EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

MEİS ADASI / KAŞ - KEKOVA - SİMENA

 Masmavi bir yaz düşü!

TUR TARİHLERİ:
23, 30 Ağustos çıkışlı turlar ve Eylül turları... 

İZLANDA VE OSLO

24 -29 Eylül 2019, 5 Gece - 6 Gün
 
Ateş ile Buzun dans ettiği coğrafyalarda, 7 kişilik VIP bir program!
 

ALSACE TURU

04 - 08 Ekim 2019, 4 Gece - 5 Gün

ROMANTİK YOL, ŞARAP YOLU...

BEYRUT/LÜBNAN

26 - 29 Ekim 2019, 3 Gece - 4 Gün

İZMİR/İZMİR DİREKT UÇUŞ

E N D Ü L Ü S

 26 - 31 Ekim 2019

 
BUDAPEŞTE-PRAG-VİYANA

09 -15 Kasım 2019, 6 Gece - 7 Gün 
 

Orta Avrupa Başkentleri 

LARA ILICA BUTİK OTEL - ÇEŞME

Huzur ve Zerafetin Çeşme'deki Adresi...

Denize ve Çeşme'deki her türlü aktiviteye yakın ama gürültü ve kalabalıktan uzak...
www.larailicabutikhotel.com
Tel: (535) 793 15 89


Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

BUDAPEȘTE - PRAG - VİYANA

09 -15 Kasım 2019, 6 Gece - 7 Gün


Fiyatı: İki kişilik odada kişi başı: 1.000,- Euro + Uçak bileti


Orta Avrupa Başkentleri

Tüm turlar, 4 akşam yemeği, 2 öğle yemeği, Budapeşte'de Çigan Gecesi, Prag'da Çek Gecesi, Viyana'da Grinzig Meyhanesi, Prag ve Budapeşte'de nehir turları fiyatımıza dahil…

TUR PROGRAMI

1.Gün / 09 Kasım 2019, Cumartesi: İZMİR / İSTANBUL - BUDAPEŞTE
Sabah saat 07.30'da İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali THY kontuarı önünde buluşuyoruz. 09.20'de İstanbul aktarma uçuşu ile 12.35 'da Budapeşte'ye uçuyoruz. Budapeşte'ye varışımız yerel saatle 12.40'ta. Gümrük, pasaport, vize kontrollerinden sonra kent merkezine gidiyoruz.

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan bir kent olan Budapeşte'de öncelikle panoramik bir şehir turu yapıyoruz; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Sonra otele transfer ve yerleşme, ardından Çigan Gecesi var!

Bu akşam Budapeşte'nin en otantik restoranında, yemekli, içkili, canlı müzik ve dans gösterilerinin olduğu bir Çigan Gecesi'ne gidiyoruz. Ünlü Macar Gipsy Orkestrası, geleneksel kıyafetler içerisinde Macar Dansları, Macar mutfağının lezzetleri, limitsiz içki ikramı ile harika bir Çigan Gecesi! Tokaji şarabının tadına daha önce bakmadıysanız, bu akşam tam zamanı…

Eğlence bitince otele transfer ve geceleme…2.Gün / 10 Kasım 2019, Pazar: BUDAPEŞTE - EZSTERGON KALESİ - SZENTENDERE KÖYÜ - TUNA NEHRİ GECE TURU
Sabah kahvaltısının ardından Ezstergom & Visegrad & Szentendre turuna çıkıyoruz. Tarihimizde stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesini ve Macar Katolik Kilisesi'nin merkezi olan Estergon Bazilikası'nı geziyoruz.

 

Sonra Visegrad üzerinden Szentendere Sanatçılar Köyü'ne gidiyoruz. Burada Macaristan'ın tipik hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla bulmak mümkün. Biraz serbest zaman kullandıktan sonra Budapeşte'ye geri dönüyoruz. Otelde biraz dinlendikten sonra konuklarımızı Tuna Nehrinde bir Tekne Turuna davet ediyoruz.

Dünyanın en görkemli nehirlerinden biri olan Tuna Nehri çok güzel görüntüler sunar. Bu keyifli turda, hayli güzel gece aydınlatmalarının yapıldığı Budapeşte'de, Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan seyretme ve fotoğraflama olanağı buluyoruz.

Tekne Turu sonrasında otele transfer ve geceleme…

3.Gün / 11 Kasım 2019, Pazartesi: BUDAPEŞTE - BRATİSLAVA- ViYANA
Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Budapeşte'den ayrılıyoruz. Slovakya'nın başkenti Bratislava'ya gidiyoruz. Kişi başı 25.000 €' luk milli gelirle Orta Avrupa'nın en zengin başkentlerinden olan Bratislava şehir turunda göreceğimiz başlıca yerler; Bratislava nehir kıyıları, Bratislava Kalesi, St. Martin Katedrali, eski şehir merkezi, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası ve Mozart'ın 6 yaşında konser verdiği tarihi bina… Tur sonunda biraz da serbest zaman verdikten sonra Viyana'ya doğru yola çıkıyoruz.

Tarihi bölgeleri UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınmış olan Viyana'da yapacağımız panoramik şehir turunda; Opera, Üniversite, Parlamento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi göreceğimiz yerler arasında...

Tur sonrası otelimize transfer ve akşam programına hazırlık!

Bu gece sizi Grinzig Meyhaneleri'ne götüreceğiz. Ancak daha önce Viyana'ya hakim bir tepe olan Kahlenbergi'yi ziyaret ediyoruz. Sonra da Viyana'nın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine gidiyoruz. Bölgenin en sevilen restoranlarından birinde, Otantik bir Grinzing Tavernasında kemanlar, akordeonlar, Viyana şarkıları eşliğinde unutulmaz saatler geçiriyoruz.

Gecenin sonunda Viyana'daki otelimize transfer ve geceleme…

4.Gün / 12 Kasım 2019, Salı: VİYANA- MAYERLİNG - SEEGROTTE - BADEN ŞEHRİ
Sabah kahvaltısından sonra, Wienerwald Turuna (Mayerling, Seegrotte Baden) çıkıyoruz. Nazi Almanyası'nın 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı ve Avrupa'nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte'de tekne turu yapıyoruz.

Bir sonraki durağımız UNESCO Dünya Kültür Mirası'na aday olan Baden Şehri! Viyana'nın muhteşem ormanlarından geçerek, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği, kaplıcaları ile ünlü güzel bir doğal peyzaj içindeki Baden şehrine ulaşıyoruz. Çevreyi geziyor, Schönbrunn Sarayı Bahçesini de gördükten sonra Viyana şehir merkezine dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz için bir Konser organizasyonu yapılabilir.
 

5.Gün / 13 Kasım 2019, Çarşamba: VİYANA - CESKY KRUMLOV - PRAG
Sabah kahvaltısının ardından Viyana'dan ayrılıyor ve Prag'a doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde Cesky Krumlov'u geziyoruz. Vltava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken Cesky Krumlov; evleri, sokakları ve kalesi ile tam bir ortaçağ yerleşimi.

Ardından, yolcuğumuza devam ediyoruz. Prag, 866 hektarlık büyüklükteki tarihi alanı UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınmış olan bir kent ! Prag'a varınca panoramik şehir turumuzu yapıyoruz; Küçük Mahalle , Charles IV. Köprüsü, Eski Şehir Meydanı ve Astronomik Saat Kulesi göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuz sonrasında otelimize transfer. Akşam ise bizi keyifli bir tekne turu bekliyor…

Prag'ı ortadan ikiye bölen ve kente hayat veren kanallarıyla ünlü Vltava Nehri üzerinde özel teknemizde açık büfe yemek, canlı müzik, masal şehir Prag'ın gündüz ve gece görüntüleri, kanal geçişleriyle unutulmaz bir gece yaşıyoruz.

Harika bir gecenin sonunda otelimize dönüyoruz…

6. Gün / 14 Kasım 2019, Perşembe: PRAG - KARLOVY VARY
Sabah kahvaltısının ardından Karlovy Vary turuna çıkıyoruz. 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary'nin eşsiz doğası içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk'ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak, Mozart, Göethe, Beethoven ve Rus Çarı Büyük Petro ile Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret ediyoruz. Tur sonrası yerel bir restoranda öğle yemeği molası ve sonrasında serbest zaman diyoruz. Kristal, porselen, granat, kehribar ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazaları görmeden geçemeyiz…

Gezimizin ardından otele dönüyoruz. Biraz dinlendikten sonra dışarı çıkıyoruz. Bu gece sizin için bir Çek Gecesi programı hazırladık. Prag'ın yerel restoranlarından birinde, Çekya'ya özgü müzik, folk dansları eşliğinde, Çek mutfağının lezzetleri ile keyifli bir gece geçiriyoruz. Geceme otelimizde.

7.Gün / 15 Kasım 2019, Cuma: PRAG - İSTANBUL- İZMİR
Sabah kahvaltısının ardından Prag'ı daha iyi tanıyabilmek için serbest zaman…
Öğlen 12.30 civarında otelden ayrılarak havalimanına transfer. Saat 15.20 uçuşu ile önce İstanbul'a, 22.00 uçuşu ile İstanbul'dan İzmir'e uçuyoruz. Saat 23.00 'de İzmir'deyiz. Keyifli bir gezinin sonu…

TUR FİYATI

İki kişilik odada kişi başı: 1.000,- Euro + Uçak bileti
Tek kişilik oda fiyat farkı: 280,- Euro

Müracaat sayısı belli bir sayıya ulaşınca grup bileti alınacaktır. Şu an için grup biletleri 280,- € civarındadır.

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER:
 2 Gece Budapeşte, 2 gece Viyana, 2 gece Prag'da, şehir merkezinde 3 ve 4* otellerde konaklama
 Otellerde alınan sabah kahvaltıları
 Programda belirtilen tüm turlar (Normal programımızda hiç ekstra tur yoktur)
 Şehir vergileri

 4 Akşam Yemeği:
Macaristan / Budapeşte'de Çigan Gecesi (Müzik, akşam yemeği ve sınırsız içecek)
Prag'da Çek Gecesi (Müzik, akşam yemeği, limitli içki)
Prag'da 2 saatlik Vlatava Nehri Tekne turu (Müzik, açık büfe akşam yemeği +1 içecek)
Viyana'da Grinzig Meyhanesi (Müzik, akşam yemeği ve limitli içki)

 2 Öğle Yemeği
Estergon Kalesi turunda öğle yemeği (sınırsız içecek)
Öğle yemekli Karlovy Vary Turu

 Budapeşte'de bir saatlik tekne turu
 Türkçe rehberlik ve yerel rehberlik hizmetleri
 Türsab Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR
 2 Akşam yemeği (4 akşam yemeği dahil )
 5 Öğle yemeği (2 öğle yemeği dahil )
 Viyana'da akşam konser bileti
 Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 Programda belirtilenlerin dışında tur akışı içinde gündeme gelebilecek turlar
 65 yaş üstü sigorta prim farkı
 Yurt dışı çıkış pulu ( 50,- TL )
 Vize ücreti
 Tüm kişisel harcamalar
 Bahşişler

 KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI