EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

REZERVASYON


 Tel:+90 (232) 464 07 18 - 463 60 43 Cep: +90 549 717 17 40-41 E-mail: ebrulitur@ebruliturizm.com.tr

TUNUS TURU (VİZESİZ)

 20 - 23 Şubat 2019

3 Gece-4 Gün , tüm turlar + 2 öğlen yemeği ve 2 akşam yemeği + Tunus Gecesi (Yemek ve Showlar) dahil...

BÜYÜK GÜNEY AMERİKA

 19 - 30 Ocak 2019 

Brezilya- Patagonya - Arjantin

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

 

E N D Ü L Ü S

 24 - 29 Mart 2019

 
GÜNEY İTALYA

03 - 07 Mayıs 2019,  4 Gece - 5 Gün

PUGLİA -  AMALFİ KIYILARI - NAPOLİ

 
KENYA-ZANZİBAR

 01-08 Haziran 2018

8 Gece-9 Gün 

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

KÜBA KÜLTÜR TURU ve HAVANA'DA 1 MAYIS

25 Nisan / 02 (03) Mayıs 2019


Fiyatı:  Iki kişilik odada kişi başı : 2410 €uro


Devrimin 60. Yılında

>DEVRİMİN 60. YILINDA
KÜBA KÜLTÜR TURU ve HAVANA'DA 1 MAYIS

THY İLE GİDİŞ-DÖNÜŞ

5 Gece Havana Hotel Nacional & 2 Gece Trinidad Brisas

* Programda belirtilen tüm turlar fiyata dahildir. 

UNESCO DÜNYA MİRASI LİSTESİNDEKİ 4 YER : 
ESKİ HAVANA / TRINIDAD / VINIALES VADİSİ / CIENFUEGOS TARİHİ KENT MERKEZİ  

TUR PROGRAMI : 

25 Nisan 2019, Perşembe: İstanbul / Havana  (ÖY)
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali THY Kontuarı önünde, 24 Nisan Çarşamba gecesi en geç saat 23:00'de hazır bulunarak, bagajların verilmesi ve uçak biniş kartlarının alınması işlemlerini takiben pasaport kontrolüne gidiş. Gümrüklü alana geçtikten sonra uçağın çıkış kapısına gidiş ve uçağa biniş. İstanbul / Havana uçağımız TK 183, İstanbul Atatürk Havalimanından 25 Nisan Perşembe sabaha karşı saat 01:40'da kalkacaktır. Havana'ya direkt uçuş yapılacak ve normal şartlar altında uçuş süremiz, 13 saat 50 dakika olacaktır. Havana ile zaman farkımız 7 saattir. Geceyi uçakta geçirdikten sonra, Cuba yerel saatiyle, aynı gün yani 25 Nisan Perşembe sabahı saat 07:50'de Havana'ya varış.

Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben, otobüsümüzle buluşuyoruz. Konaklayacağımız Nacional Hotel'de, check-in saati en erken 16:00'dır. Bu nedenle, önce Havana şehir turu yapacağız; İlk olarak, Morro Kalesi yanında bir fotoğraf molası vereceğiz. Buradan, tüm Havana'nın panoramik manzarasını görecek ve kent hakkında genel bir bilgi sahibi olacaksınız. Turumuza hemen yakında bulunan, efsanevi devrimci Che Guevera'nın Müze-Evi'ni gezerek devam ediyoruz. Sonraki durağımız, Atatürk Büstü olacak. Ardından

Devrim Müzesini gezerek, Cuba Devriminin gelişim sürecini izleyecek ve müzenin bahçesinde; Fidel, Che, Cienfuegos, Raul ve 82 devrimci arkadaşının, 25 Kasım 1956'da Meksika'nın Tuxon kentinden yola çıkıp, 02 Aralık 1956 günü Cuba'nın Granma bölgesine geldikleri ve aslında 12 kişilik olan ünlü Granma teknesini göreceğiz.

Dünyaca ünlü Küba purolarının yapıldığı bir Puro Fabrikasını gezerek, tütün üzerine bilgi aldıktan sonra, puroların yapılışını izleyeceğiz.


Öğle yemeğini takiben, aracımızla Havana içinde panoramik bir tur yapacak, Malecon Bulvarı, Miramar, Vedado, Tribuna Antiimperialista, Paseo de Prado gibi yerleri gördükten sonra, 16:30 sularında, Havana'nın en ünlü ve tarihi oteli Hotel Nacional www.hotelnacionaldecuba.com giriş ve istirahat için serbest zaman.

26 Nisan 2019, Cuma: Havana / Santa Clara - Che Anıt Mezarı / Inzaga / Trinidad (K, ÖY, AY) 
Erken kahvaltımızı takiben, Havana'dan ayrılıp, Cuba Adası'nı kuzey batıdan, güney doğuya doğru geçeceğiz. İlk durağımız 09 Ekim 1967'de Bolivya'da haince öldürülen efsanevi devrimci Ernesto Che Guevera'nın, Santa Clara'daki anıt mezarı olacaktır. Aynı mekanda Bolivya'da Che ile birlikte hayatlarını kaybeden diğer devrimci arkadaşlarının da mezarları bulunuyor. Anıt Mezar ziyaretinden sonra, doğumundan ölümüne kadarda Che'nin hayatından çeşitli kesitleri gösteren fotoğraflar ve ona ait özel eşyaların sergilendiği Che Müzesi'ni gezeceğiz.

Sonrasında Trinidad'a gelmeden hemen önce, İspanyol Kolonizasyonu dönemindeki şeker kamışı plantasyonlarıyla ünlü Vale de los Ingenios'daki, Torre Del Ingenio Manacas-Iznaga'da 45 metre yüksekliğindeki "köle gözetleme kulesini" görecek ve bu inanılmaz yapıyı, köleliği lanetleyerek gezeceğiz.

Ardından, mimari bir hazine olarak kabul edilen ve 1988 yılında UNESCO'nun Dünya Kültür Mirasını Koruma Programı'na alınan anıt kent Trinidad'a varış. Trinidad'in Karayip Denizi kıyısındaki oteller bölgesi Ancon'da, her şey dahil olarak 2 gece konaklayacağımız Brisas Trinidad del Mar otele giriş, akşam yemeği ve geceleme.


2
7 Nisan 2019, Cumartesi : Trinidad    (K, ÖY, AY)
Kahvaltıyı takiben, yarım gün Trinidad turu yapıyoruz. 18-19. yüzyıldan kalan otantik evleri, Arnavut kaldırımlı sokakları, antikalarla dolu ev ve müzeleriyle koloniyel bir cennet olan bu kenti tanıyacağız. 1514 yılında Yeni Dünya'ya doğru keşif gezileri yapan Velasquez tarafindan kurulan Trinidad'da, 1797'de 56 tane şeker kamışı işleme tesisi ve buralarda çalışan yaklaşık 12 bin köle varmış.

Trinidad'ta değişik tarihlerde yapılan 5 meydan var, bunlardan en büyüğü Plaza Mayor aynı zamanda Küba'nın en büyük katedraline de ev sahipliği yapıyor. Katedralin hemen yanında bugün Romantik Müze olarak adlandırılan yapı, aslında dönemin şeker kamışı zenginlerinden De Brunet Kontu'nun evi. Burayı veya günümüzde tarih müzesi olarak kullanılan Inzaga Kontunun köşkünü ziyaret edeceğiz.    


Trinidad'a gelip de yörenin en ünlü ve eski barı LaCanchanchara'ya uğramamak düşünülemez. 1723'de yapılmış bir malikanenin içindeki bu bar, ismini bölgeye özgü bir içki olan ve seramik bir çanakta sunulan "canchanchara"dan almış, ikramımız olarak bu yerel içki ile tanışacaksınız.

Arkasından kentin sokakları arasında dolaşabilmek ve her gün kurulan ve yerel el sanatları ürünlerinin sergilendiği pazarlarda alış veriş yapmak için serbest zamanımız olacaktır. Bu süre içinde, yöresel pek çok ressamın atölye-evlerini ziyaret edebilir, resimlerinden satın alabilirsiniz. Sonra da, yerel bir restoranda, Karayip bölgesi istakozlarından oluşan bir öğle yemeğimiz olacaktır. Saat 16:00 sularında otele geri dönüş ve otelin plajında, Karayip Denizinde yüzmek için serbest zaman. Akşam yemeği otelde alınacaktır.

Akşam yemeğinden sonra isteyenlerle, gece hayatıyla tanınan Trinidad'daki Casa de la Musica veya Casa de la Trova gibi mekânlarda, değişik Cuba Grupları ve Trinidad'lıların mükemmel dans gösterilerini izleyip, onlara katılabilir, müzik dinleyebiliriz.

28 Nisan 2019, Pazar: Trinidad / Cienfuegos / Havana   (K, ÖY)
Kahvaltıdan sonra, Trinidad'dan ayrılarak 2005 yılında UNESCO tarafından dünya mirasını koruma programı içine alınan, Cuba'nın belki de en güzel limanı ve Fransız koloniyel mimarisinin en iyi örneklerine sahip Cienfuegos'a hareket ediyoruz. Yörede alacağımız öğle yemeğini takiben, bu keyifli kenti panoramik olarak gezecek, tarihi kent merkezindeki Parque Marti'deki yapıları tanıyacak ve Terry Thomas Tiyatrosunu göreceğiz. Dönemin ünlü şeker baronlarından birine ait evi, Palacio del Valle'i de programımızda. Bu yapının çatısından, Cienfuegos'u seyredecek ve öğle yemeğimizi bu kentte aldıktan sonra Havana'ya hareket edeceğiz.

Yolumuz üstünde bir şeker kamışı tarlasına girerek, Cuba ekonomisinde çok önemli olan bu ürünle tanışacak, tadına bakacak ve hakkında konuşacağız. Havana'ya varınca, 4 gece oda-kahvaltı konaklayacağımız Havana'nın en ünlü ve tarihi oteli Hotel Nacional de Cuba'ya transfer, serbest zaman ve geceleme.

29 Nisan 2019, Pazartesi: Havana   (K, ÖY)
Kahvaltıyı takiben, Havana'yı gezmeye devam edeceğiz. Göreceğimiz yerler arasında; Havana'nın dört ünlü meydanı Plaza Catedral, Plaza de Armas, Plaza de San Francisken ve Plaza Vieja bulunuyor. Öğle yemeğini aldıktan sonra Havana'nın ünlü alış-veriş merkezi Almacenes de San Jose'ye gideceğiz. Alış-veriş için serbest zaman sonrası otele dönüş. Geceleme Hotel Nacional.
 

 30 Nisan 2019, Salı: Havana  / Viniales Vadisi / Havana  (K, ÖY)
Kahvaltıdan sonra günübirlik olarak, tartışmasız dünyanın en kıymetli tütünlerinin yetiştiği Viniales Vadisine gideceğiz. Los Jazmines tepesinden, Viniales Vadisinin olağanüstü manzarasını seyrettikten sonra, Cueva del Indio Mağarasına gideceğiz. Bu yeraltı mağarasını, içinde akan nehirde tekneyle dolaşarak gezeceğiz. Sonra, Mural de la Prehistoria'da muhteşem güzellikteki bir doğa ortamında, Leovigildo Gonzales tarafından çizilen devasa yağlı boya eseri ilgiyle izleyeceğiz. Yörede alacağımız öğle yemeği öncesinde, tüm Küba'nın belki de en güzel Pina Colada'sını tavsiye ederiz..

Sonra, ilginç bir deneyim yaşayacak ve Cuba'da ender imtiyazlara sahip kişilerden biri olan, Sinyor Benito'nun tütün çiftliğini gezerek, kendisiyle tanışacağız. İsteyenler, Sinyor Benito'nun kendi sardığı purolardan ve yine kendi yetiştirdiği kahveden satın alabilir. Bahçesindeki değişik tropik bitki ve meyve ağaçlarıyla da tanıştıktan sonra, Havana'ya dönüş, serbest zaman ve geceleme, Hotel Nacional.

01 Mayıs 2019, Çarşamba: 1 Mayıs Yürüyüşü ve Havana'da serbest zaman (K)
Sabah çok erken saatlerde, 1 Mayıs Gösterilerine katılmak üzere ünlü Devrim Meydanı'na hareket edeceğiz. Milyonlarca Cuba'lıyı bir araya getiren ve Fidel'in tüm önemli konuşmalarına ev sahipliği yapan bu tarihi meydanda yerimizi alacağız. Bir tarafta Jose Marti'nin muhteşem anıtı, diğer tarafta devrimin unutulmaz iki önderinin, Che Guevera ve Camillo Cienfuegos'un devasa rölyefleriyle çevrilmiş Devrim Meydanında, dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla birlikte 1 Mayıs kortejine katılacak, bizleri selamlayan Raul Castro ve diğer üst düzey yöneticileri göreceğiz.  

Gösteriler nedeniyle, bugün, Havana'daki tüm yollar trafiğe kapalı olacağından, otobüsümüzle Devrim Meydanı'na mümkün olduğunca yaklaşmaya çalışacak, sonraki mesafeyi yürüyeceğiz. Festival havasındaki bu müthiş atmosferi ve unutulmaz deneyimi hep birlikte yaşadıktan ve kortej yürüyüşünden sonra, arabamızla buluşup otelimize geri döneceğiz. Günümüzün geri kalanında istirahat ve Havana'yı keşfetmek için serbest zamanımız olacak. Geceleme, Hotel Nacional'de

02 Mayıs 2019, Perşembe: Havana / Caracas / İstanbul +1 (K)
Erken saatte otelde alacağımız hafif bir kahvaltı sonrası check-out işlemleri ve saat 06:00'da otelden havalimanına transfer. THY TK 183 uçuşuyla sabah saat 09:20'de Havana'dan Venezuela-Caracas'a hareket. Havana/Caracas uçuşu 3 saat olup, uçağımız 02 Mayıs Perşembe günü yerel saatle 12:30'da Caracas'a inecektir. Caracas'da THY ekip değiştirecek ve buradan alınacak yolcularla birlikte, aynı uçakla saat 14:05'de İstanbul'a hareket edilecektir. Caracas/İstanbul uçuşumuz 11 saat 30 dakika sürecek ve 03 Mayıs Cuma sabahı, Türkiye saatiyle 09:00'de İstanbul Atatürk Havalimanında olacağız.

Kısaltmalar :  (K ) : Kahvaltı    (ÖY) : Öğle Yemeği          (AY) : Akşam Yemeği


TUR FİYATI :

Iki kişilik odada kişi başı: 2410 €uro     
Tek kişilik oda farkı: 280 €uro   

Not: Tek kişilik (Single) oda sayısı,  2 oda ile sınırlıdır.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :
*Istanbul/ Havana/ Istanbul THY ile gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti.
*Programda belirtilen otellerde; Trinidad'da 2 gece her şey dahil, Havana'da 5 gece oda-kahvaltı konaklama.
*Belirtilen günlerde alınacak toplam 6 adet öğle yemeği, Trinidad otelde alınacak 2 akşam yemeği.
*Tur sırasında belirtilmiş olan müze ve ören yeri giriş ücretleri.
*Programda belirtilen tur ve transferler sırasında klimalı otobüs.
*Yol boyunca ve Küba'da, tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti.
*Kişi başı 265 USD tutarındaki havaalanı vergileri.
*Zorunlu Yurt Dışı Seyahat Sigortası. Yasa gereği, 70-80 yaş aralığında olanlar (1948 doğumlular dahil) %100 ve 80+ yaşında olanlar için %200 fark primi alınmaktadır.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :
* İzmir/İstanbul/İzmir uçuş bağlantısı
* Vize ücreti.    
* Belirtilenler dışında kalan yemekler.
* Rehber ve şoförlere verilecek bahşişler.
* Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL.

ÖDEME PLANI :
1.Taksit: 17.09.2018 : 310 €uro
2.Taksit: 17.10.2018 : 310 €uro
3.Taksit: 19.11.2018 : 310 €uro
4.Taksit: 17.12.2018 : 310 €uro
5.Taksit: 17.01.2019 : 310 €uro
6.Taksit: 18.02.2019 : 310 €uro
7.Taksit: 18.03.2019 : 310 €uro
8.Taksit: 10.04.2019 : 240 €uro
Single / Tek kişi kalanlar için; 280 € €uro tutarındaki fark, son taksitle beraber alınacaktır.

ÖDEME ŞEKLİ: €uro veya TL olarak yukarıdaki tarihlerde, aşağıda belirtilen banka hesap numaralarımızdan birine yapılacaktır. TL ödemeler için, ödeme günündeki döviz kurunun acentemizden sorulması gerekmektedir. Kredi Kartı ile ödeme yapmak isteyenler için mail-order düzenlenecek ve yukarıdaki tarihlerde, belirtilen tutardaki taksit miktarları KK'dan tahsil edilecektir.

ANKARA'DAN GELECEK YOLCULARIMIZ İÇİN GİDİŞ/DÖNÜŞ BAĞLANTI UÇUŞLARI:
TK2175 24 APR ESB/IST 2155/2310
TK2142 03 MAY IST/ESB 1100/1210
Ankara bağlantı uçuşlarını talep eden yolcularımızdan Ankara gidiş/dönüş farkı olarak 110 USD alınacaktır.

İZMİR'DEN GELECEK YOLCULARIMIZ İÇİN GİDİŞ/DÖNÜŞ BAĞLANTI UÇUŞLARI:
Bildirilecektir...

İstanbul dışından gelip, iç hat uçuşlarını kendileri temin eden yolcularımız için THY'nın, aşağıdaki kural ve uygulamalarını önemle hatırlatmak isteriz:

1) Bu durumda; biri dış hat, diğeri iç hat olmak üzere, 2 ayrı sınıftan, 2 ayrı PNR'a sahip 2 ayrı bilete sahip olunmaktadır ve her bir bilet için, kendi sınıfındaki kurallar geçerlidir.
2) Bu durumda; bulunulan kentten, Istanbul'a geliş yapılacak iç hat uçağının, bir şekilde rötar yapması halinde, dış hat Istanbul/Havana uçuşu kaçabilir ve bundan dolayı THY hiç bir sorumluluk almaz, dış hat uçuşu yanar.
3) Aynı şekilde, Havana'dan İstanbul'a gelen dış hat uçuşunun rötar yapması halinde, İstanbul'dan yapılacak iç hat uçuşu kaçabilir. Bu durumda THY bir sorumluluk almaz ve iç hat bileti yanar.
4) Gerek İstanbul, gerekse Havana'daki THY kontuarında, bavullarınızın, son destinasyona bağlanması hususu THY ilgililerinden rica edilebilir. THY'nın bu işlemi yapması, yukarıda sıralanan hususları değiştirmez ve yolcuya bir avantaj sağlamaz.

OTELLER:
Havana'da 5 gece oda-kahvaltı olarak kalacağımız Hotel Nacional de Cuba, Havana'nın tarihi ve en ünlü otelidir ve bir devlet işletmesidir. Trinidad'da, Karayip Denizi kıyısında 2 gece, her şey dahil olarak konaklayacağımız Brisas Trinidad del Mar, yine bir devlet işletmesi olup, Trinidad'da kalan grupların konakladığı en iyi durumdaki oteldir. Yolcularımızın bu otelle ilgili fazla bir beklenti içinde olmamalarını belirtmek isteriz.

SERBEST ZAMANLAR İÇİN ÖNERİLERİMİZ:
1) Havana'da bir akşam Buena Vista Social Club üyelerinin gösterisine gidebiliriz.
2) Havana'da bir akşam, Havana'nın dünyaca ünlü kabare ve dans gösterileri için Tropicana Gece Klübüne gidebiliriz.
3) Havana'da turlarımız bittikten sonra bir saatliğine, üstü açık eski Amerikan arabalarıyla kent içinde dolaşabiliriz.
4) Havana'da isteyenler; otelimizin hemen yakınındaki Havana'nın en iyi Latin Jazz Klübü La Zora Y Cuervo'ya gidebilir. Daha hızlı bir mekan arayanlara da Casa de la Musica Miramar'ı tavsiye ederim.
5) Havana'da turlarımız bittikten sonra, Habana Vieja (Eski Havana) bölgesindeki, La Floridita, La Bodeguita del Medio, Cafe de Lluvio de Oro gibi barları dolaşabilir, Daiquri, Mojito, Cuba Libre gibi geleneksel Cuba kokteylleriyle tanışarak canlı müzik dinleyebiliriz.
6) Havana'nın La Guarida, La Cocina de Lilliam, Cafe del Orient gibi ünlü restoranlarında, önceden rezervasyon yapmak koşuluyla yemek yiyebilirsiniz.

REZERVASYON BİLDİRİMİ :
Rezervasyon taleplerinizin,  pasaportta kayıtlı tam isminiz,  TCKN,  adres,  doğum tarihi, pasaport numaranız ve pasaport geçerlilik tarihi ve iletişim bilgilerinizle birlikte yapılması gerekmektedir.  Isimlerin,  eksik ve yanlış verilmesinden kaynaklanacak problemlerden yolcularımız sorumlu olacaktır.   

Para ve kredi kartı kullanımı : 
ABD ambargosuna karşılık USD'na özel bir vergi uygulandığından, Küba'da nakit €URO bulundurmak her zaman daha avantajlıdır. Kredi kartları hemen hiç kabul edilmemektedir. Bu anlamda, yanınızda mutlaka nakit €URO bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Kişisel harcamalarla ilgili olarak; programda yer almayan ve standart yerlerde alabileceğiniz yemekler için maliyeti, öğün başına kişi başı 15€-20 € gibi düşünebilirsiniz. Kola, bira, mojito, daiquiri vb. içeceklerin fiyatları, 3 -7 € arasında değişmektedir. Alışveriş için en pahalı kalem, Puro'dur.

Küba'da tüm yabancılar için CUC (Cuba Convertible Pesos) olarak adlandırılan bir para birimi kullanılmaktadır. 26 Haziran 2018 için pariteler, 1 CUC = 4,64 TL, 1 CUC = 0,86 €uro'dur. Beraberinizde getirmiş olduğunuz €uro'yu, Havalimanında veya otel resepsiyonlarında CUC olarak bozdurabilirsiniz. €uro/CUC paritesi günlük olarak değişmektedir.

Paranızın tümünü çevirmek yerine, ihtiyaç duydukça bozdurabilirsiniz. Para çevirme işlemleri sırasında, memurun yanından ayrılmadan önce, size verilen parayı mutlaka saymanızı öneririz. Özellikle taksi ödemelerinde, inerken ödeme tutarını tam olarak vermeye çalışınız. Bu mümkün değilse, paranızın üstünü almadan taksiden inmeyiniz. Elinizde kalan CUC'ları , havalimanında Euro'ya çevirebilirsiniz.

Bagaj Hakkı :
THY İstanbul / Havana / İstanbul uçuşunda ücretsiz bagaj hakkı, kişi başı 2 parça olup, her biri max. 23 kg.dır.
Ayrıca, 7 kg el çantası hakkı bulunmaktadır. İstanbul / Havana / İstanbul dış hat uçuşu, eğer iç hat bağlantılı olarak kesilmişse, yukarıda belirtilen dış hat bagaj kuralı geçerli olur.

Eğer iç hat uçuşu bileti, yolcu tarafından münferiden alınmışsa, kural olarak iç hat kilo hakkı geçerlidir. Ancak, THY kontuarında, dış hat uçak bileti ibraz edilerek ilgililerden yardımcı olmaları konusu rica edilebilir. Gelebilecek olumsuz bir yanıt için yapılacak bir şey bulunmamaktadır.

Güvenlik Kuralları :
Havaalanlarındaki güvenlik kurallarıyla ilgili olarak sorun yaşamamanız için, el bagajınızda taşıyabileceğiniz eşyalarla ilgili olarak mutlaka THY web sayfasını ziyaret edip bilgilenmenizi önemle rica ederiz.

Küba Vizesi :
CUBA VİZESİ : Acentamız, Küba Cumhuriyeti Büyükelçiliği adına vize vermeye yetkilidir. Bu anlamda, Turistik (Umuma Mahsus) Pasaport sahiplerinin Küba vizesi acentamızca verilecektir. Vize ile ilgili işlemler ve gerekli evraklar konusunda daha sonra bilgi verilecektir. Vize ücreti fiyatlarımıza dahil değildir. Hususi, Hizmet ve Diplomatik Pasaport sahipleri vizeden muaftır.

Vergilerdeki Değişiklik :
31 Mayıs 2018 itibariyle THY Taşıyıcı ve Havalimanı Vergileri toplamı İstanbul'dan gidiş/geliş için 265 USD olup, bu tutar fiyatlarımızın içindedir. Ancak bu tutar, bilet kesimi tarihinde değişim gösterebilir. Bilet kesimi aşamasında, söz konusu vergiler toplamında meydana gelebilecek artış, fiyatlara aynen yansıtılacak ve yolcularımızdan bu fark talep edilecektir.


 EBRULİTUR NOTU:
Yukarıda programı bulunan Japonya turumuz bir başka acente ile birlikte düzenlenmektedir.KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI