EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

MEİS ADASI / KAŞ - KEKOVA - SİMENA

 Masmavi bir yaz düşü!

TUR TARİHLERİ:
* 19-21 Temmuz 2019
* 26-28 Temmuz 2019

KUZEY İSPANYA & FRANSA
10 - 15 Ağustos 2019/ Kurban Bayramında


BİLBAO -  LA GUARDIA - GUERNICA - SAN SEBASTIAN - ST. JEAN DE LUZ - BIARRITZ - BORDEAUX - ST EMILION - TOULOUSE

ALSACE TURU

04 - 08 Ekim 2019

ROMANTİK YOL, ŞARAP YOLU...

E N D Ü L Ü S

 26 - 31 Ekim 2019

 
LARA ILICA BUTİK OTEL - ÇEŞME

Huzur ve Zerafetin Çeşme'deki Adresi...

Denize ve Çeşme'deki her türlü aktiviteye yakın ama gürültü ve kalabalıktan uzak...
www.larailicabutikhotel.com
Tel: (535) 793 15 89


Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

DOĞU KARADENİZ & MACAHEL

24 - 28 Ağustos 2019, Cumartesi- Çarşamba


Fiyatı:  İki kişilik odada kişi başı: 2.000,- TL + Uçak bileti (6 taksit olanağı)


Kaçkarlar, Karçallar...


İzmir /Trabzon - Rize - Fırtına Vadisi - Çamlıhemşin- Ayder Yaylası-Bulut Şelalesi - Polovit Şelalesi - Artvin - Borçka Karagöl - Macahel - Camili - Efeler - Maral Şelalesi -Hopa -Mençuna Şelalesi- Ağaran Şelalesi- Uzungöl- Trabzon /İzmir

TUR PROGRAMI:

1.Gün / 24 Ağustos 2019, Cumartesi: TRABZON - RİZE-AYDER
Sabah 07.40'da Pegasus Havayolları ile İzmir'den Trabzon'a uçuyoruz. Saat 09.30'da Trabzon'dayız. Havalimanı yakınlarında vereceğimiz hafif bir kahvaltı molası sonrasında Trabzon şehir turumuzu yapıyor, ATATÜRK KÖŞKÜ ve KÜÇÜK AYASOFYA'yı ziyaret ediyoruz. SÜMELA MANASTIRI restorasyon çalışmaları nedeniyle bir süredir ziyarete kapalıydı. Haziran sonu itibarıyla giriş bölümü açıldı. Görülecek fazla bir şey olmamasına rağmen grubumuz isterse Sümela Manastırı'nı ziyaret edebiliriz.

Trabzon'dan RİZE'ye geçiyor, BOTANİK BAHÇESİNDE çay molasından sonra FIRTINA VADİSİ üzerinden ÇAMLIHEMŞİN'e gidiyoruz. Yemyeşil bir yolculukla Fırtına Vadisinden geçerek AYDER YAYLASI'na gidiyoruz. Bu gece konaklama ve akşam yemeğimiz Ayder Resort Otel'de.

2. Gün / 25 Ağustos 2019, Pazar : BULUT ŞELALESİ -ZİLKALE - PALOVİT - - BORÇKA / KARAGÖL- MACAHEL  
Sabah kahvaltısından sonra Ayder'den ayrılıyoruz. Grubumuz müsait olursa BULUT ŞELALESİ'ne yürümek istiyoruz. Güç bir rota değil, yaklaşık 1 saatlik rahat bir yürüyüş. Bulut Şelalesini gördükten sonra Çamlıhemşin'den Fırtına Vadisi'nin derinliklerine doğru yol alıyoruz. ZİLKALE'yi ardından PALOVİT ŞELALESİ'ni görüyoruz. Öğle yemeği molasını bu bölgede verdikten sonra tekrar Karadeniz kıyısına iniyoruz.

Yolculuğumuz Hopa, Artvin üzerinden Macahel'e doğru ilerliyor. Anadolu'nun en güzel göllerinden biri olan BORÇKA / KARAGÖL'de mola veriyoruz. Göl çevresinde (3 km.) keyifli bir yürüyüş yapıyor, yeşilin sayısız tonunun sudaki yansımalarını seyrediyor, güzel fotoğraflar çekiyoruz.. Sonra yeniden yola çıkarak CAMİLİ KÖYÜ'ne gidiyoruz. Camili'de kısa bir gezinti yaparak, köyün camisini görüyoruz. Bazı buluntular eski adı Hartvisi olan caminin II Mahmut döneminde, 1819 yılından önce yapıldığına işaret ediyor. Yapılış tarihi kesin olmamakla birlikte 1855 yıllarında çığ altında kalıp yıkıldıktan sonra, yeniden inşa edildiği biliniyor. Çok güzel bir camii, özellikle kalem işleri bizde her defasında yeniden hayranlık uyandırıyor. Bu gece MACAHEL'deyiz. Akşam yemeği ve konaklama Green Roof Otel'de (Macahel).3. Gün / 26 Ağustos 2019, Pazartesi : MACAHEL- MARAL ŞELALESİ 
abah Macahel 'de uyanmak büyük mutluluk. Anadolu'nun yeğane "yağmur ormanı" bölgesi burası. Yıllık yağış 3200 mm. ve sürekli bağıl nemin egemenliği altında olan bir cennet! Unesco'nun korunması zorunlu alanlardan biri olarak ilan ettiği bu bölge, tek kelime ile büyüleyici… Sabah kahvaltısından sonra MARAL ŞELALESİ'ne gidiyoruz. Şelalenin yakınlarına kadar araçla ulaşıyor sonra kısa bir yürüyüş yapıyoruz. İsterseniz patikadan aşağıya doğru bir inişle seyir terasında kalabilir veya merdivenle küçük göle inebilirsiniz. Soğuk sularda yüzmeyi seviyorsanız, inanılmaz dinlendirici etkisi ile buz gibi Maral şelalesi çok keyiflidir...

Öğle yemeği molasından sonra Macahel 'de serbest zaman diyoruz. Eğer grubumuz yürüyüş yapmak isterse güzel yürüyüş rotaları planlıyoruz. Özellikle Efeler köyüne doğru suyun rotasını izlemek hoş olacaktır… Bu gece yine Macahel'deyiz. Akşam yemeği ve konaklama Green Roof Otel'de.

4. Gün / 27 Ağustos 2019, Salı: MACAHEL- ARTVİN- HOPA- MENÇUNA ŞELALESİ  
Sabah kahvaltısından sonra Macahel'den ayrılıyoruz. Borçka üzerinden Artvin'e doğru gidiyoruz. ARTVİN'de panoramik bir şehir turu sonrası yeniden Karadeniz sahil şeridine iniyoruz. Hopa'yı biraz geçerek Arhavi'ye ulaşıyoruz. Bugün size güzel bir şelale daha göstermek istiyoruz. MENÇUNA ŞELALESİ …

Yolcuğumuza doğanın nefis görüntüleri eşlik ediyor. Çifte Köprülerden sonra 10 dakikalık bir araç yolculuğu yapıyor, ardından biraz dik bir yürüyüşle, sizi güzel bir şelaleye çıkarıyoruz (30-45 Dakikalık bayır yukarı bir yürüyüş mesafesi). Şelale ortalama 80 metreden dökülüyor ve alttaki taşlara çarparak dantel gibi görüntüler yaratıyor. Fotoğraflarımızı çektikten sonra geri dönerek Hopa'ya gidiyoruz. Bu gece akşam yemeği ve konaklamamız HOPA'da, Nana Otel'de.

5. Gün / 28 Ağustos 2019, Çarşamba: HOPA - AĞARAN ŞELALESİ - UZUNGÖL - TRABZON / İZMİR
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Hopa'dan ayrılıyoruz. Çayeli'nde AĞARAN ŞELALESİ'nde bir çay- kahve molası veriyoruz. Ardından UZUNGÖL'e gidiyoruz. Son yıllarda artan yapılaşma ve değişime rağmen hala çok güzel. Uzungöl'de bir tur atıp fotoğraflarımızı çekiyoruz. Dönüşe geçerken bir ÇAY Fabrikasını ziyaret etmek istiyoruz. Bilgi aldıktan, çay alışverişimizi de tamamladıktan sonra Trabzon'a hareket ediyoruz. SunExpress Havayollarının 20:10 uçağı ile Trabzon'dan İzmir'e uçuyor ve oldukça keyifli bir turu paylaşmış olarak vedalaşıyoruz...

TUR FİYATI  Vade farksız 5 / 6 taksit olanağı
İki kişilik odada kişi başı  2.000,-TL + Uçak bileti
Tek kişilik oda (1 adet) 2.600,-TL + Uçak bileti 
Üç kişilik odada kişi başı   1.900,-TL + Uçak bileti 

 Bu turlarımızda çocuk fiyatı uygulaması maalesef yoktur. Grubumuz çok küçük olup tur 16 kişilik araçla yapılmaktadır.
 Single oda sayısı tek (1) adetle sınırlıdır.

GRUP UÇAK BİLETİ: 620,- TL
 12 Kişilik grup bileti alınmıştır (Pegasus Havayolları ile İzmir - Trabzon gidiş / SunEkspres Havayolları ile Trabzon - İzmir dönüş)

İNDİRİM:
 Nakit ve banka yolu ile yapılan ödemelerde kişi başı: 50,- TL
 Kredi Kart ile taksitsiz yapılan ödemelerde kişi başı: 25,- TL indirim uygulanır.
 Banka hesap bilgileri web sitemizde yer almaktadır.

TAKSİT:
Vakıfbank- Yapı Kredi World Kart- İşbank - Garanti Bankası Kredi Kartlarına vade farkı alınmaksızın taksit yapılabilir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
Tur boyunca 16 kişilik araçlarla ulaşım, 4 gece otel ve yöresel pansiyonlarda konaklama, kahvaltı ve akşam yemekleri, rehberlik, Milli Park giriş ücretleri.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
Uçak biletleri, öğle yemekleri, yemeklerdeki içecekler, müze ve ören yeri giriş ücretleri (Sümela Manastırına giriş için Müze Kart almanızı tavsiye ederiz)

NOTLAR:
 Tur İzmir çıkışlı olarak programlanmış ve grup biletleri ona göre alınmıştır. Bu turumuzda grup biletlerinde farklı şehirden bilet düzenlemesi yapılamamaktadır.
 Turlarımız tek araçla sınırlıdır.
 Turumuz yayla yolları nedeniyle 15-16 kişilik minibüslerle yapılmaktadır.
 Küçük araçlarla seyahatte koltuk numarası verilmemektedir. Konuklarımızın her gün farklı bir yerde oturmaları rica edilmektedir.
 Aracımız küçük olduğu için az ve küçük bagajla gelinmesi de ayrıca önem taşımaktadır.
 Turlarımıza katılan yolcular 1618 sayılı yasa gereği sigortalanır. Seyahat sigortası sadece ani gelişen (akut) rahatsızlıkları, yaralanma, kaza vb. kapsar. Kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamı dışındadır.
 Programda hafif yürüyüşler vardır. Yürüme sorunu olanların acentemize telefon ederek bilgi almalarını rica ederiz.
 Mevsim koşullarına ve yürüyüşe uygun rahat giysiler ile ayakkabılar, bir yağmurluk ve gece kullanabileceğiniz bir ceket getirmenizi tavsiye ederiz.
 Acentemiz zorunlu durumlarda program akışını ve aynı standartta olmak kaydı ile pansiyon veya oteli değiştirebilir.

REZERVASYON:
 Butik Macahel turlarımız çabuk dolduğundan erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz
 Butik turlarımızda ön kayıtlar 1 hafta tutulur.
 Rezervasyon, tur ücreti ödenince kesinleşir.
 Bir hafta sonra en azından uçak ödemesi yapılmamış ön rezervasyonlar iptal edilir. (Rezervasyonun kesinleşmesi için ilk aşamada uçak biletinin ödenmesi gerekir.)

İPTAL KOŞULLARI:
 Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar yapılan iptallerde ödemeler kesintisiz iade edilir.
 Uçak biletleri alındıktan sonra iptal, ancak yerinize katılımcı bulunduğu takdirde mümkün olabilir
 Tur tarihine 30 gün veya daha kısa bir süre kaldığında yapılan iptallerde tur sözleşmesi koşulları geçerlidir.


Farklı Macahel turlarından derlenen bir fotoğraf albümü:


FOTOĞRAF GALERİSİ

Albümü görüntülemek için tıklayınız.


KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI