EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

REZERVASYON


 Tel:+90 (232) 464 07 18 - 463 60 43 Cep: +90 549 717 17 40-41 E-mail: ebrulitur@ebruliturizm.com.tr

TUNUS TURU (VİZESİZ)

 20 - 23 Şubat 2019

3 Gece-4 Gün , tüm turlar + 2 öğlen yemeği ve 2 akşam yemeği + Tunus Gecesi (Yemek ve Showlar) dahil...

BÜYÜK GÜNEY AMERİKA

 19 - 30 Ocak 2019 

Brezilya- Patagonya - Arjantin

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

 

E N D Ü L Ü S

 24 - 29 Mart 2019

 
GÜNEY İTALYA

03 - 07 Mayıs 2019,  4 Gece - 5 Gün

PUGLİA -  AMALFİ KIYILARI - NAPOLİ

 
KENYA-ZANZİBAR

 01-08 Haziran 2018

8 Gece-9 Gün 

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

BÜYÜK GÜNEY AMERİKA - PATAGONYA

19 Ocak - 01 Şubat 2019 (11 Gece - 12 Gün)


Fiyatı:  2/3 Kişilik odada kişi başı:  4000, - USD + Uçak bileti (1370,- USD)


Brezilya- Patagonya - Arjantin

Rio de Janeiro/ Sugar Loaf / Corcovado / İguassu Şelaleri / El Calafate / Perito Moreno Buzulu / Rios de Hielo / Upsala Buzulu / Tierra del Fuego / Ushiua / Buenos Aires / Delta - Tigre


TUR PROGRAMI:

1.Gün | 19 Ocak 2019: İZMİR - İSTANBUL - SAO PAULO (BREZİLYA)
İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 05.00'de buluşma. Check-in işleminden sonra Türk Hava Yolları'na ait TK-2309 sefer sayılı uçak ile saat 07.00'de İstanbul'a hareket ve saat 08.05'de İstanbul'a varış. Daha sonra Türk Hava Yolları'na ait TK-15 sefer sayılı uçak ile saat 10.35'te Sao Paolo'ya hareket ve yerel saat ile 19.20'de Sao Paulo'ya varış. Otelimize transfer, yerleşme ve geceleme. (1.Gece konaklama- Sao Paulo'da) 

2.Gün | 20 Ocak 2019: SAO PAULO - RIO DE JANERIO
Sabah kahvaltısının ardından Panoramik Sao Paulo şehir turumuzu yapacağız. Sao Paulo şehir turunda; Katedral, Luz Tren İstasyonu, Edifício Itália Gökdeleni, Museu do Ipiranga, Centro Cultural, São Paulo da göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Tur sonrası havalimanına transfer oluyoruz. Saat 14.10 da G31030 sefer sayılı uçak ile dünyanın en güzel şehirlerinden biri olanRio de Janeiro'ya hareket ediyoruz. Saat 15.10'da Rio'ya varış. Alanda bizleri bekleyen aracımızla Rio'nun iki tepesinden biri olan Sugar Loaf Tepesi'ne çıkacağız. 430 metre yükseklikten Rio de Janeiro'nun dantel gibi kıyılarını ve bembeyaz kumsal plajlarını izleyecek ve hayran kalacaksınız. Otelimize yerleşme. Serbest zaman. Geceleme. (2. Gece konaklama - Rio De Janeiro )

3.Gün | 21 Ocak 2019: RIO DE JANEIRO (CORCOVADO ) 
Kahvaltı sonrası, yarım günlük Corcovado turuna çıkıyoruz. 2012 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınan muhteşem dağ ve deniz manzaralarını izlemek için, Monorail adlı ünlü raylı sistemle tepeye çıkıyoruz. Rio'nun sembolü olarak değerlendirilen, 730 metre yükseklikteki 30 metrelik İsa heykelinin (Dünyanın yeni yedi harikasından biridir) bulunduğu tepeden, Rio'nun olağanüstü görünümünün fotoğrafını çekebilirsiniz.

Daha sonra kenti dolaşmaya başlıyoruz. Dünyanın en büyük stadyumlarından birisi olan ve 2014 Brezilya Dünya Kupasının final maçına da ev sahipliği yapan Maracena Stadyumu, Katedral, Opera Binası, Belediye Sarayı, Rio Karnavalının yapıldığı geçit alanı, Rio Sul alışveriş merkezi ve Guana Bara Körfezi, Silva Köprüsü, dünyaca ünlü Copa Cabana ve Ipanema Plajları, Vargas Caddesi göreceğimiz yerler arasında bulunuyor. Tur bitiminde şehri tanımak ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Arzu edenler akşam saatlerinde Avenida Atlantica Caddesi üzerinde açılan el işi pazarından hediyelik eşyalar veya çok hoş tahta oyma işleri ile yağlı boya tablolar alabilirler. Geceleme otelimizde. (3. Gece konaklama - Rio De Janeiro )


4.Gün | 22 Ocak 2019: RIO DE JANEIRO - IGUASSU

Sabah kahvaltısının ardından,Rio de Janeiro'yu keşfetmek için serbest zaman. Öğleden sonra rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma ve havaalanına transfer. G32074 sefer sayılı uçak ile saat 15.50'de Iguazu'ya hareket ediyoruz. Yerel saatle 18.05 de bu doğa harikası bölgeye ulaşıyoruz. Otele transferin ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde. (4. Gece konaklama - Iguassu)

5.Gün | 23 Ocak 2019: IGUASSU 
Sabah kahvaltısını otelimizde yaptıktan sonra yarım günlük bir tur programıyla, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Iguazu Şelalelerini keyifli bir yürüyüşle gezmeye gidiyoruz. Tur bitiminde arzu eden konuklarımız, kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye edeceğimiz, iki ülkeyi birbirinden ayıran Parana Nehri üzerinde hızlı Zodiac botlar ile yapılacak olan ekstra tura katılabilirler. Bu turda, Amazon Ormanları misali bir ormandan dünyanın en güzel kelebek ve papağanları arasından geçerek sizleri nehire indirecek bir traktörün arkasındaki römorklarla nehrin kıyısına geleceksiniz. Zodiac botlara binecek ve şelalenin döküldüğü noktaya kadar unutulmayacak bir macera yaşayacaksınız. Yanınıza mutlaka fazladan bir tişört ve şort almanızı öneririz. Tur bitiminde otelimize transfer. Akşam arzu eden konuklarımızla, 5 farklı Güney Amerika Ülkesinin folklorunu izleyip, müziklerini dinleyebileceğimiz, yemekli Rafain Show'a gidebiliriz. Geceleme otelimizde (5. Gece Iguassu).

6.Gün | 24 Ocak 2019: IGUASSU - BUENOS AIRES - EL CALAFATE 
Bu sabah biraz daha erken kalkarak yola çıkıyoruz. (kahvaltımızı paket olarak alabiliriz.) Patagonya'nın kalbindeki El Calafate'ye gitmek üzere hava alanına gidiyoruz. Arjantin Havayolları AR 2707 sefer sayılı uçuş ile saat 08.50 'de İguassu'dan hareket edeceğiz. Cordoba bağlantısı ile de saat 12.25 'de El Calafate'ye devam edeceğiz Yerel saat ile 17.15 de El Calafate'ye varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize transfer oluyoruz. Dileyen konuklarımız rehber eşliğinde şehir turuna çıkabilirler. Konaklama otelimizde ( 6. Gece konaklama -El Calafate).


7.Gün |25 Ocak 2019: EL CALAFATE (PATAGONYA) - PERITO MORENO
Sabah kahvaltısının ardından bir dünya harikası olan Patagonya'yı tanımaya başlayacağız. Arjantin'in güney ve güney doğu kısımlarını kapsayan Patagonya'nın birçok yeri el değmemiş özelliğini korurken, erişimi nispeten kolay olan bölgeleri tüm gezginlerin hayal ettiği bir seyahat. Patagonya kadar büyük bir bölgeyi birkaç günde keşfetmek mümkün değildir ama yolu buraya kadar gelen herkes mutlaka Perito Moreno buzulunu görmelidir. UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki buzul yöredeki 350 ye yakın buzuldan sadece boyutuyla değil halen ilerlemesini sürdürdüğü için de farklıdır. Patagonya turumuzda Perito Moreno buzulunda yaklaşık 4 saat zaman geçireceğiz. Park içerisinde alacağımız öğle yemeği sonrasında özel olarak inşa edilmiş olan gözlem noktalarından buzulun ihtişamını ve sessiz kudretini seyrederken, fotoğraflarını çekecek ama en önemlisi dünyanın adeta nefes aldığını hissedeceğiz. Bu muhteşem doğa olayına uzaktan bakmakla yetinmeyecek ve buzulun üstünde kısa bir yürüyüş de yapacağız. Buz mavisi teriminin tam karşılığını veren göller ve buz yarıklarının ürpertici ama etkileyici manzarasını yakından göreceğiz. Ayrılık zamanı geldiğinde bu gerçeküstü ortamdan uzaklaşmak hepimize zor gelecek. Turumuzun sona ermesini takiben El Calafate'ye geri döneceğiz. Geceleme otelimizde (7. Gece: El Calafate).


8.Gün | 26 Ocak 2019: EL CALAFETE - RIOS DE HIELO - EL CALAFETE 
Sabah kahvaltısının ardından tam günlük Rios De Hielo (Buz Nehirleri) turuna çıkacağız. Bu tur bize Argentino Gölü üzerinde unutulmaz bir tekne turu ile Patagonya'nın benzersiz doğasını daha yakından tanıma şansı verecek. Tur sırasında Argentino gölündeki en büyük buzul olan Upsala buzulunu yakından görecek, göl üzerinde yüzen dev iceberglerin (buz dağlarının) etrafında dolaşacak ve buz ile suyun bürünebildiği mavinin her tonunun izleme şansı bulacağız. Tur sırasında karaya da ayak basacak ve Los Glaciers Milli Parkında yürüyüş yapacağız. Akşamın erken saatlerinde turumuzu tamamlayarak El Calafate'ye geri döneceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde (8.Gece: El Calafate).

 
9. GÜN | 27 Ocak 2019 Pazar : EL CALAFATE - USHUAIA 
Erken saatte alacağımız kahvaltı sonrası Havalimanına hareket. Arjantin HY uçuşu ile saat 08.45 de Ushuaia'ya hareket. 10.05 de varışımızın ardından otelimize gidiyor ve eşyalarımızı bırakıyoruz. Dünyanın en güney enlemine kurulmuş olan kentte yaz günleri bile oldukça serin. Kıyafetimizin zaman zaman 10 derecenin altına düşebilecek olan havaya uygun olduğundan emin olduktan sonra Güney kutbunun en yakın noktasına giden tren hattında Tierra del Fuego Milli Parkına doğru yola çıkıyoruz. Sıcacık vagonlarımızda ormanlardan geçerek milli parka ulaşıyoruz. Üzerinde seyahat ettiğimiz tren hattı 1901-1941 yılları arasında mahkumları çalışma kamplarına taşımak amacıyla inşa edilmiş. Tren seyahatimiz bizi sadece eşsiz güzellikteki doğa manzaralarına değil aynı zamanda o dönemden kalan binaları da göreceğimiz mekanlara götürecek. Turumuz sona erdiğinde otelimize geçiyoruz. Bundan sonrası akşam yemeği ve konaklama (9.Gece: Ushuaia)

 
10 GÜN I 28 Ocak 2019 Pazartesi : USHIUA - BUENOS AIRES (ARJANTİN)
Kahvaltı sonrası Beagle kanalında Güney Amerika ve Antartika doğal yaşamının buluştuğu benzersiz bir tura çıkıyoruz. Katamaran yolculuğumuz bizi öncelikle Beagle kanalında geniş bir Atlantik karabatak kolonisine ev sahipliği yapan Alicia adalarına getiriyor. Bu atak ve heyecanlı deniz kuşları başımızı döndürecek. Eğer şansımız yaver giderse (Ocak iyi bir zamandır) kara kaşlı albatrosları görebiliriz. Kanat açıklıkları iki buçuk metreyi bulan bu muhteşem kuşların neden pek çok denizci efsanesine konu olduğunu anlamak hiç de zor değildir. Yolculuğumuz burada sona ermiyor daha göreceğimiz gürültücü deniz aslanları var. Fok adası olarak da bilinen Les Eclaireurs ada grubunda ise hem bu ünlü deniz memelilerini görecek hem de adanın ünlü Deniz Fenerini yakından gözlemleyeceğiz. Dönüş yolunda Martillo adalarına uğrayacak ve Magellan penguen kolonisinde sevimli mi sevimli kuşların günlük hayatına şahit olacağız ve onları çok seveceğiz…

Turumuzun sonunda havalimanına gidiyoruz.   Saat 16.25 de Arjantin Havayolları AR 1899 sefer sayılı uçak ile Buenos Aires'e hareket. Saat 19.45 de varış ve otelimize transfer, Geceleme. (10. Gece konaklama - Buenos Aires )


11. Gün| 29 Ocak 2019: BUENOS AIRES
Sabah kahvaltısından sonra panoramik şehir turu için otelden ayrılıyoruz. Bugün günlerden Buenos Aires! Güney Amerika kıtasının tam ortasına konmuş bir Avrupa kenti adeta... Ama her şeyden önce tangonun başkenti! Şenlik ve renk cümbüşü, sokaklarda tango yapan file çoraplı, daracık elbiseli ve mini etekli hanımlar, fötr şapkalı maço görünümlü erkekler! Turumuzda İtalyan göçmenlerin ilk yerleştiği La Boca Mahallesi ve onun ünlü futbol takımı Boca Juniors kulübünün stadı futbol mabedi Bonbonera, kuzeyde benzersiz mezarlığıyla da tanınan şık mahalle Recoleta ve yenilenerek şehrin finans ve tasarım merkezi haline gelen Puerto Madero, Metropolitan Katedral, San Martin Alanı, Avenida Julio 9, Obelisk, Casa Rosada, Palermo Parkı, San Thelmo, , Eva Peron'un mezarı, Florida alışveriş caddesi, Pilar Kilisesi, Kongre Sarayı ve Colon Tiyatrosu göreceğimiz yerler arasında.

Öğleden sonra çevreyi tanımak ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberin tavsiyeleri doğrultusunda Buenos Aires'i gece ışıl ışıl görmek için Puerto Madero'ya gidebilir ve akşam yemeklerini burada keyifle yiyebilirler. Puerto Madero metruk bir liman bölgesiyken, günümüzde güzel restoranların, pubların, barların açıldığı Muhteşem bir bölgeye dönüşmüştür. La Recoletta ise Buenos Aires gece hayatının kalbi olmakla beraber şehrin Paris kesimi diye adlandırılır. Bu bölgede lüks evler, butikler, cafeler ve barlar bulunur.

Akşam olduğunda, Arjantin'e kadar gelip, tangoyu anavatanında seyretmeden gitmek olmaz diyoruz! Güzel bir akşam yemeği eşliğinde unutulmaz bir tango şov izleyerek gezimizi taçlandırıyoruz. Geceleme otelimizde (11. Gece: Buenos Aires).

12. Gün | 30-31 Ocak 2019: BUENOS AIRES / DELTA ve TIGRE / İSTANBUL / İZMİR 
Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Öğlende otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak, Delta ve Tigre turlarını yapıyoruz. Buenos Aires'in Rio de La Plata Nehri kıyılarındaki (eski başkent) Tigre'yi, El Turco diye bilinen eski Arjantin Başkanı Carlos Menem'in evini görüyor, nehirde bir tekne turu yapıyoruz.

Sonrası havaalanına transfer, bilet ve pasaport işlemleri ile 00.05'da Türk Hava Yolları TK-16 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul'a hareket. Türkiye saati ile 22.30'da İstanbul Atatürk Havalimanına varış (31 Ocak). TK 2355 sefer sayılı uçuş ile 23.55'de İzmir'e hareket ve 01.15'da (01 Şubat) varış. Turumuzun sonu.

TUR FİYATI : 

2/3 Kişilik Odada Kişi Başı  Single Oda Farkı
 4000,- USD + Uçak bileti 1370.- USD 900, - USD

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 Sao Paulo / Rio de Janeiro, Rio De Janeiro / Iguassu, Iguassu / Cordoba ,Cordoba /El Calafete / El Calafate - Ushiua / Ushiua / Buenos Aires arası yerel hava yolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı ve güvenlik vergileri
 Sao Paulo'da 4* otelde 1 gece konaklama
 Rio de Janeiro'da 2 gece 4 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama
 Iguazu'da 2 gece 4 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama
 El Calafate'de 3 gece 4 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama
 Ushiua'da 1 gece 4* Otelde oda kahvaltı konaklama
 Buenos Aires'te 2 gece 4 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama
 Programda belirtilen tüm transferler
 Yarım günlük Sao Paulo Buenos Aires ve Rio De Janeiro şehir turları
 Iguazu Şelaleleri yürüyüş turu
 Sugar Loaf turu
 Corcovado Turu
 Delta & Tigre Turu
 Tigre'de tekne turu
 Öğle yemekli Perito Moreno Buzulu turu ( UNESCO Dünya Mirası )
 Los Glaciares Parkı / Rios De Hielo ( Buz Nehirleri ) tekne turu Los Glaciares Parkı tekne turu
 Doğal Park ve ören yerleri giriş ücretleri
 Tierra del Fuego milli parkı ve tren yolculuğu,
 Beagle kanalında Katamaran turu ve Alicia Adaları
 Akşam yemekli Tango Gecesi (10. Akşam)
 3 akşam yemeği (6, 8 ve 10.gün ), 1 öğle yemeği (7.gün)
 Türkçe rehberlik
 Yerel rehberlik hizmeti
 Seyahat Sağlık Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Türk Havayolları ile İzmir - İstanbul - Sao Paulo / Buenos Aires - İstanbul - İzmir arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ilişkin alan vergileri.
 Programda belirtilmemiş olan öğle ve akşam yemekleri.
 Belirtilen ve belirtilmeyen tüm yemeklerde alınacak içecekler.
 Otellerdeki kişisel harcamalar (telefon, minibar, kuru temizleme,v.b.)
 Buenos Aires çıkış harcı: 30 $
 Yurt dışı çıkış harcı: 15,- TL
 Ekstra olarak düzenlenebilecek turlar

OTELLERİMİZ

1.Gece konaklama- Sao Paulo
4* BLUE TREE PREMIUM PAULISTA HOTEL
Rua Peixoto Gomide 707,
Cerqueira César São Paulo 01409-001
Ph:+ 55 (11) 3147-7000
https://www.bluetree.com.br/hotel/blue-tree-premium-paulista/?idioma=us

2. 3.Gece konaklama - Rio De Janeiro
5* RIO OTHON PALACE HOTEL
Avenida Atlântica, 3264 - Copacabana - Rio de Janeiro - RJ - Brasil - CEP: 22070-001
Ph: +(21) 2106-1500
https://www.othon.com.br/hotel-copacabana/rio-othon-palace/

4.ve 5. Gece konaklama - Iguazu
4* VIALE CATARATAS HOTEL
Av. das Cataratas, 2420 - Vila Yolanda, Foz do Iguaçu - PR, 85853-000
Ph: +55 45 2105-7200
http://www.vialehoteis.com.br/hoteis/viale-cataratas-hotel/hotel

6. 7. 8. Gece konaklama - El Calafate
4*HOTEL POSADA LOS ÁLAMOS
Ing Hector Mario Guatti 1135
El Calafate-Santa Cruz-Patagonia Argentina
Ph: (54)2902 491144
http://www.posadalosalamos.com/

9. Gece konaklama - Ushiua
5* LAS HAYAS USHIA RESORT
Luis F. Martial 1650 , 9410 Ushuaia - Tierra del Fuego
Ph:+54 (02901) 44-2000
http://www.lashayas.com.ar/en/

10. Gece konaklama - Buenos Aires
4* HOTEL SCALA BUENOS AIRES
Bernardo de Irigoyen 740 - San Telmo. Ciudad Autónoma de Buenos Aires
Ph:+54 11 4343-0606
http://scalabuenosaires.com/es/

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR
 Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Türk Hava Yolları'ndan ve yerel havayollarından alınmıştır. Uçak saatlerinde herhangi bir değişiklikten veya rötarlardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 Şu an için grup uçak bilet fiyatı 1370 dolardır.
 Havayollarının yapacağı grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet.vb.) diye adlandırılan durumlar yüzünden gerçekleşecek olan bir uçuş iptalinden acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
 Acentemiz programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 15 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acentemiz yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına iade yapar.
 Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.
 Her yolcunun pasaport temdit süresinin seyahat başlangıç itibarı ile en az 6 ay olması gerekmektedir.
 Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Güney Amerika iç hat uçuşlarında bu bagajınızın ağırlığının 5 kg.'ı geçmemesi gerekmektedir. İç hat uçuşlarında kişi başına valiz hakkı (1) parçadır ve maksimum ... kg ile sınırlıdır.
 Tur boyunca kullanacağınız tüm uçuşlarda ekstra ağırlıklar yüzünden ödenecek bagaj ücretinden acentemiz ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 7 kg (Güney Amerika'da iç hat uçuşlarında 5 kg) ağırlığında olabilir.
 İç veya dış hat uçuşlarda uçağın sizlere dağıttığı yerleri önceden ayarlamak acentemizin inisiyatifinde değildir.
 Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan adınızı, pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz.
 Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemde şirketimiz kesinlikle sorumlu değildir.
 Şehir turları panoramik olup herhangi bir müze ya da ören yeri giriş ücreti içermez.
 Seyahatiniz esnasında yapacağınız alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili olabilecek şikâyetlerden acentemiz, yerel rehberimiz ve Türk rehber arkadaşımız kesinlikle sorumlu değildir…
 Cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ve 3 bantlı sisteme uygun ise kullanabilirsiniz.
 Bu seyahate katılacak olan yolcuların yanlarında mutlaka rahat yürüyebilecekleri altı lastik 2 çift ayakkabı, bol bol tişört ve 1 adet kazak veya hırka getirmelerini tavsiye ederiz.
 Yanınızda mutlaka şapka, güneş kremi, terlik ve bir adet spor yağmurluk bulundurunuz.
 Bu program 2 acente tarafından ortaklaşa hazırlanarak satışa çıkmaktadır.

  KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI