EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

MEİS ADASI / KAŞ - KEKOVA - SİMENA

 Masmavi bir yaz düşü!

TUR TARİHLERİ:
20 ve 27 Eylül çıkışlı turlar... 

İZLANDA VE OSLO

24 -29 Eylül 2019, 5 Gece - 6 Gün
 
Ateş ile Buzun dans ettiği coğrafyalarda, 7 kişilik VIP bir program!

02-07 Ekim 2019'da tekrar gidiyoruz! 
 

ALSACE TURU

04 - 08 Ekim 2019, 4 Gece - 5 Gün

ROMANTİK YOL, ŞARAP YOLU...

BEYRUT/LÜBNAN

26 - 29 Ekim 2019, 3 Gece - 4 Gün

İZMİR/İZMİR DİREKT UÇUŞ

E N D Ü L Ü S

 26 - 31 Ekim 2019

 
BUDAPEŞTE-PRAG-VİYANA

09 -15 Kasım 2019, 6 Gece - 7 Gün 
 

Orta Avrupa Başkentleri 

GELENEKSEL HİNT DÜĞÜNÜ

11 - 19 Kasım 2019 / 8 Gece & 9 Gün

DELHI - JAIPUR - AGRA
 
 
LARA ILICA BUTİK OTEL - ÇEŞME

Huzur ve Zerafetin Çeşme'deki Adresi...

Denize ve Çeşme'deki her türlü aktiviteye yakın ama gürültü ve kalabalıktan uzak...
www.larailicabutikhotel.com
Tel: (535) 793 15 89


Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

KUZEY İSPANYA & FRANSA

02 - 07 Mayıs 2020, 5 Gece - 6 Gün


Tur detayları yakında...

 BİLBAO (2) - LA GUARDIA - GUERNICA - SAN SEBASTIAN (1) - ST. JEAN DE LUZ - BIARRITZ - BORDEAUX (1) - ST EMILION - TOULOUSE (1)

TUR PROGRAMI:

10 Ağustos 2019, Cumartesi: İSTANBUL / BİLBAO

Sabah saat 10.30'da İstanbul Hava Limanı'nda THY kontuarı önünde buluşuyoruz. TK 1317 sefer sayılı THY uçağı ile 13.20'de BİLBAO'ya uçuyoruz. Saat 16.35'de Bilbao'dayız. Pasaport /Vize kontrolü ve gümrük işlemleri sonrasında rehberimizle buluşarak aracımıza biniyoruz. Kente giderken Portugalete ile Getxo arasına inşa edilen ve dünyanın en eski asma köprülerinden biri olarak Unesco Dünya Kültür Mirası olarak kabul edilen Vizyaca Asma Köprüsünü ziyaret ediyoruz. Ardından otelimize gidip yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

11 Ağustos 2019, Pazar: BASK BÖLGESİ / GUERNİCA - LA GUARDİA- BILBAO
Kahvaltı sonrasında İspanya Bask Bölgesinde yer alan ve Picasso'nun ünlü tablosuna adını veren Guernica'yı geziyoruz. Bask Bölgesinin en ünlü şaraplarını tatmak üzere Marquez de Riscal Şarap Mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Şarap tadımı da yaptıktan sonra bir Ortaçağ kasabası olan La Guardia'ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yüzlerce yıldan bu yana (13. yy) olduğu gibi korunabilmiş olan kent dokusuna hayran kalıyoruz. Tarihi yapıları, Gotik Kiliseyi, eski sokakları geziyor, İspanya'nın olmazsa olmazı tapas barlarında soluklanıyor ve bölgeye has yerel şarapları alabileceğimiz şirin dükkanlara uğruyoruz.

Bilbao'ya geri döndüğümüzde şehir turuna çıkıyoruz. Casco Viejo adı verilen eski şehrin Ortaçağdan kalan dar sokakları, 14. yüzyıldan günümüze gelen ünlü Las Siete Calles sokaklarını, Santiago Katedralini görüyoruz. Ardından otelimize gidip yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

12 Ağustos 2019, Pazartesi: BİLBAO - SAN SEBASTIAN
Sabah kahvaltısından sonra Bilbao şehir turumuza devam ediyoruz. Öncelikle  Müze dizaynında bir zirve olarak nitelendirilen Guggenheim Bilbao Müzesini görüyoruz. Müzenin simgesi haline gelen dev Puppy önünde bir anı fotoğrafı çekiyoruz. Bilbao'da mutlaka görülmesi gereken diğer bir müze de, 1908 yılında kurulmuş ve 1914'de ziyarete açılan açılmış olan muhteşem Bilbao Guzel Sanatlar Müzesi…

Turumuz tamamlanınca, Özerk Bask Bölgesinde, Guipúzcoa ilinin başkenti olan San Sebastian'a hareket ediyoruz. Kumsalları, mimarisi, lezzetleriyle ünlü bir tatil beldesi olan  San Sebastian'a vardığımızda şehir turumuzu yapıyoruz. Panoramik şehir turunda; plajları, film festivaline ev sahipliği yapan Kursaal Sarayı ve Belediye binası göreceğimiz yerler arasında sayabiliriz. Sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi keyifli bir Tapas Bar'da yiyoruz.

13 Ağustos 2019, Salı: ST. LEAN DE LUZ - BİARİTZ - BORDEUX
Sabah kahvaltısından sonra, Güneybatı Fransa'daki küçük ama güzel şehirlerden biri olan St. Jean de Luz ve sıcakkanlı şık Biarritz'i gezmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. İlk durağımız Ortaçağ dönemi yapıları ile şirin bir balıkçı kasabası olan St.Jean de Luz... Oğle yemegi icin konuklarımızı serbest bırakıyoruz. Ardından Bask stilinde üçgen çatılı evleri, villaları ve tarihi yapıları ile ünlü Biarritz'i görüyoruz.

Tur bitiminde, Fransa'nın güneybatısına, Bordeux'a hareket ediyoruz. Nouvelle Aquitaine Bölgesinin Gironde departmanının en büyük şehri olan, Fransa'nın önde gelen şarap bağlarının bulunduğu ve aynı zamanda da tarihi ve güzelliği ile ünlü Bordeaux'ya ulaştığımızda otele yerleşiyoruz. Sonrası akşam yemek ve konaklama.

14 Ağustos 2019, Çarşamba: BORDEUX - ST. EMILLON - TOULOUSE
Kahvaltı sonrası Bordeux gezisine başlıyoruz Panoramik şehir turunda göreceğimiz başlıca yerler; Rohan Sarayı, St.Andre Katedrali, Cailhau Limanı, Büyük Saat Kulesi, Goranne Nehri ile Pont de Pierre Köprüsü, Grand Theatre, Akitanya Müzesi, Quinconces Meydanı , Giranidis Anıtı, St. Michel Bazilikası, Güzel Sanatlar Müzesi ve Borsa Meydanı. Sonra UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan ve üzüm bağları ile çevrili bir Ortaçağ kasabası olan St. Emillion'a gidiyoruz. Kasabayı tuk tuklar ile geziyoruz. Bu sevimli kasabanın dar sokaklarında bir tur yapıyoruz.


Ardından Toulouse 'a hareket, otele yerleşme, aksam yemeği ve konaklama…

15 Ağustos 2019, Perşembe: TOULOUSE / İSTANBUL
Sabah kahvaltısından sonra Toulouse'da panoramik bir şehir turu yapıyoruz; Roman mimarisinin en çarpıcı örneklerinden St. Sernin Bazilikası, Capitol Meydanı, Capitole Belediye Binası, 14. yy'dan kalma Jacobins Manastırını göreceğimiz yerler arasında sayabiliriz.

Saat 13.30'da Hava Alanına gidiyoruz. THY 'na ait … sefer sayılı uçuş ile saat 16.30'da İstanbul'a uçuyoruz. Keyifli bir gezinin sonuna gelirken vedalaşıyoruz…

TUR FİYATI

KONAKLAMA  NAKİT/BANKA 
İki kişilik odada kişi başı 1.700,- Euro + Uçak Bileti 
Tek kişilik oda farkı     350,- Euro

GRUP UÇAK BİLETİ : 480,- Euro (İstanbul - Bilbao/ Toulouse- İstanbul) 

* Mil ile bilet alınabilmesi için 12 adet grup biletine müracaat edilmiştir.
* Bu fiyat grup sayısı en az 16 kişi olduğunda geçerlidir.
* İZMİR / İSTANBUL / İZMİR bağlantılı uçuş fiyatı çok yüksek olduğu ve İstanbul'dan uçuş makul saatlerde olduğu için bağlantısız uçulabilir yada uçuş günü kontuarda bağlantı istenebilir. 

TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER:
 5 Gece: 3 ve 4 Yıldızlı otellerde oda/ kahvaltı konaklama
 Otellerde alınacak 4 akşam yemeği
 San Sebastian'da 1 Pinxhos meze tarzı akşam yemeği
 İspanya Marques de Riscal mahzenlerinde 1 şarap tadımı
 Bilbao Guzel Sanatlar Muzesi, Vizcaya köprüsü giriş ücretleri
 ST Emillion'da Tuk Tuk gezisi
 Programda belirtilen tüm panoramik geziler ve transferler
 Otel konaklama vergileri
 Profesyonel rehberlik hizmetleri
 Seyahat ve Sağlık Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
 İstanbul - Bilbao / Toulouse - İstanbul Uçak biletleri
 İzmir / İstanbul / İzmir uçak biletleri
 Vize ücreti (Yeşil pasaporta vize gerekli değildir)
 Programda belirtilmeyen tüm öğle yemekleri
 Tüm kişisel harcamalar, bahşişler ve bagaj taşıma hizmetleri
 Uçaklarda 20 kg'ı aşan ekstra bagaj ücreti
 Belirtilmeyen Müze, Saray ve ören yeri girişleri
 Yurt dışı çıkış harcı (50,-TL)

GENEL BİLGİLER

 Belirtilen uçuş saatleri Türk Havayolları ve/veya diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır.
 Uçak saatlerinde herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 Yolcunun uçağı herhangi bir nedenle kaçırmasından dolayı oluşabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış tarihinden 3-4 gün önce acentemizden teslim edilecektir.
 Çocuk indirimleri, çocukların 2 yetişkin ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
 Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.
 Uçak yolculuğu esnasında bu seyahat için, kişi başı valiz hakkı maksimum 20 kg. ile sınırlıdır. (Kişi başına 46 kg sadece okyanus ötesi uçuşlar için geçerli olup, Amerika içi uçuşlarda bu kural geçerli değildir.) Kabin içerisine kişi başı bir parça eşya alabilirsiniz (max.8kg) Uçak içerisine alacağınız valizinizin ebadı 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) şeklindedir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden acentemiz ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.
 Geziye katılabilmek için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaport gerekmektedir
 Vize gerektiren turlarımızda yıpranmış pasaportla yapacağınız vize başvurunuz kabul edilse ve vizenizi alsanız dahi, sınırdan geri çevrilmeniz mümkündür.
 Vize gerekmeyen turlarımızda da yıpranmış pasaportla bir ülkeye girişte de aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden yıpranmış-sayfaları kopmuş veya hasarlı olan pasaportunuzu yenilemenizi öneririz.
 Şirketimiz sizler ile konsolosluk & elçilik arasında aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk - elçiliğin vermediği vizelerden sorumlu tutulamaz.
 Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
 Acentemiz, konaklama yapılacak otel kategori ve konumlarını aynı tutmak şartı ile tur kalkış tarihine kadar değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 Rehberimiz, iklim ve yol şartlarını göz önünde bulundurarak programda değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
 Acentemizce yapılan Seyahat ve Sağlık sigortası 75 yaşa kadar geçerli olup, 75 yaş üstü misafirlerimiz için yalnızca "Seyahat Acentesi iflası ve mesleki sorumluluk teminatı" verilerek Sigorta Poliçesi düzenlenmektedir.
 Turumuza gereken çoğunluk sağlanamadığı takdirde, acente belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar.
 Acentemiz Türkiye Seyahat Acenteler Birliği (TÜRSAB) üyesi olup, anlaşmazlık halinde "Türsab Kütahya Çizelgesi" Maddeleri uygulanır.
 Acentemiz olağanüstü (Force Major) durumlar dışında programda belirtilen hizmetleri vermeyi kabul eder.KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI