EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
ALSACE TURUNDA SON YERLER!

13-17 HAZİRAN 2018

ŞARAP YOLU - ROMANTİK YOL...
BASEL - COLMAR (2) - STRASBURG (1) - STUTGART (1)- TÜBİNGEN

ALSACE TURU

 13-17 Haziran 2018

KARS-ERMENİSTAN-GÜRCİSTAN

25 Haziran - 01 Temmuz 2018

Görkemli bir coğrafyada binlerce yıllık kültürel miras...

BİR GÜRCİSTAN RÜYASI

 09 - 17 Temmuz 2018

Sadece 12 kişilik çok özel bir tur!

İONİA ADALARI

21-27 Temmuz 2018

ORTA ASYA TURU

 19 Ağustos - 01 Eylül 2018

KAZAKİSTAN- TÜRKİSTAN- ÖZBEKİSTAN- TACİKİSTAN

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA...


DUYURU VE ANILAR...

 
Facebook

KARS - ERMENİSTAN - GÜRCİSTAN

25 Haziran - 01 Temmuz 2018, Pazartesi - Pazar


Fiyatı:  İki kişilik odada kişi başı:  850,- USD


Görkemli bir coğrafyada binlerce yıllık kültürel miras...

KARS- ÇILDIR - GÜMRÜ - ERİVAN (3) - EREBUNİ - SEVAN GÖLÜ - DİLİJAN - TİFLİS (2) - KARS (1) ANİ ANTİK KENTİ

TUR PROGRAMI

1.Gün: 25 Haziran 2018, Pazartesi // KARS - ÇILDIR - GÜMRÜ - ERİVAN
Kars'ta buluşuyor ve öğle saatlerinde Çıldır'a hareket ediyoruz. Çıldır gölü kıyısında öğle yemeği molası sonrasında 1 saatlik bir yolculukla Aktaş sınır kapısına ulaşacağız. Daha sonra Gürcistan'a ardından Bavra Sınır kapısından Ermenistan' a geçiyoruz. Bu sınır kapısı genelde sakindir. Ermenistan'da ilk hedefimiz GÜMRÜ. 3-4 saatlik bir yolculuk sonrasında Gümrü'deyiz. Şehir merkezinde 1 saat mola veriyor, şehir merkezi gezisi yapıyoruz. Ardından ERİVAN'a hareket.. Akşam yemeği ve Konaklama Erivan'da, Imperial Otel'de.

2.Gün: 26 Haziran 2018 Salı // ERİVAN
Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra bizi müthiş bir kültür turu bekliyor; Khor Virap ve Ağrı Dağı (Ararat) manzarası, Ermenilerin Vatikanı olarak bilinen ECHMIADZİN kiliseleri, Zvartnos Katedrali, Garni Tapınağı ve Geghard Manastırı'nı geziyoruz. Akşam yemeğimiz halk dansları eşliğinde... Konaklama Erivan'daki aynı otelde.

3.Gün: 27 Haziran 2018, Çarşamba // EREBUNİ
Kahvaltı sonrası Erebuni Antik Kenti ile Müzesini görmeye gidiyoruz. Bugün göreceğimiz diğer yerlerin başlıcaları; Ermeni Ana heykeli, dünyaca ünlü eserlerle donatılmış Kaskatlar açık hava müzesi, Soykırım Anıtı ve Müzesi, Erivan Arkeoloji ve Etnografya Müzeleri... Otantik Vernisaj pazarını gezmek ve alışveriş için de zaman ayıracağız. Konaklama Erivan'daki otelimizde.

4.Gün: 28 Haziran 2018, Perşembe // SEVAN GÖLÜ- DİLİJAN - TİFLİS
Sabah kahvaltısı sonrası Sevan Gölü ve Sevanavank Manastırı'nı görmeye gidiyoruz. Doğal güzelliğiyle ünlü Dilijan kasabasında biraz serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Bagradeshen sınır kapısından GÜRCİSTAN'a geçiyoruz. Bu gece konaklama Tiflis'te Orion Otelde.


5.Gün: 29 Haziran 2018, Cuma // TİFLİS 
Kahvaltıdan sonra Tiflis manzarasını panoramik olarak seyredebileceğimiz bir Teleferik Turu yapıyoruz. Ünlü Kartlis Deda Heykeli ve Tiflis Kalesi gezisi sonrası Kral Vakhtang Gorgasali Heykeli ve Avrupa'nın 3. Büyük Katedrali olan Sameba Katedralini görüyoruz. Öğlende Gürcü Lezzetlerini tadabileceğimiz bir restoranda mola veriyoruz. Ardından turumuza devam ederek; Osmanlı dönemi cami ve hamamları, Surp Kevork Kilisesi, Özgürlük Meydanı ve Heykeli, Opera Binası, Tiyatro ve Müzeleri, Rustavelli Caddesi'ni görüyoruz. Konaklama Tiflis'teki otelimizde.

6.Gün: 30 Haziran 2018, Cumartesi // MTSKHETA - GORİ - BORJOMİ - KARS
Gürcistan'daki son sabah kahvaltımızdan sonra MTSKHETA Antik Kenti'ni görmeye gidiyoruz. Ardından Gori şehir turu ve Stalin Evi ile müzesini geziyoruz. Borjomi ve Akhaliska üzerinden geçerek, Aktaş Sınır kapısına ulaşıyor ve Türkiye'ye geçiş yapıyoruz. Akşam Kars Taş Evleri ve Kars Sokakları turumuz var. Kars Kazevi'nde, Kafkas Kartalları dans grubu gösterisi eşliğinde keyifli bir akşam yemeği alıyoruz. Konaklama Kars'ta WinterCity Hotel'de.

7.Gün: 01 Temmuz 2018, Pazar // KARS - ANİ ANTİK KENTİ
Sabah kahvaltı sonra ANİ ANTİK KENTİ'ne gidiyoruz. Kars'a döndüğümüzde şehşir turumuzu yapıyor ve 12 Havariler Kilisesini geziyoruz. Gezginlerimizin kars kaşarı ve Bal almak isteyeceğini bildiğimizden alışveriş için serbest zaman veriyoruz.Uçuş saatimize göre vedalaşarak özel bir turun sonuna geliyoruz...

TUR FİYATI :
İki kişilik odada kişi başı: 850,- USD
Tek kişilik oda fiyat farkı: 300,- USD

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER
*** 6 Gece otel konaklaması
*** Kars'ta başlayıp - biten tur boyunca lux araçlarla ulaşım,
*** Tüm akşam yemekleri,
*** Profesyonel rehberlik hizmeti,
*** Ermenistan'da yerel rehberlik hizmeti,
*** Yurtiçi &Yurtdışı Zorunlu Seyahat Sigortaları,
*** Müze ve Örenyeri giriş ücretleri,
*** Vize ve Yurtdışı harç pulu ,

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR
*** Yurtiçi uçak biletleri,
*** Öğle yemekleri,
*** Kişisel harcamalar

ÖNEMLİ NOTLAR
*** Ermenistan Gezisi için vize gerekli olup birlikte çalıştığımız acenta tarafından alınacaktır.
*** Türkiye'de bir Ermenistan Konsolosluğu bulunmadığı için normal pasaportlara ait vizeler Gürcistan sınırında, yeşil pasaportlar için daha önceden alınmaktadır.
*** Vize alınmış olsa da bazen farklı nedenlerle sorun çıkabilmektedir. Katılımcılarımızın bu ihtimalleri dikkate alması rica olunur.

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • İZMİR KİLİSELERİ -2018


  • ZEYTİN'İN İZİNDE URLA KÖYLERİ-2018


  • Mardin Turu / Aylin Coşkun albümü


  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • Pergamon


  • MOGOLISTANTÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI