EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
ORTA ASYA TURU

 19 Ağustos - 01 Eylül 2018 (Kurban Bayramı)

KAZAKİSTAN- TÜRKİSTAN- ÖZBEKİSTAN- TACİKİSTAN
12 gün ve 13 gece süreli bir görkemli bir tur! Tüm uçuşlar, tren, 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklamalar, sabah-öğlen-akşam yemekleri, tüm turlar, giriş ücretleri fiyata dahil ve vizesiz...

İONİA ADALARI

21-27 Temmuz 2018

ORTA ASYA TURU

 19 Ağustos - 01 Eylül 2018

KAZAKİSTAN- TÜRKİSTAN- ÖZBEKİSTAN- TACİKİSTAN

KUZEY KIBRIS KÜLTÜR TURU

21-23 Eylül 2018

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA...


DUYURU VE ANILAR...

 
Facebook

GÖLLER DİYARINDA LAVANTA ZAMANI

13 - 15 Temmuz 2018, Cuma - Pazar


Fiyatı:  İki kişilik odada kişi başı: 830,- TLŞİİR GİBİ GÖLLER, GÖRKEMLİ KANYONLAR ve LAVANTA TARLALARI

ACIGÖL- DİNAR- ULUBORLU - ISPARTA - EĞİRDİR - KUYUCAK
Acıgöl- Dinar - Apameia Antik Kenti - Uluborlu - Apollonia Mordiaion - Isparta- Eğirdir - Kovada Gölü Milli Parkı - Köprüçay Kanyonu - Adada Antik Kenti - Burdur- Kuyucak Köyü- Yarışlı Gölü- Salda Gölü ...

TUR PROGRAMI

13 Temmuz 2018, Cuma: ACIGÖL-APAMEİA- ULUBORLU
Sabah saat 07.00'de Karşıyaka / Bostanlı İskelesi yönündeki tramvay durağı'nda ve 07.30'da Alsancak / Lozan Meydanı'nda gezginlerimizle buluşarak hareket ediyoruz. Yolculuğumuz Aydın - Denizli Karayolu üzerinden ilerlerken, Denizli'yi geçtikten sonra Çardak üzerinden Acıgöl'e gidiyoruz. Bir fotoğraf molası veriyor ve Büyük Menderes'in doğduğu kaynaklar ve Marsyas efsanesi üzerine sohbetimizle Dinar'a varıyoruz. Antik Apameia tiyatrosunu da içeren bir Dinar gezisi sonrasında Uluborlu'ya gidiyoruz.
Anadolu'nun en güzel kirazlarının yetiştiği yerlerden biri olan Uluborlu'da ıhlamurların altında bir çay molası vereceğiz. Sonrasında Apollonia Mordiaion Antik Kentine, Alaaddin Camii, Cirimbolu Su Kemeri ve Aslanlı Çeşme gibi kültürel varlıklara göz atmak istiyoruz. Uluborlu civarındaki turumuz tamamlanınca, dönüş yaparak Keçiborlu üstünden Isparta'ya gideceğiz.Akşam yemeği ve Konaklamamız Isparta Hilton Garden Inn Hotel'de.

14 Temmuz 2018: Cumartesi EĞİRDİR - ADADA
Otelde yapacağımız sabah kahvaltısından sonra, cennet kadar güzel yerler görmek için yeniden yola çıkıyoruz. Öncelikle Eğirdir'e gidiyoruz. Yeşilada'da çay ve keyif molamızı yaptıktan sonra hoş bir yolculukla Kovada Gölü Milli Parkı'na gidiyoruz.


Bu kadar az bilinmesine karşın etkileyici kalıntılar barındıran Adada Antik Kenti gezisi sonrası akşam yemeği ve konaklamamız yine Isparta'da.


15 Temmuz 2018 : Pazar ISPARTA - BURDUR
Sabah kahvaltısından sonra otelden ayrılıyoruz. Gül kenti olan Isparta'da şehrin önde gelen anıtlarıyla, müzesini geziyoruz. Ardından, Burdur yakınlarındaki Kuyucak köyü çevresinde yoğunlaşan Lavanta Tarlalarına gidiyoruz. Fransa ve İtalya'da benzerleri görülebilen güzellikteki Lavanta Tarlalarını hayranlıkla seydediyor, fotoğraflıyor, lavanta çiçeğinin özellikleri, kullanım alanları ve yağının nasıl elde edildiği konusunda bilgi alıyoruz. 


Öğle yemeğimizi turun akışına göre düzenledikten sonra Salda gölünde mola vererek Serinhisar üzerinden Denizli yolu ile İzmir'e dönüyoruz.

TUR FİYATI :

İki kişilik odada kişi başı 830,- TL
Tek kişilik oda  995,- TL
03-06 yaş çocuk fiyatı     430,- TL 
07-11 Yaş çocuk fiyatı     600,- TL 

* Çocuk indirimleri iki büyük yanında geçerlidir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
Kişi sayısına uygun araçla ulaşım, 2 gece Isparta'da Hilton Garden Inn'de konaklama, sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri, danışmanlık, rehberlik, seyahat sigortası, Milli park giriş ücretleri, otoban ve otopark ücretleri.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR :
Öğle yemekleri, yemeklerde alınan içecekler, müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar.

NOTLAR:
* Turlarımız tek araçla sınırlı olup araç tipi katılımcı sayısına göre belirlenir.
* Rezervasyon tur ödemesi yapılınca kesinleşir.
* Araçta koltuk numarası rezervasyon sırasına göre verilir.
* Müze ve ören yeri girişleri için bir yıl geçerli olan "Müzekart" almanızı öneririz.
* Bu turumuz bazı yerlerde orta zorlukta yürüyüş içermektedir (Adada antik kenti gibi)
* Hava durumuna ve yürüyüşe uygun giysiler ile rahat ayakkabılar getirmenizi rica ederiz.
*İlaçlarınızı- fotoğraf makinanızı- kişisel ihtiyaçlarınızı(şapka ,güneş kremi - gözlüğü vs) . yanınıza almayı unutmayın
*Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz.
*Turlarımıza katılan yolcular 1618 sayılı yasa gereği sigortalanır. Seyahat sigortası sadece ani gelişen (akut) rahatsızlıkları, kaza vb. kapsar. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır.
*Ayrıntılar poliçe üzerinde yazmakta olup, dilerseniz inceleyebilirsiniz. Ani durumlarda seyahat sigortasından nasıl yararlanacağınızı tur rehberinden öğrenebilir veya acentemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
*Seyahat sigortanızın geçerli olabilmesi için tur sözleşmesini okuyup imzalamanız ve kimlik bilgilerini acentemize kaydettirmeniz gereklidir.
*Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında değişiklik yapabilir.

 

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • 3. Yılında Şükrü Tül'ü Anma Etkinlikleri - 2018


  • İZMİR KİLİSELERİ -2018


  • ZEYTİN'İN İZİNDE URLA KÖYLERİ-2018


  • Mardin Turu / Aylin Coşkun albümü


  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • PergamonTÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI