EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
REZERVASYON

   TEL: 0232 464 07 18 - 463 60 43 E-posta: ebrulitur@ebruliturizm.com.tr

ORTA ASYA TURU

 19 Ağustos - 01 Eylül 2018

KAZAKİSTAN- TÜRKİSTAN- ÖZBEKİSTAN- TACİKİSTAN

MORA YARIMADASI (PELOPONNESOS)

 20 -26  Ağustos 2018 (Kurban Bayramı)

İONİA ADALARI

15-21 Eylül 2018

KUZEY KIBRIS KÜLTÜR TURU

21-23 Eylül 2018

ALSACE

10 -14 Ekim 2018

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA...


DUYURU VE ANILAR...

 
Facebook

NORVEÇ FİYORDLARI

21- 26 Ağustos 2018 (Kurban Bayramı)


Fiyatı:  2 ve 3 kişilik odada kişibaşı: 1.699 €


5 Gece / 6 Gün

 Oslo (2),  Ulvik (1), Bergen (1) Geilo (1)                                                                     

TUR PROGRAMI 

1.Gün : İstanbul - Oslo // 21 Ağustos 2018 Salı
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 04:30'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1751 Tarifeli Sefer tarifeli sefer sayılı uçuşu ile saat 07:30'de İstanbul-Oslo uçuşunu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile saat 10:20'de Oslo'ya varış. Özel transfer aracımız ile panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Frogner Parkı'nı gezecek ardından şehrin simgelerinden birisi olan Karl Johans Kapısı'nı ve Oslo Şehir Binası, Kraliyet Sarayı'nı göreceğiz. Ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2.Gün : Oslo - Ulvik // 22 Ağustos 2018 Çarşamba
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden çıkış işlemlerini gerçekleştirip Ulvik'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde meşhur Torpo Stave Kilisesi'nde fotoğraf molası vereceğiz. Sonrasında şelaleler ülkesinde göreceğimiz Voringsfossen ilk göreceğimiz şelalelerden birisi olacak. Hardanger Köprüsü'nü geçerek Ulvik'e ulaşacağız. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz. Konaklama otelimizde.

3.Gün : Ulvik - Bergen // 23 Ağustos 2018 Perşembe
Kahvaltımızın ardından Bergen'e doğru yola çıkıyoruz. İskandinav 'yanın en güzel doğasına sahip ülkesinde yapacağımız yolculukta, Hardangervidda doğal parkı'nın içinden ilerleyecek, muhteşem manzaraları görme şansını yakalayacağız. Steindalsfossen Şelalesi'nde keyifli bir fotoğraf molasının ardından Bergen'e devam edeceğiz. Bergen'e vardığımızda şehir turumuza başlıyoruz. Rengarenk evleri, Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerler arasında olacak. Şehrin kalbinin attığı Balık ve Çiçek pazarlarını ziyaret ettikten sonra Bergen'de yapılacak en güzel aktivitelerden birisi olarak kabul edilen teleferik ile Floyen Dağı'na çıkıyoruz. Bergen'in panoramik manzarasını göreceğimiz bu turun ardından otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

4.Gün : Bergen - Fiyordlar - Geilo // 24 Ağustos 2018 Cuma
Sabah alacağımız kahvaltının ardından turumuzun en güzel güzel günlerinden bir tanesi olan fiyordlar için otelimizden hareket ediyoruz. Önce aracımız ile Gudvangen'e ulaşacak ardındından feribotumuza bineceğiz. UNESCO Dünya Mirasi Listesi'nde bulunan Naeroyfjord'u boyunca ilerleyecek muhteşem doğanın içinde bulunmaktan keyif alacağız. Sonra Flam kasabasında feribotumuzdan inecek ve Flam Dağı tren gezisine başlıyoruz. Dünyanın en meşhur tren yollarından birisi olan Flaam Dağı boyunca trenimiz, şelalelerin içinden ilerleyeceğiz. Unutulmaz bir yolculuğun ardından trenimizi değiştirecek, Myrdal'a doğru devam edeceğiz. Norveç'in kırsal bölgeleri boyunca ilerleyerek Geilo'ya varıyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.

5.Gün : Geilo - Oslo // 25 Ağustos 2018 Cumartesi
Kahvaltımızın ardından Oslo'ya doğru hareket edeceğiz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından Oslo'ya varıyoruz. Alış veriş yapabilir şehri dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz. Konaklama otelimizde.

6.Gün : Oslo - İstanbul // 26 Ağustos 2018 Pazar
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirlediği saate kadar serbest zaman. Serbest zaman sonrası havaalanına hareket. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinin ardından uçağımıza biniyoruz. TK 1754 sefer sayılı uçuş ile saat 17.55'te İstanbul'a hareket. Saat 22:45'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle…

TUR FİYATI :
2 ve 3 Kişilik Odada Kişibaşı Paket Fiyat :1.699 €
Single Oda Farkı: 390 €
İki büyük yanında 0-2 Yaş: 200 €
İki büyük yanında 2-11 Yaş: 1.679 €

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

İç hat bağlantı ücretleri    
ŞEHİR ANKARA İZMİR ADANA KIBRIS
FİYAT 100 € 100 € 160 € 180 €

Bağlantı ücretleri ilgili sınıftan yer olmasına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Not :Rezervasyon esnasında lütfen güncel fiyat bilgisi sorunuz.

OTELLER :
1.gün Scandic Victoria Hotel Oslo vb. 4* standart oda-kahvaltı
https://www.scandichotels.no/hotell/norge/oslo/scandic-victoria-oslo#.VFJIgXVtPUY
Brakanes Hotel Ulvik vb. 4* standart oda-kahvaltı (http://www.brakanes-hotel.com/en/)
Scandic Oernen Hotel Bergen vb. 4* standart oda-kahvaltı (https://www.scandichotels.no/hotell/norge/bergen/scandic-ornen)
Vestlia Resort Hotel Geilo vb. 4* standart oda-kahvaltı (http://www.vestlia.no/en/)
5.gün Quality Hotel Expo Oslo vb. 4* standart oda-kahvaltı
https://www.nordicchoicehotels.no/hotell/norge/oslo/quality-hotel-expo/

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER :
• Türk Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul - Oslo - Istanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve Havalimanı vergileri
• Programda belirtilen şehirlerde 4 *otellerde oda + kahvaltı konaklamalar,
• 2 Akşam yemeği otelde
• Havalimanı - Otel - Havalimanı arası transferler,
• Feribot ile fiyord turu
• Flam Dağı tren gezisi
• Floyen Dağı teleferikler ile çıkış
• Programda belirtilen tüm panoramik şehir turları,
• Türkçe rehberlik hizmeti

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR :
• Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
• Belirtilen yemeklerin dışındaki tüm öğle ve akşam yemekleri
• Yemeklerde alınan içecekler ve kişisel harcamalar
• Seyahat Sigortası

NOTLAR:
*Acentamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir.
*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
*Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan şirketimiz sorumlu tutulamaz. *Acenta gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
*Acenta kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. *Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
*Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Sağlık :Norveç'e girişlerde Türk vatandaşlarına herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir ilaç kullanmanız tavsiye edilmemektedir
Vize : Umumi Pasaport sahibi iseniz, Norveç'e girebilmek veya transit geçebilmek için bu ülkenin dış temsilciliklerinden vize almanız gerekmektedir. Hizmet veya Yeşil Pasaport sahibi olanların, 6 ay içerisinde 3 ayı geçmemek kaydıyla olan seyahatlerinde vize almaları gerekmemektedir.
Uçuş Süreleri : İstanbul - Oslo uçuşu; 3 saat 55 dakika sürmektedir.
Para Birimi: Norveç para birimi Norveç Kronu'dur (NOK). 1 Euro yaklaşık 9 NOK tur.
Saat Dilimi: Türkiye ile Norveç arasında 1 saat farkı bulunmaktadır. Türkiye'de saat 12:00 iken Norveç'te 11:00'dir.
Telefon Kullanımı : Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.
Kıyafet ve Gerekli Eşyalar: Yanınıza kolay giyip çıkarabileceğiniz mevsim sıcaklıklarına uygun kıyafetler almanızı öneririz.
Yemek Kültürü : Norveç mutfağında deniz ürünleri hakimdir. Somon füme milli yemek gibidir. Norveç türlüsü, geyik kebabı, lahanalı et haşlaması, geleneksel yemekler arasındadır.
Elektrik :Norveç'te elektrik 230 volttur ve Türkiye ile aynı prizler kullanılmaktadır. Prizlerin örnekleri http://www.iec.ch/worldplugs/typeC.htm sitesinden görülebilir.
Alışveriş : Norveç'teki alışveriş merkezlerinde birçok ürün rahatlıkla bulunabilmektedir. İthal mallar daha pahalıdır ve vergi oranları yüksektir. Avrupa'nın en pahalı ülkesi olarak bilinmektedir.


EBRULİ TUR'DAN NOTLAR: Yukarıda detayları bulunan tur programında, Ebruli Turizm  satış acentası konumunda olup,  operasyon ve düzenleme şirketimize ait değildir. 

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • 3. Yılında Şükrü Tül'ü Anma Etkinlikleri - 2018


  • İZMİR KİLİSELERİ -2018


  • ZEYTİN'İN İZİNDE URLA KÖYLERİ-2018


  • Mardin Turu / Aylin Coşkun albümü


  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • PergamonTÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI