EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

MEİS ADASI / KAŞ - KEKOVA - SİMENA

 Masmavi bir yaz düşü!

TUR TARİHLERİ:
23, 30 Ağustos çıkışlı turlar ve Eylül turları... 

İZLANDA VE OSLO

24 -29 Eylül 2019, 5 Gece - 6 Gün
 
Ateş ile Buzun dans ettiği coğrafyalarda, 7 kişilik VIP bir program!
 

ALSACE TURU

04 - 08 Ekim 2019, 4 Gece - 5 Gün

ROMANTİK YOL, ŞARAP YOLU...

BEYRUT/LÜBNAN

26 - 29 Ekim 2019, 3 Gece - 4 Gün

İZMİR/İZMİR DİREKT UÇUŞ

E N D Ü L Ü S

 26 - 31 Ekim 2019

 
BUDAPEŞTE-PRAG-VİYANA

09 -15 Kasım 2019, 6 Gece - 7 Gün 
 

Orta Avrupa Başkentleri 

LARA ILICA BUTİK OTEL - ÇEŞME

Huzur ve Zerafetin Çeşme'deki Adresi...

Denize ve Çeşme'deki her türlü aktiviteye yakın ama gürültü ve kalabalıktan uzak...
www.larailicabutikhotel.com
Tel: (535) 793 15 89


Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

KAZDAĞLARI'NDA YAZ SONU

30 Ağustos - 01 Eylül 2019, Cuma- Pazar


Fiyatı:  İki kişilik odada kişi başı : 1.130,- TL  (6 Taksit olanağı)


İki gece- üç gün

Anadolu`da tanrılarıyla ünlenen dağlardan biri, Homeros'un "Bin pınarlı İda" adını verdiği Troas Olympos, yani Kazdağı'dır. Hikayesi Troia Savaşları`yla başlar . Kaz Dağı veya İda Dağı; güzelliği ve görkemiyle bugün olduğu gibi Antik Çağ insanlarını da etkilemiş olmalıydı. İşte bu nedenledir ki, Antik Çağ mitoslarında tanrıların mekânı olarak adı sıkça geçer...


TUR PROGRAMI

30 Ağustos 2019, Cuma: EDREMİT - KAZDAĞLARI
Sabah saat 08.30'da Alsancak/ Lozan Meydanı, Atatürk Lisesi önünde, 09.00 'da Karşıyaka/ Bostanlı İskelesi yönündeki Havaş durağında gezginlerimizle buluşarak yola çıkıyoruz. Çanakkale üzerinden Kazdağları'na doğru ilerliyoruz. Öğle yemeğimizi Balıkesir'in en gelişmiş ilçelerinden birisi olan Edremit'te ünlü Cumhuriyet Lokantası'nda yemek istiyoruz. Yemekten sonra 2015 yılında açılan Sarıkız Etnografya Galerisini geziyoruz. Ardından, Kazdağları'na doğru yolculuğumuz devam ediyor. Öncelikle Kazdağları'nın denize bakan yamacında bulunan SÜTÜVEN Şelalesi ile yakınındaki HASAN BOĞULDU Göleti'ne gidiyoruz. Burası orman içinde yemyeşil doğası, pınarı, küçük göletleri ve şelalesiyle çok hoş bir yerdir. Turumuza devamla, Kazdağı eteklerindeki ZEYTİNLİ Köyü'nde kısa bir mola veriyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz köye adını veren lezzetli zeytinlerden alabilirler.

Bugün Türkiye'nin ilk Etnoğrafya müzesi olan ve Unesco'dan özel ödül alan TAHTAKUŞLAR Müzesi'ni de ziyaret ediyoruz. Bir ilkokul öğretmeni olan Alibey Kudar tarafından 1991 yılında açılan bu müzede, Orta Asya'dan Türkiye'ye göç eden konar - göçer Türk boylarının ilginç ve özgün kültür varlıkları ile Kazdağı (eski adı İda Dağı) efsaneleri sergilenir. Müzede iş aletlerinden giysilere, çadırlardan ev gereçlerine kadar, Türkmen Kültürüne ait yüzlerce ürün görüyoruz… Sonra da akşam yemeği ve konaklama için otelimize gidiyoruz31 Ağustos 2019, Cumartesi: TROYA - ASSOS -YEŞİLYURT KÖYÜ 
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra TROYA'ya gidiyoruz. Anadolu ve Avrupa tarihi açısından önemli bir referans noktası ve mihenk taşı olan, Homerosʼun İliada Destanına konu olan Troia 1998 Yılından bu yana UNESCO Dünya Kültür Mirası statüsünde. 2018 yılı Troya Antik Kenti'nin UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesine Kabulü'nün 20.yılı sebebiyle tüm dünyada ''Troya Yılı'' ilan edilmişti.

Geçen yıl (2018) açılan Troya Müzesini ve ören yerini geziyor, kral Priamosʼun sarayının neresi olabileceğini, kederli Andromakheʼnin kocası yiğit Hektorʼun yenilmez Akhilleosʼla dövüşünü surların neresinden endişeyle seyrettiğini, geleceği gören ancak kehanetlerine kimsenin inanmadığı güzel Kassandraʼya tecavüz edilen Athena Tapınağıʼnı, antik çağ coğrafyasının günümüzden farkını ve Mykenai kralı Agamemnon liderliğindeki Akha donanmasının nerede demirlemiş olabileceğini, dünyanın en güzel kadını Helene ile Parisʼin aşkını, tarihin ilk güzellik yarışmasını konuşuyoruz.

Daha sonra ASSOS'a geçiyoruz. Öğle yemeğimiz Assos'ta. Eski bir Osmanlı kasabası olan Behramkale içinden yürüyerek Assos Antik Kenti'ni geziyoruz. Dönüş yolunda YEŞİLYURT Köyüne uğruyoruz. Keyifli bir çay -kahve molası sonrasında Altınoluk'a hareket ediyoruz. Yola devam ederek ADATEPE Zeytinyağı Müzesini geziyoruz. Renkli bir günün sonunda akşam yemeği ve konaklama için otelimize dönüyoruz.

01 Eylül 2019, Pazari- YEŞİLYURT- ALTINOLUK - İZMİR
Sabah kahvaltısından sonra termal keyfi için serbest zaman diyoruz. Öğle saatlerinde otelden ayrılıyoruz. Kahve molamızı Burhaniye / Ören 'de vermeyi düşünüyoruz. Akşam saatlerinde de İzmir'de olmayı planlıyoruz.

TUR FİYATI: 

KONAKLAMA Vade farksız 5- 6 taksit olanağı
 İki kişilik odada kişi başı    1.130,- TL 
 Tek kişilik oda fiiyat farkı        300,- TL
 00- 06 yaş Çocuk        500,- TL
 07 -11 yaş  Çocuk        800,- TL 

*Çocuk fiyatları iki büyük yanında geçerlidir.

NAKİT İNDİRİMİ:
* Peşin ve nakit olarak veya banka hesabımıza yatırılan ödemelerde ilan edilen fiyattan kişi başı: 50,- TL
* Aynı şekildeki ödemelerde çocuk indirimi: 25,- TL
* Kredi Kartı ile tek çekimlik (taksitsiz) ödemelerde: 25,- TL indirim uygulanır.

TAKSİT:
Vakıfbank- Yapı Kredi World Kart- İşbank - Garanti Bankası Kredi Kartlarına vade farkı alınmaksızın taksit yapılabilir. Banka yolu ile ödeme yaptığınızda hem indirim hem de taksit olanaklarından yararlanabilirsiniz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
* 3 Gün boyunca ulaşım, programdaki çevre gezileri
* 2 gece 4* otel ya da Butik Otel'de yarım pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri )
* Profesyonel rehberlik hizmeti
* Milli Park giriş ücretleri
* Seyahat sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
* Öğle yemekleri
* Tüm yemeklerde alınan içecekler
* Müze - ören yeri giriş ücretleri
* Sütüven Şelalesi ve Hasan Boğuldu için küçük minibüs ücreti
* Otel ekstraları ve yollarda yenilen yemekler

NOTLAR
*Turlarımız tek araçla sınırlı olup araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre ayarlanır.
*Kayıt için son müracaat tarihi 19 Ağustos 2019'dur.
*Rezervasyon tur ücretinin ödenmesi ile kesinleşir.
*Ön rezervasyon 3 gün süre ile tutulur. 3 Gün sonunda ödemesi yapılmayan rezervasyonlar iptal edilir.
* Resmi müzelere giriş 65 yaş üstü ücretsizdir, özel müzeler ücretlidir.
*Sütüven'e gidişte yol dar olduğu için belli bir yere kadar otobüsle gidilebilmekte, sonra minibüsle dar bir yoldan ulaşılmaktadır. Hasan Boğuldu'ya ise dere boyunca yürünerek ulaşılabilmektedir. Henüz katılımcı sayısı belli olmadığı için minibüs ücreti fiyata dahil edilmemiştir.
*Turlarımıza katılan yolcular 1618 sayılı yasa gereği sigortalanır. Seyahat sigortası sadece ani gelişen (akut) rahatsızlıkları, kaza vb. kapsar. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır.
*Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz.
*İlaçlarınızı- fotoğraf makinanızı- kişisel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.
*Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında değişiklik yapabilir.

İPTAL KOŞULLARI
 Özel tarihler olduğu için oteller sadece garantili satışa izin vermektedir.
 Bu nedenle ön rezervasyon 3 gün süre ile tutulur. 3 Gün sonunda ödemesi yapılmayan rezervasyonlar iptal edilir
 Kesin rezervasyon yaptırdığınızda son müracaat tarihi olan 19 Ağustos tarihine kadar iptallerde ödeme kesintisiz olarak iade edilir.
 Herhangi bir nedenle daha sonra veya tur sabahı yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde ücret iadesi söz konusu olmayıp sözleşme kuralları geçerlidir.
 Acentemiz elde olmayan nedenlerle turu iptal etmek zorunda kalırsa ödemeler iade edilir.

  

 KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI