EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

MEİS ADASI / KAŞ - KEKOVA - SİMENA

 Masmavi bir yaz düşü!

TUR TARİHLERİ:
* 19-21 Temmuz 2019
* 26-28 Temmuz 2019

KUZEY İSPANYA & FRANSA
10 - 15 Ağustos 2019/ Kurban Bayramında


BİLBAO -  LA GUARDIA - GUERNICA - SAN SEBASTIAN - ST. JEAN DE LUZ - BIARRITZ - BORDEAUX - ST EMILION - TOULOUSE

ALSACE TURU

04 - 08 Ekim 2019

ROMANTİK YOL, ŞARAP YOLU...

E N D Ü L Ü S

 26 - 31 Ekim 2019

 
LARA ILICA BUTİK OTEL - ÇEŞME

Huzur ve Zerafetin Çeşme'deki Adresi...

Denize ve Çeşme'deki her türlü aktiviteye yakın ama gürültü ve kalabalıktan uzak...
www.larailicabutikhotel.com
Tel: (535) 793 15 89


Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

KURBAN BAYRAMI ÖZEL BARSELONA TURU

12- 15 Ağustos 2019, Pazartesi- Perşembe


Fiyatı: 2-3 Kişilik odada kişi başı: 900 ,- Euro


Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile 3 Gece

*Bu tur programında, Ebruli Turizm satış acentesı konumunda olup, operasyon ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır.

TUR PROGRAMI

1.Gün / 12 Ağustos 2019, Pazartesi: ISTANBUL - BARSELONA
Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar terminalinde 07.00'de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1835 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.30'da Barselona'ya hareket. Yerel saat ile 12.20'de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Madrid'den sonra İspanyanın en büyük 2.şehri ve Katalonya'nın başkenti olan Barselona'da görülecek yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, La Ramblas Caddesi, İspanya ve Catalunya Meydanı, Endülüs Arenası, Olimpic Liman'ı bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam, "Işıklar Altına Barselona Gece Turu"na katılıyoruz. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelde.

2.Gün / 13 Ağustos 2019, Salı: BARSELONA
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Girona & Figueras (Dali Müzesi) turuna çıkıyoruz. Turumuz Onyar, Galligants ve Güell nehirlerinin birleştirdiği noktada kurulan ve Kuzey Katalonya'nın incisi olan Girona şehri ile başlamaktadır. Bölge İberya'lılardan bu yana onlarca işgalden ve hüküm sürmüş lükten kalan eserlerle tarihi açıdan oldukça zengindir. Tüm yapılar taştan inşa edilmiş ve bugüne kadar oldukça iyi korunmuş oldukları için eskinin ruhunu tam olarak yansıtmaktadır. Müzeleri, kiliseleri, Arnavut kaldırımlı dar sokakları ve orta çağdan kalma surlarıyla turistlerin gözdesidir. Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Yahudi Mahallesi görülecek yer arasındadır. Turumuzun ardından Figueras Kenti'ne doğru yola çıkıyoruz. Buranın önemi Salvador Dali'nin 1904 yılında burada doğmuş olmasıdır. Dali doğduğu bu yere bir şeyler bırakmak ve eserlerini sergilemek için bir müze kurmuştur. Bu müze günümüzde en büyük Dali koleksiyonuna sahiptir ve her yerini Dali tasarladığı için Dali'nin en büyük yapıtı olarak anılmaktadır. Müzede, Dali'nin farklı teknikler kullanarak yaptığı 4000 den fazla eser bulunmaktadır. Turumuz sonrası otelimize transfer. Akşam Flamenco turuna katılıyoruz. Aşkın, acının, isyanın ve tutkunun dansı Flamenko'yu izlerken büyüleneceksiniz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelde.

3.Gün/ 14 Ağustos 2019, Çarşamba: BARSELONA
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Park Güell & Gotik Mahalle turuna katılıyoruz. Unesco tarafından koruma altına alınmış ve Masal parkı olarak adlandırılan bu park bir Antoni Gaudi yapıtıdır. Renkli ana merdivenleri ve hayali köşkleri ile masalsı bir havayı yaratmaktadır. Gezimizin ardından Gotik Mahalle'ye doğru yola çıkıyoruz. Ortaçağ yapıları, romantik meydanları, Roma Duvarları, Kiliseleri, Labirentli sokakları, kafeleri ve hediyelik eşya dükkânları ile Gotik Mahallede sıkılmadan vakit geçireceksiniz. Turumuzun ardından Sitges Turuna katılıyoruz. Sitges kasabası Barcelona'nın 35 km güney batısında bulunuyor. Tipik bir Akdeniz kasabası ruhuna sahip bir yer burası, dağ ve deniz arasındaki mükemmel konumu ile son yılların çıkışta olan beldelerinden. Gezimize San Bartolome-Santa Tecla katedralinin sihirli merdivenlerinden başlayarak tarihi sokaklarında kendimizden geçeceğiz. 17.yy dan dan kalan bu katedral eski bir Romanesk ve Gotik kiliselerin kalıntıları üzerinde yükselmiştir. Bu muhteşem katedrali hayranlıkla izledikten sonra sıradaki yolculuğumuz tarihi Sitges sokakları, orta çağdan kalan kent merkezinin içerisinde Modernizmin nadide örneklerinden olan Maricel Sarayı ve müzesi koleksiyon severler için adeta bir cennet niteliğinde. Hemen karşısında duracağımız yer ise Cau Ferrat Müzesi, Katalunya bölgesindeki modernist hareketin liderlerinden biri olan Santiago Rusiñol'un evidir. Yapmış olduğu tablolarını burada Sitges'de sergilemeye başlayınca beldenin bu kadar bilinir olmasındaki en büyük rolü üstelenmiştir. Korku ve fantezi filmlerine sahne olan her sene binlerce insanın akın ettiği Sitges Festivalinin kutlandığı dar sokaklarda rengarenk evleri ve şirin barları gördükten sonra, plaja doğru ilerleyerek zamanımızı eğlenerek geçireceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

4.Gün / 15 Ağustos 2019, Perşembe: BARSELONA - ISTANBUL
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1836 sefer sayılı uçuşu ile saat 13.15'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat ile 17.40'da varış ve turumuzun sonu.

Otel Adı 2/3 Kişilik Odada Kişi Başı  Tek Kişilik Oda Farkı 02 - 12 Yaş Arası  00 - 02 Arası 
4* Ayre Gran Via Hotel vb. (Merkezi Otel) 900 ,- Euro 300,- Euro 880,- Euro 180,- Euro

FİYATA DAHIL OLAN HIZMETLER
• Türk Havayolları ile İstanbul (SAW) - Barselona - İstanbul (SAW) arası uçak bileti,
• Havalimanı Vergileri,
• Alan - otel - alan transferleri
• Otelde 3 Gece - 4 Gün Oda - Kahvaltı Konaklama,
• Panoramik Şehir Turu,
• Programda belirtilen tüm turlar,
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

PAKET FIYATINA DAHIL OLMAYANLAR;
• İzmir / İstanbul / İzmir Uçak bağlantısı
• Öğle, Akşam Yemekleri
• Müze ve ören yeri girişleri
• Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,

• Vizesi olmayan misafirler için vize ücreti (120 Euro) ( yeşil pasaporta vize ücreti ) 
• İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri
• Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL

ÖNEMLİ NOTLAR
• Turlar hariç almak istediğinizde 3* standartı ve şehir dışı oteller gündeme gelmektedir.
• Turlar tarafımızca fiyata dahil istenmiştir.
• Yurt dışı otel standartlarına 4* - bazen bizim 3* standartımıza denk gelmektedir.
• İzmir yada farklı şehir bağlantı hizmeti istenildiği takdirde verilecektir.


EBRULİ TUR'DAN NOTLAR
Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır. Ebruli Turizm bu turun "satış acentesi" konumunda olup, kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecek, bir sorun çıkarsa yardımcı olunacaktır. Ancak uçuşlardan, operasyonel sorunlardan ve hava durumundan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan acentamız sorumlu olmayacaktır.

 KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI