EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

YILBAŞINDA MARMARİS

30 Aralık 2018- 01 Ocak 2019

CETTIA BEACH RESORT HOTEL'DE 2 GECE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA, OLDUKÇA ZENGİN BİR YILBAŞI PROGRAMI İLE MARMARİS-SELİMİYE-TURGUT ŞELALESİ-KIZKUMU TURLARI...

TUNUS TURU (VİZESİZ)

 21 - 24 Şubat 2019

3 Gece-4 Gün , tüm turlar + 2 öğlen yemeği ve 2 akşam yemeği + Tunus Gecesi (Yemek ve Showlar) dahil...

BÜYÜK GÜNEY AMERİKA

 19 - 30 Ocak 2019 

Brezilya- Patagonya - Arjantin

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

 

E N D Ü L Ü S

 24 - 29 Mart 2019

 
TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

KADIKALESİ (ANAIA) - KURŞUNLU MANASTIRI

16 Aralık 2018,Pazar


Fiyatı:  115 ,-  TL


Kuşadası civarı

 TUR PROGRAMI:

Sabah saat 07.30 'da Karşıyaka / Bostanlı Vapur iskelesi yönündeki Havaş Durağında, 08.00'de Alsancak / Lozan Meydanı'nda gezginlerimizle buluşarak Aydın otobanından Kuşadası'na doğru yola çıkıyoruz. Kahvaltımızı araçta gevrek tostla yapıyoruz.

Kuşadası yakınlarında aracımızdan inip, güzel bir dağ yolunda, yaklaşık 3 km kadar yürüyoruz. Ulu çınar ağaçlarının altında gizlenen ve bir kartal yuvasını andıran KURŞUNLU MANASTIRI tüm estetiği ve hüznü ile karşımıza çıkıyor. Yapılar, ana kilise ve tüm ayrıntıları ile duruyor. Ayrıca da muhteşem bir manzarayı kucaklıyor. Geziyor, görüyor, manzarayı seyrediyor, fotoğraf çekiyor ve bilgi alıyoruz.


NOT: Ebruli gezginleri KURŞUNLU MANASTIRI'na birkaç kez gitmiş, herkes çok mutlu dönmüştü. Her defasında yaklaşık 3 km.lik bir yürüyüş yaparak, geri kalan bölüme aracımızla çıktık. Ancak bildiğiniz gibi yol koşulları hava durumuna bağlıdır. Yol çok bozuk olursa daha uzun bir mesafeyi yürümek gerekebilir.

Öğlende Kirazlı Yayla'da yöresel ev yemeklerinden oluşan, lezzetli bir sofrayı paylaşmayı planlıyoruz. Ardından Kuşadası ilçe merkezinin 8 km. güneyinde bulunan KADIKALESİ (ANAIA) ören yerine gidiyoruz. Kadıkalesi kazıları 2001 yılından beri Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü tarafından yapılıyor. 5000 yıl öncesine kadar uzanan zengin buluntuları ile Ege tarihine ışık tutuyor. Burada Batı Anadolu kıyılarında Troya'dan sonraki en büyük höyükle karşılaşıyoruz. Üzerinde tüm kıyıya egemen olan görkemli bir Bizans kalesi yükseliyor…

Akşamüzeri gezimizi tamamlayınca İzmir'e geri dönüyoruz.

TUR FİYATI:
115 ,- TL
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER: Ulaşım, rehberlik, kahvaltılık gevrek tost ikramı.
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: Öğle yemeği, içecekler.

NOTLAR
*Turlarımıza katılım tek araçla sınırlıdır.
*Araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre ayarlanır
*Rezervasyon ücret ödenince kesinleşir.
*Günübirlik turlarda koltuk numarası verilmez
*Tura son kayıt tarihi, 14 Aralık 2018, Cuma günüdür.
* Yürüme sorunu olan misafirlerimize bu geziyi önermiyoruz.
*Hava durumuna uygun giysiler ve rahat ayakkabılarla gelmenizi tavsiye ederiz.
*Acentemiz zorunlu durumlarda program değişikliği yapma hakkını saklı tutar..

İPTAL KOŞULLARI:
* Tura son kayıt tarihi olan 14 Aralık gününe kadar iptallerde ücret iade edilir.
* Daha sonra veya herhangi bir nedenle tur sabahı yapılan iptallerde yahut son dakikada tura gelinmediğinde ücret iadesi söz konusu değildir.
* Şiddetli hava durumu, rehber rahatsızlanması vb. gibi özel ve olağanüstü nedenlerle acentemiz turu iptal etmek zorunda kalırsa, ücretler kesintisiz olarak iade edilir.

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI