EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA

Yerelden, Evrensele
Kültür, Sanat ve Arkeoloji...

>> Anı Sayfası
>> Facebook Sayfası

YILBAŞINDA ASSOS

 Troya Yılına girerken...

ASSOS NAZLIHAN OTEL KONAKLAMALI 
ÖZEL BİR YILBAŞI PROGRAMI
KAZ DAĞLARI - ASSOS-TROYA TURLARI

30 Aralık 2017- 01 Ocak 2018, C.tesi - P.tesi

Troia Antik Kenti'nin UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınışının 20. yılı olan 2018 yılı ülkemizde Troia Yılı ilan edildi. Ebrulitur dostlarının yılbaşı ile birlikte Troya yılını da kutlamaktan mutlu olacağını düşünerek, Assos'ta tarihi bir yapıda konaklamalı bir program yaptık. Ne dersiniz, gidelim mi? 

YILBAŞINDA LAPONYA

30 Aralık 2017 - 03 Ocak 2018

SAKIZ ADASINDA YILBAŞI

30 Aralık 2017 - 01 Ocak 2018


PATAGONYA TURU

 28 Ocak - 09 Şubat 2018  

GÜNEY AFRİKA - ZİMBABWE - BOTSWANA

 24 Şubat - 03 Mart 2018 

ÜRDÜN KÜLTÜR TURU

25 - 30 Mart 2018

5* SWISS TIARA NEHİR GEMİSİ İLE REN NEHRİ ÖZEL SEFERİ!

 15 Aralık'a dek harika promosyonlar var, kaçırmayın!
 
16 Mayıs 2018 / 7 Gece - 8 Gün

 

 

1 MAYIS'TA KÜBA

 26 Nisan - 03 Mayıs (+1) 2018

ALSACE TURU

 13-17 Haziran 2018

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

KAZDAĞLARI'NDA BİR HAFTA SONU

23-24 Aralık 2017, Cumartesi - Pazar


Fiyatı:  İki kişilik odada kişi başı : 330,- TL (Vade farksız 6 taksit)


TUR PROGRAMI

23 Aralık 2017, Cumartesi:
Sabah saat 07.30'da Alsancak/ Lozan Meydanı, Atatürk Lisesi önünde, 08.00'de Karşıyaka / Bostanlı İskelesi karşısındaki tramvay durağında gezginlerimizle buluşarak yola çıkıyoruz. Araçta gevrek tost ikramımızla kahvaltımızı yapıyor ve Çanakkale üzerinden Kazdağları'na doğru ilerliyoruz. Öğle yemeğimizi Balıkesir ilinin turizmde en gelişmiş ilçelerinden birisi olan Edremit'te yemek istiyoruz. Yemekten sonra Kazdağları'na doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.

Öncelikle Kazdağları'nın denize bakan yamacında bulunan Sütüven Şelalesi ile yakınındaki Hasan Boğuldu Göleti'ne gidiyoruz. Burası orman içinde yemyeşil doğası, pınarı, küçük göletleri ve şelalesiyle çok hoş bir yerdir...

Turumuza devam ediyor, Kazdağı eteklerindeki Zeytinli Köyü'nde kısa bir mola veriyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz köye adını veren lezzetli zeytinlerden alabilirler.

Öğleden sonra Türkiye'nin ilk Etnoğrafya müzesi olan ve Unesco'dan özel ödül alan Tahtakuşlar Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Galeride, Orta Asya'dan Türkiye'ye göç eden konar - göçer Türk boylarının ilginç ve özgün kültür varlıkları ile Kazdağı (eski adı İda Dağı) efsaneleri sergilenir. Müzede iş aletlerinden giysilere, çadırlardan ev gereçlerine kadar, Türkmen Kültürüne ait yüzlerce ürün görüyoruz. Ayrıca Ege Bölgesindeki en büyük deri sırtlı kaplumbağa tahnitini görüyoruz.


Sonra yola devam ederek Adatepe Zeytinyağı Müzesine geziyoruz. Hava kararırken akşam yemeği ve konaklama için otelimize gidiyoruz. Bu akşam konaklayacağımız İLİADA HOTEL, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, Kazdağı ormanlarında, Özel Belge verilmiş tek tesistir. Ormanların göbeğinde tek ağaç kesilmeden inşa edilmiştir. 

24 Aralık 2017, Pazar:
Sabah kahvaltısından sonra Kazdağları Milli Parkı içinde hafif yürüyüşler yapmak istiyoruz. Yürüyüşümüz sırasında onlarca farklı kekik, adaçayı, böğürtlen, safran, orkide türüyle karşılaşıyoruz. Sarıkız Tepesine uzaktan baktıktan sonra, dünyada sadece Kazdağları'nda bulunan endemik Kazdağı göknarlarını ve kayın ağaçlarını görüyoruz.

ÖNERİ: Arzu edilirse ve herkes kabul ederse, bugün 4X4 ciplerle Kazdağı safarisi programlanabilir.  Hava durumunu ve katılım sayısını şimdiden bilemediğimiz için bu turu  ekstra olarak öneriyoruz.  Yaklaşık maliyeti  (öğlen kumanyası dahil)  100,- TL civarındadır.

Gezimizi tamamladıktan sonra, Ayvalık üzerinden dönüş yolculuğumuz başlıyor. Zamanımız müsait olursa Ayvalık'ta deniz kenarında bir çay keyfi yapmak istiyoruz. Bu molaya Ayvalık tostu da yakışıyor... Sonra yolumuza devam ediyor ve akşam saatlerinde İzmir'e ulaşıyoruz.

TUR FİYATI (Banka& Nakit ) VADE FARKSIZ 6 TAKSİT 
İki kişilik odada kişi başı                           330,- TL 
Tek kişi konaklama (Single)  400,- TL 
3 Kişilik odada kişi başı                      300,- TL 
0-4 Yaş çocuk Ücretsiz (otobüs için 90 TL)
4-11 Yaş çocuk fiyatı                      250,- TL 

* Çocuk fiyatları iki büyük yanında geçerlidir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
* Ulaşım, programdaki çevre gezileri, ilk gün araçta tost ikramı,
* Rehberlik ve danışmanlık hizmeti ile Milli Park'ta alan kılavuzu ücreti.
* İliada Hotelde 1 gece yarım pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı ve akşam yemeği)
* Seyahat sigortası, Milli Park giriş ücretleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
Öğle yemekleri, yemeklerde alınan içecekler, müze - ören yeri giriş ücretleri, Eğer aracımız otobüs olursa , Sütüven Şelalesi çıkışında minibüs ücreti, otel ekstraları ve yollarda yenilen yemekler + opsiyon olarak önerdiğimiz Jeep Safari.

NOTLAR
*Turlarımız tek araçla sınırlı olup araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre ayarlanır.
*Rezervasyon tur ücretinin ödenmesi ile kesinleşir.
*Araçta koltuk numarası rezervasyon sırasına göre verilir.
*Son rezervasyon tarihi yerimiz olursa 20 Aralık 2017, Çarşamba günüdür. Otel kontenjanı açısından rezervasyonunuzu erken yaptırmanızı rica ederiz.
*Resmi müzelere giriş 65 yaş üstünde ücretsizdir, özel müzeler ücretlidir.
*Sütüven'e gidişte yol dar olduğu için belli bir yere kadar otobüsle gidilebilmekte, oradan minibüsle dar bir yoldan ulaşılmaktadır. Hasan Boğuldu'ya ise dere boyunca yürünerek gidilmektedir. (Henüz katılımcı sayısı belli olmadığı için minibüs ücreti fiyata dahil edilmemiştir)
*Turlarımıza katılan yolcular 1618 sayılı yasa gereği sigortalanır. Seyahat sigortası sadece ani gelişen (akut) rahatsızlıkları, kaza vb. kapsar. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır.
*Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz.
*İlaçlarınızı- fotoğraf makinanızı- kişisel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.
*Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında değişiklik yapabilir.

İPTAL KOŞULLARI:
*Son kayıt tarihi öncesine kadar yapılan iptallerde, ücretiniz iade edilir.
*Herhangi bir nedenle daha sonra veya tur sabahı yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde ücret iadesi söz konusu olmayıp sigorta kuralları geçerlidir.
*Yağmurlu havalarda turlarımız iptal edilmez.
*Şiddetli hava durumu, rehber rahatsızlanması vb. gibi özel ve olağanüstü nedenlerle acentemiz turu iptal etmek zorunda kalırsa, katılımcılara bilgi verilir ve ücretler kesintisiz olarak iade edilir.

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • Pergamon


  • MOGOLISTAN


  • Beyazsu Şelalesinden Gorgit ve Macahel'e


  • Samos Turu - İbrahim Fidanoğlu


  • Ark. Şükrü Tül'e Saygıyla Toplandık - 2017TÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI