EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

MEİS ADASI / KAŞ - KEKOVA - SİMENA

 Masmavi bir yaz düşü!

TUR TARİHLERİ:
* 19-21 Temmuz 2019
* 26-28 Temmuz 2019

KUZEY İSPANYA & FRANSA
10 - 15 Ağustos 2019/ Kurban Bayramında


BİLBAO -  LA GUARDIA - GUERNICA - SAN SEBASTIAN - ST. JEAN DE LUZ - BIARRITZ - BORDEAUX - ST EMILION - TOULOUSE

ALSACE TURU

04 - 08 Ekim 2019

ROMANTİK YOL, ŞARAP YOLU...

E N D Ü L Ü S

 26 - 31 Ekim 2019

 
LARA ILICA BUTİK OTEL - ÇEŞME

Huzur ve Zerafetin Çeşme'deki Adresi...

Denize ve Çeşme'deki her türlü aktiviteye yakın ama gürültü ve kalabalıktan uzak...
www.larailicabutikhotel.com
Tel: (535) 793 15 89


Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

İNGİLTERE - GALLER - İSKOÇYA - İRLANDA

08 - 18 Ağustos 2019, 10 Gece - 11 Gün


Fiyatı:  İki kişilik odada kişi başı 2740,- Euro 


Kurban Bayramında

NOT: Aşağıda detayları bulunan tur programında,  tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır.

EDINBURG (1) - STIRLING - PERTH - PITLOCHRY - INVERNESS(1) - LOCH NESS - URQUHART KALESİ - INVERARY ŞATOSU - LOMOND GÖLÜ - GLASGOW - IRWINE(1) - BELFAST (1) - DEVLERİN YOLU - DROGHEDA - DUBLİN (1) - SNOWDANIA MILLI PARKI - LIVERPOOL(1) - GÖLLER BÖLGESİ (WINDERMERE) - CHESTER (1) - STRATFORD - OXFORD - LONDRA (3)

 

TUR PROGRAMI

08 Ağustos 2019, Perşembe: İSTANBUL Q EDINBURGH
İstanbul Havalimanında saat 11.00'da buluşmanın ardından, Türk Havayollarının pasaport ve çıkış işlemleri sonrası TK-1345 seferi ile saat 13:10'da İskoçya'nın kalbi Edinburg'a uçuş. Saat 15:00'te varışta yapacağımız panoramik şehir turumuzda Royal Mile, Edinburg Kalesi (giriş dahil), Kraliçe'nin Sarayı Holyrood, Şehir Katedrali, Belediye Binası, Princess Street ve Rose Street görülecek yerler arasındadır. Otele yerleşme ardından serbest zaman. Akşam arzu edenlerle Ekstra yemekli İskoç gecesi yapılacaktır (£90). Bu gece farklı klanların giysileri ve şarkıları, danslarıyla unutamayacağınız bir tur anısı olarak kalacak belleklerde. Geceleme otelimizde.

09 Ağustos 2019, Cuma: EDINBURGH - STIRLING - PERTH - PITLOCHRY - INVERNESS
Kahvaltı sonrası İskoçya'nın Kuzeyine, gerçek İskoçya'ya doğru yönelip konumu ve etkileyici mimarisi ile İskoçya'nın görkemli kalelerini içinde barındıran Stirling'de; Stirling Kalesi dışardan fotoğraflanarak, İngiliz -İskoç savaşlarında kahramanca savaşan Sir William Wallace Anıtı ziyaret edilecektir. Daha sonra Perth üzerinden İskoçya'da mimarisi ve doğal dokusu ile hayran kalacağınız küçük kasaba Pitlochry gezilecektir. İskoçya'nın en kuzey noktası olan Inverness, Birleşik Krallık İskoçya ülkesinin Highlands bölgesinin merkezidir. Burada yapacağımız şehir turunun ardından Otele yerleşme, akşam yemek ve geceleme otelimizde.

10 Ağustos 2019, Cumartesi: INVERNESS - LOCH NESS - URQUHART KALESİ - FORT WILLIAM - INVERARY ŞATOSU - LOCH LOMOND - GLASGOW - IRWINE
Kahvaltı sonrası İskoçya'da Ness Canavarı ile ünlenen Loch Ness'e (Ness Gölü) gidiş ve tekne ile göl kenarında göreceğimiz Urquhart Kalesi kalıntıları fotoğraflandıktan sonra Fort William üzerinden muhteşem GlenCoe vadisini geçerek ulaşacağımız Inverary'de 1971 Yılında Unesco Dünya Mirası listesine alınan Barok-Gotik mimari tarzı ile büyüleyici Inverary Şatosu (giriş dahil) gezilecektir. Daha sonra İskoçya'nın en büyük gölü olan Lomond Gölü'nde kısa bir mola ve sonra İskoçya'nın başkenti ve sanayi kenti olan Glasgow'a gidiş. Kısa bir panoramik şehir turu ardından Irwin'deki Otelimize yerleşme. Akşam yemek ve geceleme..

11 Ağustos 2019, Pazar: IRWINE - CAIRNRYAN - BELFAST
Erken kahvaltı sonrası (paket olarak alınabilir) otelden Cairnryan'a gidiş ve saat 07:30'da feribotla Belfast'a geçiş. Saat 09:35'te varış ve Unesco Dünya Miras Listesine alınan "Devlerin Yolu" (Giants Causeway) görülecek ve Belfast'a gidilecektir. Kuzey İrlanda'nın başkenti olan ve Lagan nehri kıyısında kurulan Belfast'ta yapacağımız turda; eğik Albert Memorial Saat kulesi, Grand Opera House binası, 1885 lere dayanan Belfast'ın en meşhur barı olan Liquor Saloon, Kraliçe Viktorya tarafından kurulan Queens Üniversitesi göreceğimiz yerler arasındadır. Otele yerleşme, akşam yemeği ve geceleme.

12 Ağustos 2019, Pazartesi: BELFAST - DROGHEDA - DUBLIN
Kahvaltı sonrası liman kenti Drogheda'ya gidiş. 19.yy'ın ortalarında yaşanan açlık sırasında Osmanlı'nın 3 gemisi ile yardım gönderdiği bu kentin sembolü ay ve yıldızdır. Ardından İrlanda'nın başkenti olan ve Vikinglerin kurduğu Dublin'e gitmek üzere yola çıkıyoruz. Varış sonrası yapılacak panoramik şehir turumuzda; St.Patrick Katedrali, Guinness Storehouse, Ulusal Müze, Dame Street, Phoenix Park, High Street, Newman House, Fitzwilliam Square göreceğimiz yerler. Ardından birçok ünlünün mezun olduğu Trinity Koleji (giriş dahil) gezilecektir. Otele yerleşme sonrası arzu edenlerle (ekstra: £70) geleneksel İrlanda gecesi ve müzikleri eşliğinde alınacak akşam yemeği sonrası geceleme otelimizde..

13 Ağustos 2019, Salı: DUBLİN - HOLYHEAD - SNOWDANIA MiLLi PARKI - LIVERPOOL
Erken kahvaltı sonrası (paket olarak alınabilir) limana gidiş ve feribotla sabah saat 06:30 'da Holyhead'e hareket ediyoruz. Saat 08:20'de varış, Galler bölgesi içinde yer alan 1951 Yılında Milli Park ilan edilen ve Galce adı Croeso i Eyri (Kartal Yuvası) olan, ancak şimdiki adını Snowdon dağlarından alan Snowdania Milli Parkını geziyoruz. Daha sonra İngiltere'nin yeniden canlanan güzel şehri Liverpool'a doğru hareket ediyoruz. Yapacağımız şehir turunda Liman bölgesi ve Liverpool'da kurulan dünyaca ünlü Beatles grubunun in ilk çıktığı Pub görülecektir. Geceleme otelimizde…

14 Ağustos 2019, Çarşamba: LIVERPOOL - GÖLLER BÖLGESİ - WINDERMERE GÖLÜ - CHESTER
Kahvaltı sonrası İngiltere'nin doğa harikası Göller Bölgesi'ne hareket ediyoruz. En büyük Göl olan Windermere'de yapılacak tekne turunun ardından tarihi buharlı trenle yapacağımız gezi sonrası Chester'a hareket ediyoruz. "16.77.Tudor dönemi mimarisinin İngiltere'deki en meşhur örneklerini sergileyen Chester'da tarihi evler, sokaklar, çarşı ve muhteşem katedrali göreceğiz. Akşam yemeği ve geceleme Chester'daki otelimizde.

15 Ağustos 2019, Perşembe: CHESTER - STRATFORD - OXFORD - LONDRA
Kahvaltı sonrası otelden ayrılış. Avon Nehri kıyısında kurulmuş, Shakespeare'in doğum yeri olan Stratford şehri ve Shakespeare'in doğduğu müze ev görüldükten sonra Oxford'a gidilecektir. Dünya'nın en köklü üniversitelerinden Oxford Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan şehrin tarihi sokaklarında dolaşıp, dileyenler Harry Potter filminin de çekildiği yerleri görme imkânı bulacaklar. Daha sonra Londra'ya hareket. Varışta otele yerleşme ve geceleme.

16 Ağustos 2019, Cuma: LONDRA
Kahvaltı sonrası yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda Parlemento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminster Kilisesi, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, dünyanın en büyük parklarından biri olan Hyde Park, Royal Albert Konser binası, St.Paul Katedrali, Buckingham Sarayı, Picadilly Meydanı, Thames Nehri görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra içinde muhteşem eserler barındıran British Museum gezilecektir. Geceleme otelimizde..

17 Ağustos 2019, Cumartesi: LONDRA
Kahvaltı sonrası serbest gün. Arzu edenlerle Greenwich Kasabası- Thames Nehri Tekne turu ve London Eye turu (extra: £90) yapılacaktır. Bu turda Greenwich'e giderek park içindeki Denizcilik Müzesi ve Greenwich Meridyen çizgisi gözlemevi gezilecektir. Daha sonra Tekne ile Thames nehri'nde gezinti yaparak varacağımız noktada London Eye'a çıkarak Londra'yı 145 metre yükseklikten panoramik fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Akşam isterseniz yemekli Ortaçağ eğlence turu (Beefeater Show)'a katılma imkanı ( Extra: £90). Geceleme Londra'daki otelimizde…

18 Ağustos 2019, Pazar: LONDRA - İSTANBUL
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Öğleden sonra havalimanına transfer.THY TK-1986 sefer sayılı uçağı ile saat 16:35'te İstanbul'a uçuş. Saat 22:15'te varış. Anılarla dolu gezimizin sonu…

TUR FİYATI
İki kişilik odada kişi başı: 2.740 Euro
Tek kişilik oda fiyat farkı: 690 Euro
02-11 Yaş çocuk ( iki büyük yanında ): 2.390 Euro

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 
* THY ile İstanbul- Edinburgh gidiş/ Londra-İstanbul dönüş uçuş biletleri ve havalimanı vergileri
* Edinburgh (1), Inverness (1), Irwine (1), Belfast (1), Dublin (1), Liverpool (1), Cheste (1), Londra (3), gece olmak üzere toplam 10 gece merkezde 4* otellerde oda+kahvaltı konaklama
* Programda belirtilen 4 akşam yemeği
* Panoramik şehir turları
* Edinburgh Kalesi, William Wallace Anıtı, Inverary Şatosu, Giants Causeway, Trinity Koleji, Shakespeare Müze Evi girişleri
* Ness gölünde tekne turu
* Urquhart Kalesi
* Snowdania Milli Parkı girişi
* Windermere Gölü'nde tekne turu
* Tarihi buharlı tren turu
* Glasgow-Belfast arası feribot bileti
* Dublin-Holyhead arası feribot bileti
* British Museum gezisi
* Programda belirtilen turlar
* Profesyonel rehberlik hizmeti
* Seyahat ve Sağlık Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
* Vize ücreti (190 USD) Yeşil pasaporta da vize gereklidir.
* Tüm öğle yemekleri ve belirtilmeyen akşam yemekleri
* Programda "ekstra" ibareli tur ve organizasyonlar
* Tüm kişisel harcamalar
* Bahşişler ve bagaj taşıma hizmetleri
* Uçaklarda ekstra bagaj ücreti
* Belirtilmeyen Müze, Saray ve Ören yeri girişleri
* Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)

OTELLERİMİZ:
EDINBURGH: BRITANNIA HOTEL EDINBURGH, 69 Belford Road, Edinburgh
INVERNESS : COLUMBA HOTEL, Ness Walk, Inverness
IRVINE: RIVERSIDE LODGE HOTEL, 46 Annick Road, Irvine
BELFAST: RADISSON BLU HOTEL BELFAST, 3 Cromac Place, Ormeau Road, Belfast
DUBLIN: ASHLING HOTEL, Parkgate Street, Dublin 8
LIVERPOOL: HOLIDAY INN LIVERPOOL CITY CENTRE HOTEL, Lime Street, Liverpool
CHESTER: MACDONALD NEW BLOSSOMS HOTEL, St John Street, Chester
LONDON: HOLIDAY INN LONDON KENSINGTON FORUM HOTEL, 97 Cromwell Road, London SW7

GENEL BİLGİLER
* Belirtilen uçuş saatleri Türk Havayolları ve/veya diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
* Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı oluşabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
* Programlardaki uçak yerleri grup olarak alındığı ve biletlendiğinden dolayı uçak biletleriniz tur kalkış tarihinden 2 - 3 gün önce acentemizden teslim edilecektir.
* Turumuza gereken çoğunluk sağlanamadığı takdirde, acente belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar.
* Çocuk indirimleri, çocukların 2 yetişkin ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir.
* Programda belirtilen Ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
* Panoramik şehir turlar herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
* Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.
* Uçak yolculuğu esnasında bu seyahat için, kişi başı valiz hakkı maksimum 20 kg. ile sınırlıdır. (Kişi başına 46 kg sadece ve sadece okyanus ötesi uçuşlar için geçerli olup, Amerika içi uçuşlarda bu kural geçerli değildir.) Uçak içerisine kişi başı bir parça eşya alabilirsiniz (max.8kg) Uçak içerisine alacağınız valizinizin ebadı 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) şeklindedir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden acente ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.
* Geziye katılabilmek için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaport gerekmektedir.
* Yıpranmış pasaportla yapacağınız vize başvurusu kabul edilse ve vizenizi alsanız dahi, sınırdan geri çevrilmeniz mümkündür. Bu yüzden yıpranmış- sayfaları kopmuş veya hasarlı olan pasaportunuzu yenilemenizi öneririz.
* Şirketimiz sizler ile konsolosluk & elçilik arasında aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk - elçiliğin vermediği vizelerden acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken yolcunun ödediği meblağ yolcu vize alamadığı veya yolcu seyahate gitmekten vazgeçtiği takdirde iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
* Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
* Acentemiz Türkiye Seyahat Acentalar Birliği (TÜRSAB) üyesi olup, anlaşmazlık halinde "Türsab Kütahya Çizelgesi" Maddeleri uygulanır.
* Acentemiz olağanüstü (Force Major) durumlar dışında programda belirtilen hizmetleri vermeyi kabul eder.


EBRULİ TUR'DAN NOTLAR:
Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmakta olup, Ebruli Turizm bu turun "satış acentesi" konumundadır.


Birkaç yıl önce EbruliTur olarak yaptığımız bir İskoçya-İrlanda gezisinden fotoğraflar >>


FOTOĞRAF GALERİSİ

Albümü görüntülemek için tıklayınız.


KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI