EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA

Yerelden, Evrensele
Kültür, Sanat ve Arkeoloji...

>> Anı Sayfası
>> Facebook Sayfası

YILBAŞINDA ASSOS

 Troya Yılına girerken...

ASSOS NAZLIHAN OTEL KONAKLAMALI 
ÖZEL BİR YILBAŞI PROGRAMI
KAZ DAĞLARI - ASSOS-TROYA TURLARI

30 Aralık 2017- 01 Ocak 2018, C.tesi - P.tesi

Troia Antik Kenti'nin UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınışının 20. yılı olan 2018 yılı ülkemizde Troia Yılı ilan edildi. Ebrulitur dostlarının yılbaşı ile birlikte Troya yılını da kutlamaktan mutlu olacağını düşünerek, Assos'ta tarihi bir yapıda konaklamalı bir program yaptık. Ne dersiniz, gidelim mi? 

YILBAŞINDA LAPONYA

30 Aralık 2017 - 03 Ocak 2018

SAKIZ ADASINDA YILBAŞI

30 Aralık 2017 - 01 Ocak 2018


PATAGONYA TURU

 28 Ocak - 09 Şubat 2018  

GÜNEY AFRİKA - ZİMBABWE - BOTSWANA

 24 Şubat - 03 Mart 2018 

ÜRDÜN KÜLTÜR TURU

25 - 30 Mart 2018

5* SWISS TIARA NEHİR GEMİSİ İLE REN NEHRİ ÖZEL SEFERİ!

 15 Aralık'a dek harika promosyonlar var, kaçırmayın!
 
16 Mayıs 2018 / 7 Gece - 8 Gün

 

 

1 MAYIS'TA KÜBA

 26 Nisan - 03 Mayıs (+1) 2018

ALSACE TURU

 13-17 Haziran 2018

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

AVUSTURYA'DA YILBAŞI ve SILVESTERKONZERT

29 Aralık 2017 - 1 Ocak 2018 (Yılbaşı)


Notalı rotalar...


Fiyatı:  İki kişilik odada kişi başı: 3250,-€


Fest Travel & EbruliTur

 UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki iki yer: Tarihi Viyana şehir merkezi ve Schönbrunn Sarayı / Müziğin kalbinin attığı Musikverein Konser Sarayı'nda Viyana Filarmoni Orkestrası'nın her yıl düzenlediği ünlü geleneksel "Silvesterkonzert" (Yeni Yıl Gala Konseri) / Viyana Sanat Tarihi Müzesi koleksiyonları / Tarih, sanat ve müzik dolu bir yılbaşı programı / En az bir kere yaşanması gereken ayrıcalıklı bir gezi…

TUR PROGRAMI:

29 Aralık Cuma: İSTANBUL - VİYANA

Saat 11.00'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali, Türk Hava Yolları Kontuarı önünde buluşma. Saat 13.00'da TK1885 sefer sayılı uçuşla Viyana'ya hareket. Yerel saat ile 13.25'te varış. Panoramik eski kent gezisi: Aziz Petros Kilisesi, Aziz Stefan Katedrali, Opera Binası, Sacher Oteli, Veba Sütunu, Kartenerstrasse, Neuer Markt, Donner Çeşmesi ve Johann Strauss'un Evi. Otele transfer ve otelde konaklama.

30 Aralık Cumartesi: VİYANA
Viyana şehir gezisi: Karl Kilisesi, Mozart'ın Evi ve Müzik Müzesi. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Dileyen misafirlerle saat 20.00'da Konzerthaus'da Viyana Senfoni Orkestrası konserine katılım. Otelde konaklama.

31 Aralık Pazar: VİYANA
Viyana Sanat Tarihi Müzesi "Kuntshistoriches" gezisi (Resim Koleksiyonu ve Efes Müzesi Koleksiyonu). Saat 19.30'da Musikverein Konser Sarayı'nda Viyana Filarmoni Orkestrası Geleneksel Yeni Yıl Konseri'ne katılım. Otelde konaklama.

1 Ocak Pazartesi: VİYANA - İSTANBUL
Öğleden önce dinlenme. (Dileyen misafirler 31 Aralık konseri yerine saat 11.15'te aynı konsere katılabilirler.) Öğleden sonra Schönbrunn Sarayı ve Bahçeleri gezileri. Havalimanına transfer. Saat 19.20'de TK1888 sefer sayılı uçuşla İstanbul'a hareket. Yerel saatle 23.50'de varış.

TUR FİYATI:

  İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI    TEK KİŞİLİK ODA
NAKİT YA DA BANKA HAVALESİ 3.250 EURO 3.745 EURO
İlk Ödeme         1.500 EURO
İkinci Ödeme (17 Temmuz 2017) 1.000 EURO 1.495 EURO
Bakiye (2 Ekim 2017) 750 EURO 750 EURO
30 Aralık Konseri 145 EURO
31 Aralık yerine 1 Ocak Konseri farkı 4.550 EURO
Sadece Otel ve Konser Paketi 2.230 EURO 2.725 EURO
(3 gece konaklama ve 31 Aralık konseri)
Kredi kartına 3, 4 veya 6 taksit imkânı için lütfen bizi arayın.

İlk ödeme: Talebiniz üzerine rezervasyonunuz opsiyonlu olarak 7 (yedi) işgünü tutulacaktır. Sizlere yazılı bildirilecek ilk ödeme tarihinde yapılacak ödemeye istinaden rezervasyonunuz kesinlik kazanacaktır. İlk ödemenin yapıldığı tarihten 24 saat sonrasına kadar Tur Sözleşmesi ve Tura Katılım Formu imzalanmazsa Seyahatin İptali Teminatı ve Seyahat Sağlık Sigortası geçerli olmayacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
• Türk Hava Yolları ile İstanbul - Viyana - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti,
• Dış Hat Havalimanı vergi ve harçları (şu an 130 Euro'dur, kesin vergi tutarı bilet kesim aşamasında belirlenecek olup artış olması halinde bilet bedeline yansıtılacaktır),
• Bilet kesim bedeli (20 Euro),
• Viyana'da havalimanı - otel - havalimanı transferleri,
• 5 yıldız standardındaki InterContinental otelde 3 gece oda - kahvaltı konaklama,
• 31 Aralık'ta Viyana Filarmoni Yeni Yıl Gala Konseri beşinci kategori biletleri ve işlem bedelleri (farklı yollardan temin edilebilen bu biletin değeri 1.125 Euro'dur.)
• 1 öğle yemeği,
• Programda belirtilen tüm geziler,
• Programda belirtilen tüm müze girişleri,
• Uzman gezi liderleri,
• Tüm bahşişler (gezi rehberine ve şoförüne bahşiş toplanmıyor),
• "Avusturya'da Yılbaşı" gezi kitabı,
• Yurtdışı çıkış harcı (¨15),
• İptal ve sağlık teminatlı Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası,
• KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
• Vize ücreti ve servis bedeli (110 Euro),
• Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri,
• Yemekler sırasında alınacak içecekler,
• Fazla bagaj ücreti,
• Kişisel harcamalar.

Önemli Not 1: Gezi paketine dahil edilen etkinliğin detayları aşağıdaki gibi belirtilmiştir. Konser hakkında daha fazla bilgi almak için www.musikverein.at sitesi incelenebilir.

Önemli Not 2: Yeni Yıl Konseri 30, 31 Aralık ve 1 Ocak tarihlerinde aynı programla kendisini tekrarlamaktadır. Gezimiz 31 Aralık konseri dahil edilerek kurgulanmıştır. Bunun yerine 1 Ocak konserine gitmek isteyen misafirler söz konusu bilet farkıyla bu konsere katılabilirler. Belirtilen fark 5 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir. Daha sonra değişiklik olabilir. Bilet müsaitliği talebiniz doğrultusunda kontrol edilecektir.

Önemli Not 3: Dış nedenlerden dolayı acentemiz her zaman programı değiştirme hakkına sahiptir.

Ödeme ve İptal Koşulları:
• 15 Haziran 2017 tarihinde Türk Hava Yolları'na ödeme yapılacaktır. Bu tarihten sonraki iptallerde, ilk ödemenin 70 Euro'luk bölümünün iade edilemeyeceğini bildiririz.
• 12 Temmuz 2017 tarihinde etkinlik için ödeme yapılacaktır. Bu tarihten sonraki iptallerde, ilk ödemenin 1.125 Euro'luk bölümünün iade edilemeyeceğini bildiririz.
• 2 Ekim 2017 tarihinden sonraki iptallerde, acentemizin bu gezi ile ilgili yaptığı anlaşmalar sonucunda Acente, havayolları ve otellerden iptal durumunda kendisine gelecek olan ceza bedellerini misafirlere yansıtır.
• İptal durumunda "SATIŞ SÖZLEŞMESİ KOŞULLARI" geçerlidir. İlk ödemeyi yapanlar gezi programını ve "SATIŞ SÖZLEŞMESİ KOŞULLARI"nı kabul etmiş sayılırlar.
• Paket turun düzenlenmesi için asgari katılımcı sayısı 12'dir. Bu sayıya ulaşılamadığı takdirde katılımcıya paket turun iptalinin bildirileceği son tarih 11 Aralık 2017'dir.
• Seyahat Acentesi, müşteri ile konsolosluklar arasında bir aracıdır. Konsoloslukların vize vermemesi durumunda oluşacak zararlardan sorumlu değildir. Yaptırılacak sigorta, vize alınamaması konusunu kapsamamaktadır.
• Ödemelerinde kredi kartı kullananlar için: Lütfen kredi kartı limitinizi kontrol ediniz. Bankalar limit aşımı cezası uygulayabilir.
• Ödemesini aşağıdaki bankalardan farklı bir banka üzerinden gerçekleştirmek isteyen misafirlerimizin, ödeme yapmadan önce mutlaka Satış bölümümüze bilgi vermesini rica ederiz.


EBRULİ TUR'DAN NOTLAR:
Yukarıda detayları bulunan, "AVUSTURYA'DA YILBAŞI - 29 Aralık 2017 - 1 Ocak 2018 (Yılbaşı)" programında, tur operasyonu ve düzenleme Fest Travel tarafından yapılmaktadır. Ebruli Turizm Fest Travel'in "Acentesi" konumunda olup, bahsi geçen turun kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecektir.


 
ETKİNLİK DETAYLARI

Tarih: 30 Aralık 2017
Saat: 20.00
Mekan: Konzerthaus

Viyana Senfoni Orkestrası
Philippe Jordan, şef
Emily Magee, soprano
Anke Vondung, alto
Andreas Schager, tenör
Dimitry Ivashchenko, bas

Ludwig van Beethoven, Symphonie Nr. 2 D-Dur op. 36 (1801-1802)
Symphonie Nr. 9 d-moll op. 125 (1822-1824) 

Tarih: 31 Aralık 2017
Saat: 19.30
Mekan: Musikverein

Viyana Filarmoni Orkestrası Geleneksel Yeni Yıl Konseri
Riccardo Muti, şef

Program detayları henüz netleşmemiştir, daha sonra bilgi verilecektir.


 
Seyahatinizi Kişiselleştirmenin 5 Yolu:

1. Dilediğiniz havayolunu ve havalimanını seçin
Acentemiz seyahatin başlangıcından bitişine kadarki tüm süreçte gezginler için en iyi seçenekleri sunmaya özen gösterir. Programlarımızda sunulan havayolu ve havalimanı önerileri size uymuyorsa ihtiyaçlarınız dahilinde bu seçenekleri size uyarlayabiliriz.

2. Uçuşunuzu tercihlerinizle biçimlendirin
Evinizden havalimanına özel bir araçla mı transfer istersiniz? Uçaklarda koridorda oturmayı mı tercih edersiniz, cam kenarında mı? Ekonomi sınıfından kesilen biletinizi business sınıfa yükseltmek ya da biletinizi uçuş millerinizle almaya ne dersiniz? Uçuş esnasında özel bir yemek tercihiniz var mı? Uçuşunuzu çok daha keyifli bir hale getirmek için tercihlerinizi Gezi Tasarımcılarımıza belirtmeniz yeterli!

3. Rotanızı meraklarınıza göre değiştirin
Büyük Göç safarinizi biraz daha uzatmayı, Venedik'te bir kez daha gondol sefası yapmayı, Doğu Yakası'nın galerilerinde daha çok vakit geçirmeyi, Kuzey Işıkları'nı biraz daha seyretmeyi, bağ rotasının lezzetlerinden biraz daha tatmayı ya da uçsuz bucaksız bozkırlarda doğanın dingin ritmine şahit olmayı sürdürmek mi istiyorsunuz? Rotanızı meraklarınıza göre şekillendirmek ve bir kentin, tadını ya da manzaranın keyfini uzun uzadıya çıkarmak için Gezi Tasarımcılarımızla görüşebilirsiniz.

4. Farklı rotaları uç uca ekleyin
Gezmenin ve keşfetmenin tadını bir kez aldığınızda, seyahatiniz hiç bitmesin istersiniz. Bir kez yola çıktınız mı neden tek bir programla sınırlı kalasınız? Satın aldığınız programın öncesine ya da sonrasına ek geziler koyarak, tek bir programın sunduklarıyla kendinizi sınırlamayın; Mayaların ve Azteklerin mirasını keşfetmek için yola çıkıp iki okyanusun birleştiği Panama Kanalı'ndan gemilerin geçişini izlemeden, Altın Üçgen'in renkli geçmişini görüp Ganj kıyısında bir ayine katılmadan, Doğu Karadeniz'in yaylalarında yeşilin binbir tonuna şahit olmuşken Maçahel'e uğramadan, Romantik Yol'da bir durak sonrasını merak etmeden dönmek istemiyor olabilirsiniz. Programınızı erken başlatmak ya da geç bitirmek için Gezi Tasarımcılarımızdan destek alabilirsiniz.

5. Bir şehirden yola çıkıp bir başkasına dönün
Satın aldığınız programın sona ermesi, seyahatinizin de biteceği anlamına gelmez. Hazır yola çıkmışken, dönüşte başka bir şehirde yaşayan dostlarınıza sürpriz bir ziyarette bulunmanın keyfinden mahrum kalmayın.

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • ALSACE - Güher Demirdöven Albümü


  • Pergamon


  • MOGOLISTAN


  • Beyazsu Şelalesinden Gorgit ve Macahel'e


  • Samos Turu - İbrahim Fidanoğlu


  • Ark. Şükrü Tül'e Saygıyla Toplandık - 2017TÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI