EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

SAKSONYA TURU

 07 - 11 Aralık 2018 (4 Gece - 5 Gün) 


Nefis bir Saksonya turu, hem de Noel'de!
Doğu Almanya'nın inanılmaz kültür hazineleri ışıldar
ve Noel Pazarları bir sanata dönüşürken...

BÜYÜK GÜNEY AMERİKA

 19 - 30 Ocak 2019 

Brezilya- Patagonya - Arjantin

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

 

E N D Ü L Ü S

 25 - 31 Mart 2019

 
TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

ÖDEMİŞ - BİRGİ

24 Kasım 2018, Cumartesi


Fiyatı: 110,-TL


Renkli bir tur programıTUR PROGRAMI


Sabah saat 07.30'da Karşıyaka / Bostanlı Vapur İskelesi önünde Havaş Durağında, 08.00'de Alsancak / Lozan Meydanı'nda buluşarak Ödemiş yönünde hareket ediyoruz.. Yaklaşık bir buçuk saat sonra Ödemiş'e varıyor ve "Töngül Pideleri" ile sabah kahvaltısı yapıyoruz. 

Kahvaltı sonrası size Ödemiş / Yıldız Kent Arşivi ve Müzesini göstermek istiyoruz. Ulucami / Büyük Camii ile Küçük Camii'ye buraya kadar gelmişken bakmamak olmaz diyoruz. Sonra Pazarda biraz serbest zaman veriyoruz. Kadınlar pazarı- peynir pazarı gibi Ege'nin en büyük en renkli pazarlarından birinin kurulduğu Ödemis'te pazar gezmek gerçekten çok keyiflidir.  Öğlende arzu ederseniz pazardaki otlu Ödemiş gözlemelerinin tadına bakabileceğiniz gibi Ödemiş köftesini de deneyebilirsiniz.Ödemiş çıkışındaki Ödemiş Arkeoloji Müzesini de gezdikten sonra Unesco Dünya Kültür Mirası adayı olan BİRGİ'ye gidiyoruz. Bu güzel belde, kendine has mimari dokusunu koruyan ender yerlerden birisidir. Konakları, camileri, türbeleri, medreseleri, hamamları, çeşmeleri ve daha birçok eseriyle, 13. ve 14. yüzyılda beylikler döneminden başlayıp günümüze kadar ulaşmış çok sayıda tescilli yapıya ev sahipliği yapar.
.

Geleneksel mimari dokuyu en iyi biçimde yansıtan Çakırağa Konağı (restorasyon nedeni ile kapalı olmazsa) ve ahşap işçiliği ile dönemin en özel örneklerinden biri olan Ulu Camii'yi görüyor, güzel Birgi sokaklarında geziyoruz.   Saat 17.30 civarında yeniden yollara düşerek en geç saat 20.00 civarında İzmir'de olmayı planlıyoruz. 

TUR FİYATI : 110,- TL
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER: Ulaşım, rehberlik, sabah Töngül Pidesi ikramı .
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR: Öğle yemeği, içecekler ve kişisel harcamalar.

NOTLAR:
* Tura katılım tek araçla sınırlı olup araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre ayarlanır.
* Rezervasyon ücretin ödenmesi ile kesinleşir
* Günübirlik turlarda araçta koltuk numarası verilmez.
* Son kayıt tarihi 22 Kasım 2018, Perşembe günüdür.
* Hava durumuna uygun giyinmenizi ve rahat ayakkabılarla gelmenizi tavsiye ederiz.
* Pazar Alışverişi yapmayı düşünüyorsanız yanınıza çanta almayı unutmayınız.
* Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında değişiklik yapabilir.

İPTAL KOŞULLARI:
* Son müracaat tarihi olan 22 Kasım gününe kadar yapılan iptallerde ücret iade edilir. Araç ve yemek ayarlamaları nedeniyle daha sonraki iptaller geçersizdir. 
* Tur sabahı yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde ücret iadesi söz konusu değildir.
* Rehber rahatsızlanması vb. gibi özel ve olağanüstü nedenlerle acentemiz turu iptal etmek zorunda kalırsa, ücretler kesintisiz olarak iade edilir.

 

Duyuru fotoğrafı: Tuncer Gönen/Birgi
 

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI