EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.

SAKSONYA TURU

 07 - 11 Aralık 2018 (4 Gece - 5 Gün) 


Nefis bir Saksonya turu, hem de Noel'de!
Doğu Almanya'nın inanılmaz kültür hazineleri ışıldar
ve Noel Pazarları bir sanata dönüşürken...

BÜYÜK GÜNEY AMERİKA

 19 - 30 Ocak 2019 

Brezilya- Patagonya - Arjantin

VİETNAM - LAOS - KAMBOCYA

08 Şubat - 19 Şubat (+1) 2019

 

E N D Ü L Ü S

 25 - 31 Mart 2019

 
TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 Şükrü Tül Facebook Sayfası

UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR

AYVALIK SOKAKLARI, KİLİSELERİ, CUNDA

24 Kasım 2018, Cumartesi


Fiyatı: 130,- TL


Adeta bir açık hava müzesi...

Ayvalık bir açık hava müzesi gibidir. Ege'nin en güzel manzaraları içinde korur kimliğini. Kadim bir zeytinyağı mucizesinin, Ege'nin kozmopolit zenginliğinin ve mübadele tarihinin tüm izlerini sergiler..

 
TUR PROGRAMI:

Sabah saat 07.30'da Alsancak / Lozan Meydanı, 08.00'de Karşıyaka / Bostanlı Vapur İskelesi önündeki Havaş durağında buluşarak hareket ediyoruz. Yolda çay ve gevrek ile hafif bir kahvaltı ikram ediyoruz. Elaia Dağının (Zeytindağı) eteklerinden ilerleyerek, yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuk yapıyoruz. Bugünün cumartesi ve öğretmenler günü olduğunu düşünerek klasik Ayvalık programımızı biraz değiştiriyoruz. Öncelikle Ayvalık girişinde Şeytan Sofrasına çıkıyor, Ayvalık ve adalarını yukarıdan seyrederek genel bir fikir ediniyoruz.

Daha sonra Cunda Adası'na geçiyoruz. Ayvalık'ın ünlü zeytinyağlı yemeklerinin, otlu mezelerinin, balıklarının tadına bakıyoruz… Yemekten sonra da Cunda Adası'nı geziyoruz. Bu mevsimde daha sakin olan Cunda sokaklarında, o güzelim evleri, kiliseleri yeniden keşfediyoruz…

Akşamüzeri bizi Ayvalık'ın eski sokakları bekliyor. Laka, Macaron ve arka mahalleleri, Saatli Camii, Çınarlı Camii, Taksiarkhes Kilisesi ve mahalle aralarında kalan eski sivil mimari örneklerini görüyor, özellikleri ve tarihleri konusunda bilgi alıyoruz. 

Hava kararırken keyifli bir günün ardından geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Saat 20.30- 21.00 civarında İzmir'de olmayı planlıyoruz.

TUR FİYATI: 130 ,- TL
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER: Ulaşım, rehberlik, sabah kahvaltılık (gevrek-tost) ikramı.
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: Öğle yemeği, içecekler, ekstra harcamalarınız

NOTLAR
* Turlarımız tek araçla sınırlıdır. Araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre ayarlanır.
* Rezervasyon ücret ödenince kesinleşir.
* Tura son kayıt tarihi 22 Kasım 2018, Perşembe günüdür
* Günlük turlarda koltuk rezervasyonu yapılmamakla birlikte, Ayvalık turunda 2,5 saatlik bir yolculuk söz konusu olduğu için rezervasyon sırasına göre araçta koltuk numarası verilecektir.
* Rezervasyon yaptırırken grup yemeğine katılmak isteyip istemediğinizi belirtmenizi rica ediyoruz. (Sayımız 20 kişiye ulaştığında gurup için balıklı menü fiyatı alınacaktır)
* Acentemiz zorunlu durumlarda tur programında değişiklik yapabilir.

İPTAL KOŞULLARI
* Tura son kayıt tarihi olan 22 Kasım Perşembe gününe kadar yapılan iptallerde ücret iade edilir.
* Ancak tur sabahı yapılan iptallerde veya tura katılınmadığında ücret iadesi söz konusu değildir
* Hava durumu, rehber rahatsızlanması vb. gibi özel ve olağanüstü nedenlerle acentemiz turu iptal etmek zorunda kalırsa ödenmiş ücretler kesintisiz olarak iade edilir.

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI