EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
REZERVASYON

   TEL: 0232 464 07 18 - 463 60 43 E-posta: ebrulitur@ebruliturizm.com.tr

ERMENİSTAN-GÜRCİSTAN

02 - 07 Kasım 2018

Görkemli bir coğrafyada binlerce yıllık kültürel miras...

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA...


DUYURU VE ANILAR...

 
Facebook

KOCAELİ - ADAPAZARI ( Uçak ile )

13-14 Ekim 2018, Cumartesi - Pazar


Fiyatı: İki kişilik odada kişi başı: 575,-TL + Uçak bileti (4 Taksit)


Cennet gibi yerler...

TUR PROGRAMI

13 Ekim 2018, Cumartesi 
Sabah saat 09.20'de Pegasus Havayolları uçağıyla İstanbul / Sabiha Gökçen Hava Limanı'na uçuyoruz. Bir buçuk saat sonra aracımızda yerimizi alıyoruz. Gebze'ye doğru yol alırken, Türkiye'nin en önemli sanayi bölgelerinden biri olan Gebze'nin tarihi hakkında sohbet ediyoruz. Büyük sanayi kuruluşlarının yanısıra Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırmalar Kurumu ve Gebze İleri Teknoloji Enstitüsünün bulunduğu ilçede, Kartacalı Komutan Hannibal'ın mezarı, arkeolog ressam "Osman Hamdi Bey'in Müze Evi" ile Mimar Sinan'ın eseri "Çoban Mustafa Paşa Külliyesi"nin bulunduğunu biliyor muydunuz?

Körfez, İzmit derken, kendimizi Sapanca Gölü'nün kıyısında buluyoruz. 1606 metre yüksekliği ile Kartepe zirvesi, üstünde su kayağı yapılabilen Sapanca Gölü ve birbirinden güzel yaylaları, dereleri ile olağanüsü güzel bir coğrafya ile buluşuyoruz… Çam, kayın, ıhlamur ağaçları ve rengarenk çiçekler baharı müjdeliyorlar. Yörenin alabalığı da oldukça ünlü. Tadına bakmadan geçmeyeceğimiz muhakkak... Akşam yemeği ve konaklama Maşukiye'de.

 

14 Ekim 2018, Pazar 
Sabah yörenin meşhur kahvaltısı ile güne merhaba diyoruz. Sonra otelimizden ayrılarak Adapazarı'na geçiyoruz. Akova adıyla bilinen Adapazarı, tarih boyunca Sakarya nehri sayesinde verimli, zengin bir bölgenin merkezi olmuş. Yolcuğumuzu Bitinya'nın, Bizans'ın ardından Osmanlı'nın geliştiği topraklarda sürdürüyoruz. Kaynarca- Kandıra - Ağva ve Şile üstünden geze geze akşam saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşıyoruz. Saat 22.00 uçağı ile İzmir'e geri dönüyoruz.

TUR FİYATI  VADE FARKSIZ 4 TAKSİT 
İki kişilik odada kişi başı:  575,- TL + Uçak bileti 
Tek kişilik oda fiyatı :                            665,- TL + Uçak bileti 
03-06 yaş çocuk  fiyatı :                              380,- TL  + Uçak bileti 
07-11 yaş çocuk fiyatı:                            450,- TL + Uçak bileti 

FİYATA DAHİL OLANLAR:
İstanbul'dan itibaren kişi sayısına uygun araçla ulaşım, 1 akşam konaklama, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, rehberlik, seyahat sigortası, milli park giriş ücretleri, otoban ve otopark ücretleri .

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
İzmir / İstanbul / İzmir uçak biletleri, öğle yemekleri, ilk günün sabah kahvaltısı, yemeklerdeki içecekler, müze ve ören yeri girişleri.

BİLET: Uçak biletleri henüz alınmamıştır. Grup biletleri en az 12 kayıt yapıldığında alınacak yada tek tek münferit biletler alınacaktır.

NOTLAR:
 Turlarımız tek araçla sınırlıdır.
 Aracın büyüklüğü katılımcı sayısına göre belirlenir.
 Rezervasyon ödeme yapılınca kesinleşir
 Araçta koltuk numarası rezervasyon sırasına göre verilir. .
 Turlarımıza katılan yolcular 1618 sayılı yasa gereği sigortalanır. Seyahat sigortası sadece ani gelişen (akut) rahatsızlıkları, kaza vb. kapsar. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır.
 Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında değişiklik yapabilir.

İPTAL KOŞULLARI:
 Tur çıkış tarihinden 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, yerinize yolcu bulunduğu taktirde ücretiniz iade edilir.
 Herhangi bir nedenle daha sonra veya tur sabahı yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde ücret iadesi söz konusu olmayıp sigorta kuralları geçerlidir.
 Olağanüstü nedenlerle acentemiz turu iptal etmek zorunda kalınırsa, katılımcılara bilgi verilir ve ücretler kesintisiz olarak iade edilir.

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • 3. Yılında Şükrü Tül'ü Anma Etkinlikleri - 2018


  • İzmir Kiliseleri -2018


  • Zeytin'in İzinde Urla Köyleri-2018


  • Mardin Turu / Aylin Coşkun albümü


  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • Pergamon- 2017TÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI