EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

MEİS ADASI / KAŞ - KEKOVA - SİMENA

 Masmavi bir yaz düşü!

TUR TARİHLERİ:
23, 30 Ağustos çıkışlı turlar ve Eylül turları... 

İZLANDA VE OSLO

24 -29 Eylül 2019, 5 Gece - 6 Gün
 
Ateş ile Buzun dans ettiği coğrafyalarda, 7 kişilik VIP bir program!
 

ALSACE TURU

04 - 08 Ekim 2019, 4 Gece - 5 Gün

ROMANTİK YOL, ŞARAP YOLU...

BEYRUT/LÜBNAN

26 - 29 Ekim 2019, 3 Gece - 4 Gün

İZMİR/İZMİR DİREKT UÇUŞ

E N D Ü L Ü S

 26 - 31 Ekim 2019

 
BUDAPEŞTE-PRAG-VİYANA

09 -15 Kasım 2019, 6 Gece - 7 Gün 
 

Orta Avrupa Başkentleri 

LARA ILICA BUTİK OTEL - ÇEŞME

Huzur ve Zerafetin Çeşme'deki Adresi...

Denize ve Çeşme'deki her türlü aktiviteye yakın ama gürültü ve kalabalıktan uzak...
www.larailicabutikhotel.com
Tel: (535) 793 15 89


Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

DOĞU KARADENİZ'DE SONBAHAR

10 -14 Ekim 2019, Perşembe-Pazartesi


Fiyatı:  2 kişilik odada kişi başı:  1.860,-TL + Uçak bileti (6 Taksit olanağı)


Hiç unutamayacağınız bir şölen...

İzmir / Trabzon - Uzungöl- Rize - Ayder - Zilkale- Bulut Şelalesi- Polovit Şelalesi- Ağaran Şelalesi - Borçka/ Karagöl - Macahel / Camili- Maral Şelalesi - Artvin - Şavşat/ Balık Gölü- Şavşat/ Karagöl - Boğatepe Köyü - Kars / Ani Antik Kenti / İzmir

TUR PROGRAMI:

1.Gün / 10 Ekim 2019, Perşembe: TRABZON - UZUNGÖL - RİZE - AYDER
Sabah 09.50'de Pegasus Havayolları uçağı ile İzmir'den Trabzon'a uçuyoruz. Saat 11.40 'da Trabzon'dayız. Öğle yemeği molası sonrasında Trabzon şehir turumuzu yapıyor, Atatürk Köşkü ve Küçük Ayasofya'yı ziyaret ediyoruz. Sonra yola çıkıp Uzungöl'e gidiyoruz. Yolumuz üzerinde bir çay fabrikasına uğrayarak içtiğimiz çayın oluşum sürecine tanıklık ediyoruz. Rize Botanik Bahçesinde çay molası sonrası Fırtına Vadisi üzerinden Çamlıhemşin'e gidiyoruz.
Bu gece konaklama ve akşam yemeğimiz Ayder Yaylası'nda Ayder Resort Otel'de.

2. Gün / 11 Ekim 2019, Cuma : BULUT ŞELALESİ - ZİLKALE - POLOVİT- AĞARAN ŞELALESİ - BORÇKA / KARAGÖL- MACAHEL
Sabah kahvaltısından sonra Ayder'den ayrılıyoruz. İlk hedefimiz Hala deresi kenarında güzel bir yürüyüşle Bulut Şelalesi'ne gitmek… Bu güzergah herkesin yapabileceği rahat bir yürüyüştür. Sonra Çamlıhemşin girişinden dönüyor, yemyeşil bir yolculukla Zilkale'ye ardından Palovit Şelalesi'ne gidiyoruz. Dönüşte öğle yemeğimizi yedikten sonra Karadeniz kıyı şerdine iniyoruz.

Yolcuğun devamında Ağaran Şelalesi'nde bir kahve molası veriyoruz. Sonra Hopa, Artvin üzerinden Macahel'e doğru ilerliyoruz. Anadolu'nun en güzel göllerinden biri olan Borçka / Karagöl'de biraz zaman geçiriyoruz. Göl çevresinde keyifli bir yürüyüş yapıyor, yeşilin sayısız tonunun sudaki yansımalarını seyrediyor, güzel fotoğraflar çekiyoruz.. Sonra yeniden yola çıkarak akşam saatlerinde Camili Köyü'ne ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Green Roof Otel'de.

3. Gün / 12 Ekim 2019, Cumartesi: MARAL - ARTVİN - ŞAVŞAT/ BALIK GÖLÜ
Sabah Macahel 'de uyanmak büyük mutluluk. Anadolu'nun yeğane "yağmur ormanı" bölgesi burası. Yıllık yağış 3200 mm. ve sürekli bağıl nemin egemenliği altında olan bir cennet! Unesco'nun korunması zorunlu alanlardan biri olarak ilan ettiği bu bölge, tek kelime ile büyüleyici.

Camili'de kısa bir gezinti yaparak, köyün camisini görüyoruz. Bazı buluntular eski adı Hartvisi olan caminin II Mahmut döneminde, 1819 yılından önce yapıldığına işaret ediyor. Yapılış tarihi kesin olmamakla birlikte 1855 yıllarında çığ altında kalıp yıkıldıktan sonra, yeniden inşa edildiği biliniyor. Çok güzel bir camii, özellikle kalem işleri bizde her defasında yeniden hayranlık uyandırıyor. Sonra Maral Şelalesine gidiyoruz. Şelalenin yakınlarına kadar araçla gidiyor sonra kısa bir yürüyüş yapıyoruz. İsterseniz patikadan aşağıya doğru bir iniş yaparak seyir terasında kalabilir veya merdivenle küçük göle iniş yapabilirsiniz. Soğuk sularda yüzmeyi seviyorsanız inanılmaz dinlendirici etkisi ile buz gibi Maral şelalesi çok keyiflidir...

Geç öğle yemeği molası sonrasında Macahel'den ayrılarak Artvin'e hareket ediyoruz. Artvin'de hiç oyalanmadan yola devamla Şavşat'a ulaşıyoruz. Bu gece konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde...

4. Gün / 13 Ekim 2019, Pazar: ŞAVŞAT / KARAGÖL - BOĞATEPE KÖYÜ- KARS
Sabah kahvaltısından sonra Şavşat Karagöl'e gidiyoruz. Doyumsuz bir seyir ve keyif molası sonrasında yeniden yola çıkıyoruz. Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu görüntülerinin birbirine karıştığı güzel bir yolculuk yapıyoruz. Yalnızçam Dağları'nı ve Sarıçam Ormanlarını aşarak Kars'a doğru ilerliyoruz.

Malakanlar'in öyküleri ile Boğatepe Köyü'ne gidiyoruz. Burada Kars Kaşarı hakkında bilgi alıyor ve bir kooperatifçilik başarısı ile tanışıyoruz. Dileyen konuklarımız kaşar peyniri alışverişi yapıyorlar. Sonra Kars şehir merkezine gidiyoruz. Otelimize yerleşmeden önce akşamüzeri serinliğinde bir şehir turu yapıyoruz. Kars Kalesi, Kars Müzesi, Kümbet Cami (12 Havariler Kilisesi), Fethiye Camii göreceğimiz yerler arasında. Kısa bir alışveriş molası da verdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kars'ta Winter City Otel'de.

5. Gün / 14 Ekim 2019, Pazartesi: KARS / ANİ ANTİK KENTİ - İZMİR
Sabah kahvaltısından sonra Ani Antik Kenti'ni görmeye gidiyoruz. Ermenistan sınırında, Arpaçay kıyısında konumlanan ve kültürlerin buluşma kenti olan Ani, günümüzde bir hayalet şehri andırıyor. 2016 Yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası olarak kabul edilen antik kent, erken demir çağından 16. yüzyıla kadar yerleşimin sürekli olduğu, Orta Çağ'ın şehircilik, mimarlık ve sanat açısından gelişiminin tüm zenginlik ve çeşitliliğinin bir arada görüldüğü ender bir yerleşim. Ani turumuzda dini ve sivil mimarlık örnekleri, Ateşgede Tapınağı, 1072 yılında Selçuklular'ın Anadolu'da ilk inşa ettikleri camii olan Menuçehr Camii, ön yüzündeki mozaik işlemelerin hala görülebildiği Selçuklu Sarayı, hayvan ve bitki motifleriyle süslenmiş Tigran Honents Kilisesi, günümüzde Keseli Camii olarak adlandırılan Kurtarıcılar Kilisesini görüyoruz.

Ani turu sonrası havaalanına gidiyoruz. SunExpress Havayollarının 13:45 uçağı ile Kars'tan İzmir'e uçuyoruz. Oldukça keyifli bir turu paylaşmış olarak vedalaşıyoruz...

TUR FİYATI:

KONAKLAMA   VADE FARKSIZ 5 / 6 TAKSİT OLANAĞI
İki kişilik odada kişi başı   1.860,-TL + Uçak bileti
Tek kişilik oda (1 adet)  2.400,-TL + Uçak bileti 
Üç kişilik odada kişi başı    1.800,-TL + Uçak bileti 

 Bu turlarımızda çocuk fiyatı uygulaması maalesef yoktur. Grubumuz çok küçük olup tur 16 kişilik araçla yapılmaktadır. 
 Single oda sayısı tek (1) adetle sınırlıdır.

GRUP UÇAK BİLETİ:
 Grup sayısı 10 kişi olduğunda alınacaktır….(Pegasus Havayolları ile İzmir - Trabzon gidiş / SunExpres Havayolları ile Kars - İzmir dönüş)

İNDİRİM:
 Nakit ve banka yolu ile yapılan ödemelerde kişi başı: 50,- TL
 Kredi Kart ile taksitsiz yapılan ödemelerde kişi başı: 25,- TL indirim uygulanır.
 Banka hesap bilgileri web sitemizde yer almaktadır.

TAKSİT:
Vakıfbank- Yapı Kredi World Kart- İşbank - Garanti Bankası Kredi Kartlarına vade farkı alınmaksızın taksit yapılabilir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
Trabzon - Kars arasında 16 kişilik araçlarla ulaşım, 4 gece otel ve yöresel pansiyonlarda konaklama, kahvaltı ve akşam yemekleri, Rehberlik, Milli park giriş ücretleri.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
Uçak biletleri, öğle yemekleri, yemeklerdeki içecekler, müze ve ören yeri giriş ücretleri (Ani Antik kentine giriş için Müze Kart almanızı tavsiye ederiz)

NOTLAR:
 Tur İzmir çıkışlı olarak programlanmış ve grup biletleri (12) satın alınmıştır. Bu turumuzda grup biletlerinde farklı şehirden bilet düzenlemesi yapılamamaktadır.
 Turlarımız tek araçla sınırlıdır.
 Turumuz yayla yolları nedeniyle 15-16 kişilik minibüslerle yapılmaktadır.
 Küçük araçlarla seyahatte koltuk numarası verilmemektedir. Konuklarımızın her gün farklı bir yerde oturmayı kabul edecekleri öngörülmektedir.
 Aracımız küçük olduğu için az ve küçük bagajla gelinmesi de ayrıca önem taşımaktadır.
 Turlarımıza katılan yolcular 1618 sayılı yasa gereği sigortalanır. Seyahat sigortası sadece ani gelişen (akut) rahatsızlıkları, yaralanma, kaza vb. kapsar. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır.
 Programda hafif yürüyüşler vardır. Yürüme sorunu olanların acentemize telefon ederek bilgi almalarını rica ederiz.
 Mevsim koşullarına ve yürüyüşe uygun rahat giysiler ile ayakkabılar, bir yağmurluk ve gece kullanabileceğiniz bir ceket getirmenizi tavsiye ederiz.
 Acentemiz zorunlu durumlarda program akışını ve aynı standartta olmak kaydı ile pansiyon veya oteli değiştirebilir.

REZERVASYON:
 Butik Macahel turlarımız çabuk dolduğundan erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz
 Butik turlarımızda ön kayıtlar 1 hafta tutulur.
 Rezervasyon, tur ücreti ödenince kesinleşir.
 Bir hafta sonra en azından uçak ödemesi yapılmamış ön rezervasyonlar iptal edilir. (Rezervasyonun kesinleşmesi için ilk aşamada uçak biletinin ödenmesi gerekir.)

İPTAL KOŞULLARI:
 Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar yapılan iptallerde ödemeler kesintisiz iade edilir..
 Uçak biletleri alındıktan sonra iptal, ancak yerinize katılımcı bulunduğu takdirde mümkün olabilir
 Tur tarihine 30 gün veya daha kısa bir süre kaldığında yapılan iptallerde tur sözleşmesi koşulları geçerlidir.
 


FOTOĞRAF GALERİSİ

Albümü görüntülemek için tıklayınız.


KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI