EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA...

AYRILIĞIN ÜÇÜNCÜ YILINI GERİDE BIRAKIRKEN, ŞÜKRÜ HOCAMIZ ANISINA DÜZENLENEN ETKİNLİKLERDE BULUŞUYORUZ...

15 MART 2018, PERŞEMBE:
KİTAP TANITIMI-SERGİ-KOKTEYL- AÇILIŞ- FİLM - PANEL

16 MART 2018, CUMA: ŞÜKRÜ TÜL KOLLEKSİYONU ve KABRİSTAN ZİYARETLERİ- AYDIN MÜZESİ- EFELER ŞÜKRÜ TÜL PARKI
 

NOT: 16 Mart programını gerçekleştirmek için araç tutulacaktır. Bu nedenle katılmak isteyen dostlarımızın EbruliTur'u arayarak bilgi vermelerini önemle rica ederiz. 

KUZEY KIBRIS KÜLTÜR TURU

30 Mart - 1 Nisan 2018

SAKIZ'DA PASKALYA VE ROKET ATMA ŞENLİKLERİ

>> 07-08 Nisan 2018 (1 Gece-2 Gün)
>> 06-08 Nisan 2018 (2 Gece -3 Gün)

REZERVASYON İÇİN ACELE EDİN!

ORTA YUNANİSTAN

10-15 Nisan 2018

 

1 MAYIS'TA KÜBA

 26 Nisan - 03 Mayıs (+1) 2018

BATI UKRAYNA-MOLDOVA

28 Nisan - 5 Mayıs 2018

ALMANYA / ROMANTİK YOL

 21 - 27 Mayıs 2018

REN VADİSİ....

POLONYA KÜLTÜR TURU

10 - 17 Haziran 2018

ALSACE TURU

 13-17 Haziran 2018

KENYA - TANZANYA - ZANZİBAR

13 -24 Haziran 2018
 

11 Gece - 12 Gün

BİR GÜRCİSTAN RÜYASI

 07 - 15 Temmuz 2018

Sadece 12 kişilik çok özel bir tur!

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

DOĞANIN KALBİNE YOLCULUK: MADAGASKAR

09 - 20 Mayıs 2018


Fiyatı:  İki kişilik odada kişi başı: 3500 Euro


Fest Travel & EbruliTur

 UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Ambahimanga Kutsal Kraliyet Tepesi / UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ndeki ağaç oyma işçiliği / Barındırdığı canlıların yüzde 95'ini dünyanın başka yerlerinde görmenin mümkün olmadığı Madagaskar / Doğayı seven, nadir canlı türlerini görmeyi arzulayan herkesin bir gün ziyaret etmeyi hayal ettiği dünyanın en değerli doğa hazinelerinden biri / Yağmur ormanlarında özgürce yaşayan lemurlar, bukalemunlar, zehirli olmayan sürüngenler, kurbağalar, kuş türleri ve köklerinin göğe yükseldiğine inanılan kutsanmış baobab ağaçları /
Anılardan silinmeyecek bir gezi…

TUR PROGRAMI:

9 Mayıs Çarşamba: İSTANBUL - ANTANANARIVO (TANA)
Saat 23.00'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşma.

10 Mayıs Perşembe: ANTANANARIVO
Saat 01.55'te TK 160 sefer sayılı uçuş ile Antananarivo'ya hareket. Yerel saatle 14.30'da varış. Havalimanında karşılanma ve otele transfer. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

11 Mayıs Cuma: ANTANANARIVO - ANDASIBE (150 km / yaklaşık 3 saat)
Andasibe'ye hareket. Lemur krallığı olarak bilinen Andasibe'ye varış ve öğle yemeği. Analamazaotra Ulusal Parkı gezisi: çeşitli bitki ve hayvan türlerini gözlemleme imkânı. Gece karanlığında otelde bulunan özel rezerv gezisinde çeşitli hayvanları ve bitkileri gözlemleme fırsatı. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

12 Mayıs Cumartesi: ANDASIBE - ANTSIRABE (yaklaşık 6 saat)
Yaklaşık 6 saat uzaklıktaki Antsirabe'ye hareket. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Kısa bir şehir gezisi. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

13 Mayıs Pazar: ANTSIRABE - AMBOSITRA - RANOMAFANA
Ambositra'ya hareket. UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ndeki ağaç oyma işçiliğinin yapıldığı atölyeyi ziyaret. Ambositra şehir gezisi. Öğle yemeği. Ranomafana'ya hareket. Otele varış. Öğleden sonra termal havuzdan yararlanma imkânı. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

14 Mayıs Pazartesi: RANOMAFANA
Ranomafana Ulusal Parkı'nı ziyaret. Yaklaşık 40.000 hektar genişliğindeki yağmur ormanları içerisinde adaya özgü kuş türlerinin, sürüngenlerin, kelebek ve lemurların yanı sıra eşsiz bitki türlerinin yakından
görülmesi. Öğle yemeği. Gece yürüyüşü: Ranofamana Ulusal Parkı gezisinin devamı. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

15 Mayıs Salı: RANOMAFANA - ISALO
Otelde kahvatıdan sonra Isalo'ya hareket. Yolda Ambalavao'da yer alan yerel bir kağıt atölyesini ziyaret. Anja Rezervi'ne hareket. Anja Parkı'nda gezinti. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Isalo'ya varış. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

16 Mayıs Çarşamba: ISALO
Yerel kabilelerin Zebu öküzü alım satımı yaptığı açık hava pazarında gezinti. Isalo Ulusal Parkı gezisi: Adaya özgü hayvanları, özellikle lemur türlerini gözlemleme. Piknik şeklinde öğle yemeği. Isalo'da güneşin batışını seyretme fırsatı. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

17 Mayıs Perşembe: ISALO - TULEAR
Otelde kahvaltı ve Tulear'a hareket. Yerel bir restoranda öğle yemeği. Ilakaka'da safir madenleri ile değerli taşların bulunduğu galeride gezi. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

18 Mayıs Cuma: TULEAR - ANTANANARIVO
Özel Reniala Rezervi gezisi: Madagaskar'ın çeşitli hayvan ve bitkilerinin, özellikle pek çok kişinin Küçük Prens sayesinde haberdar olduğu ilginç baobab ağaçlarının görülmesi. Havalimanına transfer. Yerel havayollarıyla Antananarivo'ya varış ve piknik şeklinde öğle yemeği. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Ambohimanga Kutsal Kraliyet Tepesi'ne gidiş. Otelde akşam yemeği ve konaklama.

19 Mayıs Cumartesi: ANTANANARIVO - İSTANBUL
Havalimanına transfer. Yol üzerinde yerel halkın elişlerini sergilediği pazarda gezinti. Türk Hava Yolları'nın TK 161 sefer sayılı uçuşuyla 16.00'da İstanbul'a hareket.

20 Mayıs Pazar: İSTANBUL
04.45'te İstanbul'a varış.

ÖDEME SEÇENEKLERİ:

  İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TEK KİŞİLİK ODA
Nakit ya da Banka Havalesi 3500 Euro 4000 Euro
İlk Ödeme  1000 Euro
İkinci Ödeme (15 Ocak 2018) 1500 Euro 1750 Euro
Bakiye (9 Mart 2018) 1000 Euro 1250 Euro
Kredi kartına 3, 4 veya 6 taksit imkânı için lütfen satış bölümü ile görüşün. 

İlk ödeme: Talebiniz üzerine rezervasyonunuz opsiyonlu olarak 7 (yedi) işgünü tutulacaktır. Sizlere yazılı bildirilecek ilk ödeme tarihinde yapılacak ödemeye istinaden rezervasyonunuz kesinlik kazanacaktır. İlk ödemenin yapıldığı tarihten 24 saat sonrasına kadar Tur Sözleşmesi ve Tura Katılım Formu imzalanmazsa Seyahatin İptali Teminatı ve Seyahat Sağlık Sigortası geçerli olmayacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
• Türk Hava Yolları ile İstanbul - Antananarivo - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak biletleri,
• Havalimanı vergileri (şu an toplam 300 Euro olup kesin tutar bilet kesim aşamasında belirlenecektir ve artış olursa yansıtılacaktır),
• Bilet kesim bedeli,
• Tulear - Antananarivo arası tarifeli iç hat uçuşu ve havalimanı vergisi,
• Bölgelerin en iyi otellerinde konaklama,
• 2'si piknik şeklinde olmak üzere 8 öğle ve 9 akşam yemeği,
• Programda belirtilen tüm transferler,
• Profesyonel rehberlik hizmeti,
• Yerel rehberlik hizmeti,
• Tüm bahşişler (gezi şoförüne ve rehberine bahşiş toplanmıyor),
• Özel "Doğanın Kalbine Yolculuk: Madagaskar" gezi kitabı,
• Yurtdışı çıkış harcı (¨ 15),
• İptal ve sağlık teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası,
• KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
• Madagaskar vize ücreti (25 EUR),
• Kişisel harcamalar,
• Programda bulunan yemekler sırasında alınacak içecekler,
• Fazla bagaj ücreti.

Ödeme ve İptal Koşulları:
• 15 Ocak 2018 tarihinde Türk Hava Yolları'na ödeme yapılacaktır. Bu tarihten sonraki iptallerde, ilk ödemenin 1000 Euro'luk bölümünün iade edilemeyeceğini bildiririz.
• 9 Mart 2018 tarihinden sonraki iptallerde, Acente, havayolları ve otellerden iptal durumunda kendisine gelecek olan ceza bedellerini misafirlere yansıtır.
• İptal durumunda "HİZMET SATIŞ SÖZLEŞMESİ KOŞULLARI" geçerlidir. İlk ödemeyi yapanlar gezi programını ve "HİZMET SATIŞ SÖZLEŞMESİ KOŞULLARI"nı kabul etmiş sayılırlar.
• Paket turun düzenlenmesi için asgari katılımcı sayısı 10'dur. Bu sayıya ulaşılamadığı takdirde katılımcıya paket turun iptalinin bildirileceği son tarih 20 Nisan 2018'dir.
• Acente, müşteri ile konsolosluklar arasında bir aracıdır. Konsoloslukların vize vermemesi durumunda oluşacak zararlardan acentemiz sorumlu değildir. Yaptırılacak sigorta, vize alınamaması konusunu kapsamamaktadır.
• Ödemelerinde kredi kartı kullananlar için: Lütfen kredi kartı limitinizi kontrol ediniz. Bankalar limit aşımı cezası uygulayabilir.


EBRULİ TUR'DAN NOTLAR:
Yukarıda detayları bulunan"MADAGASKAR" PROGRAMINDA, tur operasyonu ve düzenleme Fest Travel tarafından yapılmaktadır. Ebruli Turizm Fest Travel'in "Acentesi" konumunda olup, bahsi geçen turun kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecektir.

 

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • ZEYTİN'İN İZİNDE URLA KÖYLERİ-2018


  • Mardin Turu / Aylin Coşkun albümü


  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • Pergamon


  • MOGOLISTAN


  • Beyazsu Şelalesinden Gorgit ve Macahel'eTÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI