EBRULİTUR YILIN ACENTESİ SEÇİLDİ

 8. İZMİR TURİZM ÖDÜLLERİ,  21 MART 2016 AKŞAMI YAPILAN TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU. 

İZMİR'DE "YILIN SEYAHAT ACENTESİ" ÖDÜLÜ EBRULİ TURİZM'E VERİLDİ.  TEŞEKKÜRLER İZMİR! 

2010 Yılında 2. Turizm Ödülleri kapsamında "Kültür Turlarında" en iyi acente ödülünü almıştık. Bu yıl, 8. Turizm ödüllerinde ise "Yılın Seyahat Acentesi" seçildik. İkinci defa aldığımız bu ödül; Ebruli Dostlarını, Çalışanlarını, Değerli Danışmanlarını, Rehberlerini, Şükrü Hocamızın anısını, kültür turlarındaki kararlığımızı bir kez daha onurlandırdı... 


İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 2009 yılından itibaren her yıl düzenli olarak düzenlenen İzmir Turizm Ödülleri Törenin 8'incisi bu yıl Sabancı Kültür Merkezi'nde yapıldı. İzmir turizminin önde gelen markalarının katıldığı program büyük ilgi gördü. İzmir turizmine katkıda bulunan ve gelişmesini sağlayan 12 firmaya ödül verildi. 

Ebruli Turizm yılın acentesi olarak ilk ödülü alırken, Tur Operatörü kategorisinde Tutku Tur, Profesyonel Turizm Rehberi'nde Nejat Tek¸ İzmir Yerel Lezzetler Kategorisi'nde Bizim Mutfak Lokantası, Konaklama Tesisi (Resort Otel) Kategorisi'nde Cactus Club Yalı Hotels and Resort, Konaklama Tesisi (Şehir Oteli) kategorisinde SH Smart Hotels, Turizm Profesyoneli Kategorisi'nde Hilton Garden Inn Genel Müdürü Sevil Görgülü, Sağlık Turizmine Katkı Kategorisi'nde Balçova Termal Otel, Şef Aşçı Kategorisi'nde Mustafa Buğday, Özel Ödül Kategorisi'nde İZFAŞ/MARBLE-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, Onur Ödülü Ilıca Otel başta çok sayıda oteli turizme kazandıran Nail Özkardeş ile Temmuz ayında emekli olacak olan İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz'e verildi. 

Ödüller İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Büyükşehir Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan ve İl Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz ile ETİK Başkanı Mehmet İşler tarafından dağıtıldı. 

 

 KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI