SAKSONYA TURU

 10 - 14 Aralık 2018 (4 Gece - 5 Gün) 


Nefis bir Saksonya turu, hem de Noel'de!
Doğu Almanya'nın inanılmaz kültür hazineleri ışıldar
ve Noel Pazarları bir sanata dönüşürken...

ERMENİSTAN-GÜRCİSTAN

02 - 07 Kasım 2018

 

MADEIRA ADASI'NDA YILBAŞI

 29 Aralık 2018 - 01 Ocak 2019

Tropik bir cennette yılbaşı!

BÜYÜK GÜNEY AMERİKA

 19 - 30 Ocak 2019 

Brezilya- Patagonya - Arjantin

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

 

E N D Ü L Ü S

 25 - 31 Mart 2019

 
TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 Şükrü Tül Facebook Sayfası

EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

ÖDEMİŞ PAZARI & ÜZÜMLÜ YAYLASI ve LÜBBEY'DE SONBAHAR…

10 Kasım 2018, Cumartesi


Fiyatı:  100,- TL 


Adeta bir pastoral senfoni...

 

TUR PROGRAMI:

Sabah saat 07.30'da Karşıyaka/ Bostanlı Vapur İskelesi deniz tarafındaki tramvay durağının yanındaki tali yolun üstündeki Havaş durağında, saat 08.00 'da Alsancak / Lozan Meydanı'nda buluşarak yola çıkıyoruz. Bayındır yolu üzerinden Ödemiş'e ulaşmayı planlıyoruz. Yolda kahvaltı etmemiş olanlar için kısa bir mola veriyoruz.

ÖDEMİŞ PAZARI, Ege Bölgesi'nin en güzel ve en büyük pazarlarından biridir. Hertürlü meyva ve sebzenin bulunduğu, bol yeşillikli pazarı geziyoruz. Kadınlar pazarı- peynir pazarı gibi yöresel bölümleri gezmek ayrı bir zevk… Öğlende arzu edenler Ödemiş köftesinin tadına bakabilecekleri gibi Töngül Pidesini sevenler onu tercih edebilirler.

Öğle yemeği sonrası Ödemiş'ten ayrılıyoruz. Pitoresk bir vadiden geçerek, Rahmanlar Çayı'nın doğduğu ÜZÜMLÜ YAYLASI'na gidiyoruz. Sarının, turuncunun, kırmızının ve yeşilin farklı tonları içinde adeta bir sonbahar gökkuşağı içinden geçiyoruz. Vadideki yaşlı zeytin ağaçlarını hayranlıkla seyrediyoruz.

Sonbaharın güzellikleri içinde eski köylerin arasından geçerek vadide yolumuza devam ediyoruz. "Su çıktı"ya yürümeye şansımız maalesef kalmamış. Yöreye inşa edilmekte olan baraj nedeniyle su yollarında ve köy yollarında değişiklikler meydana gelmiş. Daha sonra, son yıllarda fotoğrafçıların epey ilgi gösterdiği LÜBBEY'e gitmeyi planlıyoruz. Alçak bir dağın sırtındaki Lübbey'in sakinleri köyü boşaltarak başka köylere taşınmışlar. Lübbey sonbaharda hüzünlü görüntüsü ile son derece etkileyici…


Akşamüzeri fotoğraf çekimlerimiz sonrasında yeniden yollara düşüyoruz. Saat 20.30 civarında İzmir'de olmayı planlıyor ve bir başka gezide buluşmak üzere, ayrılıyoruz.

TUR FİYATI: 100,- TL
FİYATA DAHİL OLANLAR: Ulaşım, rehberlik ve danışmanlık hizmeti
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR: Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve içecekler…

NOTLAR:
* Bu turumuz tek araçla ve en fazla 22 kişi ile sınırlıdır.
* Yol emniyeti açısından tur 27 kişilik araçla yapılacaktır.
* Rezervasyon ücretin ödenmesi ile kesinleşir.
* Günübirlik turlarda koltuk numarası verilmez.
* Son müracaat tarihi 08 Kasım 2018, Perşembe günüdür.
* Geziye hava durumuna uygun giysiler, rahat yürüyebileceğiniz ayakkabılar ile gelmenizi tavsiye ederiz.
* Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında değişiklik yapabilir.

İPTAL KOŞULLARI:
*Son müracaat tarihi öğle saatlerine kadar (17 Ekim Perşembe) yapılan iptallerde ücret kesintisiz iade edilir. Öğle sonrası araç ayarlaması yapıldığı için daha sonra iade söz konusu olamaz.
* Tur sabahı yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde ücret iadesi söz konusu değildir
* Hava durumu, rehber rahatsızlanması vb. gibi özel ve olağanüstü nedenlerle acentemiz turu iptal etmek zorunda kalırsa ödenmiş ücretler kesintisiz olarak iade edilir.

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI