EBRULİTUR'A KATILIN!

Ebrulitur’un gezi ve etkinliklerinden haberdar olmak ister misiniz? E-posta adresinizi kaydederek bültenlerimize abone olabilirsiniz.


UÇAK BİLETLERİ

Tüm uçak biletlerinizi acentemizden alabilirsiniz...

DETAYLAR
ARK. ŞÜKRÜ TÜL'E SAYGIYLA

Yerelden, Evrensele
Kültür, Sanat ve Arkeoloji...

>> Anı Sayfası
>> Facebook Sayfası

GİRİT KÜLTÜR TURU

ÖZEL UÇAKLA: İZMİR> GİRİT> İZMİR
27-29 Ekim 2017, Perşembe - Pazar


İLGİNİZE TEŞKKÜRLER...

>>Detaylar

 

KUZEY KIBRIS KÜLTÜR TURU

08 - 10 Aralık 2017

YILBAŞINDA LAPONYA

30 Aralık 2017 - 03 Ocak 2018

PATAGONYA TURU

 20 Ocak - 03 Şubat 2018  

TEŞEKKÜRLER İZMİR!

 

10 KASIM'DA SELANİK

09-12 Kasım 2017/ 4 Gün - 3 Gece


Fiyatı: 2 - 3 Kişilik Odada Kişi başı: 449,-€ veya 499,-€


İzmir'den İzmir'e direkt uçuş ile

 TUR PROGRAMI

9 Kasım 2017, Perşembe/ İzmir - Selanik:
Adnan Menderes Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 05.30'da buluşuyor, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası saat 08:15 te Selanik' e hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuz sonrası Selanik Havalimanı'na iniyor ve panoramik şehir turu yapıyoruz. Daha sonra Zübeyde Hanım' ın doğum yeri olan Langaza'ya gidiyoruz. Görülecek yerler: Kordon, beyaz kule, döner kule, fuar meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii, E.Venezelo-P.Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları. Ardında Langaza' ya hareket ediyoruz. Atatürk' ün annesi Zübeyde Hanım' ın doğum yeri olan Langaza, aynı zamanda Mustafa Kemal'in dayısının kâhyası olduğu ve Atatürk'ün yaz tatillerinde gittiği çiftliğin bulunduğu yerdir. Tur sonunda Selanik'e dönüş ve otelimize yerleşme.

**Akşam arzu eden misafirlerimizle (Extra) geleneksel bir Yunan tavernasında Sirtaki ve Zeybek dansları eşliğinde Yunan yemeklerini tadacak ve güzel bir Buzuki gecesi yaşayacağız. Belirlenen fiyat limitli menü içindir.

10 Kasım 2017, Cuma / Selanik - Atamızı Anma Günü
Sabah kahvaltı sonrası otobüsümüz ile hareket ederek saat 09.05 de Atamızın Evinde yapılan törene katılıyoruz. Ardından Mustafa Kemal Atatürk'ün doğduğu ve çocukluk yıllarını geçirdiği ve bugün Türk Konsolosluğu bahçesinde bulunan Atatürk Evini ziyaret ederek Atamızı saygıyla anıyoruz. Verilecek serbest zamandan sonra buluşarak otelimize geri dönüyoruz.

11 Kasım 2017/ Selanik - Manastır - Makedonya Turu (Extra)
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltından sonra serbest gün. Dileyen misafirlerimizle Atatürk' ün Lise yıllarının geçtiği Manastır turu için hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuktan sonra Manastır (Bitola) varıyor ve Atamızın okulunu (Askeri Lise) geziyoruz. Gezimiz esnasında İsakiye Camii, Şirok Sokak, Saat Kulesi, Telgrafhane, Eleni'nin Evi, Osmanlı'dan kalan Ordu Evi, Pekmez Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır.

12 Kasım 2017/ Selanik -( Extra: Kavala - Doxato - Ravika Turu)- İzmir:
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest gün. Dileyen misafirlerimizle extra Kavala turu için hareket ediyoruz. Kavala şehir turunda Mehmet Ali Paşa Külliyesi, Kavala Kalesi (panoramik), su kemerleri, belediye binası, liman görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği için serbest zamanda Kavala'nın deniz mahsullerinin tadına bakabilir, Uzo keyfi yapabilir ve Meşhur Kavala Kurabiyesinden alabilirsiniz. Öğlen yemeği sonrası Kavala'dan ayrılarak Doxsato ve Ravika yerleşimlerini geziyoruz. Yunanistan'da, Drama'ya bağlı Türk ve Rum çiftçilerinden oluşan bu şirin köylerden Ravika; yeni bir asrın başlangıcı olan 1900 yılında İsmail Keskinoğlu'nun doğduğu yerdir. Bir asırlık yaşamındaki mücadelelerin, maceracı ruhu, başarılarındaki azmi, bu köyde tüm yaşadıklarından aldığı özellikleri olmuştur.

Gezi bitimi otelimize dönerek tura katılmayan misafirlerle buluşup İzmir uçuşu için havaalanına hareket ediyoruz. Pasaport işlemlerinin ardından özel uçuş ile saat 19:00 da yaklaşık 1 saat sürecek olan yolculuğumuz sonunda İzmir 'e varıyoruz.

PROGRAMDA BELİRTİLEN EKSTRA TURLAR
Yunan Gecesi (Show + Yemek- Belirlenen Menü) : 45 € (İçecekler Hariçtir)
Manastır Gezisi : 50 € (Tam Gün)
Kavala, Doxato - Ravika Turu (Drama) : 50 € (Tam Gün)

Ekstra tur programlarının günleri özel durumlara göre değişebilmektedir. Yukarıda belirtilen ekstra tur fiyatları Türkiye' de alındığı zaman geçerlidir. Tüm extra turların alınması durumunda % 10 indirim uygulanır.

TUR FİYATI 3* Perinthos Hotel  4* Kinissi Palace Hotel
2 - 3 Kişilik Odada Kişi başı 449,-€ 499,-€
Tek Kişilik Oda 549,-€ 599,-€
02-12 Yaş Çocuk (İki yetişkin ile beraber) 369,-€      389,-€

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
*İZMİR -SELANİK- İZMİR özel sefer ile aktarmasız gidiş dönüş uçak bileti,
*Selanik' te havaalanı-otel- havaalanı transferleri
*Programda belirtilen panoramik şehir ve Langaza turu
*3 Gece seçilen otelde oda + kahvaltı konaklama
*Profesyonel Türkçe rehberlik
*Havalimanı & uçuş vergileri
*Zorunlu seyahat sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
*Schengen vize ve servis ücreti : 125 €
*Yurtdışı çıkış fonu ( devlete ödenen ) : 15 TL
*Yeşil pasaporta vize yoktur ve pasaportların en az 6 ay geçerliliği olmalıdır,
*Öğle & akşam yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler
*Şahsi harcamalar

*Pasaportlarında KKTC damgası olanlar shengen vizeleri olsa dahi Yunanistan'a giriş yapamazlar

NOTLAR:
*Programın operasyonu birlikte çalıştığımız bir başka acenta tarafından yapılmaktadır.
*Ekstra turların gerçekleşmesi için minimum 20 kişi katılımcının olması gerekmektedir.
*Özel sefer uçuşlarda saat garantisi verilmez. Özel sefer uçuşların uçuş saatlerinin hareket tarihinden 48 saat önce tekrar teyit edilmesi gerekmektedir.
*Programda belirtilen otellerde değişiklik söz konusu olur ise aynı ya da benzer özelliklerdeki otellerde konaklama sağlanacaktır.
*Turun kalkışından önce ya da tur esnasında tur program akışı, içerik aynı kalmak sureti ile acentemiz, tur liderimiz yâda yerel rehberimizce değiştirilebilir. Turu satın alan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.


EBRULİ TUR'DAN NOTLAR
Yukarıda detayları bulunan tur programında, tur operasyonu ve düzenleme başka bir şirket tarafından yapılmaktadır. Ebruli Turizm bu turun "satış acentesi" konumunda olup, kayıtlarını şirketimiz üzerinden yaptıran konukların işlemleri tarafımızdan takip edilecek, bir sorun çıkarsa yardımcı olunacaktır. Ancak uçuşlardan, operasyonel sorunlardan ve hava durumundan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan acentamız sorumlu olmayacaktır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

  • MOGOLISTAN


  • Beyazsu Şelalesinden Gorgit ve Macahel'e


  • Samos Turu - İbrahim Fidanoğlu


  • Ark. Şükrü Tül'e Saygıyla Toplandık - 2017


  • Kuzey Kıbrıs


  • Japonya'da Sakura MevsimiTÜMÜ

KURUMSAL HİZMETLER

Hafızalarda iz bırakan, özel, sıra dışı organizasyonlar; İster birkaç kişilik ister binlerce... İncelikli bir hizmetin, çok boyutlu bir performansın hayalini kuruyorsanız, bizi arayın.

DEVAMI

KÜLTÜR TURİZMİ

Europa Nostra; kültür turizminin, insanlar arasındaki kültürel alışverişin, kültürler arası diyaloğun en önemli araçlarından biri olduğunu vurgular.

DEVAMI

YUKARI