetler
 İzmir - Münih - İzmir uçak biletleri
 Münih'te merkezi konumda 3*Münih Art Otel'de 3 gece oda + kahvaltı konaklama (Otel Oktoberfest alanına yürüme mesafesindedir.)
 Münih Havalimanı - Otel - Münih Havalimanı Transferler
 Münih'te 2 saat rehber eşliğinde otobüslü ve 1 saat yürüme turu
 Acente refakati
 Zorunlu Paket Sigorta

Tura Dahil Olmayan Hizmetler
 Oktoberfest alanında alınacak tüm servisler
 Oktoberfest alanındaki Heimer çadırında alınan öğle yemeği ve içecekler
 İlk gün sabah kahvaltısı
 Öğle ve akşam yemekleri
 Vize ücreti 120 €
 Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
 Tüm ören yeri ve müze girişleri

ART HOTEL ADRES:
Paul-Heyse-Straße 10, 80336 München, Almanya
Telefon:+49 89 592122


TURA KATILIM ŞARTLARI ( MUTLAKA OKUYUNUZ)
 Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. Acentemiz uçak saatlerinde olabilecek değişiklik, rötar, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.
 Rezervasyon esnasında, Pasaport ve vize fotokopisinin acentemize getirilmesi / gönderilmesi gereklidir. ( Pasaportunuzda yazılı olan isim ve soyadınızı açık olarak kayıt görevlimize bildirilmesi çok önemlidir. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan sorunlar çıkarsa Acentemiz sorumlu olmayacaktır.
 Yurtdışı gezilerinde en en az 6 ay süreli ve yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Pasaportlarının hasar görmemiş, yıpranmamış, yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu konuyla ilgili çıkabilecek sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.
 Araçlarda ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
 Rehber ve Acentemiz: hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile değişiklik yapılabilir.
 Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
 Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyid edilir.
 Tur programı kayıt formu maddeleri bir bütündür.
 Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, TC Kimlik No. ibrazı şarttır. Acente bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
 Acentemiz yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal etme hakkına sahiptir.
 Turun iptali durumunda Acentemiz iptali bizzat bildirmek zorundadır.


EBRULİ TUR'DAN NOTLAR
Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır. Kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecek, bir sorun çıkarsa yardımcı olunacaktır. Ancak uçuşlardan, operasyonel sorunlardan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu olmayacaktır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • 3. Yılında Şükrü Tül'ü Anma Etkinlikleri - 2018


  • İZMİR KİLİSELERİ -2018


  • ZEYTİN'İN İZİNDE URLA KÖYLERİ-2018


  • Mardin Turu / Aylin Coşkun albümü


  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • PergamonTÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI